Ozas-Esab Sp. z o.o.

Opinie o Ozas-Esab Sp. z o.o.

Aktualność
FIRMA ESAB BYŁA WYŁĄCZNYM DOSTAWCĄ SPRZĘTU SPAWALNICZEGO  DLA WYPRODUKOWANEJ PRZEZ NETFLIX SERII MISTRZOWIE METALU.

Ogromną dumą napawa nas fakt, że byliśmy wyłącznym dostawcą sprzętu spawalniczego dla 1. sezonu programu Mistrzowie metalu – nowego telewizyjnego reality show, którego premiera w serwisie Netflix miała miejsce w piątek 10 września 2021 r. W programie występuje siedmiu zawodników – pięciu mężczyzn i dwie kobiety – którzy są kolejno eliminowani w oparciu o wyniki uzyskiwane w toku realizacji zadań produkcyjnych.

Zawodnik, który pozostanie na placu boju po zakończeniu sześciu zadań, zdobędzie tytuł „mistrza metalu” oraz otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 USD. Program prowadzi Jo Koy – wielokrotnie nagradzany komik i gwiazda popularnych stand-upów serwisu Netflix.

„Każdy odcinek stanowi dla tych wybitnych rzemieślników, spawaczy i artystów okazję do pokazania, co można wytworzyć z metalu przy użyciu sprzętu marki ESAB” – wyjaśnia Steve Molenda, Sr. Director of Global MarCom and Marketing Strategies w ESAB. „To dla nas zaszczyt, ale także ogromna szansa na wypromowanie branży spawalniczej wśród widzów jako ścieżki potencjalnej kariery, hobby czy formy uprawiania sztuki”.

S.Molenda wyjaśnia, że wykorzystany w programie sprzęt jest używany przez miliony zawodowych spawaczy, rzemieślników i artystów pracujących z metalem, a także rolników, konserwatorów, mechaników samochodowych i motocyklowych czy miłośników majsterkowania. Wśród zaprezentowanych produktów znalazły się: wieloprocesowa spawarka Rebel EMP 205ic AC/DC, ręczna przecinarka plazmowa Thermal Dynamics® Cutmaster® 40, odzież do cięcia Victor®, przyłbica spawalnicza Sentinel A50 oraz dodatkowe środki ochrony indywidualnej (więcej szczegółów w dalszej części). Produkty te są dostępne u lokalnych i internetowych dystrybutorów materiałów spawalniczych.

Poznaj jurorów

Jurorzy programu są znani osobom znającym markę ESAB oraz branżę spawania. David Madero (@madero_co) to pracujący w metalu światowej sławy amerykański artysta rzeźbiarz meksykańskiego pochodzenia. W 2019 r. gościł na stoisku marki ESAB na targach FABTECH. Na świecie znany jest z takich dzieł, jak wysoka na 37 m figura Chrystusa oraz monumentalna rzeźba przedstawiająca orła i węża (herb Meksyku), ustawiona przed oficjalną rezydencją prezydenta Meksyku. Stephanie Hoffman jest dyrektorem programu ds. rozwoju pracowników realizowanego przez towarzystwo American Welding Society (AWS) oraz kieruje inicjatywą AWS Careers (z krążącym po kraju zespołem stanowisk do nauki spawania). Jest ona byłą zawodową spawaczką, instruktorką oraz znaną artystką pracującą z metalem (@underground_metal_works).

Jedną z pierwszych atrakcji dla fanów sprzętu marki ESAB będzie spotkanie z p. Hoffmanem i p. Madero na targach FABTECH 2021. Koordynowane przez AWS wydarzenie zostanie zorganizowane przez AWS Careers w części o nazwie Welding Mobile Exhibit, przy stoisku B20084 (w budynku North Building kompleksu Chicago McCormick Place) w środę, 15 września o godzinie 11:00.

„Tożsamości zawodników i szczegóły programu pozostawały pilnie strzeżoną tajemnicą aż do premiery serialu Mistrzowie metalu, która miała miejsce 10 września. Spotkanie z jurorami będzie dla nas pierwszą okazją, by dowiedzieć się więcej” – wyjaśnia Molenda. „Możemy zdradzić, że każde zadanie produkcyjne trwa 10 godzin, a pod koniec każdego odcinka jeden z zawodników zostaje odesłany do domu. W ESAB chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom za pokazanie światu, co można osiągnąć dzięki umiejętnościom w zakresie obróbki metali. Jesteśmy dumni, mogąc ich wspierać za pomocą sprzętu do spawania i cięcia oraz środków ochrony osobistej.

Z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu podczas targów FABTECH, będziemy publikować migawki na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Produkty marki ESAB

Sprzęt i materiały spawalnicze marki ESAB kształtują przyszłość spawania i cięcia. W ESAB udostępniamy amatorom i profesjonalistom w dziedzinie spawania najszerszą gamę najwyższej klasy produktów. Nasza firma oferuje najnowsze technologie, które pozwalają wykonać praktycznie każde zadanie związane ze spawaniem lub cięciem. Zapewniamy także wiedzę i wsparcie, tak aby użytkownicy mogli jeszcze zwiększyć produktywność.

Produkty marki ESAB, które wykorzystano w programie Mistrzowie metalu, to:

• Rebel EMP 205ic AC/DC: pierwsza na świecie przenośna spawarka wieloprocesowa do spawania drutem litym i rdzeniowym,metodami MIG/MAG, MMA, DC TIG, DC Pulse TIG oraz AC TIG, a więc także spawania aluminium metodą TIG.

• Przecinarka plazmowa Thermal Dynamics Cutmaster 40 z uchwytem SL60 1Torch, oferująca najkorzystniejszy w swojej klasie stosunek mocy do masy. Urządzenie waży 10 kg, umożliwia wykorzystanie zasilania w zakresie 115–230 V oraz zapewnia znamionową moc wyjściową 40 A przy cyklu pracy na poziomie 40%.

• Odzież do cięcia i spawania Victor Performer EDGE™ 2.0: obejmuje wszystko, czego potrzebują użytkownicy podczas cięcia paliwowo-tlenowego, spawania i pogrzewania

• Przyłbica Sentinel A50 (malowana na zamówienie dla zawodników): bezkompromisowa konstrukcja obejmuje nagłowie z 5-punktową płynną regulacją, zaawansowany ADF o wysokiej klasy optycznej z polem widzenia o wymiarach 100 x 60 mm, zapewniające szerszy kąt widzenia i ułatwiające lepszą orientację w przestrzeni, dostępny z zewnątrz przycisk trybu szlifowania, panel sterowania z kolorowym ekranem dotykowym oraz wypukłą zewnętrzną szybkę ochronną.

• Gogle ochronne Weld Warrior: wykorzystywane podczas procesów obróbki skrawaniem metalu, w tym wiercenia i dłutowania. Wygodne, miękkie w dotyku gogle odznaczają się wysoką elastycznością i trwałością oraz są dostępne w czterech konfiguracjach szybki, która chroni przed promieniowaniem UV. Produkt spełnia także wymogi normy ANSI Z87.1.

•  Profilowane rękawice do spawania metodą MIG/MAG: wykonane z wytrzymałej, drobno ciętej skóry, z podszewką na całej długości od dłoni do mankietu. Dzięki zakrzywionej konstrukcji rękawica idealnie dopasowuje się do dłoni, a elastyczny fragment w obszarze nadgarstka zmniejsza tarcie.

• Profesjonalne rękawice do spawania metodą TIG: ze wzmocnieniem na kciuku oraz skórzanym mankietem o długości 13 cm. W celu zapewnienia większego komfortu i lepszej ochrony podszewka pokrywa całą powierzchnię wokół dłoni.

• Skórzana kurtka Proban: zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie. Rękawy i ramiona wykonane są z wytrzymałej, odpornej na rozpryski spawalnicze skóry klasy A.

• Kurtka spawalnicza FR: wykonana z materiału Phoenix FR, który zapewnia 100-procentową ochronę przed ogniem przez cały okres użytkowania odzieży.

Firma ESAB Welding & Cutting Products jest uznanym liderem w branży spawania i cięcia. Firma ESAB dostarcza klientom na całym świecie materiały spawalnicze, sprzęt i akcesoria do wielu zastosowań – od potwierdzonych wieloletnią praktyką rozwiązań do spawania i cięcia aż po rewolucyjne technologie w zakresie automatyzacji spawania i cięcia. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie http://www.esab.com.

Wiecie, czy Ozas-Esab Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dzień dobry. Tak, osoby, które mogą pracować zdalnie mają udostępniany laptop i telefon do pracy zdalnej. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Patryk Nowy wpis

Witam. Czy prowadzą Państwo może rekrutację na pracownika magazynu? Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Patryk

Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na chwilę obecną niestety nie prowadzimy rekrutacji, ale zachęcamy do wysłania swojego CV na adres praca.opole@esab.pl, dzięki czemu będziemy mogli poinformować jak pojawią się nowe oferty pracy. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

A

Witam, czy prowadzą państwo aktualnie rekrutacje na produkcje?

@A

Witamy. Niestety w chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Witam. Czy mają państwo jakiekolwiek informacje, na temat kolejnych naborów?:) Może w najbliższym czasie są planowane jakieś przyjęcia na magazyn lub produkcje?

Nowy wpis

Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na chwilę obecną niestety nie posiadamy takiej informacji, ale zachęcamy do wysłania swojego CV na adres praca.opole@esab.pl, dzięki czemu będziemy mogli poinformować jak pojawią się nowe oferty pracy. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

A

Witam, chciałam zapytać czy prowadzą państwo aktualnie rekrutacje na produkcje ?

@A

Honorata

Nie ma tam rotacji w ogóle, że tak wprost zapytam? Albo nie otwierają się nowe pozycje? Chciałam się zatrudnić na stanowisko Sourcing Manager i dopiero widzę, że ta oferta jest owszem, ale z 2022 roku. Nic nowszego nie ma, żeby spróbować? Zależy mi bardzo na pracy w tych okolicach teraz.

@Honorata

Droga Honorato. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Rzeczywiście rotacja w naszej firmie jest bardzo niewielka i zazwyczaj rekrutujemy wtedy gdy zwiększamy zatrudnienie. W chwili obecnej nie mamy wolnych stanowisk pracy, ale jeżeli się pojawią to na pewno będziemy ogłaszać się na portalach rekrutacyjnych. Pozdrawiamy serdecznie - zespół OZAS-ESAB.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ozas-Esab Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy pracownicy Ozas-Esab Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ewelina

Dzień dobry chciałam zapytać czy w tym momencie są może zatrudnienia na linie produkcyjna?

@Ewelina

Dzień dobry Ewelino. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, ale niestety na dzień dzisiejszy nie prowadzimy rekrutacji na linię produkcyjną. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Ali
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Są jakieś plany że to się zmieni w najbliższym czasie albo chociaż do końca roku? Jeszcze zapytam na ile zmian pracuje się na produkcji? Grafik jest w miarę elastyczny?

@Ali

Droga/i Ali. Na razie nie mamy żadnych planów na zwiększenie zatrudnienia w tym roku, ale oczywiście sytuacja może się zmienić. Na produkcji mamy zazwyczaj 1 zmianę od godz. 6:00 do 14:00. Okazjonalnie zdarza się druga zmiana od 14:00 do 22:00. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

@Ozas-Esab Sp. z o.o.

W jakich okolicznościach zdarza się ta druga zmiana? Jak często w przeciągu roku pracuje się w godzinach od 14:00 do 22:00? :) Zmieniło się coś może i są jakieś plany na rekrutację w najbliższym czasie? :)

Dzień dobry. Druga zmiana uzależniona jest od potrzeb zakładu, więc trudno z góry określić częstotliwość jest występowania. Niestety nie mamy na razie żadnych planów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Tosia

Wiecie coś na temat planowanych przyjęć na Polskę? Ofert pracy firma ma grubo ponad 50, ale nic tutaj do nas. Chodzi mi o stanowisko elektronika głównie, lub coś powiązanego. Tata byłby chętny do pracy :) Jaka jest tu średnia wieku w zakładzie? Sami rozumiecie, młody zespół to często atut, ale w przypadku taty dobrze by było, gdyby chociaż część pracowników była w jego wieku :P Ale to już tak na marginesie. Jak wam się pracuje? Podnoszą w firmie wynagrodzenie dość regularnie? Co wchodzi w pakiet socjalny, który oferuje firma? Nie mogę w starszych ofertach znaleźć widełek, jakie wynagrodzenie proponują?

@Tosia

Droga Tosiu. Bardzo dziękujemy Tobie i Twojemu tacie za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W chwili obecnej OZAS-ESAB w Opolu nie posiada ofert pracy, więc być może chodzi Ci o oferty innych naszych zakładów w Polsce (Katowice) lub na świecie? Zachęcamy jednak tatę aby zgłosił się do nas przesyłając CV na adres praca.opole@esab.pl lub przynosząc je do zakładu. Co do średniej wieku w naszym zakładzie to mamy przekrój pracowników od najmłodszych tj. uczniów warsztatów szkolnych do najstarszych, będących już w wieku emerytalnym :). Jesteśmy zakładem z 50 letnią historią i mamy pracowników, którzy pracują u nas całe życie zawodowe. OZAS-ESAB oferuje oczywiście swoim pracownikom pakiet socjalny w postaci m.in opieki medycznej, dofinansowania do wczasów pracowników i ich dzieci, ubezpieczenia grupowe itp., a podwyżki odbywają się u nas u nas regularnie co roku. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Justa
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Super, gratuluję podejścia do pracownika, szczególnie z tymi corocznymi podwyżkami :) Akurat w czasie inflacji szczególnie docenia się jeszcze bardziej takie rzeczy, a i zwraca większą uwagę. Czy warunki na tych samych stanowiskach zależą od oddziału? Czy są takie same i praca elektryka w Opolu jak i Katowicach wypada tak samo pod względem wynagrodzenia, kwestii umowy itp?:)

@Justa

Droga Justo. Bardzo dziękujemy za miłe słowa. OZAS-ESAB w Opolu i ESAB W Katowicach to dwie osobne spółki, posiadające własną politykę wynagrodzeń i benefitów, a więc warunki zatrudnienia i wynagradzania mogą się różnić. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Czy w Ozas-Esab Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Project Manager?

Dzień dobry. Rodzaj zawieranej umowy o pracę jest jednym z elementów ustalanych przez obie strony - pracodawcę i pracownika - na etapie nawiązywania stosunku pracy. Nie ma więc przeciwskazań do zawarcia od razu umowy na czas nieokreślony i jest to w OZAS-ESAB możliwe. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Lakiernik

Dzień dobry Od kiedy istnieje w firmie lakiernia proszkowa?, jakiej marki aplikacja jest używana? Ile osób pracuje na dziale lakierni i jaki jest podział obowiązków?. Czy jest ewentualny, dlugofalowy plan rozwoju ,rozbudowy lakierni i rozwoju pracowników tegoż działu. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

@Lakiernik

Drogi Lakierniku. Lakiernia proszkowa istnieje w naszym zakładzie od 1993r. Na pozostałe Twoje pytania nie możemy niestety odpowiedzieć ze względu na tajemnicę przedsiębiorstwa, ale zachęcamy do aplikowania na stanowisko Lakiernika, na które obecnie toczy się rekrutacja w naszym zakładzie. Być może będzie okazja dowiedzieć się czegoś więcej o naszej lakierni podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Zbyniu
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Mogą Państwo dać znać czy stanowisko lakiernika dalej jest dostępne? Niestety nie znalazłem takiej informacji w internecie. Jeśli tak, to mógłbym poprosić o podanie widełek płacowych na start i preferowanej formy umowy? Z góry bardzo dziękuję.

@Zbyniu

Drogi Zbyniu! Niestety rekrutacja na stanowisko lakiernika już się zakończyła. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Lakierson

Witam. Ile zarabia doświadczony lakiernik?

Czemu pracownicy dostają podwyżki tak aby wyszła najniższa krajowa , zarabiam tyle samo co nowy pracownik.

Drogi pracowniku. Żaden pracownik w firmie OZAS-ESAB nie zarabia obecnie najniższej krajowej, tj. 3490zł brutto. Nowozatrudnieni pracownicy, na najniższych stanowiskach, otrzymują obecnie ok 900zł brutto więcej plus inne dodatki w postaci np. "wczasów pod gruszą", "karpiówki", opieki medycznej, czy dofinansowania do wypoczynku dzieci. Jeżeli jakieś elementy wynagrodzenia są niejasne bardzo proszę skontaktować się z działem HR w tej sprawie. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Joanna

A na jakim jesteś stanowisku? Widze po odpowiedzi firmy ,że jednak zarabia się więcej. Piszesz o nowych pracownikach, wiesz może czy jest jakaś rekrutacja? Nie widzę żadnej oferty na stronie ,ani portalach . Interesuje mnie dzial IT - Project Manager .

Kazik
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Czyli ,,ja" z 20 letnim stażem mam mniejsze wynagrodzenie niż nowo przyjęty pracownik... Wstyd, naprawdę

@Kazik

Drogi Kaziku, tak jak pisaliśmy wcześniej nowo przyjęty pracownik ma na starcie ok 900zł brutto więcej niż minimalna krajowa. Wynagrodzenie to jest to najniższe wynagrodzenie w naszym zakładzie i nikt nie zarabia mniej. Nie ma więc możliwości, abyś miał niższe wynagrodzenie niż nowo przyjęty pracownik. Proszę też pamiętać o tym, że podwyżki w naszym zakładzie są podwyżkami uznaniowymi i nie zależą od długości zatrudnienia (co niekoniecznie przekłada się na jakość pracy), a właśnie od jakości pracy, wydajności, potencjału i ogólnej oceny pracownika. Zachęcam do kontaktu z działem HR, jeżeli jednak coś budzi Twój niepokój. Pozdrawiamy, zespół OZAS-ESAB

Wojciech
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Czyli podwyżki są indywidualne i najlepiej samemu iść i negocjować? A jak się uda to ile mniej więcej można dostać? Z 20% czy więcej?

@Wojciech

Drogi Wojciechu. W OZAS-ESAB podwyżki odbywają się co roku, w kwietniu, i dotyczą wszystkich pracowników. Podwyżki indywidualne mogą wystąpić w związku z awansem, zmianą zakresu obowiązków, zmianą stanowiska czy w związku z innymi, nie wymienionymi tutaj okolicznościami. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Michu

Witam. Czy w obecnej chwili firma Ozas-Esab poszukuje kogoś na magazyn?

@Michu

Drogi Michu, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, ale w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na magazyn. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Czy zdarzają się nadgodziny w Ozas-Esab Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Tak, zdarza się, że w naszej firmie występują nadgodziny. Warto dodać tutaj, że za wszystkie nadgodziny w naszej firmie przysługuje dodatek 100%. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Agnieszka

Dzień dobry. Czy firma obecnie poszukuje ludzi na linie produkcyjna?

@Agnieszka

Droga Agnieszko. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, ale niestety w chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Czy jeżeli będą potrzebne osoby do pracy na produkcji to gdzie można szukać ogłoszeń? Gdzie firma sie oglasza?

@Anna

Pani Anno ogłaszamy się zawsze na wszystkich najważniejszych portalach z ofertami pracy, m.in. na Gowork. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

Aleksandra
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

czy w najblizszym kwartale będą jakies oferty? czy jest jakis okres kiedy warto u Was szukac pracy bo macie wiecej pracy ? nawet sezonowo ? wiem ze dopiero poczatek roku ale jak zawsze szukam pracy w okresie wakacyjnym miedzy semestrami na studiach :)

@Aleksandra

Droga Agnieszko na razie nie przewidujemy żadnych rekrutacji w najbliższym czasie, nie posiadamy też ofert pracy wakacyjnej. Gdyby jednak pojawiła się nowa oferta pracy to na pewno poinformujemy o niej na tym portalu. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

Agnieszka

Czy w firmie obecnie poszukują pracowników na stanowisko elektromontera? Gdzie można aplikować?

Dobry wieczór, czy poszukują państwo pracowników na linię produkcyjną

@Monika

Droga Moniko! Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety w chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji, ale zachęcamy do śledzenia naszego profilu. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

Joanna

Tak jak ktoś się orientował o produkcję też zauważyłam, że ogłoszeń żadnych nie ma, czyli stabilnie się pracuje? A czy można się dowiedzieć czegoś na temat stanowisk dla kobiet tu w firmie? Jakie są możliwe i co z naborami?

@Joanna

Droga Joanno! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety w chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji, ale zachęcamy do śledzenia naszego profilu. Jeżeli chodzi o pracę dla kobiet to w naszej firmie wszystkie stanowiska dostępne są zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, począwszy od stanowisk produkcyjnych (elektromonter, operator wózka widłowego) skończywszy na stanowiskach biurowych i kierowniczych we wszystkich działach. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

Aleksandra

czy taki pracownik niższego szczebla w firmie może liczyć na dostep do prywatnej opieki medycznej dla siebie i wspolmazlonka ?

@Aleksandra

Droga Aleksandro. Tak oczywiście, firma oferuje opiekę medyczną dla wszystkich pracowników i można nią objąć także swoich współmałżonków, partnerów i dzieci. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Laura

Czy firma w obecnej chwili poszukuje pracowników na stanowisko elektromonter?

@Laura

Droga Lauro. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, ale niestety nie prowadzimy w chwili obecnej żadnych rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Chce do pracy

Czy ktoś się orientuję czy w formie są obecnie zatrudnienia na linie produkcyjna?

@Chce do pracy

Nie mam pojęcia właśnie a to jest jedno stanowisko czy różne są orientujesz się?

@Chce do pracy

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, ale niestety w chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

@Agnieszka

Droga Agnieszko! W chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji, ale jeżeli chodzi o linię produkcyjną to najczęściej rekrutujemy na stanowisko Elektromontera Urządzeń. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Ozas-Esab.

Zostaw merytoryczną opinię o Ozas-Esab Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Ozas-Esab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozas-Esab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozas-Esab Sp. z o.o.?

Ozas-Esab Sp. z o.o.