Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Malina

Czy jakiś sklep jest w ogóle otwarty?

Mimi
@Malina

Nie, od 6 czerwca wszystkie zamknięte, co z Naszymi pieniędzmi?

@Mimi

Przecież pracują pod nowa nazwa…

Mimi

Chyba każdy wie, ze maja hero fashion... (usunięte przez administratora) nic więcej

Tiga
@Mimi

A co ze sklepami ajentów?

Dziewczyny są jakieś informacje z firmy ? Czy zgłosili już wniosek do funduszu ?

Prośba

Dziewczyny ma któraś z was może numer tel do kogoś z centrali kto odbiera telefon i udzieli mi i formacji. Te numery które mam niestety żaden nie odpowiada.

Xxxx
@Prośba

Masz do pani prezes 722234940

@Xxxx

To jest prawdziwy numer,czy ściema?

Pracownik,,,, L4

Dziewczyny jak to jest z L4 ? po 33 dniach niby przejmuje zus, jak to wygląda w praktyce trzeba się do zusu zgłosić w tej sprawie żeby podać numer konta, czy firma powinna nas zgłosić ?

@Pracownik,,,, L4

Nie nie przejmuje . TXM jest pracodawca powyżej 20 osob więc on jest płatnikiem chorobowego . Teraz ma złożony wniosek aby ZUS nas przejol ale to może trochę potrwać bo wyjaśnienie jest w trakcie . Zacznijcie się dowiadywać u źródła albo chociaż wpisać w google pracodawca powyżej 20 osob a chorobowe.

Hhhhhh
@Km

A jak długo te wyjaśnianie może potrwać , zaraz kolejny miesiąc a my będziemy bez wypłaty

@Hhhhhh

I to mnie też przeraża bo w takiej sytuacji nie obowiązuje ich 30 dni ... Mają dłuższy czas ale nic nie możemy zrobić dziś rozmawiałam z panią z zusu i dokumenty jakiekolwiek będziemy składać jeśli zostaniemy i to poproszeni listownie

Mła
@Km

Tak czytam i czytam. .. W tej firmie to chyba połowa pracowników to albo w ciąży, albo ciężko chorzy na L4, tak sobie firma strzeliła w kolano likwidując ajentow i zatrudniając własnych pracowników. Miliony szły na chorobowe, urlopy... tak się zastanawiam kogo to był pomysł?

@Mła

Przepraszam bardzo czyli jako pracownik na pelen etat na umowę na czas nie określony jako młoda osoba nie wolno mi zajść w ciążę ? Zatrudniając młode kobiety trzeba się z tym liczyć że będą chciały zakładać rodziny bo mają do tego prawo . A dużo osób jest też na L4 przez nich bo się wykończyli psychicznie przez regionalnych . Ale ty pewnie pracownik roku nigdy na L4 i nigdy odezwać o swoje się nie potrafił masz zapłatę pracuj dalej za darmo ;)

textilka
@Mła

Pomysly TESCO.Oni same mieli wspaniale pomysły.Moze przydalo by sie je powymieniac troche.

ajent
@Km

Pewnie, że masz prawo założyć rodzinę i skoro firma zmieniła politykę i zaczęła ajentów zamieniać na młode Panie Kierowniczki to strzeliła sobie w ten sposób samobója, mogła tego nie robić to zapewne zaoszczędziłaby (usunięte przez administratora) kasy. Niestety pomysły Pań z Tesco doprowadziły tę firmę do ruiny. Jak można było likwidować meble z nadstawkami, gdzie towar z nadstawek sprzedawał się jak świeże bułeczki? Jak można otwierać nowe sklepy pod inną nazwą, gdzie same drewniane meble kosztowały fortunę, a mieć w tym czasie ogromne zadłużenia u dostawców i właścicieli lokali, nie wspomnę już o bankach... Jak można zakazać klipsowania towaru do 10 zł, czyli rozdawać (usunięte przez administratora) prezenty, straty inwentaryzacyjne można było liczyć w tysiącach sztuk na jednym sklepie. Jak można wieszać na bokach mebli paski, na których wiesza się w spożywczaku karmę dla psów, czy żyletki w drogerii i wieszać na nich skarpety, czy czapki, które kompletnie nie były widoczne dla klientów. Jak można wysyłać na sklepy towar źle uszyty z za długim jednym rękawem lub za wąskim, żeby nie można było w ogóle wcisnąć ręki? Czy ktoś w ogóle sprawdzał ten towar przed wysyłką? Czyli kolejne straty... Jak można zakazać kasjerowi polecania towaru na kasie, w którym się dobrze czuje i spokojnie sprzedałby ten towar w sporych ilościach? Jak można ustroić cały mebel kasowy w torby papierowe? Przecież ten mebel nagle przestał całkiem na siebie pracować. Jak można nakazać pracownikom atakować klientów po 60 sekundach od wejścia do sklepu? Parę lat temu już były specjalnie do tego zatrudnione przez firmę Panie Promotorki, które miały zajmować się tylko atakowaniem klientów i firma doskonale wiedziała, że skutek tego był odwrotny, sklepy traciły przez to klientów. Jak można na sklep wysyłać tak wielki nakład gazetek jak było wiadomo, że na sklepie jest jedna, góra dwie osoby, które ledwo wyrabiały się z obsługą, dostawą i porządkami, przeważnie gazetki lądowały w pobliskim śmietniku, a jak już zlecono kolportaż zewnętrzny to roznoszono gazetki bez podania adresu (usunięte przez administratora) kilometrów od sklepu. Jak można wydawać (usunięte przez administratora) kasy na miliony plakatów, na które klient prawie w ogóle nie zwracał uwagi. Do dziś zastanawiają mnie trójramki, które zostały wykorzystane tylko raz, na święta, kolejne wywalone pieniądze w błoto. Jak można na sezon zimowy nie zamówić kalesonów, szalików, piżam z długim rękawem a zamówić ramki do zdjęć, czy balony? Killer price to już w ogóle ciekawa historia, zakaz sprzedaży dzień przed promocją, nawet jeśli klient widzi, że towar wjechał i jest skłonny kupić za wyższą cenę. Masz zakaz sprzedaży za wyższą cenę, lepiej oddać to klientowi za miesiąc za 5 zł, bo w końcu firma bogata, a kto bogatemu zabroni. (usunięte przez administratora) bzdur i nonsensów, można by tak wymieniać i wymieniać, czasem się zastanawiam, czy to wszystko nie było celowe, żeby doprowadzić firmę do takiego stanu w jakim dziś się znajduje, a Panie z Tesco idealnie się do tego nadawały, gdzieś tam po drodze jedna z Pań "Piotra i Pawła" też wykończyła, więc zasłanianie się pandemią, czy wojną może i trafia do młodych, świeżo zatrudnionych Pań na sklepach własnych, ktoś kto był od początku z TXM lub w czasach gdzie o Paniach z Tesco nikt nawet jeszcze nie słyszał, doskonale wie jaka jest prawda.

Brawo, w samo sedno.

Szczera prawda.

@ajent

Pamietam jak dziś słowa pewnej osoby która zajmowała stanowisko funkcyjne w firmie przyszła Pani z Tesco i prze…ie firmę .I tez się tak stało święte słowa .Długo nie trzeba było czekać

Bo to prawda zarządzający znis

Zarządzający zniszczyli ta firma

Basia
@Bo to prawda zarządzający znis

Słyszałam że nie czują się winni. Bezczelność i arogancja do końca.

@Pracownik,,,, L4

Zus może przejąć tylko te osoby gdzie w firmie pracuje poniżej 20 pracowników więc tu nie ma opcji żeby przejął nas zus.

Ehhh
@Natalia

A ci co na macierzyńskim?

@Ehhh

Wydaje mi się ,że tak samo ale na 100% nie jestem pewna.

@Ehhh

Trzeba sobie zadzwonić do zusu. Papiery macierzyńskie były przekazywane do zusu zapytać się czy są twoje papiery złożone i do końca miesiąca powinna być wypłata z zusu macierzyńskiego. Najlepiej sobie dzwonić bezpośrednio do źródła a nie pytać na forum xd

Pola
@ajent

Brawo brawo brawo. O matko jak to trafnie opisane. No brawo

@Mła

Jakoś w innych firmach są salony własne i firma przez to nie upada. To nie jest wina pracowników, że tak się stało, firma od długiego czasu nie radzi sobie z sytuacją poprzez wspaniałe pomysły Zarządzających. Salony własne to większy zysk dla firmy to chyba jasne. Nie ma co czepiać pracowników tym bardziej, że wszyscy są w podobnej sytuacji jeśli chodzi o wynagrodzenia

On
@@Onaaa

Na sklepy własne może sobie pozwolić firma, która nie ma problemów finansowych i świetnie zarządza, stać ją na zwolnienia lekarskie, urlopy itd. Nasza wspaniałomyślna firma, będąc w mniejszych, czy większych tarapatach nie wpadła na pomysł, że przecież Ajent to mniejszy koszt utrzymania załogi sklepu, ale to już teraz nie istotne, myślę, że obecnie tego żałują.

Bella
@ajent

Święte słowa. Ile było dni tyle było nietrafionych kosztownych decyzji. Teraz naprawdę ma się wrażenie że działanie tego teamu było celowe. Wielka pani prezes fashion srashion i jej (usunięte przez administratora) ach szkoda gadać ile się tego przewinęło a co jeden to gorszy.

@@Onaaa

Nie ma się co czepiać pracowników? Na wizytach rks/dyrekcji nawet nie chciało się udawać obsługi klienta, zero poleceń produktów z kasy, vm niezgodna ze standardami, a o przerzutach i w jaki sposób były pakowane szkoda gadać... było dosłownie pare marketów które dawały rade bez zarzutu. Oczywiście fatalne zarządzanie firmą najwięcej zrobiło, jednak wyniki sprzedaży również były ważne. Tylko co sprzedawać, stare łachmany sprzed lat. Na szczęście wszyscy mamy to za sobą.

@Onaaa

Przede wszystkim strzelili sobie w kolano z nie dostosowaniem asortymentu pod potrzeby klienta np. Na rozpoczęcie/zakończenie roku szkolnego klienci szukali koszul,spodni, spódnic eleganckich a z centrali dostawaliśmy dresy , t-shirty... można by wymieniać bez końca inne sieciówki super zatowarowane a u nas na zimę 2 modele cienkich kurtek... Mamy za sobą tylko Ciekawe czy otrzymamy zarobione pieniądze

@@Onaaa

Ile razy wam trzeba powtarzać każdy dostanie swoje pieniądze za prace trzyma was umowa zarobione pieniądze nie pracujecie na czarno!! Ale kiedy je odzyskamy niewiadomo, ale każdy dostać je musi !!!!!

@Xd

Nie no pomijając fakt, że dostaną te pieniądze nawet za 2-3 lata i możliwe że całości nie odzyskają.

@ajent

Święte i bardzo mądre słowa. Z życia wzięte. Brawo. Popieram.

Taa od razu za 10 lat!

Iza
@ajent

Pracowałam w TXM długie lata, najpierw jako kierownik potem ajent, od roku cisnęły mi się na usta te słowa, to wszystko o czym piszesz jest prawda i podobnie jak Ty przypuszczam, że to celowe działanie na niekorzyść firmy. To skandal, że zniszczyli tak dobrze prosperujaca firmę, nie licząc się z pracownikami. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Można na palcach wyliczać bezsensowne bzdety jakie wprowadzali na sklepach nie licząc się ze zdaniem osób na nich pracujących. Pani A. S. do końca kłamała o wynagrodzeniach, zatrudniała ludzi do bezsensownych szkoleń i narażała ich na dodatkowe koszty. A teraz została sama i niby wypisuje świadectwa pracy, oby chociaż to umiała zrobić jak należy. Czy ktoś odpowie za to? Nie sądzę, wyliżą się pewnie. Już chodzą słuchy, że otworzyli się pod inną nazwą. Ja się tylko pytam, czy na takich ludzi naprawdę nie ma żadnego paragrafu?

Pracownik (były)
@Iza

Jest takie powiedzenie " jak kraść to miliony " Na zwykłego Kowalskiego paragraf się znajdzie ale na nich nie ma bata, że beknął za cokolwiek.

@Xd

I gdzie ta Twoja marna wypłata?

Textilka
@ajent

Nalezy jeszcze dodac Gościa Niedzielnego, nawigatora i wspaniałe parownice których nigdy nie użyłam. Hahaha brawo dla zarządzających

Xd

Może ty masz marną, ja nie narzekam

Pracownik l4
@Pracownik,,,, L4

Również chciała bym wiedzieć czy składamy wniosek do ZUS ???

Xxxxxxxx
@Pracownik l4

ZUS dostał nasze dane o przyjęcie ale trzeba czekać o decyzję dyrektora ZUS . Taka dostałam informację

Xxxdd
@Xxxxxxxx

Ale w sensie ze poszły transfery pracowników konkretnie każdego z nas do zusu w swoim mieście czy mówisz cały czas o tym ogólnym wniosku który złożyli 17.05???

Natalią
@Xxxxxxxx

Nie ma jeszcze wszystkich naszych danych . Dużo dokumentów nie ma pracowników nie wiem wg czego oni idą że część jest w zusie a część jeszcze nie ma

Dddd
@Natalią

Możesz jaśniej bo piszesz jak pijana

Miki
@Natalią

Zus też słynie z bałaganu może mają nie ogarnięte tam

@Miki

Nie po prostu brakuje dużo osób dokumentów . Oni ciągle składają jakieś nowe ale na mój już czekam miesiąc . Co tydzień dochodzi po kilka jest tylko jedna osoba która składa te wnioski więc nawet jeśli będzie decyzja dyrektora to sobie poczekamy te osoby których dokumentów nie ma w zusie . Więc radzę dzwonić i pytać czy wasze są bo jeśli nie ma to trzeba składać wniosek Zas 53 i skargę POG. Uwierz większy bałagan jest w naszej firmie niż zusie

@Dddd

Jak pisze jak pijana to się dowiaduj sama

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
XYZ

A dziewczyny na l4 ciązowym co zalatwilyscie w Zus ? Wiadomo coś?

Natalią
@XYZ

Tak można złożyć jeden wniosek i skargę i czekać cierpliwie ;) chcesz to pisz na meila szczera54321@wp.pl lepiej można siebie informować

ilona

dziewczyny a co jeśli choruje dlugotrwale i zaraz kończy mi sie okres wypowiedzenia czy ZUS przejmie mnie sam ? czy musze złożyć jakiś wniosek z góry dziękuje za odpowiedź?

Dziewczyny co z tym robicie ?? Świadectwa pracy brak o wypłacie już nie wspomnę…

Xxx

Tylko sąd pracy

Xxxxxxx

Dziewczyny na macierzyńskim, macie jakieś info z ZUS?

Natalia

Dziewczyny czy dostałyście świadectwa pracy? Ile można czekać...

Była
@Natalia

Świadectwa pracy wysyłają poleconym listem do domu ja dostałam po 12 dniach od skończenia wypowiedzenia

Niki
@Była

A wiadomo co z wypłata ?

Była KM

Dostał ktoś wypłatę ?

@Była KM

Nie. Nie liczę wogole żeby w tym miesiącu była wyrównana…

Była km

To jest chore.Nawet nie można się doprosić o swoje pieniądze.

@Była km

To prawda… uciekają jak szczury

Szczury to te co naiwnie zostały do końca ;)

Czarownica

To co czytam na tym forum to mi poprostu ręce opadają. Skoro tak stekałyscie na tą firmę to trzeba było odejść i szukać innej pracy,nikt was tam na siłę nie trzymał. A nie teraz wielkie żale. Wiedzialyscie że z firmą się źle dzieje od dawna a jednak (usunięte przez administratora) w TXM nadal siedziała, no bo tak było wygodniej. Więc teraz miejcie do siebie pretensje. Do tego jedna druga obraża ,to jest chore,a zachowanie takich osób jest godne pogardy że potraficie być takie. Każda z nas straciła pieniądze,pracę tak samo jak i ja ale nie stekam na głupim forum tu czy na tej prywatnej gdzie są dziewczyny co błotem bluzgają na drugie. Zamiast siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robic tylko pisać na forum gorzkie zale to zacząć działać. Ja straciłam tak jak wy ale się głupio i bez sensu nie udzielam jak co niektóre,zamiast tego poszłam do odpowiednich osób co pomogą odzyskać pieniądze. Wasze zachowanie i tak wam nic nie da ,pieniędzy na forum nikt wam nie da ,no chyba że jakaś zbiórka tu jest że tak każdy chętnie się udziela . A to jak najezdzacie na dziewczyny z hero to poniżej chyba waszej inteligencji. Bo inteligenta osoba się tak nie zachowuje. Żal wam w (usunięte przez administratora) ściska że inne dziewczyny mają pracę???mają kasę z firmy która wcześniej w balona zrobiła pracowników??? Przypuszczam że każda z nas by tak zrobiła i się zgodziła albo większość . Bo kazdemu w tych czasach pieniądze są potrzebne,ale żeby zaraz taka zawisc ?????dajcie tym dziewczynom spokój martwicie się że za free robią??? Jak nie dostaną wypłaty to one dostaną a nie wy. Nagle każda dobroduszna i się dziewczynami z hero przejmuje??jakie dobre serca tylko szkoda że jadem zatrute.

@Czarownica

Czarownica jeśli mogę Cie prosić to czy prawnik coś wskurał i otrzymałaś jakieś pieniądze. Firmy lub odstałaś jakos odpowiedz od niej

@Była Km

Niestety z tym trzeba poczekać aż zostanie ogłoszona upadłość przez sąd, wtedy się odzyska pieniądze,trzeba w odpowiednie miejsce złożyć pismo . to normalne że za tym się czeka. A z tego co się dowiedziałam oni muszą wtedy nam wypłacić lecz niestety nie tak odrazu .byś musiała podejść do prawnika albo nawet dobrego radcy prawnego on cię pokieruje co dalej . A co do osób które tak stękają na to i przeżywają że nie dostały świadectw pracy no niestety jakbyście ruszyły (usunięte przez administratora) to byście wiedziały jak to zrobić i je mieć ale nieeeee lepiej żalić się na jakimś forum.

Rrr
@Czarownica

A jeśli fundusz nie będzie miał tyle pieniędzy na wypłaty to co zrobisz?

@Czarownica

Czarownica bardzo dziękuje i powodzenia trzymam kciuki mam nadzieje ze nam wszystkim się uda .Jestem nastawiona na to ze być może za Ok rok odzyskam pieniądze ale nie popuszczę , dziś już ZUS odwiedziłam i działam

Prawdę kobieta pisz

Święta prawda

@Rrr

A co będę miała zrobić poczekam aż będą mieli i tyle, nie będę napewno się użalać. Prędzej czy później wypłaca, a teraz jaka to różnica czy wypłaca za rok czy nawet za 1,5. Niech oddadzą nawet za dwa ale najważniejsze by oddali.miesiace bez wypłaty już minęły,przeżyło się ten trudny czas, a po czasie kiedy oddadzą przyda się "dodatkowa"gotówka. Każda z nas dobrze wie że nie dadzą kasy za miesiąc,dwa tylko to potrwa. Napewno nie będę płakać bo to i tak nic nie da, zdrowe podejście do życia nie szkodzi bynajmniej na zdrowiu.

@Była Km

Ja również trzymam kciuki, najważniejsze to działać bo co nie które to czekają aż to się samo załatwi albo ktoś za nie to zrobi. Powodzonka życzę .miejmy nadzieję że uda się to jak najwcześniej się tylko da????

Majka
@Czarownica

Oby wypłacili. Moich rodziców tez zwolniono bo upadła firma i mimo upływu 11 lat nie otrzymali nic. Najpierw regulowane były zaległości dla ZUS, Skarbowki etc. A pracownicy na końcu.... oczywiście majątku firmy chyba nawet nie starczyło na zaległości wobec instytucji, a co dopiero na byłych pracowników.

No to czekam na wypłatę i zaległe pieniądze za kwiecień.

Dopiero teraz czekasz?

Xyz

Dziewczyny, z kim się kontaktować w sprawie braku świadectwa pracy? Mija dziś 11 dzień od końca mojego wypowiedzenia i dalej go nie dostałam. Macie jakiś mail? Dziękuję.

Sąd pracy

@Xyz

Zgłoś to do pip i dostaną dodatkowo karę i to nie małą

Pip to jakiś żart czepia się tylko małych przedsiębiorstw, jakoś nigdy się nie interesowali textilem choć skarg i uchybień nie brakowało :)

@Xyz

Tez czekam.Tak się zastanawiam czy to nie jest ściema z tym bankructwem.Bo skoro otwierają nowe sklepy to skad maja kase na towar?

@IDA

Skąd informacje że otwierają nowe sklepy?

Hah
@Patrycja

Otwierają pod inna nazwa herofaschion i proponują na zlecenie i ze w każdy poniedziałek wypłata w miejscu Txm, w którym pracowałeś xd

Nieźle...

@Hah

Czyli wypompowują pieniądze z TXM /matka /na córkę. Nieźle. I co, to też zgodnie z prawem?

Naiwni
@Kasia

a skąd te pieniądze? Radzę zmienić leki lub lekarza

Dz
@IDA

malwersacja to przestępstwo tacy (usunięte przez administratora) by nie byli. Przyszłość z tą firmą jest tak obiecująca że szkoda czasu i zdrowia.Po co po nocach płakać i mieć długów więcej niż włosów na głowie.Ryzykanci niech ryzykują i za darmo pracują jak tak wolą.

@Dz

O co chodzi z tą malwersacja?zlozylam wypowiedzenie za porozumieniem stron. Czekam na cv. Wiec z tego co mi wiadomo mogę podjąć pracę na zlecenie

@Patrycja

Nowe sklepy czyli mam na myśli Hero Fashon

@Hah

ci co sa pod hero dostali wypłaty?

@ja

Tak, dostałyśmy, nie musicie już tak na nas jechać. Prawda jest taka, że gdybyście dostały propozycje to same byście się zgodziły. Za darmo nie pracujemy jak wy myślicie;)

Proste
@IDA

To proste skoro piszesz że to ściema z tym bankructwem to ktoś Ci odpisał i dobrze Ci odpisał.Od kogo czekasz na cv?? Od firmy dobrze się czujesz. Czytaj ze zrozumieniem

@Proste

Nikt mi nic nie odpisal.Otwieraja Hero fashion, to skad maja kase?czekam na świadectwo pracy

Gosia
@.

Dokładnie masz rację, miałyśmy propozycje żeby pracować pod inna nazwa zgodziłyśmy się ale niestety nasz właściciel lokalu się nie zgodził i w ten sposób zostałyśmy bez pracy, także dziewczyny działajcie cieszę się że macie pieniążki na życie i wam po prostu zazdroszczę bo u nas przez właściciela sklepu był nie wypał.

Natalii
@Gosia

Nie przez właściciela tylko przez tą firmę nikt Caritas Polska nie będzie wynajmował lokalu bo oni chcą niech zaczną płacić . I ktoś powinien dobrać się im do (usunięte przez administratora)!

Aga

A mają? Skąd wiesz? Na debecie albo liczą na naiwniaków takich jak Ty

Mandaty

Pip jest od tego żeby rozpatrzyć każdą skargę i wyciągać konsekwencje z łamanych praw kodeksu pracy.

Wiki
@.

Już nie tylko nie z tymi (usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia i czasu na nich.Na szczęście są lepsze firmy w tym kraju.Lepiej spać spokojnie niż znowu to samo przeżywać.

@Wiki

Śpimy o wiele lepiej niż wcześniej, nie musisz się martwić. Prawdą jest to, że każdy w tych czasach potrzebuje pieniędzy, więc idzie tam, gdzie będą płacić. Może przestań najeżdżać na te dziewczyny z hiro, bo my Tobie nic nie zrobiłyśmy. Znajdź sobie firmę i sobie pracuj. Życzę wszystkiego dobrego:))

@Mandaty

I gdzie te wasze mandaty i rozpatrzone skargi? Od lat płyną i nikt się nie zainteresował!!!

Gosia
@.

Brawo dobrze napisane nie ma co się was czepiać!!! Żałuję tylko ze nam się nie udało i nie pracujemy pod nowa nazwą.

...
@Gosia

A co to zmienia? Jeden zarząd, jedna firma, te same długi tylko inna nazwa. Ile wam będą płacić? Miesiąc, może dwa. Nikt się nie czepia tych dziewczyn, tylko żeby później nie było płaczu. Dostałam wypowiedzenie w maju i to jedyne co mnie dobrego spotkało, bo w końcu zaczęłam działać

Były..
@.

O widzę że ktoś 3 kropeczki w końcu się ujawnił jako nowy pracownik herofashion. Pracuje gdzie chcesz i u kogo chcesz ale fakt że tu jeszcze bywasz , na forum.ludzi (usunięte przez administratora) przez txm jest znamienny. Wysmiewasz obawy innych, ich żale i i to że pytają bo nie wiedza co robić. Po co to robisz i co tu robisz skoro Ty masz pracę? Zatrudnili cie nieuczciwi ludzie, ludzie którzy innych z txm puścili z torbami. Ludzie, którzy doprowadzili do upadlosci txm . Nie zapłacili pracownikom a ty ich rozgrzeszasz. Pomyśl o łzach i krzywdzi wielu twoich koleżanek z txm. Pracuj , masz do tego absolutne prawo ale daj nam na tym forum spokój.

Gocław
@Kasia

No i co Już jedna matka była Adesso potem była córka Txm i dziś obie złożyły wnioski o upadłość. Nie warto z nimi nigdy nauczka jest.

@Były..

Brawo

@Były..

Żadnych obaw nie wyśmiewam. A prawo czytania mam, jak każdy inny. Pytają, mają rację. Ale gdyby udać się do odpowiedniego organu to by się szybciej i pewniej dowiedziało. Nikogo nie rozgrzeszam, sama jestem zła, że zrobili nas w balona. Ale jednak pracę muszę mieć. Nikomu pod górkę nie robię pisząc te wypowiedzi. Trzymajcie się, oby się wszystkim ułożyło;)

Ona

Dziewczyny, może któraś się orientuje lub była w podobnej sytuacji. Mój sklep już jest zamkniety od trzech tygodni, wczoraj mi się skończyło l4. Czy z dniem dzisiejszym wygasa mi umowa o pracę? Chce się zarejestrować w up i nie wiem czy już mogę iść. O świadectwo pracy mam pisac do kadr? Czy w miarę szybko wysyłają?

@Ona

Najpierw musisz uzyskać wypowiedzenie bo nadal jesteś pracownikiem.

@Ona

Umowa wygasa wraz z jej rozwiązaniem

@Agata

Mam coś zrobić w tej sytuacji? Napisać wypowiedzenie? Czy dzwonić do nich?

@Ona

Nie ma już nikogo w kadrach, jedynie co to dać nie wypowiedzenie tylko rozwiązanie umowy z winy pracodawcy art 55. Piszesz z datą dzisiejszą i z dniem następnym umowa jest ROZWIĄZANA. Ja tak zrobiłam i mam ba świadectwie winę pracodawcy oraz upadłość. List wyślij za potwierdzeniem.

@Agata

A dostałaś świadectwo pracy?

Agata

Tak ok tygodnia czasu czekałam bo zresztą mają 7 dni. Tylko jest ale...wtedy jeszcze kadry działały, było to połowie maja

@Agata

Dzięki za podpowiedź, powiedz mi proszę na jaki adres wysłać list?

@Ona

Ul.Batorego 34 B, Andrychow 34-120 Pozdrawiam i powodzenia :-)

W Andrychowie już nikt nie pracuje wysyłajcie na Warszawę

@@Onaaa

Nie wiedziałam, ja jeszcze tam wysyłam...

@@Onaaa

A kto tam wystawia świadectwo pracy w Andrychowie?ponoć ktoś tam zostal

Na jaki adres? Napiszcie

Al. Jerozolimskie 200

XYZ

Dostał ktoś pieniądze?

Kolejny miesiąc i nic…

@XYZ

z czego jak konta poblokowane

@ja

Niech wyślą z konta herofashion…

Zzz
@ja

A kiedy nas ten fundusz w końcu przejmie ? Ktoś coś wie ? Kiedy będą te ..... pieniądze z tego funduszu

...
@Zzz

Skoro zgłosili upadłość to dlaczego nikt się nie zainteresuje że prowadzą sklepy pod inną nazwą. To jest (usunięte przez administratora)przecież...

@XYZ

A ty z księżyca spadłaś????? Skąd Ci msja wziąć td pieniądze????Nie ma i nie będzie. Raz że konta zajęte a drugie nie potrafi złożyli o upadlosc zeby teraz nagle skołować na wypłaty! Myślenie nie boli !!!

Patucha

Jeżeli nasza stara firma txm ma inną nazwę to czemu nie wypłaca nam pieniędzy...

@@@
@Patucha

Bo pieniadze musza miec na wyplaty dla osob które pracuja w hero.

Czesc dziewczyny czy dostała któraś z Was juz świadectwo pracy ?? Próbuje się kontaktować z firma ale oczywiście maja nas w czterech literach

Xzxzx

Ja w tej samej sprawie wysłałam tydz temu pismo, pod adres z Warszawy. Przesyłka odebrana, ale zero odpowiedzi. Masz jakiś inny kontakt do kogokolwiek?

Lili

Dziewczyny czy ktokolwiek w firmie jeszcze odpisuje na meile!?

Nie wiem co robić
@Lili

Nikt, zero kontaktu z nimi. Do niektórych to już nawet maile nie dochodzą - przychodzi wiadomość zwrotna z informacją,że wiadomość nie może być wysłana, bo dany adres poczty już nie istnieje.

Hrm
@Nie wiem co robić

Właśnie też zauważyłam jak do J. Jordanek chciałam wysłać email

Elżbieta
@Hrm

Może zmienili adresy i dlatego takie rzeczy się dzieją? A jak jakaś pilna sprawa to chyba można tam zadzwonić jak coś?

@Elżbieta

Tylko pod jaki nr dzwonić?te markety które zostały odbierają tel pod nazwą hero fashion...

Gtw
@Xzxzx

Jakie sklepy zostaly? Przeciez byla informacja ze sklepy ktore zostaly od 6go mają byc zamkniete.

@Gtw

Nie pamiętam który to market, ale na chybil trafił z listy naszych marketow z netu wybrałam nr, szukając kontaktu do kogokolwiek, odebrano tel jako herofashion.

Patucha

Dziewczyny jeśli jestem na l4 to mi ZUS wypłaci co kolwiek? Dałam wypowiedzenie za porozumieniem stron 13.05 do 31.05 a na l4 poszłam 18.05 do 13.06. zastanawia mnie to bo w Zusie widnieje jako należna z firmy...

@Patucha

Patucha niestety mam podobna sytuacje niestety firma nie przekazała dokumentów moich wiec nic nie dostaniemy ! Zapewne trzeba będzie walczyć o swoje w sądzie

Japierdziele to jest masakra

Ja o swoje w sądzie walczę 3 miesiące i nic

@Była Km

To sama idź do zusu i możesz złożyć wyjaśnij sytuacje

Dziewczyny czy któraś dostała może świadectwo pracy? Wypowiedzenie skończyło się w maju a świadectwa jak nie ma tak nie ma:/ nikogo w tej cudownej firmie nie ma żeby nawet z kimś się kontaktować://

Szukaj pomocy u radcy prawnego, niech wystosuje odpowiednie pismo. Jemu się bardziej udała z świadectwem pracy niż samemu na własna rękę

IDA

Ja jeszcze nie dostałam, a tez czekam,bo zlozylam wypowiedzenie za porozumieniem stron.

IDA

Czy jeżeli czeka się na świadectwo pracy to można już podjąć pracę na zlecenie???

Możesz

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso