Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Wezwanie do zapłaty

Hej dziewczyny. W wezwaniu do zapłaty podajecie kwotę brutto czy netto?

@Wezwanie do zapłaty

Ja Wisłam netto. Niestety pismo nic nie dało.

Gocha
@2

Ja tez wpisałam netto ale ani pismo nie pomogło ani sąd pracy

Wezwanie do zapłaty
@Gocha

Jak to sąd pracy nic nie zrobił?

Nie wierzę
@Gocha

Może zgłosiłaś nie do tego co trzeba albo za mało dowodów przedstawiłaś?

Txm

Dziewczyny czy któraś dostała odprawę,ja przepracowałam prawie 3 lata i nie wiem czy mi się należy? miałam umowę na czas określony.

Hoho
@Txm

Kochana niestety nikt nic nie dostał, nawet zaległych wypłat. Txm wisi mi prawie 6 tyś... Kiedy dostanę tego nie wiem i nie liczę, że w najbliższym czasie to się stanie

No tak..
@Hoho

dopiero przez sydyka jak potwierdzisz swoją wierzytelność i to pewnie w ratach i długi okres oczekiwania.

Xxxxxxx

Dziewczyny dzwonił ZUS do mnie , dyrektor wyraził zgodę !!!

@Xxxxxxx

Nie możliwe.. Pani zus mówiła że pojawi się na pue informacja kiedy zostanie wypłacony a takiej dalej nie ma

Xxxxxxxx

Skoro przed chwilą podjęli decyzje to logiczne że trzeba poczekać aż się pojawi na pue . Dzwonili do mnie żeby potwierdzić adres zamieszkania bo dyrektor wyraził zgodę .

Nikola
@Xxxxxxxx

Dopiero podjął decyzję i od razu chwycili za telefon żeby do ciebie zadzwonić??? Śmierdzi na kilometr ta informacja.

Xxxxxxxx
@Nikola

Dzwonili bo mieli dwa adresy moje i musieli to wyjaśnić bo dyrektor wyraził zgodę.

@Nikola

Dokładnie. Nie każdy wisi na telefonie aby wiedzieć coś ani też zus sam nie dzowni. A skoro ktoś tłumaczy że taka informacja będzie na pue to temu pisze. Jak jakiś problem nie czytać i tyle.

XXI wiek

ale w Pue też masz i podajesz nr.tel więcej co w tym dziwnego mogą zadzwonić indywidualnie dlaczego nie.

Xxx

Dziewczyny czy już macie datę wyznaczona wyplaty macierzyńskiego?

@Xxx

Ja jeszcze nie mam. Moje pismo zostało wysłane do ZUS 23 maja . A twoje ?

@Pracownik na macierzyńskim

27.05 wczoraj dzownilam Pani z ZUS mówiła że dzisiaj powinna być już informacja z danymi kiedy wypłata ale dalej nie ma

@Xxx

No to czekamy. Jak coś będziesz miała to daj znać :)

@Pracownik na macierzyńskim

Oczywiście, że napiszę :)

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Asd

Jak sprawdzić kiedy zostana wypłacone pieniądze na pue?

@Asd

Na PUE w zakładce świadczeniodawca po lewej stronie wybrać zasiłki i w oknie wyświetli się nr decyzji, rodzaj świadczenia. Na samym dole będzie okienko z napisem wypłaty. Po naciśnięciu wyświetli się termin wypłaty.

Macierzyńskie

Potwierdzam , dostalam info że dyrektor wyraził zgodę

Natalia
@Macierzyńskie

To jest chyba milion dyrektorów .. ja dostałam informację że nie ma żadnej zgody i dokumentów też . Że ewentualnie dostanę pieniądze ale najniższą krajowa bo sama złożyłam wniosek o wypłatę ...

@Natalia

No to może tak masz bo dokumentów nie mają twoich . U mnie mają komplet dokumentów

Pracownik na macierzyńskim

Dziewczyny jeżeli dostaniecie informacje na kiedy jest przewidziana wypłata to piszcie tutaj żeby każda z nas wiedziała :)

Macierzyńskie

Dziewczyny wiecie coś więcej co z macierzyńskim? Dzisiaj dzwoniłam to dyrektor jeszcze nie podjął decyzji i nie ma określonego czasu do kiedy na czas. Zaraz lipiec a my bez pieniędzy

@Macierzyńskie

Ja też dzwoniłam w poniedziałek do zusu i też usłyszałam od Pani, że dyrektor nie podjął jeszcze decyzji. A jestem ba l4 ciążowym i też się denerwuje bo Ile można czekać. Oni na wszystko mają czas. Nie przejmują się, że ktoś jest bez pieniędzy.

@Macierzyńskie

Piszę właśnie coraz na pue i dostaje tylko wiadomości ze czekają na decyzję dyrektora żeby wypłacić... Maskara człowiek tyle pracował nie żył na żadnych zasiłkach jakby bezrobotny był odrazu by się dostało. A tu taki cyrk żeby na macierzystkim nie mieć nawet za co dziecka utrzymać

@Km

To jest tragedia firma ma nas gdzieś i zus tak samo ile można czekac. Oni mają nas gdzieś bo oni mają pieniądze i za co się utrzymać a my dla nich jesteśmy nie ważni.

Dyrektor wyraził zgodę

@Hhhhhh

Dobrze a gdzie potwierdzę taka informacje?

Hhhhhh

Proszę zadzwonić do ZUS ,ja dzownilam i dostlaam taka informacje :)

@Hhhhhh

Dziękuję tak zrobiłam i potwierdzili ze dyrektor wyraził zgodę :)

Hhhhhh

Super :) teraz czekać na termin wypłaty:)

T

Dziewczyny wiecie kiedy dostaniemy wypłatę zaległą,czy można już składać wnioski do funduszu świadczeń gwarantowanych?

Pracownik na macierzyńskim

Hej czy jest szansa żeby na ZUS.pue sprawdzić na jakim etapie jest nasz wniosek ?

Nie

Wkurzona

Czesc dziewczyny czy dostaliście juz może świadectwa pracy?? Ja nadal czekam złożyłam oczywiście skargę ale trzeba czekać nie ukrywam ze chcialabym podjąć nowa prace ale każdy pracodawca czeka na świadectwo pracy

Ja też nie dostalam

Elżbieta

A długo już czekacie na te świadectwa?

Wkurzona
@Elżbieta

Do końca maja byłam na wypowiedzeniu według prawa firma ma dostarczyć świadectwo do 7 dni …

Xzxzx
@Wkurzona

Wysłałam wezwanie do wydania,zostało odebrane,ale zero reakcji.

Dno
@Wkurzona

Mi przyszło po 14 dniach od upłynięcia wypowiedzenia. Wezwania nic nie dają, jak i pisma do nich. Wszystko mają gdzieś. Ale wysyłaj przynamniej podkładka w sądzie będzie

Bbb
@Xzxzx

Jest w ogóle jakiś sposób żeby uzyskać te świadectwa ? Do kogo można się zgłosić ?

Pracownik na macierzyńskim

Hej. Czy dziewczyny które są na urlopie macierzyńskim dostały jakieś pismo/wniosek ze ZUS was przyjął i będzie wypłacał wam macierzyński ?

@Pracownik na macierzyńskim

Trzeba czekać na zgodę dyrektora ZUS

@Hhhhhh

Dokładnie tak, dzwonikam dzisiaj do zusu, po 30 dniach po złożeniu wniosku przez txm dyrektor nie podjął jeszcze decyzji. Kpina

@Km

Następny zarobiony. Łaskę robi... Boże koszmar po prostu. Wszyscy wyrąbane mają. Bo co taki zarząd txmu czy jakiś tam dyrektor ZUSu będą się przejmowali zwykłymi ludźmi...

@Yxm

Oni na wszystko mają czas, a kobiety w ciąży i z dziećmi niech zdychają z głodu. Nasza Polska rzeczywistość.

Mm

Dziewczyny mam pytanie, skąd dowiemy się, że sąd przyjął wniosek o upadłość? Skąd będzie wiadomo, że syndyk już jest?

Dora
@Mm

Warto obserwować monitor gospodarczy

Lili
@Dora

Czyli gdzie?

Yxm

Dziewczyny na macierzyńskim - macie już decyzję albo jakiekolwiek info? Przeraża mnie, że to tak długo trwa i niewiadomo ile jeszcze.

@Yxm

Ja byłam w zusie pod koniec maja. Pani w zusie powiedziała że mój wniosek był wysłany do zusu 23 maja. Więc teoretycznie 23 czerwca coś się dowiem.

@Yxm

Rozmaiwalam z panią z ZUS w piątek , jest postępowanie wyjaśniające bo txm źle złożył dokumenty (coś w tym stylu ) , czekają na zgodę dyrektora oddziału ZUS w Warszawie o przyjęcie wypłat. Kazali dzwonić teraz pod koniec tygodnia

@Hhhhhh

Nic nie potrafią zrobić dobrze. Zostawili ludzi bez kasy z dnia na dzień i jeszcze nie potrafili dopełnić formalności. Brak słów. A czy Pani w ZUSie mówiła ile może trwać to postępowanie? Zaraz lipiec będzie.

30 dni od daty złożenia wniosku o przejęcie , czyli u mnie do 23 czerwca

@Hhhhhh

Też mam info z ZUSu, że moje dokumenty wpłynęły 23 maja. Szkoda tylko, że czekają do ostatniego dnia heh. No ale teraz już damy radę, oby wypłacili.

W piątek lub w czwartek będę dzownic jak nic nie będzie wiadomo 23

@Hhhhhh

Daj znać proszę, jeśli będziesz miała jakieś nowe info.

Czy któraś z was ma już pomoże L4 płacone przez ZUS ?

Była KM

niestety nie. Byłam w ZUS nie ma moich dokumentów przekazanych dzwoniłam do Funduszu rwónież TXM nie złożył dokumentów . Pani z Funduszu powiedziła , że jestem nie jedyna , która dzwoniła w tej sprawie wystarczyło podać tylko nazwe pracodawcy i Pani wiedziała o co chodzi , wiele z nas pisze i dzwoni do nich w sparwie przejęcia wypłat . Rozawiałam również z PIP , i zasugerowano mi , abym wysłała wypowiedzenie z winy pracodawcy , które jest równoważne z tym jak by mnie TXM zwolnił ( naruszają przepisy zawrte w Kodeksie Pracy ) . Jesetem również na L4 i muszę teraz jechać do ZUS ( ponownie ) bo jak napiszę wypowiedznie z winy pracodawcy to ZUS powinien na 90% przejać wypłatę świdczenia , ale musze to jeszcze sprawdzić .

Była

Składała któraś z was pozew? Udalo się?

@Była

Ja jestem w kontakcie z prawnikiem… czekam cały czas na informacje od niej czy coś się ruszyło w sprawie…

Gocha

Ja składałam i czekam już 3 miesiące

Była

A wiecie że składki do zusu były wypłacane połowicznie od stycznia? Dowiedziałam się przez przypadek jak weszłam na pue...

@Była

Tak niestety tez się dowiedziałam przez przypadek. Teraz w czerwcu wogole nie była zapłacona składka za maj…

L4 w ciąży

Jestem na L4 w trakcie ciąży. Dzwoniłam do ZUSu. Wniosek o moje przejęcie przez ZUS wpłynął dopiero 3 czerwca. Teraz ZUS ma miesiąc aby rozpatrzyć moją sprawę. W razie braku jakiś dokumentów cała procedura może trwać dłużej. Po 3 lipca mogę zadzwonić aby dowiedzieć się na jakim etapie jest moja sprawa. Zatem dziewczyny, jeżeli dalej nie wiecie co z wami zadzwońcie do ZUSu. Będziecie chociaż wiedziały, czy wasza sprawa jest 'już' w toku. Na pewno dzięki temu będziecie mniej się zamartwiać. Najlepiej mieć założone PUE na www.zus.pl i aktywować w ustawieniach COT. Wtedy na infolinii będą mogli sprawdzić waszą sytuację i udzielą potrzebnych informacji

@L4 w ciąży

Pod jaki nr do zusu dzwoniłaś ?

L4 w ciąży

+48 22 560 16 00 Połącz się z zasiłkami

Pracownik,,,,

Na jaki adres wysyłacie pisma?

Była Km

Kancelaria a czy można dzwonić w razie problemów z zapłata wynagrodzenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso