Opinie o Foodcare w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foodcare. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Foodcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foodcare w Zabierzów

Słyszałem , że odeszła od Wiesia najjaśniejsza gwiazda z zachodu, niejaka Iwa. Cóż było tego powodem, czyżby prezes wziął się za ukladziki w swojej firmie, czy wpadła na swoich lewiznach ? Nie jednej osobie przysłużyła się w tej firmie.

Ktoś

Po raz kolejny w ciągu kilku miesięcy pojawilo się ogłoszenie do kadr. Co jest tego powodem? Kadrowe same rezygnują czy są zwalniane? Bo wygląda na to, że średnio co 3 m-ce szukają kogoś nowego?

Była kadrowa z fc
@Ktoś

Powodem jest kierownik działu, z którym współpraca jest mówiąc bardzo delikatnie bardzo trudna. Przez to odeszło bardzo dużo wartościowych osób, które mogły wiele w tej firmie usprawnić.

Ktoś
@Była kadrowa z fc

Była kadrowa z fc widać, że nie pracowałaś w tym dziale w ciągu ostatniego roku, bo zespół wreszcie był zgrany i pracował w dobrej atmosferze wspierając się nawzajem. Może to nie kierownik był problemem za Twoich czasów...

Ktos
@Ktoś

Nie spotkalem sie nigdy w zyciu z podobnym traktowaniem jak przez panią kierownik ! Pracownicy firmy boją sie wejść do kadr bo pani kierownik Nigdy nie ma czasu i nigdy u niej nic nie mozna zalatwic bo zaczyna polgodzinny lament jak ona ma ciezko. Żal mi tych dziewczyn które muszą z tą panią dzielić jedno pomieszczenie.

Była kadrowa z fc
@Ktoś

Owszem, ja pracowałam tak kilka lat temu. Skoro jednak często pojawiają się ogłoszenia na specjalistę ds. Kadr i plac to albo dział tak się rozrasta albo nadal ciągle ktoś odchodzi. Za moich czasów dział jako my pracownicy też był zgrany ale kierownik skutecznie utrudniał nam pracę tworząc okropna atmosferę co skutkowało odejściem wielu osób. Osobiście chętnie bym tam wróciła ale nigdy jako podwladna tego kierownika.

@Ktoś

Myślę, że problemem jest właściciel, którego oczekiwania i wymysły zabierają każdemu chęć do pracy.

Koleś

Najlepsza praca na świecie

Mark

Pracowałem tam ten zakład to jedna wielka kpina to (usunięte przez administratora) po prostu tak delikatnie mówiąc oczywiście nie polecam najgorszemu wrogowi tam pracować ludzie śmierdzą tam i chodzą jakby już nie widzieli sensu życia są skazani na porażkę żeby robić na inteligencje pozdrawiam ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Foodcare spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Witam , mam pytanie odnisnie stanowiska ph. jakich warunków można się spodziewać, plany do zrealizowania ? Samochód służbowy do użytku własnego / ew jaki to samochód ? Pozdrawiam

PH
@Kandydat

Kolego podstawa (usunięte przez administratora), samochód opel combo, za który musisz płacić do użytku prywatnego i za przejechane km. Plany to zależy gdzie trafisz, jak ci kierownik rozpisze coś od siebie to do zrobienia inaczej ciężko. Na dodatek ciągłe zmiany, do cholery nowości do wprowadzenia co chwilę i permanentne rotację wśród kadry.

Adela
@Kandydat

Podstawa 3700. Samochód 250 brutto w tym 400 km za służbowe, powyżej 400 km wysyłają Ci ile przejechałeś prywatnie i dotankowujesz. Premia spokojnie do wyciągnięcia. Powyżej 100 % za każdy procent 75 zl maksymalnie do 120 %. Zadanie zawsze jekies się zrobi. Spokojnie ponad 5 tys na rękę wyciągniesz. Target po brendach sam sobie planujesz i wysyłasz do kierownika. Fajna spokojna praca dla zorganizowanych.

@Kandydat

Opel combo, jak zapłacisz mozesz jezdzic prywatnie,gps w samochodzie.Plany w zaleznosci od terenu, jak masz ze 4-5 podhurtow to moze zrobisz

Co jaki czas w Foodcare można ubiegać się o podwyżkę?

Mgh1980

Ja pierwsza dostalem po roku, wraz z umowa na stałe

Mgh1980

Pozdrowienia od "piwnej ekipy".U nas wszystko w jak najlepszym porzadku

Witam, jest ogłoszenie na kierownika regionalnego w Wielkopolsce, ktoś coś może podpowiedzieć, jakie warunki, jaki szef, co się stało z poprzednikiem? Warto się w to pchać, bo opinie na tym forum nie są zbyt pochlebne dla firmy.

Mik
@Andrzej

Oczywiście ze nie warto się tam pchać - poprzednik w końcu wyrzucony ( totalny nierób ) . Kadra wyższa jeszcze gorszy nierób - w końcu dyrektor przejrzał na oczy - ze wspaniałej 2 nierobów został tylko jeden - mam nadzieje ze Dyrektor w końcu przejrzy na oczy w jego sprawie i też się go pozbędzie . Niestety ale proceder tej 2 trwał za długo . Na terenie jest (usunięte przez administratora) - wiec trzeba poszukać cudotwórcę

@Mik

A jakie warunki finansowe kolego ? Jakie benefity typu prywatna opieka medyczna, samochód do użytku prywatnego itd

Mik
@Andrzej

Brawo brawo i jeszcze raz brawo dla Dyrektora tej firmy - w końcu odważył się zwolnić 2 nieroba - jestem dumny z Pana

karo

jak wyglada praca na wozku? ile mozna dostac na poczatek ?

Alina

A jak z praca w dziale zakupów?? Pracował ktoś?

Nikomu nie życzę
@Alina

Jak powyżej, chyba że przymierasz głodem

@Nikomu nie życzę

Ale czym to jest spowodowane? Pracowałeś/as w tym dziale możesz coś więcej powiedzieć??

@Alina

Wypowie się ktoś?? Chciałam aplikować i nie wiem

@Alina

To taka firma w której dziś się zatrudniasz, a jutro cię zwalniają, bo prezesowi się nie spodobałaś, albo masz niewłaściwy kolor bluzki. Jeśli chcesz popracować dłużej to poszukaj innej firmy.

@Marko

Ale ze aż tak? Przecież to taka duża firma i aż się wierzyć nie chce ze tak się tam dzieje

@Alina

No wlasnie, duża firmą ale zarządzana jednoosobowo.

Alina

Niby wiem ale byłam już w kilku firmach, które byly kierowane przez jedna osobę i takiego czegoś nie było - stad moje zdziwienie. Bo opinie faktycznie są delikatnie mówiąc średnie ..

Ostrzegam
@Alina

Alina, tak właśnie się dzieje - z czystej ludzkiej życzliwości ostrzegam i nie życzę żebyś się przekonała

@Ostrzegam

Hmm nie wyglada to dobrze, z tego co piszesz. A jak wyglada sytuacja z premiami awansami, struktura działu itd??

A.
@Alina

Zadajesz logiczne pytania, ale w tej firmie tak to nie działa. Awanse, jeśli są to przypadkowe. Kogoś zwolnią trzeba łatać i wtedy może być awans. Struktura organizacyjna nie ma żadnego znaczenia i tak wszystko jest w rękach jednej osoby. Przez tą firmę przewija się masa ludzi i są zwalniani za nic. Naprawdę możesz podpisać umowę o pracę, a jutro być zwolnioną, bo tak bywało. Nikt tu nie przesadza.

@Alina

To firma w której nie ma nawet działu HR. Brak jakiejś polityki kadrowej i strategii rozwoju.

@Marko

Jak nie maja hr jak na stronie jest podane w działach? Ale jednak chyba się wstrzymam z aplikowaniem

Miki
@Alina

Niestety to co tu jest napisane to czysta prawda . O awansie nie ma mowy . Niestety polityka tu jest taka trzeba kolegów przepychać ze stanowiska na stanowisko żeby mieli prace - to nic że są nieudolni i nie potrafią zarządzać ludźmi ( ważne że pomagają po za pracą ) . Dziwie się że właściciel firmy nie widzi tak oczywistych rzeczy ...

@Alina

Macie coś jeszcze, jakieś opinie o tym dz. Zakupy? Widzę cyklicznie ogłoszenie do nich.

Pracownik biurowy

Powiedzcie proszę jak wygląda praca w biurze? JakA jest atmosfera i czy polecacie pracę?

To nie ważne
@Pracownik biurowy

Napisz na jakim stanowisku chcesz pracować. To ma znaczenie.

Pracownik biurowy
@To nie ważne

Dział controllingu.

To nie ważne
@Pracownik biurowy

Jeśli na stanowisko specjalisty, to da się żyć. Jest w tym dziale jeden ciężki typ, ale da się. Jednak jeśli na stanowisko dyrektora, kierownika, generalnie kogoś kto ma kontakt z prezesem, to bez psychologa i reklamówki prochów się nie da. Ostatnia dyrektor controlingu pracowała może z miesiąc. W ciągu czterech lat było chyba pięciu.

zainetersowany
@Pracownik biurowy

Hej. Jak wygląda praca w biurze ? Księgowość - windykacja ? Też muszą pracować po godzinach ? Jak atmosfera i osoba zarządzająca ?

@zainteresowana

Szukam informacji na temat pracy w biurze .księgowość - windykacja ! Ktoś coś ?

Ktos

(usunięte przez administratora). Do końca roku A później macie redukcję etatów i tak macie spadki sprzedazy na Południu. (usunięte przez administratora). Takie życie.

Pacek
@Ktos

Niestety masz racje ...szkoda ze nie można tu podać nazwisk ....proceder pewnej Pani i Pana cały czas trwa . Czy właściciel tej firmy nie sprawdza GPS - ów i nie potrafi wyciągnąć wniosków . Pozwalniali się dobrzy handlowcy przez tych ludzi a oni nadal pracują . Zastanawiam się jak głęboko trzeba wchodzić właścicielowi w (usunięte przez administratora) ze on nie widzi oczywistych rzeczy .

Roman

Cześć wszystkim, wypowie się ktoś na temat stanowisk kierowniczych na produkcji ? Czy również tam zatrudniają i zwalniają co chwile ? Czy aby zostać mistrzem/kierownikiem trzeba najpierw zatrudnić się na produkcje i poznać specyfikę działalności ? Czy biorą „ulicy” kierowników i jak coś nie spasuje to zwalniają ?

Hej, jak tam praca w marketingu? Widziałem odpowiedz poniżej - serio jest tak źle? Jak dyrektor? Powiedzcie jak jest, bo chciałbym tu pracować

@Kandydat

To, co piszą poniżej to prawda. Chciałbym napisać: "jeżeli lubisz wyzwania i jesteś odporny na stres - aplikuj!", ale tylko zrobiłbym Ci krzywdę.

Mela

Wy nigdy się nie zmienicie wszyscy wiedzą swoje .... Celebryci ????? Żenada jak trole eh nie będziemy się poniżać do Waszego poziomu

@Mela

Chcesz powiedzieć, że coś co tu jest napisane nie prawdą ? Bo ja mogę napisać konkretne przykłady, tylko czy tego zaraz nie usunięcie, jak to już nieraz bywało.

Gosciu
@Mela

Melu drogą. Do grudnia bedziecie mieli czystki. Także nie wykazuje się. Duzy koszt mała sprzedaz równa się redukcja. Wasz czas się kończy.

Hej, Pare pytań mam i bardzo proszę o normalna i szczera opinie. PH rynek Tradycyjny. 1.Samochód do dyspozycji jaki i czy można prywatnie jeździć ? 2. Ile wizyt dziennie ? 3. Plany realne do zrobienia, teren Śląsk ? 4. Jakieś dodatkowe zadania z wystawkami ? 5. Częste telefony od kierowników ? 6. Praca 8h czy trzeba tak tyrać po 12h żeby coś mieć ? 7. Podstawa od ilu brutto się zaczyna oraz ile procent premii jest od podstawy ? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Teresa

Witam mam pytanie,jakie warunki na pH detalu 1.Podstawa 2.Premia 3.Ile wizyt dziennie Dzięki za odpowiedź.

Lila
@Teresa

Jak nie przymierasz głodem to nie polecam ....kadra zarządzająca jakaś masakra ( proponuje w końcu zabrać się do pracy bo trochę wam się odkłada )

Ja 10

Porażka to jest zakład dla emerytów zdesperowanych zawijania w te żeberka dalej administrator urnie tak i tak 3/4 z tego pozdrawiam go szkolenie w food care 5 min tu masz szafkę tam idź i tyle ubrania robocze 0 buty0 no kurna ktoś bierze grubą kasę za to BHP

Ha 1234

Pracą tam to koszmar na link ciągle zwarcia przez jedną panią, tyle wsiowycjh Pan to tak jak by gniazdo szerszeni roziuchac to przegląd emerytek rencistów po prostu zakład chroniony już nie mówiąc o ukraincach ja nie pojemaju i huk pracą tam pod każdym względem ale naprawdę pod każdym to porażka brak maswcZek każdy chodzi gdzie chce po prostu je da się tego opisać....

Zostaw merytoryczną opinię o Foodcare - Zabierzów

• Jak się pracuje w Foodcare?

Zobacz opinie na temat firmy Foodcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foodcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Foodcare