Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

mkm

zle wam jeszcze?jak wam wolno sie w robocie najebac to macie zajebiscie :] jak mozna takich niedojebow na brygadzistki awansowac? sam znam jedna co w czasach swojego gimnazjum w jakims osrodku dla [usunięte przez moderatora] byla.ciekawe czy umialaby napisac jedno zdanie poprawnie.

karolina

witam wszystkich pracowników ja pracuje w lublinie i za ciekawiło mnie wasze forum my na wigilie dostawaliśmy po 500 zł i szynke a co wy???pozdrawiam

robi

baby wam sie w tych łbach przewraca???????????? napisz to na bramie zakładu musisz być z desperowana!! wiertarkę udarową kup sobie

luby

itam wszystkich!wszedłem do waszego forum po to zeby sie dowiedziec co słychac w milejowie.zakład widze działa ludzie mili a po ile ta woda tam u was jest?bo w lublinie po 16 zł hahaha

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
miła

kolego w milejowie bardzo dużo hihi:)... powiem wam że czytam te wasze żale i myśle tylko jedno jeżeli chodzi o brygadzistki to tak się ich czepiacie bo wam żal [usunięte przez moderatora] ścisnoł że to one dostały awans a nie wy... Ludzie to,że ktoś ma mniejszy staż pracy to nie znaczy,że jest gorsz...bo akurat może być sprytniejszy lub sprytniejsza od was i tylko o to się tu rozchodzi....

miły

i po ptokach juz sie znalazł mędrca i uczyc będzie polszczyzny!!jezeli nie macie co pisac na tym foru po jakiego diabła wchodzicie!!jedna chwali sie urodą i szydzi z puszystych kobiet,druga szuka męża oj zle z naszymi babami sie dzieje.a ja też mam pytanie ile kosztuje mert ciepłej wody??hahaha

figo

łąd - 2012-01-14 21:43:28 dobrze rze ty nie robirz błęduf ogarnij sie jóż czas to nie forum o jezykó polskimno i juz sie zaczyna, trolle i prowokacje. A tak fajnie sie czytało

łąd

Rafał

Najlepsze to jest to, jakie niektórzy z was ortografy walą. Jak naczelny to czyta to ma niezłą polewkę xD

Help

Szkoda....niestety nie pracuje juz w kampolu od jakiegos czasu i myslalam ze tutaj sprobuje sie czegos dowiedziec...skoro jest zajety to trudno

miły

oni tego nie rozumieja ze trzeba iść i porozmawiac tylko tu gadają i sądze ze sobie wszyscy tym za szkodzą naj lepsza jest help szuka męża!!!!!!

Ją się zgodzę z kolega po co to komentować tutaj??? Jak wam nie pasuje coś to idźcie do dyrektora i z nim rozmawiajcie o tym a nie tutaj...

żbik

mały - 2012-01-12 14:52:01 nie rozumiem was wszystkich.nazekacie bluzgacie wyzywacie a poco to wszystko??????????????????zwolnijcie sie.Ludzie narzekają bo chcą być traktowani z szacunkiem. Warunki pracy też powinny się zmienić i zarobki. Ludzie pracują w takich warunkach bo trudno znależć pracę w dzisjejszych czasach. I nie mów żeby się zwolnili Jak chcesz ,, mały'' to zwolnii się sam i nie rać komuś tak głupio. To forum jest po to by każdy mógł napisać co mu leży na wątrobie.

mały

misza_21

W sumie nie powinienem się wypowiadać na temat tej firmy bo tam nie pracuje (na szczęście) ale moja żona tam pracuje i dowiaduję się co jakiś czas szczegółów na temat KAMPOLU. Jak można nazwać sytuację gdy człowiek opuszcza w miesiącu tylko 6 dni w pracy (- 2 dni świąt 1 i 11 listopad 2011) a jako wynagrodzenie otrzymuje marne 900 zł. Praca na tygodniu + soboty + niedziele w takich warunkach a wynagrodzenie poniżej średniej krajowej! Szczerze namawiam małżonkę do szukania innej pracy skoro już chce pracować i rzucenia tego SYFU bo inaczej nie można tego nazwać. Pojawiły się tutaj opinie że " tam pracuje tylko banda pijaków i nierobów" opnie te jak domyślam się wystawił ktoś z brygady zarządzającej co tylko przejdzie się po zakładzie i pokaże temu lub tamtemu palcem zrób to lub tamto tacy ludzie mogą za 900 zł robić miesięcznie bo to nie jest ciężka praca. Ogólnie z tego co widzę nasuwa mi się tylko jedno słowo [usunięte przez moderatora]!!!!!

lechu

[usunięte przez moderatora]JAK BY NIE BYŁO WSZYSCY POLEWAJĄ W KAMPOLU. A NA 3 ZMIANIE TO MASAKRA. JEŻDŻĄC WÓZKIEM PO PIJAKU WSZYSTKO ROZPIEPRZAJĄ. czytam i nie rozumiem co ma 1 z 2-gim????podejżewam ze addddd i jon to jedna i ta sama osoba.brak oriętacji w temacie.

jon

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

wolny

Przestrzegam przed firmą Kampol- Fruit w Mlejowie. Nie płacą w sezonie ustalonych kwot wynagrodzenia w kopertach. Gdy człowiek został po godzinach 10-12 godzin to miał dostać za nadgodziny w kopercie ,,na lewo'' w tajemnicy przed Urzędem Skarbowy. A co do czego doszło to w kopercje było mniej bo pracodawca potrącił podatek. A te pieniądze nie poszły na podatek tylko do kieszeni pracodawcy. Prezes łącznie ze swoją świtą nastawiony jest na zysk czyjmś kosztem. Sami pławią się w luksusie a taki szary pracownik jest dla nich tylko ,,marionetką'', który wykonuje pracę. W firmie jest brak kontroli, bałagan w podejmowanych decyzjach. Brak poszanowania. A większość ludzi tam pracujących kosztem innych,bojąc się że taka osoba jest lepsza od nich. Podkładają świnię . Współpracownicy robią wszystko,żeby utrzymać się na stołku. ZERO ludzkiej SZCZEROŚCI, UCZCIWOŚCI, PRZYZWOITOŚCI. Odradzam tą firmę przyszłym pracownikom i klientom tej firmy. Za to, że się starasz jak najlepiej pracować dla tej firmy to w zamian dają ci wypowiedzenie bez uzasadnienia. Ludzie tam pracujący a w szczególności brygadziści to ludzie bez SKROPUŁÓW,którzy kierują się zasadą ZNOJOMOŚCI I LIZUSTWEM, PODKŁADANIEM ŚWINI. A w końcowym rozliczeniu to TCHÓRZE BEZ JAKICH KOLWIEK ZASAD. Pracownicy są [usunięte przez moderatora] boją się dochodzić swoich racji. Ludzie zmuszani są w sezonie do nadgodzin bo jak nie przyjdziesz to WON ZA BRAMĘ. Płacą marne grosze,8.7/h to jest [usunięte przez moderatora], szefostwo lubi pojeżdzić na psychice pracownika, zupełnie nie liczą się z pracownikiem

miły

brawo dla[usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!już wiem o kogo chodzi!!!!!!!!!!!!

kadr

FIRMA SAMA W SOBIE NAWET BYŁABY OK. GDYBY SAM NACZELNY NIE NAROBIŁ TAKIEGO ZAMIESZANIA. NIE TRZEBA BYŁO AWANSOWAĆ BARANÓW BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ LAT PRACY I WYKSZTAŁCENIA. ŻEBY TERAZ TAKIE NIC JAK [usunięte przez moderatora]NIE MIAŁA POSZANOWANIA DLA DRUGIEJ OSOBY. LUDZIE KTÓRZY ZAPIEPRZAJĄ NIE SĄ DOCENIANI,JESZCZE TAKIE NIC POTRAFI ZGNOIĆ CZŁOWIEKA. DRUGI MANKAMET TO ZMUSZANIE LUDZI W SEZONIE DO NADGODZIN DO "BÓLU". JAKOŚ NIE POTRAFIĄ TAK USTAWIC GODZIN PRACY I BRYGAD,ŻEBY WSZYSTKO SZŁO SPRAWNIE. SZARY PRACOWNIK W SEZONIE ZAPIEPSZA 10-13 GODZIN NON STOP. A TAKA [usunięte przez moderatora]PRACUJE 8 GODZIN JAK TO MOŻNA NAZWAĆ PRACĄ. UWAŻAM ŻE WSZYSCY POWINNI PRACOWAĆ TYLE SAMO GODZIN. A NIE JEST TAK. DO TEGO NIEKTÓRE OSOBY [usunięte przez moderatora]" MAJA WE ŁBACH SIANO, NIE MAJĄ SZACUNKU DO LUDZI. A KIEROWNICTWO NIE ZWRACA UWAGĘ NA TO CO SIĘ DZIEJE, MA TO W NOSIE. A POŻNIEJ SIĘ DZIWIĄ, ŻE SĄ JAKIEŚ UWAGI.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT