Opinie o Adesso w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adesso. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adesso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adesso w Andrychów

Kasjer

Dziewczyny macie wyplate ???

Magda

Ajeci mieliście przelew ?

Niestety nie

@Magda

Nadal nie ma ( 7 dni po terminie) A firma nie ma nawet zamiaru odpowiedziec na maila co się dzieje.

@Ajent

Pamiętacie dziewczyny nazwisko głównej księgowej? Ja sobie zadzwonię

@Ajent

A kto ma ci odpowiedzieć jak księżniczka Rudek poszła na urlop od dnia dzisiejszego do piątku włącznie. Przecież nie będzie się tłumaczyć na (usunięte przez administratora)

Berta
@Meggi

Czy kierownicy marketów to dostają premię za coś że przychodzą darmo robić????

@Magda

Jestem pracownikiem ajenta i mam już wypłatę na koncie

tiga

A do Kapusty zadzwonic?

Pracownik txm

Hej, miał ktoś już wypłate za wrzesień?

@Pracownik txm

Wydaje mi się że wypłaty będą jutro

@Pracownik txm

Tak ja już mam wypłatę około godz 11 weszła na konto

@Karolina

A z czego masz bank?

Matiiii

Hejka jak tam sytuacja w Mysłowicach na magazynie? Są przyjęcia na pracownika magazynu? Jestem chętny .

Sprzedawca

Brak rekrutacji.Pani zajmująca się przyjmowaniem podań chamsko oddała mi moje podanie krzycząc na mnie że Mam dzieci a z matkami są same problemy.Podkreśle że sama je posiada.Można powiedzieć że firma TXM nie lubi matek jako pracowników ale jako klientów to już tak.

Czy ma Pani dzieci.Żadne inne pytanie nie padło.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Reja

Czy kierowniczka dostaje premię za to że przychidzi wcześniej na sklep?

Zoja
@Reja

Nasza dostaje i to nie mało

Elllaa
@Zoja

Moja kierowniczka ma generalnie wszystko w (usunięte przez administratora) Nie robi nic na sklepie. Nie sprząta. Ciągle tylko narzeka. I jest mi zwyczajnie przykro, że ona dostaje tyle kasy więcej niż ja.

@Zoja

Daj namiar na kierownika, bo sama nie wierzę że robię za marne grosze.... Kierownikiem jestem od 1.5 roku i tylko raz miałam premie....

Reja
@Km

A przychodzisz wcześniej na sklep?bo niektóre już o 8-smej potrafią być i nie wierzę że robią to z dobroci

@Reja

Tak, razem z pracownikami, swoim zastępca i sprzedawca jesteśmy 8.30 w sklepie, a otwieramy o 9. Spokojna kawa, śniadanko, zamiatanie... I tak robię od czasu kiedy tu pracuje nie będąc jeszcze kierownikiem a pracuje od 2017 roku, dopiero od maja 2019 jestem km. Więc nie wiem co ma do rzeczy że przychodzą wcześniej?

Bydgoski

Przelewy doszły

Oooo

Normalne , przeciez my musimy zawsze prosic sie o swoje !

@Oooo

Może jak któregoś razu nie otworzymy sklepów to się obudzą. Żenada totalna

Zosia

Ja dzwonilam , nikt nic nie wie . Jak zwykle maja nas w (usunięte przez administratora) ! Nikt nic nie wie zeby przelewy juz poszły . A rudek na zwolnieniu

Oooo

To jest jakas paranoja . 7 październik a przelewu brak . Oczywiscie dzwonię do ksiegowej telefon wylaczony . Chyba zadzwonię do Ogorkowej może ona cos powie . Robia z nas (usunięte przez administratora) , 7 dni po terminie .... I nie zapowiada się zeby wyplata była . Zero szacunku do ajentow i ich pracownikow !!!! Od nas oczekują Bóg wie czego a oni co robią !!!!! Banda (usunięte przez administratora)

Mima
@Oooo

Napisz proszę jak się czegoś dowiesz

Oooo

Jestem ajentem i powinnam miec do 30 !!! Oczywiscie sie nie wywiazali !!!

@Oooo

Jak zwykle. Ja również nie mam. Kolejna fakturę wypisze do 10 go i mam to gdzieś że nie będzie im się zgadzać papierologia.

Hahaha
@Meggi

Ileż można wiecznie czekać na swoje pieniądze . Zbiorowy meil do prezesa ze nue będziemy się na to godzić !

@Oooo

Norma. Wyszli z restrukturyzacji to już ich terminy nie obowiązują. Tak to chociaż ktoś to kontrolował, a teraz zaś samowolka. Ważne że (usunięte przez administratora) dostaniesz za źle powieszony ciuch na wieszaku albo kurz w kącie. Już się zaczyna. I na cholere człowiek idzie im k.. Na rękę za każdym razem.

xx
@Ajent

a spłata ich obowiązuje i postanowienia sądowe są więc ktoś to musi kontrolować.Długi nie znikły i trzeba je spłacać.

Xyz

Jak będzie ktoś miał przelew dajcie znać

@Xyz

Wypłaty najszybciej w czwartek ale pewniak to piatek

Xyz
@Sprzedawca

Zwykle były wcześniej nie sądzę żeby puscili w piątek na ostatnią chwilę :)

@Xyz

Dlatego puszcza w piątek bo 10ty to sobota

Textililinka

Czy firma przyjmuje jeszcze na etat ochroniarzy?

@Textililinka

Jak myślicie wypłaty za tydzień w piątek będą ?

sprzedawca
@Sprzedawca

połowa tak połowa nie jak zawsze standard w tej firmie

marta

CHYBA RACZEJ ZWALNIAJĄ .

marta
@Textililinka

CHYBA RACZEJ ZWALNIAJĄ OCHRONIARZY JAK PRZYJMUJĄ ..

Dziewczyny jak wygląda u Was sytuacja z odrabianiem niewypracowanej normy za miesiące kiedy były zamknięte sklepy i kiedy pracowaliśmy w pojedynkę? Odrabiacie ?

Panna xx
@pracownik

Tak . Juz mam 45h odrobione jeszcze 30????

Dziewczyny jak wy robolicie. Osotatnio przyszedł meil w którym było, że nie możemy wchodzić do sklepu szybciej niż czas przebrania się. Max jakieś 10 min przed otwarciem. A w piątek przyszła rozpiska na temat akcji tniemy ceny i tam w instrukcji jest, że przygotować wszystko trzeba przed otwarciem sklepu. Więc jak to pogodzić? Jak wy robocie?

@577

W tej instrukcji była mowa do 1 godz. Możemy wejść do sklepu, powyżej godziny musi być zgoda rks

@577

W życiu nie przyszłam szybciej niż 10 minut przed otwarciem sklepu. Za to mi nie płacą

Pracownik 123

A jak tak wchodzisz 1 godzinę szybciej na sklep to jak potem rozpisujesz to w grafiku?

@Pracownik 123

Ja nie wchodzę tak wcześnie na sklep, bo nie m am takiej potrzeby

@Pracownik 123

Ja przychodzę max 30min wcześniej , przebieram się jem śniadanie wstawiam kawę idę odpalić komputery ogarniam maile i papierologie, do otwarcia pozostaje mi zawsze koło 5min i na spokojnie otwieram

Ajent

Czy ktoś dostał przelew z Ajentow?

Malwina

Hej powiedzcie mi czy premia jest co miesiąc jak się wyrobi targety czy oni e konia robią

@Malwina

Premię w tej firmie to legendy, jak oni mogą wypłacać premię skoro muszą obcinać etaty bo nie stać ich na wyplaty

@Sprzedawca

Żadne legendy . Niektórzy dostali premie . Nie wszyscy traktowali są sprawiedliwie .

Olcia

A za lipiec też wypłacili premię?

kierownik

legendy legendy jestem już tu jakiś czas i premii jak nie ma tak nie ma.U mnie na regionie nikt nie dostał od dłuższego czasu

Prawda

Ciekawi mnie jedna rzecz dlaczego kierownik marketu dostaje tylko premie?Sorrki ale na target pracuje cała załoga,a nie tylko on. Kierownik jest na urlopie,zero kontaktu z nim,wszystkie obowiązki wypełniamy ja do 100% targetu brakuje niewiele i co z tego,będzie premie ale dla kierownika i co to za sprawiedliwość.

@Prawda

Ja jestem kierownikiem, target latem zrobiony na 110% i czemu nie mam premii??? Od czego to zależy? Jaki RKS lubi sklep czy co?

KierGd

To współczuję. Jestem kierownikiem, mam tylko 1 osobę do pracy i co? Nie mam kiedy odpoczywać, nawet nie wiem jak wygląda urlop bez pracy. Premia? Jaka premia?! Targety zrobione latem ponad 100% i co? Premii nie ma. A od czego to zależy? No i tu nie ma odpowiedzi bo ani RKS ani nikt z centrali nie chce udzielić odpowiedzi.

kierownik
@Prawda

ciekawe nic nie dostałam

Wypowiedzenie

Hej hej hej, czy jest tutaj ktoś, kto złożył wypowiedzenie za porozumieniem stron? Czy jednak trzeba odbębnić ten miesiąc?

Benek

Jeśli jest tak źle to zawsze można zmienić firmę, nikt na siłę nie trzyma. Dla mnie to firma jest ok tylko nie każdy pracuje tak jak powinien.,

Textilka
@Benek

masz rację firmę można zmienić i chyba pora bo tu już nie każdy pracuje jak powinien a w szczególności u góry pozostali sami najlepsi że bożal się Boże. Ty się nie liczysz i nikt na sklepach ważne żeby jeszcze wyciągnąć kasę i napchać swoje kieszenie.Gwiazdy rządzące.

KM
@Benek

Benek, jeśli jesteś z centrali i od marca pracujesz na Home Office, to dla Ciebie jest Ok.

Pracownica
@Benek

Co ty bredzisz, są takie osoby które muszą w tej firmie pracować żeby utrzymać rodzinę, nie mają wyjścia. Ale są też takie osoby które pracują, a mają inne dochody i zlewają ile dostaną pensji i nie przejmują się niczym, a w tej firmie nie da się pracować, tak jak się powinno pracować, dlaczego to raczej doskonale o tym wiesz.

@Benek

Hmmm zawsze można zmienić, niby tak. Kiedyś lubiłam pracę w txm, zawsze mogłam się dogadać z załogą. Rks przyjechała pogadała i nara. Teraz sama na zmianie, toreb codziennie po 3-4-z resztą wszystko stare badziewia cuchnące ztęchlizną. Do tego gazetka którą robimy do czwartku bo nie nadążamy z towarem. Zaraz mail z kontrola cen za chwilę przerzut na ww. Czy oni zwariowali? Mamy się wykończyć czy przejrzeć na oczy że na prawdę jest masakra :/

txm
@Txm

rób tyle ile możesz resztą się nie przejmuj i tak tam nie zauważą garstka ich tam została. Po za tym wiecznie tam jest chaos tam nikogo niema odpowiednio już do rządzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Adesso - Andrychów

• Jak się pracuje w Adesso?

Zobacz opinie na temat firmy Adesso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adesso?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 853, z czego 45 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 552 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adesso?

Kandydaci do pracy w Adesso napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adesso