Opinie o Mostostal Płock S.A. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Płock S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mostostal Płock S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Płock S.A. w Płock

Byly

Witam. Warunki pracy są straszne brud itd, brak wody do picia nawet na hali. Hala jak za (usunięte przez administratora) a wymagania od ludzi bardzo wysokie ale za to zarobki słabe więc niestety oceniam ten zakład bardzo słabo

@Andzej

w sensie z tymi podwyżkami to piszesz o aktualnych kolegach ze stanowisk? czyli Tobie za tę samą pracę wychodzi 3,5 tys a im ile? te podwyżki to oficjalnie są ogłaszane przez szefostwo kto komu czy skąd o nich wiecie?

Michałpl

Witam serdecznie. Chciałbym się zorientować jaka kasę można zarobić w Mostostalu płock na początek

@Nikt

Jaka jest zatem efektywność z ich pracy w kontekście wyników jeżeli otrzymują kwotę gwarantowaną a na więcej zapracować się nie da? Jakie jeszcze występują różnice pomiędzy działami? W którym obecnie zdarzają się większe rotacje w takiej sytuacji?

Luiza Nowy wpis

Z chłopakiem widzieliśmy na stronie, że zatrudniani są monterzy wraz z przeszkoleniem. Ma ono zająć teraz niecałe dwa tygodnie a potem już będzie miał proponowana umowę o pracę. czy to się zgadza i czy według was warto by w tym roku się tego podjął?

Sil Nowy wpis

Jak jest z pracą na stanowisku kierowniczym ? zarobki , atmosfera , dodatki do pensji ?

Ciekawy

Jak pracuję się na głównym warsztacie? Kierownik jest ok?

Szczery
@Ciekawy

Wynagrodzenie za pracę jest przeciętne. Firma lepiej płaci ludziom z wynajmu niż swoim. Kierownik hali obsadził kilka stanowisk w firmie członkami swojej rodziny. Jeżeli masz ambicje, to nie jest miejsce dla Ciebie

Mery Nowy wpis
@Szczery

Co sugestia odnośnie ambicji ma do tego wspominanego przez Ciebie obsadzania? Co z jakimiś rozwojem tak w sumie. Oferowane są kursy bądź szkolenia? jak strefa merytoryczna podczas pracy wygląda i po ile wtedy ludzie robią?

Amanda

To jakie są na dzień dzisiejszy zarobki? ktoś w innym poście stwierdził, że pracownicy są nierówno opłacani, czy to prawda? Jaka występuje ta wspomniana rozbieżność pomiędzy stawkami? I czy do dziś może jednak cos się zmieniło? Nie widzieliśmy z chłopakiem ofert na stronie w zakładce z kariera, czy to oznacza ze jak na razie nie ma rotacji?

Seba Nowy wpis
@Amanda

Są nierówno opłacani. Ulubieńcy za nadgodziny mają podpisany stały ryczałt i mają wywalone na robotę, więcej czasu poświęcają pogawędkom niż pracy. Fizyczni muszą ganiać, żeby się dorobić. Możesz wysłać swoje CV i liczyć na odzew.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Płock S.A.? Czy kandydat na stanowisko Inżynier Budowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Mostostal Płock S.A. rekrutuje na stanowisko Operator żurawia. Może ktoś planuje aplikować?

Michałpl

Kot
@Michałpl

2500 może zarobisz bez nadgodzin

@Kot

Za jaką konkretnie pracę? A z nadgodzinami? Ktoś pisał w 2019 roku, ze nawet 4 tys się wyciągnie przy ich pomocy

Nikt
@Agata

Nadgodziny tylko dla(usunięte przez administratora),umysłowy za nadgodziny może wymienić sobie za dzień wolny wiec dla umysłowych tylko podstawa

@Nikt

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Mostostal Płock S.A.? Na Pracuj.pl jest 3 maja kilka ogłoszeń.

Monter

Tak przebiega ze jak masz kogoś z rodziny to będziesz pracował,raczej nie mają nikogo do pracy chętnego wiec pracują podwykonawcami których lepiej traktują od stojego pracownika :) przyjmą cie za prawie najniższa krajową i jako fizyczny będziesz gdzieś na końcu polski pracował albo na Orlenie młotem 6kg po 12godZ

Serisiaki łobuziaki

Praca, którą wykonuję, nie spełnia moich oczekiwań. Często czuję się zniechęcony i znużony, a moje wysiłki nie są doceniane. W moim zespole panuje niska jakość komunikacji, a niektórzy z moich współpracowników nie wykazują zainteresowania, aby poprawić sytuację. Często brakuje mi wsparcia ze strony przełożonych, co utrudnia mi wykonywanie moich obowiązków. Chciałbym, aby moja praca była bardziej satysfakcjonująca i aby moje zaangażowanie było doceniane.

@Serisiaki łobuziaki

a o jakiej pracy jest tu mowa? piszesz o wysiłkach, ciekawa jestem jakich tak konkretnie i w jaki sposób przełożeni komentują tego typu sytuację. czy prowadzone są jakieś wspólne rozmowy w grupach na takie tematy czy nikt jeszcze nie próbował?

Łobuziaki
@Agata

@agata Nikt nie podejmował rozmowy bo zwyczajnie z kierownikiem budowy jest jej brak,ciągłe odwlekanie tematu,mowa tu o pracy w sytuacjach gdzie trzeba 12 godzin tyrać młotem 5-6kg przez pare dni w tygodniu

Były

Awanse raczej bez ścieżki kariery w firmie.przychodzi osoba bez doświadczenia na stanowisku po dwóch miesiącach ma powiedziane ze zostanie brygadzistą???????? stawki raczej najniższe.praca na budowie raczej młot piątka i klucz palony roz 75 ale chociaż ta praca odbywa w miłej atmosferze,nikt nie goni podwyżki raczej tylko inflacyjne,wykonywane prace raczej bardziej ogólne mało związane z angażem mechanik Np zamiata hale albo zawozi wodę do biura albo sprząta i myje samochodu ludzi z góry chociaż i prace związane z mechaniką tez bardzo często się zdarzają ogólnie polecam super firma????????????

Byly

@Byly

Po tym "ale" w zdaniu spodziewałam się, że napiszesz o wysokich zarobkach, przynajmniej do tego powinno zmierzać to całe zdanie. :/ No jeśli warunki są takie jak opisujesz to skromnie widzę oceniasz pisząc tylko, że było tu bardzo słabo... Bo kiedy tu pracowałeś tak naprawdę? Możliwe, że do dziś jest inaczej?

Sqrwol
@Agata

Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni, mam nadzieję że ten zakład rozleci się w niedalekiej przyszłości. Podtrzymują go póki co pracownicy którzy pracują tam praktycznie całe życie, ale i ich czas dobiega końca. Młodzi mają w (usunięte przez administratora) prace za te pieniądze, wieczne obiecanki, i mydlenie oczu. Jeżeli młodzi przychodzą bez doświadczenia i dostają więcej niż niektórzy co pracują jakiś czas to jest kpina i plucie w twarz starym pracownikom. Zarobki śmiech na sali, chyba ze na okrągło po 12 godzin i weekendy to coś zarobisz, ale o życiu prywatnym możesz zapomnieć. Stawka na start +/- 3500 brutto plus dodatki na które i tak cię (usunięte przez administratora), to dla spawacza, monter pewnie mniej. Jedyne systematyczne podwyżki to pracy, płaca marna a wymagania z kosmosu. Mam nadzieje ze ten cyrk w końcu popłynie na którejś robocie i zakończy jego powolna agonię. Ludzie sobie poradzą bo za te pieniądze wszędzie znajda prace, to Ty dyrekcjo się martw. Nie pozdrawiam i życzę sromotnego upadku tego przybytku.

Andzej
@Sqrwol

Dokładnie tak,ja pracuje jako mechanik i to co się dzieje to zart,podwyżki z kapelusza dla ulubieńców kierownika,ciagle wymagania,pretensje,warunki okropne,moge powiedzieć ze wczesna komuna.na tym etapie zatrzymał się ten zakład,pieniądze są ale dla tych w biurowcu,dla zwykłego fizola nie ma i nie będzie,szukam tylko czegoś lepszego i spierdzielam

@Andzej

Monter

pracownicy super oczywiście są i tacy ze brak słów. Trzeba uważać i pilnować godzin bo niektórzy kierownicy szczególnie na „budowie” (prace na terenie Orlenu) bardzo lubią pisać za mało godzin albo obiecać premie i potem premii brak???? miałem pare przykładów wiec się przekonałem,przepracowałem cały 2022rok i premii rocznej nie otrzymałem odchodząc w marcu 2023. Nie dajcie się złapać na rozmowie o prace ze po 3miesiącach podwyżka,albo ze za podwyższanie kwalifikacji również podwyżka bo to jeden wielki wałek.pracując 3 lata nigdy nie dostałem obiecanej podwyżki(oprócz inflacyjnej 400zł ????Firma dobra do złapania jakiegoś tam doświadczenia i szukania czegoś lepszego.stawki raczej minimalne jeśli chodzi o stanowisko osoby fizycznej.firma bardziej dba o podwykonawców niż o własnego pracownika moje odczucia raczej są negatywne w tej firmie ale wszystko ma swoje plusy i minusy ;) Przemyśl dwa razy zanim zaczniesz tam pracować bo jeśli masz duże ambicje to raczej strata czasu i nerwów na wieczne gadanie o podwyżce

Most

Firma przestaje być wiarygodną to już nie ten mostostal uważajcie !!!!!!!! Nie płacą w terminie. Jeszcze trochę i jej nie będzie

@Most

KŁAMIESZ!!! Bardzo długo pracuję w tej firmie i nigdy powtarzam NIGDY nie było opóźnienia z wypłatą. Masz inne zdanie? Możemy ten spór rozstrzygnąć w sądzie. PS. nie jestem z Zarządu tylko zwykłym, szarym pracownikiem. Mój e-mail: zdzislaw.krakowski@wp.pl (nie jest w żaden sposób związany z moimi personaliami) - możesz pisać aby umówić się na spotkanie w sądzie. Czekam łgarzu.

Agata

Skoro bardzo długo to udało się załapać na te cykliczne podwyżki, o których kiedyś pisali w wątku? a co z opcją na awans? jakie są tu co do tego perspektywy?

Artur

To pacujcie dalej a jak choroba was chwyci to wypad polecony i nara tak jest to jest firma

Jakie warunki pracy są w Mostostal Płock S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierownik Budowy?

Dyzio

Wszystko jest, w pakiecie wszechobecny (usunięte przez administratora)i zimą 4 stopnie na hali

@Dyzio

I nikt tego jeszcze nie zgłosił? Swoją drogą myślałam, że maszyny trochę ciepła jednak wydzielają

Operator

Do organizacji sprzętu zatrudniają chłopców co zielonego pojęcia nie mają kolega kolegę zatrudnia bez doświadczenia i jakich kolwiek umiejętności. Nic ciekawego nie polecam.

Spawacz

Witam czy w mostostalu jest praca zmianowa? Czy próbki przed przystąpieniem do pracy idą pod badania? Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w MOSTOSTAL PŁOCK. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pracuje w Mostostalu od 2014 r. i nigdy nie było problemu z pieniędzmi. Bony na święta albo premia, to zależy. Stawki są ustawiane od umiejętności ale z tymi 2400 po 20 latach to chyba ktoś przesadził, soboty są płacone 100% a nadgodziny w tygodniu 50%. Jak ktoś jest dobry i zrobi trochę nadgodzin to spokojnie te 3000-4000 zł zarobi. Ktoś się pytał o drogę rozwoju , tu ciężko powiedzieć . Na pewno można się nauczyć wielu rzeczy , są sytuacje że ktoś z montera przechodzi na brygadzistę albo ze spawacza na kontrolera , nie wiem czy to zależy od szkoły czy stażu pracy . Atmosfera jak wszędzie , nie jest najgorsza , załoga średnia wieku to jakieś 50 lat , ale da się z nimi żyć . Kierownictwo moim zdaniem nie jest najgorsze , wiadomo jak nie robisz to się zapyta dlaczego , ale z batem nie stoją jak w innych zakładach. Podsumowując , zakład jak na Płockie realia jak najbardziej do polecenia , można się wiele nauczyć, pieniądze zarobić a i jakąś droga rozwoju może się znajdzie.

Tonik

Wiecie coś czy firma szuka aktualnie pracowników?

MOSTOSTAL PŁOCK ma teraz aktualne oferty pracy w Mostostal płock. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

stefan2121

Wynagrodzenie ba stanowisku montera po 20 latach pracy w 8 godzinach to nie więcej jak 2400 zł. Atmosfera na ulicy targówek mizerna od kiedynastał nowy kierownik. Któremu bliżej do ciecia niż do kierownika interesuje się bzdurami totalna spychologia brak kompetencji, najważniejsi ludzie z wynajmu bo na nich da się zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Płock S.A. - Płock

• Jak się pracuje w Mostostal Płock S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Płock S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Płock S.A.?

Mostostal Płock S.A.