Ozas-Esab Sp. z o.o.

Opinie o Ozas-Esab Sp. z o.o.

praca

Witam. Czy ktoś się orientuję, czy obecnie w firmie są zatrudnienia na linie produkcyjna? Pozdrawiam :)

@praca

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety obecnie nie prowadzimy rekrutacji na linię produkcyjną. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Szukam pracy :)

Witam. Czy aktualnie poszukiwani są pracownicy na tzw.produkcję? Pozdrawiam

Danuta
@Szukam pracy :)

Dokładnie, mój mąż też się pyta, bo nie ma żadnych ogłoszeń teraz. I ciekawe ile płacą na tej produkcji, Ty może wiesz?

@Danuta

Szanowni Państwo. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na produkcję. Pozdrawiamy serdecznie!

Wiecie, czy Ozas-Esab Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dzień dobry. Tak, osoby, które mogą pracować zdalnie mają udostępniany laptop i telefon do pracy zdalnej. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Panie Prezesie czemu pozwala Pan na kontynuowanie i udzielanie odpowiedzi na wpisy. W poprzednich latach tak nie było. Mogliście się chwalić tym, że o Was nie ma złej opinii. A teraz pracownicy za Pana pozwoleniem rozpisali się i piszą czasami bzdury. Prawda też jest w nich ujęta , ale nie wygodna zaraz usuwana. Skoro powołujecie się na stronę firmową, gdzie można zgłaszać uwagi to róbcie to tam. Odpowiedzi na wpisy są tylko ośmieszające kierownictwo. Chyba się ktoś u Was nudzi.

@były pracownik

Szanowny były Pracowniku. Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy pracowników do komunikowania się z Zarządem poprzez kanały wewnętrzne tj. adres mailowy: pracownik@esab.pl lub skrzynkę sugestii. Regulamin gowork pozwala na usuwanie tylko takich komentarzy lub ich fragmentów, które łamią regulamin tj. np danych osobowych, a więc nie usuwamy niewygodnych komentarzy i staramy się odpowiadać Państwu na wszystkie zadawane pytania. Pozdrawiamy, zespół OZAS-ESAB

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ozas-Esab Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Joko

ta firma to jakaś kpina! Masz doświadczenie? Co z tego, skoro wola zatrudnić osoby bez doświadczenia. Osoby, która po pierwszej wypłacie bierze l4 na parę mc i nie daje znaku życia. Ludzie którzy chcą pracować, nie są brani pod uwagę..

@Joko

Drogi Joko. Dziękujemy za opinię. Bardzo zależy nam na każdym pracowniku, zarówno tym nowym, uczącym się, jak i tym doświadczonym. Otrzymujemy dużo aplikacji od osób zainteresowanych pracą w naszej firmie (za co serdecznie dziękujemy) i zawsze staramy się prowadzić proces rekrutacji rzetelnie i biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie i wykształcenie kandydata. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie bardzo prosimy o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@esab.pl. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Emeryt
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Zależy Wam na pracownikach, a zwalniacie ich jak "produkty" Kpina...

@Emeryt

Szanowny Emerycie. Dziękujemy za Twoją opinię. Możemy pochwalić się tym, że firma OZAS-ESAB ma bardzo niski współczynnik rotacji pracowników i zazwyczaj odejścia z firmy związane są z przejściem na zasłużoną emeryturę , po wielu latach pracy w firmie. W chwili obecnej, w związku na zwiększonym zapotrzebowaniem zatrudniliśmy wielu nowych pracowników i dawno nie było już w firmie zwolnień. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

Mhm
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Czy osoba która była już Waszym pracownikiem, ma możliwość ponownego zatrudnienia?

dzasta
@Mhm

teoretycznie tak chyba jesteś osobą która przez którą został zwolniony brydzista to niestety NOE

@Mhm

Drogi/a MHM. Dziękujemy za pytanie. Osoba, która była naszym pracownikiem, jak najbardziej ma możliwość ponownego zatrudnienia. Bardzo proszę o przesłanie swojego CV na adres praca.opole@esab.pl. Pozdrawiamy, zespół OZAS-ESAB.

zachowanie szefa (usunięte przez administratora) to jakaś kpina. Pracownik zgłaszający problem (usunięte przez administratora)nie jest brany pod uwage. Dużo mówi mało robi. Pracownik tak naprawdę pozostaje sam sobie z danym problemem. Dopiero gdy zainteresują się związki zawodowe, to szef produkcji z majstrem na czele zaczynają interesować się temat lecz i tak winny jest pracownik a nie przelozony/brygadzistą. (usunięte przez administratora)

Danuta

Mmm, bardzo merytoryczny wpis. Ciekawe, czy kiedy ktoś chce składać papiery do Ozasu, to go interesuje, kto czyją jest rodziną i na jaką literę ma nazwisko.

@były pracownik

Drogi Były Pracowniku. Jeżeli tylko otrzymujemy sygnały o problemach lub nieprawidłowościach zawsze staramy się je na bieżąco wyjaśniać, gdyż zależy nam na tym, żeby współpraca z każdym pracownikiem opierała się na uczciwych zasadach. Jeżeli jakiekolwiek problemy nie zostały rozwiązane zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem: pracownik@esab.pl. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB.

dzasta
@Ozas-Esab Sp. z o.o.

Owszem, reagujecie zwalniając pracowników bo nie pozwolili sobie na złe traktowanie ze strony przełożonego.

Zainteresowana.

Witam.Ile może zarobić nowy pracownik( kobieta) zwykłej produkcji?Czy są jakieś dodatki typu wczasy pod gruszą,trzynastki itp.Pozdrawiam

@Zainteresowana.

Droga zainteresowana. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Od stycznia 2022 r. podstawowe wynagrodzenie w naszej firmie wynosić będzie minimum (razem z premiami) 4055 zł brutto. Firma oferuje też wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, tzw. karpiówkę czyli trzynastkę oraz opiekę medyczna w ustalonym zakresie. Zachęcamy do wysyłania swoich CV na adres: praca.opole@esab.pl. Pozdrawiamy, zespół OZAS-ESAB.

byly pracownik

Czytając stronę i wpisy - widać, że udzielanie odpowiedzi osobom na zamieszczone wpisy bardzo się spodobało nowej Pani HR Manager. No cóż trzeba się czymś wykazać. Metoda z poprzedniej firmy, która i tak się nie sprawdziła. Po co wywlekać na zewnątrz co się dzieje. Jest tyle nurtujących spraw wewnątrz firmy i tym trzeba poświęcić czas. Takie metody będą doprowadzały do tego, że każdy będzie na drugiego pisał, bo mu wolno. Co na to Pan Prezes.

@byly pracownik

Drogi były pracowniku. Bardzo dziękujemy za opinię. Merytoryczne opinie są dla firmy i zarządu bardzo ważne i na pewno będą miały znaczenie dla dalszych planów i celów. Komunikacja z Państwem i słuchanie Państwa zdania również przyczynia się do działań podejmowanych w firmie. Zachęcamy pracowników do bezpośredniej komunikacji z zarządem pod adresem: pracownik@esab.pl. Pozdrawiamy, zespół OZAS-ESAB.

Jestem gdzie jestem
@byly pracownik

Drogi były pracowniku (a może jednak obecny), czy aby nie przemawia przez Ciebie zazdrość o te stanowisko. Każdy niech robi swoje ,a to co robi HR Manager jest na plus dla firmy i dla nas, oby tak dalej. Pozdrawiam

Pracownica

Jak czytam co piszecie o tej firmie to można złapać się za głowę. Nie pasuje? To się zwolnijcie. Czemu piszecie takie głupoty na forum zamiast powiedzieć komuś to w twarz. Anonimowo to każdy sobie może. Znam firmy gdzie nawet nie skorzystasz z toalety. Znam firmy gdzie jest tylko jedna przerwa i każdy twój krok który wykonasz jest obserwowany bo masz kartę do odbijania przy stanowisku jak i każdych drzwiach jak chcesz wyjść na fajkę. To jest firma w której na pewno zostanę do emerytury. Bo nigdzie nie będzie mi lepiej. Jeśli naprawdę nie podoba Ci się tu praca to się zwolnij i daj innym się wykazać. Może i nie jest idealnie. Czasem faktycznie jest brak zrozumienia wobec pracownika i zarobkowo też starsi pracownicy powinni dostać więcej ale jakim prawem? Jak starsi pracownicy mówią młodszym żeby nie robili ponad normy, nawet nie robią normy, albo nawet nigdy jej nie zrobili tylko siedzą piją kawkę i marudzą jak jest źle w tej firmie. Naprawdę jest Ci źle mając czas zrobić sobie na spokojnie łyk kawy? Nie mówiąc że masz trzy przerwy? I nawet czasem więcej? Źle ci że jak cię przycisnie toaleta to nikt nie narzeka że wychodzisz co chwilę? Co przejdę przez różne działy to widzę jak połowa ludzi robi sobie na lajcie, na spokojnie. Moim zdaniem firma na za dużo pozwoliła i teraz wszyscy będą się na bylepierdołe przyczepiać. Przejdźcie do innej firmy. I narzekajcie że odeszliście po czasie jak wam nogi i ręce będą więdnąć od roboty. Nie mówię że nikt nie robi w tej firmie. Bo bardzo dużo ludzi się angażuje. Jest wiele ambitnych ludzi. Ale no co zrobić.

@Pracownica

Droga Pracownico. Bardzo dziękujemy za komentarz. Bardzo nam zależy aby pracownikom pracowało się dobrze, aby byli zadowoleni z pracy i chętnie do niej przychodzili. Prosimy o informowanie nas o problemach, nieprawidłowościach i obszarach, które moglibyśmy poprawić lub zmienić na adres: pracownik@esab.pl. Życzymy miłej pracy i pozdrawiamy, zespół OZAS-ESAB.

xyz
@Pracownica

Świadczy to o tym, że nigdy nie pracowała Pani w normalnej firmie.

Pracownica
@xyz

Pracowałam w kilku firmach i wiem co to jest przychodzić do domu, że nawet jeść nie masz sił. Szanuj to co masz. Bo piszesz jakbyś był / była od początku w ozasie i nie pracował w innej firmie

Monter

źle się dzieje w tej firmie. Nowe osoby, które są szkolone, mają większe wypłaty, niż osoby które pracują tam latami. (usunięte przez administratora) jest im tam wszystkim znany, lecz lepiej siedzieć cicho, bo Cię zwolnia. Mężczyźni mają większe przywileje niż kobiety. Kpina jest zgłaszanie problemu dotyczącego na portiernii, bo jakas blondyna w Fiaciku ma problem ze ja sprawdzają, ale zgłaszanie problemu związanego z bezpośrednim przełożonym jest jak rzucanie grochem o ścianę, zero reakcji.

@Monter

Drogi Monterze. Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo cenimy sobie kulturę organizacyjną nastawioną na równość w zatrudnieniu (w tym wynagrodzeniu), zapobieganie wykluczeniu i otwartą komunikację, dlatego bardzo prosimy o zgłaszanie ewentualnych problemów lub nieprawidłowości pod adresem: pracownik@esab.pl. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

?

A pytanko mam może takie niezbyt ważne pozornie ale czy firma praktykuje owocowe piątki?

@?

Witaj. Niestety w chwili obecnej nie praktykujemy owocowych piątków. Pozdrawiamy serdecznie, zespół OZAS-ESAB

Aktualność
FIRMA ESAB BYŁA WYŁĄCZNYM DOSTAWCĄ SPRZĘTU SPAWALNICZEGO  DLA WYPRODUKOWANEJ PRZEZ NETFLIX SERII MISTRZOWIE METALU.

Ogromną dumą napawa nas fakt, że byliśmy wyłącznym dostawcą sprzętu spawalniczego dla 1. sezonu programu Mistrzowie metalu – nowego telewizyjnego reality show, którego premiera w serwisie Netflix miała miejsce w piątek 10 września 2021 r. W programie występuje siedmiu zawodników – pięciu mężczyzn i dwie kobiety – którzy są kolejno eliminowani w oparciu o wyniki uzyskiwane w toku realizacji zadań produkcyjnych.

Zawodnik, który pozostanie na placu boju po zakończeniu sześciu zadań, zdobędzie tytuł „mistrza metalu” oraz otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 USD. Program prowadzi Jo Koy – wielokrotnie nagradzany komik i gwiazda popularnych stand-upów serwisu Netflix.

„Każdy odcinek stanowi dla tych wybitnych rzemieślników, spawaczy i artystów okazję do pokazania, co można wytworzyć z metalu przy użyciu sprzętu marki ESAB” – wyjaśnia Steve Molenda, Sr. Director of Global MarCom and Marketing Strategies w ESAB. „To dla nas zaszczyt, ale także ogromna szansa na wypromowanie branży spawalniczej wśród widzów jako ścieżki potencjalnej kariery, hobby czy formy uprawiania sztuki”.

S.Molenda wyjaśnia, że wykorzystany w programie sprzęt jest używany przez miliony zawodowych spawaczy, rzemieślników i artystów pracujących z metalem, a także rolników, konserwatorów, mechaników samochodowych i motocyklowych czy miłośników majsterkowania. Wśród zaprezentowanych produktów znalazły się: wieloprocesowa spawarka Rebel EMP 205ic AC/DC, ręczna przecinarka plazmowa Thermal Dynamics® Cutmaster® 40, odzież do cięcia Victor®, przyłbica spawalnicza Sentinel A50 oraz dodatkowe środki ochrony indywidualnej (więcej szczegółów w dalszej części). Produkty te są dostępne u lokalnych i internetowych dystrybutorów materiałów spawalniczych.

Poznaj jurorów

Jurorzy programu są znani osobom znającym markę ESAB oraz branżę spawania. David Madero (@madero_co) to pracujący w metalu światowej sławy amerykański artysta rzeźbiarz meksykańskiego pochodzenia. W 2019 r. gościł na stoisku marki ESAB na targach FABTECH. Na świecie znany jest z takich dzieł, jak wysoka na 37 m figura Chrystusa oraz monumentalna rzeźba przedstawiająca orła i węża (herb Meksyku), ustawiona przed oficjalną rezydencją prezydenta Meksyku. Stephanie Hoffman jest dyrektorem programu ds. rozwoju pracowników realizowanego przez towarzystwo American Welding Society (AWS) oraz kieruje inicjatywą AWS Careers (z krążącym po kraju zespołem stanowisk do nauki spawania). Jest ona byłą zawodową spawaczką, instruktorką oraz znaną artystką pracującą z metalem (@underground_metal_works).

Jedną z pierwszych atrakcji dla fanów sprzętu marki ESAB będzie spotkanie z p. Hoffmanem i p. Madero na targach FABTECH 2021. Koordynowane przez AWS wydarzenie zostanie zorganizowane przez AWS Careers w części o nazwie Welding Mobile Exhibit, przy stoisku B20084 (w budynku North Building kompleksu Chicago McCormick Place) w środę, 15 września o godzinie 11:00.

„Tożsamości zawodników i szczegóły programu pozostawały pilnie strzeżoną tajemnicą aż do premiery serialu Mistrzowie metalu, która miała miejsce 10 września. Spotkanie z jurorami będzie dla nas pierwszą okazją, by dowiedzieć się więcej” – wyjaśnia Molenda. „Możemy zdradzić, że każde zadanie produkcyjne trwa 10 godzin, a pod koniec każdego odcinka jeden z zawodników zostaje odesłany do domu. W ESAB chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom za pokazanie światu, co można osiągnąć dzięki umiejętnościom w zakresie obróbki metali. Jesteśmy dumni, mogąc ich wspierać za pomocą sprzętu do spawania i cięcia oraz środków ochrony osobistej.

Z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu podczas targów FABTECH, będziemy publikować migawki na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Produkty marki ESAB

Sprzęt i materiały spawalnicze marki ESAB kształtują przyszłość spawania i cięcia. W ESAB udostępniamy amatorom i profesjonalistom w dziedzinie spawania najszerszą gamę najwyższej klasy produktów. Nasza firma oferuje najnowsze technologie, które pozwalają wykonać praktycznie każde zadanie związane ze spawaniem lub cięciem. Zapewniamy także wiedzę i wsparcie, tak aby użytkownicy mogli jeszcze zwiększyć produktywność.

Produkty marki ESAB, które wykorzystano w programie Mistrzowie metalu, to:

• Rebel EMP 205ic AC/DC: pierwsza na świecie przenośna spawarka wieloprocesowa do spawania drutem litym i rdzeniowym,metodami MIG/MAG, MMA, DC TIG, DC Pulse TIG oraz AC TIG, a więc także spawania aluminium metodą TIG.

• Przecinarka plazmowa Thermal Dynamics Cutmaster 40 z uchwytem SL60 1Torch, oferująca najkorzystniejszy w swojej klasie stosunek mocy do masy. Urządzenie waży 10 kg, umożliwia wykorzystanie zasilania w zakresie 115–230 V oraz zapewnia znamionową moc wyjściową 40 A przy cyklu pracy na poziomie 40%.

• Odzież do cięcia i spawania Victor Performer EDGE™ 2.0: obejmuje wszystko, czego potrzebują użytkownicy podczas cięcia paliwowo-tlenowego, spawania i pogrzewania

• Przyłbica Sentinel A50 (malowana na zamówienie dla zawodników): bezkompromisowa konstrukcja obejmuje nagłowie z 5-punktową płynną regulacją, zaawansowany ADF o wysokiej klasy optycznej z polem widzenia o wymiarach 100 x 60 mm, zapewniające szerszy kąt widzenia i ułatwiające lepszą orientację w przestrzeni, dostępny z zewnątrz przycisk trybu szlifowania, panel sterowania z kolorowym ekranem dotykowym oraz wypukłą zewnętrzną szybkę ochronną.

• Gogle ochronne Weld Warrior: wykorzystywane podczas procesów obróbki skrawaniem metalu, w tym wiercenia i dłutowania. Wygodne, miękkie w dotyku gogle odznaczają się wysoką elastycznością i trwałością oraz są dostępne w czterech konfiguracjach szybki, która chroni przed promieniowaniem UV. Produkt spełnia także wymogi normy ANSI Z87.1.

•  Profilowane rękawice do spawania metodą MIG/MAG: wykonane z wytrzymałej, drobno ciętej skóry, z podszewką na całej długości od dłoni do mankietu. Dzięki zakrzywionej konstrukcji rękawica idealnie dopasowuje się do dłoni, a elastyczny fragment w obszarze nadgarstka zmniejsza tarcie.

• Profesjonalne rękawice do spawania metodą TIG: ze wzmocnieniem na kciuku oraz skórzanym mankietem o długości 13 cm. W celu zapewnienia większego komfortu i lepszej ochrony podszewka pokrywa całą powierzchnię wokół dłoni.

• Skórzana kurtka Proban: zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie. Rękawy i ramiona wykonane są z wytrzymałej, odpornej na rozpryski spawalnicze skóry klasy A.

• Kurtka spawalnicza FR: wykonana z materiału Phoenix FR, który zapewnia 100-procentową ochronę przed ogniem przez cały okres użytkowania odzieży.

Firma ESAB Welding & Cutting Products jest uznanym liderem w branży spawania i cięcia. Firma ESAB dostarcza klientom na całym świecie materiały spawalnicze, sprzęt i akcesoria do wielu zastosowań – od potwierdzonych wieloletnią praktyką rozwiązań do spawania i cięcia aż po rewolucyjne technologie w zakresie automatyzacji spawania i cięcia. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie http://www.esab.com.
Kristiannoo

Czy jeśli nowi pracownicy dostają na wejściu stawki 4500 PLN Brutto - (usunięte przez administratora) to obecni i wieloletni pracownicy otrzymują wyrównanie badź wyższe wynagrodzenie?

Nie.

@Kristiannoo

Tak, otrzymują. Są podpisywane podwyżki właśnie w firmie.

Nick1
@pracownik

Nie otrzymuje wyrównania, wieloletni pracownik nie ma 4500 brutto

@Kristiannoo

Teraz to kłamiesz :) mój mąż pracuje tam ponad 20 lat i nie dostał żadnego wyrównania - pomimo tego, że pracuje dobrze i nie łazi na L4 - zarabia dużo mniej niż 4000 PLN Brutto, tak samo wielu innych, długoletnich pracowników nie dostało wyrównania. To działa tak - dajemy nowym więcej, bo inaczej by do nas nie przyszli (za minimalną krajową), "starym" pracownikom nie dajemy więcej, jeśli się nie upominają - generalnie starzy pracownicy mają mniej niż nowi. Biuro czasem zarabia mniej niż produkcja - wbrew temu co myśli produkcja :) chłop z zaopatrzenia po ponad 25 latach pracy dostaje około 2800 na rękę - śmiech na sali :) Logistyka w granicach 2800 - 3100 na rękę - (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

@pracownik

Teraz to kłamiesz :) mój mąż pracuje tam ponad 20 lat i nie dostał żadnego wyrównania - pomimo tego, że pracuje dobrze i nie łazi na L4 - zarabia dużo mniej niż (usunięte przez administratora)PLN Brutto, tak samo wielu innych, długoletnich pracowników nie dostało wyrównania. To działa tak - dajemy nowym więcej, bo inaczej by do nas nie przyszli (za minimalną krajową), "starym" pracownikom nie dajemy więcej, jeśli się nie upominają - generalnie starzy pracownicy mają mniej niż nowi. Biuro czasem zarabia mniej niż produkcja - wbrew temu co myśli produkcja :) chłop z zaopatrzenia po ponad 25 latach pracy dostaje około (usunięte przez administratora)na rękę - śmiech na sali :) Logistyka w granicach (usunięte przez administratora)- (usunięte przez administratora)na rękę - (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Ewa

Ale za to księgowy jest taki kulturalny, ze szkoda gadać:). Kasa nie idzie w zgodzie z kulturą, słoma z butów.

Obserwator
@Ewa

A ta nowa z kadr to ile zarabia? Czy jest w porządku wobec ludzi? Nie miałem przyjemności..

Czy w Ozas-Esab Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Emeryt

Odpowiedź : reakcja jest, ale podchodzi pod kpinę z pracownika.

TikTak

Po kilku miesiącach, być może ktoś zareaguję... ale z skutkiem 50/50

Lucem ferre

Chciałbym przypomnieć, że w tejże firmie panuje kumoterstwo i kolesiostwo ((usunięte przez administratora) to do Was. Zostałem pomówiony, bo postawiłem się w słuszny sposób (usunięte przez administratora)., który jest głównym donosicielem w tej firmie). Fakt ten potwierdzi 99% ludzi tam pracujących. Do dnia dzisiejszego nikt z wymienionych nie poniósł konsekwencji. Przewodniczący Związku zawodowego "Metalowcy" wypiął sie na zaistniałą sytuację, prezes tak że wiedząc o tym co się wydarzyło nie kiwnął palcem. Sytuację opiszę w każdym możliwym medium, skoro furmie nie zależymy na dobrym imieniu, które może stracić, olewając tak poważne problemy jak pomówienia, kłamstwa w stosunku do mnie, dyskryminację i (usunięte przez administratora) bo to wszystko odbywa się w tym przybytku. Jestem zmuszony podjąć stosowne kroki. Nie spocznę dopóki, doputy (usunięte przez administratora)nie poniosą konsekwencji. Mój prawnik i kilka fundacji bardzo chętnie zajmą się sutuacją z kwietnia, gdzie Pan (usunięte przez administratora) zwolnił mnie kłamiąc bez honoru w żywe oczy , że jest redukcja etatów (co było ewidentną bzdurą). Poprostu postawiłem się jego pupilkowi (usunięte przez administratora)., czującym się nietykalnym, bo z (usunięte przez administratora)przybijają sobie piątki Także Ozas - Esab... sprawa już w toku. Myślicie, że zatrudniacie (usunięte przez administratora) To się pomyliliście... do następnego :)

Jakub

Czy poza podstawowym wynagrodzeniem w Ozas pracodawca zapewnia swoim pracownikom dodatkowe świadczenia takie jak np. benefity albo premię? Od czego są zależne? Jeśli wiecie, to dajcie proszę znać.

Leon
@Jakub

Tak i to dosyć wysokie. Za bezpieczną pracę w nagrodę otrzymujemy nagrody pieniężne i spotkania dla całej zalogi w Zagłobie

Lucemferre

W tej firmie panuje (usunięte przez administratora)i kłamstwo. Zostałem zwolniony bez podania przyczyny, raz kłamca (usunięte przez administratora). dając mi wypowiedzenie stwierdził, że to redukcja etatów, co było bzdurą, zaś na następny dzień przez tel. na moje pytanie co było powodem zwolnienia odpowiedział "to nie Pana sprawa, bo może Pan coś wykorzystać przeciwko nam". Szkolenia BHP to kpina, szkolenia stanowiskowe? Podpisz tu, tu i tu i koniec. Na magazynie gdy ktoś ma urodziny, oczywiście wódeczka się leje... i potem na widlaka. Za zgodą (usunięte przez administratora)., który "kontroluje" magazyn. A zwolnili mnie, bo jego piesek (usunięte przez administratora)., ubliżał wszystkim dookoła i ubliżył także mi, wulgarnie się odnosząc. Więc po skończonej zmianie poza zakładem pracy wytłumaczyłem mu w sposób emocjonalny (bo chłop przesadzał), żeby przestał. Do rękoczynów nie doszło. Ale piesek poskarżył się kłamcy (usunięte przez administratora) (nagadał mu dziwnych rzeczy) i w ten sposób zostałem pozbawiony pracy. Przez (usunięte przez administratora) dyskryminację i kłamstwa jakie panują w tym przybytku. Sprawa jest już w PiP, trafi także do sądu pracy. Wykonywałem swoje obowiązki jak należy, a potraktowali mnie dyskryminując. Wszystko co napisałem tyczy się magazynu, gdyż tam pracowałem. (usunięte przez administratora) toleruje zachowania "ludzi" typu (usunięte przez administratora) i picie alkoholu na magazynie i to jest w porządku...Poza tym (usunięte przez administratora) i fałsz jakie mnie spotkało ze strony (usunięte przez administratora), że mam teraz trudności ze znalezieniem nowej pracy...potrzebuję przez tę osobę pomocy specjalisty. Nikomu nie życzę tam pracować. (usunięte przez administratora) mam nadzieję, że za odpowiesz za swoje poczynania.

Zostaw merytoryczną opinię o Ozas-Esab Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Ozas-Esab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozas-Esab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozas-Esab Sp. z o.o.?

Ozas-Esab Sp. z o.o.