Opinie o Brodr Jorgensen S.A w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brodr Jorgensen S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Brodr Jorgensen S.A o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brodr Jorgensen S.A w Zielona Góra

Administrator Nowy wpis

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko specjalista ds. social media w Brodr Jorgensen S.A? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Na jakie wsparcie w Brodr.Jorgensen GOSH JELP mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jestem sobą.

Przestrzegane prawa pracy?? Hahaha tutaj nic nie jest przestrzegane!!! Począwszy od przeterminowanych kosmetyków walających się po magazynie zamiast być zutylizowane (ale po co wydawać pieniążki na utylizację) ogólnie (usunięte przez administratora) i brud plus biegajace myszy tona kurzu. Po nie przestrzeganie nawet noszenia butów ochronnych z blachą na magazynie... po co... spacerujesz sobie w japoneczkach popijasz kawusię, popychasz pierdoly i obrabiasz (usunięte przez administratora) koleżaneczkom... co do kasy... najniższa krajowa na konto... reszta, czyli śmieszna premia- pod stołem... nie rozwijasz się... siedzisz i pakujesz towar jak " świstak w sreberka"

Zadowolony Nowy wpis
@Jestem sobą.

To po co tutaj siedzisz? Jest wiele pracy dookoła...

Mila Nowy wpis

Ja dostałam warunki zmieniające na macierzyńskim mój synek miał wtedy 4 miesiące. Warunki zmieniające czyli z dobrej pensji najniższa krajowa zmiana miejsca wykonywania pracy i degradacje stanowiska. Jednym słowem zwolnili mnie w białych rękawiczkach. Odpowiedz brzmi to najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Gadki o skndynawskim stylu pracy hygge i inne bzdury to wydmuszka. Ludzie na wysokich stanowiskach okropni i bez skrupułów. Każdemu odradzam to miejsce.

Agnieszka

@haha czyli się nie da rozwijać?

Jestem sobą. Nowy wpis
@Agnieszka

Rozwijać? Hahaha chyba , że rozwijaniem nazywasz oklejanie kosmetyków... to owszem ... tu rozwiniesz rolkę nalepek i nakleisz na kredkę czy tusz... Ot cała filozofia rozwijania się...

Ula

Początki nigdzie nie są lekkie i łatwe ale może ktoś nie wiedzieć. Firma rozwija swoje skrzydła!

Haha
@Ula

Rozwija skrzydła od kilku lat i rozwinąć nie może. To. Idelanea firma dla osób które nie chce się wbijać osiągnąć czego i angażować w prace Wytszrczy ślepo robić swoje bez zastanawiają się czy ma to sens. Każda osoba która za bardzo się angażuje zostaje pomału tlamszona i doprowadzona do skrajności.

Motyl
@Haha

Dokladnie tak! Skandynawskie podejście jest tylko w teorii i to chyba mocno uproszczone. I racja pracować mogą tam tylko osoby które nie myślą samodzielnie.

Firma Brodr.Jorgensen GOSH JELP prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. social media. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Już szczęsliwa

Co do Jelpa nie mam uwag, dobrze sie pracowało ale ta firma wyssała ze mnie całą życiową energie. NIe polecam, chyba że wrogom tak w skrócie.. 1. pracownicy się między sobą dogadują ale atmosfera jest koszmarna.. 2. praca dla pracownika najniższego szczebla to najniższa krajowa. W związku z ustawową podwyszką na 2000brutto ucięto pracownikom "premie" 3.nikt nie ma zakresu obowiązków 4. jest jeden krzykacz narodowy co nic nie potrafi poza krzyczeniem do telefonu na korytarzach i zarabia ...dziesiąt tysięcy miesięcznie 5. szef komplenie nieogarnia i próbuje omamiać pracowników jakimiś propagandowymi przemówieniami, pierdołami, farmazonami 6. metody zarządzania zatrzymały się tu na latach 90-tych, 7. brak socjalu, zapomnij o karpiowym, zajączku i wszystkich innych atutach występujących w większości firm z tak długoletmin starzem 8. uśmiech na twarzy pojawił mi się dopiero po tym jak odeszłam ahh...

Motyl
@Już szczęsliwa

A nie dostałaś nigdy jakichś ochlapow w formie kosmetyków lub przeterminowanych proszkow? ????????

Tamara

@Adam Możesz jakoś uzasadnić taką opinię? Firma jak najbardziej dobra, więc mam wrażenie, że konkurencja działa.

Totalny brak kontaktu. (usunięte przez administratora) i naciagacze

Hipokryzja do kwadratu

Wywiad (usunięte przez administratora) w Wiadomościach Kosmetycznych to dla osób które tam pracują lub pracowały najlepszy zestaw "dowcipów". Albo Pan nie wie o czym mówi, albo zwyczajnie opowiada jakby chciał aby było. skandynawskimi korzeniami, stawiamy na partnerstwo, współpracę i zaufanie. Rozwijamy się razem z naszymi klientami i partnerami biznesowymi Dobre.... tylko główny partner handlowy który utrzymywał sprzedaż tej firmy ponad 10 lat, i był podstawową kroplówką finansową dla (usunięte przez administratora)zostały zwyczajnie "dojechany" przez tę współpracę. Mega kredyty dla sklepów, które nie były wstanie w tak krótkim czasie spłacać za ten "rozchwytywany" towar. W nagrodę firma BJ, zaczęła sprzedawać bezpośrednio do sklepów, jeszcze bardziej je pompować towarem czyli dodatkowym kredytem. Na koniec deserek - słynny klub GOSH, dla sklepów tradycyjnych, aby miały dobrą markę i siłę przetargową wobec sieci handlowych typu Rossmann, Hebe itp..... Budujemy sieć.... I towar Gosh wylądował w Rossmanie.... Tyle prawdy o partnerstwie i pracy w tej firmie, przedstawiciele handlowi muszą świecić oczami po tych bajeczkach i "partnerskich strategiach" właściciela.... Wykończyli partnera który lata ich wspomagał, wykończyli najlepszego(usunięte przez administratora) (zastępując go produktem dyrketoropodobnym), z marketingu podziękowali Pani która też tę firmę ciągnęła latami..... Zanim złożycie tam aplikacje zastanówcie się czy chcecie na kogoś takiego "robić"....

Anita

Byłoby fajnie gdyby ktoś podpowiedział czy firma rekrutuje i czy trudno dostać pracę?

nanana

świetne kosmetyki

Iza

@mrofda, to forum istnieje po to, aby pozostawiać na nim swoje uwagi dotyczące Brodr.Jorgensen GOSH JELP jako pracodawcy. Wpisy dotyczące pracowników nie są przedmiotem tego forum i proszę Cię, żebyś przestrzegał jego przeznaczenia. Dlatego zachęcam Cię do zamieszczenia własnej opinii na temat Twojej współpracy z tą firmą.

Nie zgadzam się. Ta praca jest super tylko trzeba dostać awans tak jak ja. Teraz jeżdżę super slozbowym busem i nagrywam piękno natury po całej Polsce., a szef płaci i pewnie ogląda moje relacje z wypraw. Jak uzbiera się dużo pracy to zatrudniamy kogoś młodego za grosze żeby odwalil robotę. A ja no cóż jeżdżę to tu to tam i korzystam z życia. Pozdrawiam kierownik Tomek

mrofda
@Tomek

Tomek, żeby ci się w bańce nie pomieszało od tego awansu, zresztą nadal jesteś kierowcą to, co to za awans. Swoje w aucie odespałeś :)

Iza

@Bartek, uargumentowałbyś swoją opinię? Jak przedstawia się Twoje doświadczenie wynikające z zatrudnienia w Brodr.Jorgensen GOSH JELP? Pracujesz nadal w tej firmie? Twoja wypowiedź będzie pomocnym źródłem informacji dla osób rozważających współpracę z tym pracodawcą.

Wiktor

Prężnie rozwijająca się firma. Wielokrotnie nagradzana, sądzę, że praca tu jest spoko. Może poprostu nie jest to właściwe miejsce dla niektórych osób? Może trzeba odejść i nie oskarżać

Bartek
@Wiktor

Żaden Wiktor w tej firmie nie pracuje i nigdy nie pracował. Wstydzisz się przed pracownikami ? Za te słowa pracownicy zrobiły by Ci jesień średniowiecza z 4 liter. Ludzie pracują tu bo muszą, bo nie mają chwilowo nic innego. Każdy odchodzi kiedy to tylko możliwe. Idiota porzuca pracę nie mając zaplecza. Mało osób w ciągu ostatnich 2 lat odeszło ? - liczone w dziesiątkach

Iza

Firma Brodr. Jorgensen nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy. Czy może ktoś napisać czy firma poszukuje nowych pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Możliwość rozwoju i szkoleń? Podzielcie się tymi informacjami? @Tomek, czy osoby, o których piszesz zatrudniane są na umowę zlecenie, czy mają szansę podpisania umowy o pracę na pełen etat?

@Iza

Nie trać czasu na te firmę. Chyba że pasuje Ci 1600 zł na rękę bez możliwości podwyżki :)

Od ostatniej opinii związanej z Brodr.Jorgensen GOSH JELP minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Stop Wyzyskiwaniu

Może od początku. Wyzysk na Maxa. Zarobki nie adekwatne do powierzonych obowiązków. Brak logistyki. Czasami zastanawiam się jak by to było gdyby firma zarządzała zwykła sprzątaczka, zdecydowanie wyglądałoby to wtedy lepiej. Pani Kierownik zajmuje się pierdolami typu obsmarowywaniem 4 liter koleżance która jest obecnie na macierzyńskim. Jeżeli trzeba coś załatwić dla pracownika bądź ulepszyć system pracy to wówczas Pani Kierownik milczy. Warunki pracy na poziomie hmmm najniższa krajowa plus premia. Z roku na rok najniższy zarobek w Polsce wzrasta ale niestety nie tu. Premia zmniejszona i szefostwo ma pieniążki na swoje zabawy. Nie wróżę przyszłości tej firmie i jako były pracownik szczerze odradzam pracę w tym niezorganizowanym (usunięte przez administratora)

Iza

@już szczęśliwa czyli w nowym roku kalendarzowym zmieniły się wasze warunki zatrudnienia? Jak długo pracowałaś w Brodr.Jorgensen GOSH JELP? Czy widziałaś możliwość awansu w firmie? Informacje o perspektywie rozwoju w ramach struktury firmy czasami jest najważniejsza dla młodych pracowników.

er

@asia mysle ze standardowo jak to na takim stanowisku bywa oby tylko przerwy byly normalnie bo na ten temat to niestety rozne rzeczy sie slyszy w sumie

Aktualna pracownica

Widzę wiele złych opinii. Pracuję aktualnie w biurze tej firmy i owszem jak wszędzie jest wiele rzeczy, które można by poprawić. Atmosferę tworzą ludzie i na nią nie można akurat narzekać, jest wiele ciepłych i pomocnych osób. Co do kontroli kilometrówek dla KAM itd. to jest normalne w każdej szanującej się firmie. Dużym plusem jest znajomość nowinek kosmetycznych, szybkość i stabilność wypłat oraz umowy o pracę. Rotacja pracowników, owszem jest ale też dlatego, że często są awanse z działu do działu i trzeba najzwyczajniej uzupełnić etat. Myślę, że ogólnie firma się nie najgorzej :)

kozacki

Uważam że każdy ma to czego jest wart - i pracuje tam gdzie chce. Wartościowe nie są opinie sflustrowanych osób, które odeszły z firmy tylko tych którzy nadal tam pracują. Nie ma firmy idealnej. Każdy może naprawić jeśli widzi co jest do naprawienia i potrafi to zrobić...

Zostaw merytoryczną opinię o Brodr Jorgensen S.A - Zielona Góra

Brodr Jorgensen S.A
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Gorzowska 7
    65-127 Zielona Góra