IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

ciekawy

czy firma zapewnia przeszkolenie dla nowych pracowników czy od razu są rzucani na głęboką wodę?

Stefan
@ciekawy

Też chciałbym wiedzieć bo nie mam doświadczenia i przydałoby mi się jakieś wdrożenie jakbym się zatrudnił. Ty będziesz aplikował i stąd twoje pytanie? Jakbyś coś wiedział więcej to daj znać, ok?

makak
@ciekawy

Nikogo bez szkolenia nie rzucą na produkcję, była by z tego masa bubli produkcyjnych. Jest szkolenie na każde stanowisko. Docelowo na różne miejsca na linii i czasem można się zmieniać, żeby było trochę urozmaicenia.

Sopelek

Witam, kiedy jakaś wycieczka ? :)

Zatrudniona

Polecam pracę w Ifm.Pracuję dość długo, więc jeśli ktoś ma wątpliwości to może mój wpis pomoże.Mydaje mi się ,ze wszystkie negatywne opinie piszą osoby,które w tej czy w innej firmie nie chcą uczciwe pracować.Rozgoryczeni ludzie,ktoŕzy swoje życiowe rozterki przenoszą do prcy.Bo tak najłatwiej.Wystarczy przyjść, pracować na swoim stanowisku i wrocić do domu, do rodziny.Mamy godne warunki pracy, uczciwe wynagrodzenie.Czego jeszcze potrzeba?Dla mnie najważniejsza jest wzajemna współpraca.Mam fajny zespól, który stworzyliśmy sobie sami.Wiec jeśli chcecie pracować po to,zeby zarobić pieniądze na godne życie polecam pracę w firmie ifm.

Maria
@Zatrudniona

A co wlicza się w te godne warunki pracy oprócz uczciwego wynagrodzenia (co to znaczy wgl?) i fajnego zespołu? :)

AikTurner
@Maria

Godna praca to zatrudnienie, które szanuje podstawowe prawa człowieka, a także prawa pracowników w zakresie warunków bezpieczeństwa pracy i wynagradzania, poszanowanie integralności fizycznej i psychicznej pracownika podczas wykonywania zatrudnienia.

Jeżeli chodzi o pracę to ja to na produkcji. Codziennie robisz to samo. Praca nie jest ciężka. Myślę że gdybym trafiła na inną brygadzystke to pracowałabym dalej. Pani M... w ogólnie nie szanuje swoich pracowników. Ton z takim się do nich zwraca to istny koszmar. Zero szacunku.Szkoda , że Pani koordynatorka nic z tym nie robi bo przez to później bo przez to firma traci pracowników

Nikoś

Zapewne trafiłeś na nową brygadzistkę Monikę. Z tego co słyszałem to parę osób się przez nią zwolniło a nawet płakało. Sama nie potrafi, a wymaga

@Nikoś

Potwierdzam. Dużo osób przez nią zrezygnowalo z pracy. Chyba to najgorsza brygadzistka na tej zmianie. W ogóle się z ludźmi nie liczy.

Ehhhhh

I znowu wychodzi na to że ze zwykłym pracownikiem się nikt nie liczy. Tyle ludzi starzy się na tą brygadzistke i nikt z tym nic nie zrobił. Ani kierownik ani koordynatorka. Udają że nie widzą? Lepiej żeby ludzie dalej się zwalniali. Bo nie każdy potrafi psychicznie wytrzymać takie traktowanie. Wiadomo, że każda brygadzystka musi osiągnąć swoje normy. Ale jeżeli traktuje się kogoś po ludzku to tym bardziej się każdy stara.

Ojojoj
@Nikoś

Z tego co ja słyszałem, ta brygadzistka ma mieć sprawę o (usunięte przez administratora) Ile ludzi się musi zwolnić, aby ktoś zauważył jaka ona jest. Koordynatorka powinna wyjść na hale i posłuchać ludzi co mówią …… dowie się jaka jest pani M.

Oh

Nie trudno zgadnąć

Oh

Uczyła mnie jak się zatrudniłam. Obserwowałam później jak uczy innych i jak pod nosem wyśmiewała jakąś chociażby błachą porażkę. Jakim tonem się odnosi do swojej brygady. Współczuję

Xyz
@Oh

Miejmy nadzieję, że ten problem w końcu zostanie rozwiązany i Pani M zostanie pozbawiona tego stanowiska. Firmo chyba szkoda stracić więcej pracowników prawda? Może łatwiej byłoby stracić jednego, który i tak nie sprawdzą się na tym stanowisku niż 20 innych?

Mmmm
@Xyz

I te ciągle narzekanie, że mała produkcja. Ale jeżeli nie potrafi się zaplanować dobrze produkcji to produkcja jest mała. Wszędzie ciągły chaos i poganianie.

Obecny
@Mmmm

Jak majster stoi i flirtuje z pracownicą,to jak ma być duża produkcja. Tylko jeden brygadzista nic nie robi,tylko podnosi ciśnienie swoim wspaniałym i szamańskim zachowaniem. Wzorowy dżentelmen od nieróbstwa.

Nikoś
@Oh

Słyszałem kiedyś, że ona bardzo lubi wyśmiewać się z innych - o wagę, umiejętności, wygląd, sposób bycia. Taka osoba w życiu nie powinna być brygadzistką. Dobrze, że nie trafiłem do niej na linię, jedynie dużo sobie na jej temat nasłuchałem.

Kamila
@Nikoś

Powinna wrócić brygadzistka P. wraz ze swoją ekipą, która również się zwolniła. Te dziewczyny potrafiły czytać sobie z oczu i rozdzielać między sobą pracę bez słów. Serio, takiej ekipy to ze świecą szukać. Jak tylko P. odeszła to później u Ani/Moniki zwolniły się super laski. Więc coś jest na rzeczy. Zamiast doceniać super pracowników to kolejna brygada miała je w poważaniu. Także współczuję ludziom, co pracują w brygadzie tej pani.....

Pracownik Produkcji

Rozmowa nie była profesjonalna- pojawiły się niedozwolone pytania na które NIE TRZEBA odpowiadać- czy chce się mieć dzieci, kiedy itp, czy chce się kształcić dalej, awansować itp. przyjmowanie osób było na zasadzie widzimisie. Brygadzistki przyjmują na zasadzie- która wygląda na robotną, nie za stara, nie za gruba bo będzie marudzić że jest jej ciężko i nie młoda bo zaraz w ciążę zajdzie, jeśli zauważy że nie umiesz obsłużyć komputera albo wolno idzie Ci montowanie- 2 sztuki-gdzie z tego można wywróżyć jakim się będzie pracownikiem??? to też Cię nie przyjmie, najlepiej działa to co sami stosują w firmie-KŁAMSTWO- umiem szybko pracować,znam się na komputerach, wystarczy mi 1400zł, nie jestem zależna od rodziny i nie będę zakładać itp i jeszcze jedno-trzeba się podlizywać- to Cię polubi brygadzistka. Powodzenia życzę!

Wszystko opisałam powyżej, pytają o dojazd- powiedz że----- NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU :) :)

Mnbvc

No i co teraz powiecie malkontenci?? Wskazcie mi drugą taką firmę w okolicy, która w dobie pandemii zatrudnia ludzi i daje nagrody!

Go
@Mnbvc

Szkoda ze wcześniej nie dawali premii jak super przędli, teraz dali bo rotacja ludzi jest ogromna, pracownicy odchodzą jeden za drugim, ludzie nie chcą tam pracować. Mobbing brygadzistek na każdym kroku ale za chwilę pierwsza sprawa będzie w sądzie ,to i brygadzistek trzeba będzie szukać do roboty

Szalona
@Mnbvc

Zatrudniają bo brakuje ludzi ..podwyżki też niedawno dali duże bo brakuje rąk do pracy

Ola
@Go

O kim mowa - która to brygadzistka będzie miała sprawę.

@Mnbvc

Ufi filters zatrudnia, Stelmach również, pasta food również mało? Czy jeszcze podać przykłady

Ufo
@111

Polecam ufi, nie jest zle, jak ktos ma kwalifikacje to zarobi, do kazdego podchodza indywidualnie

Ggg123

Jakie nagrody ?

Lysy

Tak Metalchem GPO firma Sto razy lepsza

@Mnbvc

Tak zatrudnia bo ludzie szybciej się zwalniają niż zatrudniają, a pozatym to wskarz mi firmę która na rozmowie kwalifikacyjnej mówi że nadgodziny zdarzają się czasami i to dla chętnych a potem obowiazkowe a jak nie przyjdziesz to NN, urlopy wiecznie wstrzymane nawet te planowane cofnięte. Ludzie mają jeszcze urlopy z zeszłego roku a już są planowane dni do odrobienia. Zgłaszasz miesiąc wcześniej że potrzebujesz wolne to brygadzistka mówi że urlop na żądanie.

@Mnbvc

Życia osobistego prawie wcale jak chcesz się widzieć z rodziną to najlepiej złóż ich CV żeby ich zatrudnili.

Xzy

Chociażby Biedronka i Lidl a nie jakaś bieda produkcja xD

Obecny
@Mnbvc

Nagrody? Zatrudnienia? Trzepnij się w dekiel. Tą firmą zwolniła podczas pandemia 29% ludzi. Dobrych ludzie. A nagrody,to brak podwyżek i premi.

AikTurner
@Obecny

Najlepiej to bredzić! Bezpodstawne oskarżenia. Człowieku obudź się, jesteś na produkcji i nikt cię tu na siłę nie trzyma! Podwyżki są zawsze co roku!!!

Micki
@Mnbvc

No masz rację. Nie zwalnia, tylko nie przedłuża umów. A to różnica nie? Tylko w słowie. Ile osób płakało jak się dowiadywali, że nie mogę dalej pracować. I to dowiedzieli się z dnia na dzień! Nagrody? Jakie? To, że każą wam tyrać jak roboty w każdy weekend to otrzymujecie większą pensję i to jest nagroda? Super. Brawo.

Edek
@Ufo

O jakich kwalifikacjach mowa?!,jakie indywidualne podchodzenie?!czy ty wiesz co piszesz?

@Go

Nie wiem czy (usunięte przez administratora) ale jedna rzecz mnie zastanawia dlaczego ludzie godzą się na nadgodziny skoro nie chcą przychodzić już nie wspomnę że rekruter nie zawsze mówi o obowiązkowych nadgodzinach wogóle jak to brzmi ? Obowiązkowe nadgodziny ????może jeszcze nn komuś dadzą jak nie przyjdzie????

Mnbvc
@Obecny

Jakim prawem wypisujesz oszczerstwa??? Jeśli na produkcji pracuje około 350 osób (nie znam dokładnej liczby) to musieliby zwolnić około 100 osób!!! Nie chcesz pracować nie pracuj i przestań ludziom w głowach mącić:(

głodny

Może by ktoś coś pozytywnego o pracownikach napisał albo liderach? Na razie same minusy.. Może kogoś lubicie? Chwalicie sobie pracę z kimś ?

Opolanka
@głodny

Pisałam już wcześniej , ale z chęcią powtorzę.Klimat tworzą ludzie.Sami sobie budujemy relacje z współpacownikami i liderami.Trafiłam na fajnych ludzi doceniających swoją pracę, pomagających sobie wzajemnie w osiągnięciu wspólnego celu jakim jest premia.Nie rozumiem negatywnych wpisów.To jest produkcja.Tutaj sie produkuje.Taki mamy cel.Osobiście polecam pracę w tej firmie.Oburzonych zapraszam do rozmowy.Jedna kłótnia z koleżanką i tyle goryczy.Masowe zwolnienia?Pracuję 5 lat i nie kojarzę.Kto nie spróbuje nie przekona się.Życzę spokoju i więcej życzliwości.Serdecznie pozdrawiam.

M
@Opolanka

A ja pracowałam 4 i tyle ludzi ile się przewinęło przez tą firmę to masakra ???? jeżeli trafiłaś na dobrą brygadzistke to można pracować ale są takie z którymi się nie da.. Bo jak się nie spodobasz to masz ciężko..

Sprawiedliwa
@Opolanka

Dokładnie tak jak mówisz, w ludziach jest tyle jadu, że czasami aż przykro. Ja też tu pracuję i czasami się zastanawiam po co ludzie przychodzą do pracy, czy szukać zwady czy pracować. Ja trafiłam na super linie, ludzie sobie pomagają, ale zauważyłam że jak ktoś przychodzi i uważa, że wszystkomu się mu należy a nic od siebie nie daje to ludzie nie chcą z nim współpracować, wcale im się nie dziwię. Tyle ile od siebie damy - tyle zbieramy.

D

Jakie są zarobki na stanowisko pracownik produkcji?

Joanna
@D

Nie mam pojęcia, ale też liczę na to, że jakiś pracownik IFM ECOLINK, prędzej czy później, opowie tu o zarobkach pracowników produkcyjnych. Wiem jedynie, iż oferują tam na pewno umowę o pracę i szkolenia. Pracowałeś już w tego typu firmie na produkcji, czy to byłby Twój pierwszy raz?

e
@D

3500 zł brutto z premia. a bez premii to3000zl brutto. ale spokojnie premie są co miesiąc - chyba że jest się na l4.

@e

Jeszcze zapomniałeś/aś dodać, że co roku są podwyżki w zależności od stażu pracy

@e

Teraz jest 3500 zł brutto, plus dodatkowo do 500 zł premii.

Nieznajomy

Pracuje w tej firmie trochę i niewiem jak u was Ale brygadzista Pan T jest bardzo w porządku. Jeden z najlepszych ludzi z tej firmy pomoże doradzi itp . Co do innych brygadzistek to tragedia . Ten kto śledzi forum wie o kogo chodzi .

Po
@Nieznajomy

Na mojej zmianie brygadzistki to porażka. Jedna drugą obgaduje z pracownikami. (usunięte przez administratora) Aż razi w oczy ta fałszywa uprzejmość.

Z cięcia
@Nieznajomy

Nie powiem Tomek jest bardzo w porządku pzdr

GRU
@Nieznajomy

Słyszałem dużo dobrego o tej firmie, super warunki pracy praca lekka bywa monotonna płaca ponoć też ok zawsze się znajdzie ktoś kto będzie narzekać. Interesuje mnie teraz opinia o inżynierach procesu czy dużo ich tam jest co robią i czym się zajmują.

Wariat
@Nieznajomy

No chyba on sam napisał ten komentarz ????????

Pracownik produkcji
@GRU

Jeżeli chodzi o inżynierów to nie wiem bo pracuję na produkcji. Zgadzam się z tobą. Faktycznie czasem jest trochę nudno, ale jak ktoś chodzi uczciwie do pracy i bierze L4 faktycznie wtedy, kiedy jest chory a nie kombinuje to jest doceniany. Są podwyżki co roku, wypłata zawsze w terminie. I coż więcej chcieć.

Na szczęście były pracownik

Praca nudna, monotonna (jak to na produkcji). Współpracownice każdą i każdego obgadują i wydaje im się jakby nic lepszego oprócz pracy w tej firmie nie było. Gdy ktoś im nie podpasuje potrafią zepsuć komuś kabel, żeby ta osoba dostała reklamację i nie otrzymała premii. Wieczne nadgodziny w sobotę, oczywiście obowiązkowe, bo jak nie przyjdziesz to nn albo umowy nie przedłużą. Cały czas pospieszanie, zwiększanie normy. Nawet jak się ją wyrobi to i tak mówienie, że to za mało. Pani, która jest ponad brygadzistami i dopiero co awansowała na to stanowisko zachowuje się jakby była co najmniej prezesem i ma coraz to "lepsze" pomysły na to jak utrudnić pracownikom pracę. Wybieranie urlopów - kolejna parodia. Nie można wziąć jednego dnia urlopu zaplanowanego z dużym wyprzedzeniem (nawet gdy jest to wizyta u lekarza), brygadzistka mówi że nie da urlopu i tylko na żądanie. Urlop 2-tygodniowy mogą sobie w dogodnym terminie ustalać tylko osoby, które wchodzą w (usunięte przez administratora) brygadzistkom. Reszta osób musi się dopasować. Jeżeli zbyt często bierzesz L4 albo nie przychodzisz na nadgodziny - zostajesz zwolniony. A obecna pandemia i ochrona przed koroną w firmie to śmiechu warte. Na hali krzyk o zachowywanie odstępów, zakładanie maseczek, bo kamery widzą. Poza halą w szatni ścisk, każdy każdego przepycha i tam koronawirus nie istnieje. Straszenie zabieraniem premii za opuszczoną lekko maseczkę. Zresztą premię to za byle głupotę zabierają. Maszyna się zepsuje, kable przez to nadają się do wyrzucenia - to i tak wina pracowników, że mają za dużo złomu i po premii. Przed podjęciem tam pracy radzę się dobrze zastanowić czy jest się w stanie pracować bez przerwy 12 dni, kiedy po 1 zmianach są obowiązkowe nadgodziny w sobotę, a w niedzielę idzie się na 22 do pracy. Pracowałam w tej firmie 4 miesiące i w ciągu tego czasu miałam tylko jeden weekend wolny po nockach (na rozmowie obiecują fajne weekendy od piątku 6 rano do poniedziałku 14). Nie polecam pracy w tej firmie.

Jai ty
@Na szczęście były pracownik

Praca tu to jeden gnój tylko dla desperatów którzy mają nóż na gardle bo trzeba spłacać milion kredytów. NIE polecam tej harówy w (usunięte przez administratora) a brygadzistki to pejcze powinny mieć w rękach żeby poganiać ludzi bo ciągle mało i mało hahaha....

Trytytyty
@Na szczęście były pracownik

Osoba,która napisała opinie ma racje znam z autopsji-wszystko to prawda.

@Na szczęście były pracownik

Prawdę piszesz rozmowa a życie to dwie różne rzeczywistości do tego jeden dzień ci pokazują a potem rób co chcesz radź sobie czujesz się jak wrzód żeby ktoś łaskawie ci pomógł jeżeli czegoś nie wiesz jak to nie wiesz? No halo jak ktoś nowy to chyba powinien ktoś nadzorować,jak dla mnie chaos zero podejścia do nowego pracownika a najlepsze to obowiązkowe nadgodziny chyba ktoś kp nie czytał i nie wie kiedy takowe są możliwe a ludzie się na to godzą

@Jai ty

Zgadzam się liczy się tylko norma za nic mają dobro pracowników. A o weekendach nie wspomne niby dla chętnych a jak nie przyjdziesz to masz przesrane a jak zachorujesz to Cię zwalaniaja. Masakra nie polecam tego miejsca pracy bym już wolała z głodu umrzeć niż charowac na te jeb...ne kanalie

Krzychu

Witam jak dlugo byl Pan zatrudniony? Tzn po jakim czasie wyrobil Pan sobie opinie negatywna? Zstanawiam się nad zlozeniem cv ze wzg na wieksze zarobki, ale te opinie sa lekko przerazające. Dzieki z info.

Qwerty
@Krzychu

Opinie są przesadzone. Praca jak praca. To jest produkcja, tu trzeba pracować. Ludzie narzekają na nadgodziny, ale są osoby, które chętnie z nich korzystają, w dzisiejszych czasach to niezły zastrzyk gotówki. Jeśli potrzebujesz pracy - tu ją znajdziesz na lata, wystarczy poczytać jak firma się rozbudowuje. Pracuję tu długo i zamierzam drugie tyle. To nie jest szczyt moich marzeń ale już dawno się z tym pogodziłam, żyć trzeba. O co jeszcze chcesz zapytać?

Krzychu
@Qwerty

Dzieki za info. Tak myślałem ze kazdy mierzy swoją miarą . Jak sie nie sprobuje to nie bedzie wiadomo. Pozdro .

Aneta
@Qwerty

Mogę zapytać, czy te nadgodziny są obowiązkowe? Bo jeśli tylko dla chętnych, to oczywiście że dobrze że idzie dorobić.

Klient
@Na szczęście były pracownik

Rozumiem że ,,fajne weekendy od 6 w piątek do 14 w poniedziałek" są w pracy?! ????????????

Zainteresowania

Dzień dobry chciałam zapytać czy jest dojazd z Grodkowa i na czym praca polega?

@Zainteresowania

Dzień dobry. Praca polega głównie na montażu dronych elementów na końcówkach kabli. Wiecej można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku . Niestety nie posiadamy zorganizowanego dojazdu do pracy. Nasi pracownicy organizują sobie dojazd do Zakładu we własnym zakresie. Pozdrawiamy Zespół ifm ecolink

@

Po raz kolejny firma nas (usunięte przez administratora) W styczniu powiedzieli że za 1 stycznia dostaniemy dzień wolny w Wielki Piątek. Teraz zmienili zdanie i musimy jednak przyjść do pracy a rzekomo dostaniemy wolny 2 maja. Człowiek nie może normalnie nawet sobie czegoś zaplanować bo ciągle trzeba być nastawionym że plany firmy się zmienią. I takie sytuacje zdarzają się notorycznie. Żadnego szacunku dla pracownika a w ofertach pracy tak pięknie się reklamują.!!!

rswer

Witam, jakiś czas temu dostarczyłem CV do skrzyneczki, która znajduje się pod firmą IFM ECOLINK. Czy te skrzynki są opróżniane ? Czy ktoś to sprawdza? Zależało mi na pracy, a niestety nikt się nie do mnie nie odezwał.... przykre.

@rswer

Dzień dobry. Skrzynka jest opróżniana na bieżąco. Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandatami. Pozdrawiamy Zespół ifm ecolink

Aaa
@IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Witam. Jakie trzeba spełniać warunki, aby dostać pracę na produkcji? *Język angielski /niemiecki w mowie i piśmie? *Prawo jazdy kat B? *Zaświadczenie od lekarza o stanie zdrowia?

@Aaa

Zgoda na nadgodziny ????

Witam. Interesuje mnie w jakim czasie rekruterzy firmy odpowiadają na wysłane cv i czy informują o odrzuceniu Pozdrawiam

@Paweł

Odpowiadają szybko u mnie na następny dzień jeżeli chodzi o odrzucenie to ci nie pomogę.

Aktualność
Praca lekka i łatwa? Brzmi jak żart, ale to prawda! Jeśli szukasz pracy od już, zapraszamy do aplikowania na stanowisko pracownika produkcji.
Kobieca siła to nasza przewaga! 80% naszych pracowników to kobiety, dlatego zapraszamy do aplikowania zarówno panów, jak i panie.
Twoje zadania nie będą skomplikowane. Przede wszystkim do obowiązków będzie należeć obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu. A także wykonywanie innych zleconych zadań produkcyjnych.
Oferujemy:
- praca na podstawie umowy o pracę w systemie zmianowym (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00)
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy: 3000 brutto na start plus do 500 zł brutto premii zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującego w firmie. Dodatek za pracę w nocy.
- umowę o pracę
- dofinansowanie 50% do posiłków
- dofinansowanie do karty sportowej
- bony świąteczne
- pełne wdrożenie i przyjazną atmosferę pracy!

A wymagamy naprawdę niewiele:
- zaangażowanie
- dokładność, dbanie o jakość
- podstawowa obsługa komputera

i...to wszystko!
Wyślij nam swoje CV, na pewno się odezwiemy!

Pracownik produkcji

Osobie która napisała to ogłoszenie że praca jest lekka i łatwa proponuję przyjść na jakiś czas na produkcję i przekonać się jak to wygląda naprawdę. Najlepiej niech zacznie od pakowania. Tam stres jest "najmniejszy". Do tego praca na 3 zmiany, mijanie się z rodziną. Soboty pracujące. Czy tak wygląda praca lekka i łatwa?

@Pracownik produkcji

Bo ma rację

Mmm
@Pracownik produkcji

Ktoś zdecydowanie zapomniał dodać że nie wszyscy na rozmowach są informowani o tym że firma praktykuje nadgodziny ,mówi się że nocki od niedzieli i w piatek rano kończysz a tymczasem jest obowiązek przyjścia na nadgodziny w nocy tak samo soboty zmiany ranne ?! Chyba byłoby uczciwie informować o tym kandydatów potem rzeczywistość na miejscu inna a inna na rozmowie

Helenka

Fajnie by było gdyby ktoś się wreszcie zainteresował tym ze na hali jest non stop zimno. A szczególnie od s1 do s7 tu to masakra wszyscy w bluzach chodzą. OGARNIJCIE TO:)

@Helenka

Zimno? Ciekawe kiedy.... najczęściej jest tak gorąco że się pracować nie da. Zimno to chyba tym jest którzy siedzą i nic nie robią.

XS

Dokładnie. Jak na s7 okna nie otworzą to nie ma czym oddychać. Na pakowaniu pot po tyłkach leci. Ubrać bluze nie problem ale rozebrać się to już raczej jest.

Nieznajomy

Zimno ? Chyba pomyliłaś firmy.... Gorąco tak że można w samych majtkach biegać

Zainteresowana

Wszystkie brygadzistki na mojej zmianie oprócz jednej noszą koszulki robocze oraz związane włosy. Czy tej jednej nie obowiązują przepisy bhp?

Ta jedna jedyna ????
@Zainteresowana

Chodzące stworki czy wy nie macie swojego życia ? Może lepiej się zająć domem sprzątaniem, rodzina, albo sobą? A to za bardzo się perfumuje, a to spodnie obcisłe, a koszulki nie ma, a jedna pracuje na lini inna herbatę cały dzień pije. Może lepiej by się każdemu pracowało jakby się każdy skupił na sobie i swojej pracy. ☺️

@Ta jedna jedyna ????

?

Aktualność
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko magazyniera. Nie masz uprawnień na wózek widłowy? Nie martw się i zostaw to nam! Opłacimy Twój kurs.
Sprawdź koniecznie nasze ogłoszenie -> https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,6g2kZex60AyqjzdrinGDYP,opole
Sprawiedliwa

Dlaczego na tej samej linii niektóre osoby nie obsługują wszystkich stanowisk pracy tylko lubiane przez siebie a nie wymigujące się osoby chodzą wszędzie, pracują ciężej a wszyscy zarabiają takie same pieniądze?

@Sprawiedliwa

Jeśli ma Pani zastrzeżenia dotyczące organizacji pracy zapraszamy do kontaktu z kierownikiem zmiany. Pozdrawiamy Zespół ifm ecolink

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie IFM ECOLINK SP. Z O.O.? Jakie macie spostrzeżenia?

Załamana

Dlaczego góra nie weźmie się za brygadzistke . Odkąd przyszła do nas to ile osób się zwolniło albo przenioslo (nikt tego nie widzi) dlaczego z nami nikt nie porozmawia co się dzieje na linii. Dlaczego my tylko mamy zostawiać dużo rozpoczętych zleceń i robić trudne kable. zmiana po nas wybiera łatwe zlecenia. My chcemy pracować w spokoju a nie wiecznie w stresie

@Załamana

Szanowna Pani Trudno jest rozpatrywać sytuację zgłaszaną anonimowo. Nie chcielibyśmy nikogo skrzywdzić. Jeśli ma Pani zastrzeżenia dotyczące organizacji pracy zapraszamy do kontaktu z kierownikiem zmiany lub działem HR. Pozdrawiamy serdecznie Zespół ifm ecolink

Zostaw merytoryczną opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IFM ECOLINK SP. Z O.O.