IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Asia

P&M Group chyba z Wrocławia. Chcesz założyć klimatyzację, czy wziąść numery do chłopaków? ;)

Jadwiga

Czy można prosić nazwę firmy, która wykonuje klimatyzację?

Kinia

Czy na dzień dzisiejszy są przyjęcia?

Kinia

Jest ogłoszenie na Pracuj.pl więc w jakim celu?

Pik

co roku są podwyżki w zależności od stażu pracy do inflacji czy troszkę więcej? dodatek za nocki jest w 3000 brutto czy osobno?

@Pik

podwyżki są w zależności od stażu pracy, ale co roku zmieniają się kryteria(więc jak ktoś raz dostał podwyżkę 150zl potem 300 a później - z powodu pandemii może nawet nic nie dostać, o ile będzie miał więcej niż najniższa krajowa). a za nocki jest osobno ustawowo doliczane (to nawet na reke 100 złotych nie jest)

Pp
@Pik

W zeszłym roku były bardzo wysokie podwyżki, jakoś w granicach 500-700 zł w zależności od stażu. W tym roku nie wiemy jeszcze jak będzie ale pandemia nie wpłynęła chyba bardzo na firmę skoro nie mieliśmy postojowego. Dodatek za nocki to jakoś 100 zł brutto i liczy się on od podstawy.

Pracownica 2
@Pp

Podwyżki są co roku. Czasami sa tylko takie jak inflacja( czyli 4%) ale są. Firma dba o pracowników bo wie że wszystko drozeje.

Pracownik Produkcji

Rozmowa nie była profesjonalna- pojawiły się niedozwolone pytania na które NIE TRZEBA odpowiadać- czy chce się mieć dzieci, kiedy itp, czy chce się kształcić dalej, awansować itp. przyjmowanie osób było na zasadzie widzimisie. Brygadzistki przyjmują na zasadzie- która wygląda na robotną, nie za stara, nie za gruba bo będzie marudzić że jest jej ciężko i nie młoda bo zaraz w ciążę zajdzie, jeśli zauważy że nie umiesz obsłużyć komputera albo wolno idzie Ci montowanie- 2 sztuki-gdzie z tego można wywróżyć jakim się będzie pracownikiem??? to też Cię nie przyjmie, najlepiej działa to co sami stosują w firmie-KŁAMSTWO- umiem szybko pracować,znam się na komputerach, wystarczy mi 1400zł, nie jestem zależna od rodziny i nie będę zakładać itp i jeszcze jedno-trzeba się podlizywać- to Cię polubi brygadzistka. Powodzenia życzę!

Wszystko opisałam powyżej, pytają o dojazd- powiedz że----- NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU :) :)

nowy

Może ktoś coś napisać szczegółowo o zarobkach,premiach,karpiowym itd.

@nowy

na początek 3000zl brutto, do tego premia 500zl brutto (jeżeli wyrobi się normę, nie ma zaległości w zleceniach i przejdzie sie comiesięczny audyt i najważniejsze zabierają premie jak się jest na l4 dłużej niż 2dni). oczywiście co roku podwyżki w zależności od stażu pracy. a karpiowe - to są w grudniu bony (a ile to nie powiem bo co roku się zmienia sposób przyznawania i co roku są inne stawki)

hehe

Witam. Nie mam za dobrych wspomnień z tą firmą. Praca dla ludzi bez żadnych marzeń i aspiracjii. Nudna i monotonna. Wynagrodzenie? Pozostawie bez komentarza najniższa krajowa za prace na 3 zmiany? Już wiecie dlaczego to jedyna firma w Polsce? Ludzie z innych miast przyjezdzaja bo nikt tam nie chce pracować. Gbury i wieśniaki zjadają się nawzajem. Każdy sam sobie rzepke skrobie. Obserwują z ukrycia i uprzejmie donoszą. Biją punkty u brygadzistów - bo myślą, że w ten sposób zabłysną. Nikt tam nie jest równo traktowany. Faworyzacja. Dziecinada. Na rozmowie obiecują złote góry a w rzeczywistości okazuję się, że jest inaczej. Odradzam. Mobbing w firmie to prawda.

Zawiedziona

Firma prorodzinna a jak jest sytuacja kryzysowa to 500 złoty premii zabierają dla rodziców bo muszą iść na l4 żeby z dziećmi w domu zostać. Dopiero nagrodę odebrali chwalą się jak dla nich liczy się jednostka a pracownicy mają problem to jeszcze premie zabiorą

kobieta

super firma, że nawet jednego cukierka na dzień kobiet nie dali.

Juike

Jestem pracownikiem Ifm produkcja, lecz za chwile byłam pracownikiem :-) jako nowy pracownik wiem co to znaczy praca pod presją u jednej Pani brygadzistki S. Słyszałam już nie jedno ze nie jedna nowa się zwolniła przez nią ale dałam sobie czas i niestety nie wytrzymałam gonitwy więcej więcej. Ta(usunięte przez administratora) nie potrafi miło i grzecznie wytłumaczyć systemu pracy, co chwile uczył mnie ktoś inny. Nie interesuje się nowym pracownikiem tylko czemu tak mało zrobione i czego ja znów nie rozumiem. Nikt nie poświecił mi czasu na naukę ale wymagać to potrafi i miny robić. Tej brygadzistki nie polecam, ta Pani powinna się zmienić bo ludzie uciekają i nikt z tym nic nie robi. Dziewczyny fajne na lini ale znają ja i cicho siedzą bo chcą zrobić swoje i wyjść. Praca fajna czysto ciepło i wypłata na czas do 10-tego zawsze była. Imprezy wigilia bony za to wielki plus. Proszę zróbcie coś z panią S. Ja już decyzje podjęłam - a szkoda mogło być inaczej. Może to dla innych będzie lepiej lub chociaż dla tych co są i wiem co o niej się mówi. A koleżankę ma to traktuje ja inaczej a inni to (usunięte przez administratora)Jeśli ktoś to czyta z kadry to dajcie sobie coś powiedzieć a będzie miło i lepiej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za innych jesteście ok.

Qwerty
@Juike

Liderka S.o której piszesz zasuwa równo z pracownikami na linii, czyli pomaga wypracować produktywność od której zależy Wasza premia.

hmm
@Qwerty

może i pomaga, ale zawsze ma minę jak by jaką łaskę robiła. i zachowuje się tak jakby chciała udowodnić, że pracownik się do niczego nie nadaje.

Reniątko
@Qwerty

Liderka jest dobra tylko dla mnie, resztę ludzi ma gdzieś, mi przyznała kategorie choć wybieram sobie sama co chce robić ,a czego nie . I mimo że parę lat pracuje to nie wiele umiem ale mam fory u S.

ort

ortografia!... aż mi oczy wypaliło....

Llll

Po kiblach się nie zamykają jak nie które,a mężów też maja.

do Wika i tym podobnym

NIE jesteście anonimowi w internecie!!!,jest coś takiego jak adres IP. Wasze telefony są na abonament lub kartę prepaid która jest zarejestrowana na osobę fizyczną.. Ostrzegam- Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo– występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.Ponieważ internet jest środkiem masowego komunikowania, na podstawie art. 212 § 2 k.k. można zostać skazanym na grzywnę, karę ograniczenia wolności lub karę pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Orzeka się ją w wysokości do 100 tysięcy złotych!!!! Więc przemyśl co piszesz, bo możesz skazać swoja rodzinę na problemy finansowe. Pozdrawiam

Moza

Od kiedy będą te zmiany na cięciu i z zapytaniem chciałam się zapytać dlaczego tylko kobiety będą robić na tych stanowiskach skoro wszyscy są równi

Ja zapytam z czystej ciekawości, czy ty Kobieto masz jakiś problem ze mną?? Czy ja coś Tobie złego zrobiłam?? (usunięte przez administratora) Jeżeli to czytasz a nie masz pojęcia, o co mi chodzi w tej chwili?? Przypomnij sobie, co zrobiłaś w sobotę 08.02.2020r. Miej odwagę powiedzieć mi to wprost a nie za moimi plecami podkładasz świnie na mnie!!! Wiem, kim jesteś i lepiej uważaj z kim zaczynasz. Bo możesz ponieść wielkie konsekwencje!!!

Hall of fame

Firma jest rozwojowa. Praca na produkcji jest specyficzna jeśli ktoś wcześniej nie miał z nią do czynienia. Przerwę masz o ustalonej godzinie, tryb pracy 3 zmianowy. Nieprawdą jest, że ludzie zwalniają się masowo! Na początku roku dostaliśmy dobre podwyżki, więc niech ktoś mi znajdzie pracę w okolicy z te same pieniądze. Jeśli pracujesz uczciwie, nikt ci krzywdy nie zrobi. Jeżeli chodzi o brygadzistki: one jadą na tym samym wózku, też chcą dostać premię, więc czasem gonią ludzi, jest to taki rodzaj motywacji wg niektórych z nich. Na początku się uczysz, z czasem wyrobisz sprawność i jest ok. Sama praca nie jest trudna, tyle, że manualna, bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś sobie nie radził, a pracują młodzi, starsi, kobiety, mężczyźni. Ludzie wykształceni i mniej wyuczeni. Z miasta i z wiosek. Nie ma co się zrażać i zaraz się zwalniać, bo coś poszło nie tak. Zawsze rozmawiać o problemach! Jeżeli chodzi o zarzuty co do innych pracowników, że poganiają, że są niemili.... A kto Ci da gwarancję, że w innej firmie na takich nie trafisz? Loteria. W każdym razie firma jest ok, zawsze wypłata na czas, imprezy, wycieczki itp. Hale produkcyjne dobrze wyposażone, bezpieczne, jest czysto i ciepło. Jeżeli chcesz pracować na poważnie to się decyduj. Czasem w soboty są nadgodziny, więc można fajnie zarobić. Ja pracuję już 8 lat i daję radę. Polecam :)

P.
@Hall of fame

Hahaha powodzenia ???? widocznie masz dobra brygadzistke która szanuje chociaż trochę ludzi

Hall of fame
@P.

Dokładnie tak jak napisałam - loteria :)

Nie jestem pracownikiem tej firmy,ale owszem zainteresowana. Firma ogłasza że potrzebuje pracowników produkcji. To jak to jest? Może te osoby najbardziej niezdyscyplinowane piszą takie komentarze.

komentarze piszą osoby które już jakiś czas pracują w filmie. widzą one co się dzieje w pracy i jak zgłaszają problemy to szefostwo nie reaguje. więc przez ileś lat żale się uzbieraly i teraz są wylewane.

a prace ogólnie polecam :) dach nad głową jest, ciepło, sucho, wypłata na czas i nawet fajnie można zarobić. (tylko zależy do jakiej brygadzistki trafisz.)

Nieznajoma

Szukają ludzi bo Ci co tam byli masowo się zwalniają nikt nie chce tam pracować

hmm

które?

Katerina

Nieeeee polecam firmyyy!!!!!!!!!! Zrobili z s1 (usunięte przez administratora) dziewczyny nie mogą nawet wyjśc do toaletyyy uwieźione są do krzesel na superrr glue muszą czekac az ktos łaskawie je zastapi i tak z każdą linią będzie, to juz nie jest praca tyllo (usunięte przez administratora) są obserwowane na kamerach coś strasznego, na chwile nie moga zejsć z krzesła ,proponuje do szafy z odzieżą ochronną wsadzić pampersy bo teraz dziewczyną bardzo będą potrzebne :(

???
@Katerina

To za przeproszeniem trzeba było ruszyć d. py do pracy, a nie brygadzistka siedzi rozwalona na krześle a koło niej cała linia i plotkuje o byle czym...... I wkońcu kierownictwo się za to wzięło! I dobrze.... Jesteście linia taśmową, tam kabel powinien iść za kablem, a taśmę puszczacie tylko wtedy jak koleżanka chce podać cukierka koleżance :)

Lola
@Katerina

I bardzo dobrze w końcu ktoś się za was wziął. Skończyło się podjadanie i palenie e-fajki na teście. Jeszcze ta wasza pożal się Boże brygadzistka!!! Pampersy to mało proponuję jeszcze kaganiec na pysk i do roboty.

Renata
@Lola

Czytając to, prawie się udusiłam. Nikt nie nauczył interpunkcji?

Abcd

Polska język trudna język! Wziąć, a nie wziąść!

Lola
@Renata

Jaka szkoda :(

Koleżanka z ifm

Ona była już na innej lini i nie poradziła sobie. Dali ją na łatwiejszą i radzi sobie bardzo dobrze ale przy Parzeniu kawy- herbaty i dbaniu aby spódniczka się nie pobrudziła. A jak idzie kierownik produkcji to wybiega z biura i zagaduje jaka to ona niezbędna jest. Dlaczego brygadzistki nie przestrzegają zasad panujących w Ifm - związane włosy, koszulka firmowa. Kto tym się zajmie bo jak narazie widać przyzwolenie kierownika ze one mogą nic nie robić i łamać zasady. Jak by taka wyszła na produkcje i popracowała trochę to by zrobiła np. 100 sztuk kabli więcej i dowiedziała by się co się dzieje na lini....... a tak to teraz tylko wyszła i dalej nic bo tylko plotkuje oj dużo by pisać ale nic z tego a szkoda bo mogli by posłuchać zwykłych ludzi i można by więcej osiągnąć

Czy IFM ECOLINK SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

I zmiana od 6 do 14 druga od 14 do 22 nocka od 22 do 6 rano

Opolanin

Justyna a pracujesz tam nadal czy się zwolniłas? Zawsze też trzeba popatrzeć na siebie może to z tobą jest coś nie tak a nie z innymi ludźmi....

Jusyyna
@Opolanin

No raczej nie ze mną , bo nie tylko ja mam problem jak widać po opini innych osób , i po tym jak szybko ludzie odchodzą z firmy :) , pewnie jesteś jedną z niewielu osób która trafiła dobrze albo zwykłym pachołkiem kolejnej nie doszkolnej brygadzistki , tam się nadają ludzie do pracy którzy "(usunięte przez administratora) tyle w temacie , nawijanie makaronu na uszy i tyle , same żmije i fałsz gdzie się nie obrócisz , poniżanie i (usunięte przez administratora) , jeszcze raz jak ktoś jest normalnym uczciwym czlowkiem odradzam pracę w tej firmie

Prawdziwy
@Jusyyna

Popieram zdanie Justyny i naprawde fałszywe zagrania, obgadywanie, donoszenie aby sie wybić i podlizywanie wyżej postawionym pracowniką są na początku dziennym... Kobiety na s17 są pozbawione jakichkolwiek zasad i juz nie bedę pisał która brygadzista je prowadzi- tylko tyle napisze, że to jest kabaret i tak zachowują sie ludzie dorośli no brawo!!

@Prawdziwy

Również popieram co napisała Justyna

K...
@Prawdziwy

Zgadzam się w 100%! Pracowałam na tej Lini i połowa osób która się zwolniła z tej Lini to właśnie przez brygadzistke... Zrobiłam to samo i to była najlepsza decyzja w moim życiu!

Zostaw merytoryczną opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IFM ECOLINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w IFM ECOLINK SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IFM ECOLINK SP. Z O.O.