IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opole

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

a 2013-02-15 10:36:34
W skrócie: chaotyczna rekrutacja. Lekka konsternacja niemieckiej kadry na polską rynkową stawkę (na dość odpowiedzialnym stanowisku) mówi też wiele. Wolę tego nawet nie komentować!
doświadczona 2015-11-16 16:28:45
Niestety nic się na lepsze nie zmieniło: nie odpowiednie osoby na znaczących stanowiskach, zabawy w skarżenie i plotki, kto nie ma pleców niech lepiej cicho siedzi a najlepiej niech szuka innej pracy, brak możliwości rozwoju- wychyl się trochę że umiesz więcej to cię zgniotą, praca idealna dla pracowitych małomównych osobników co zgodzą się na wszystko co chce brygadzistka co zadowoli 1700 zł, nadgodziny i nie mają żadnych ambicji, ponadto trzeba być mało inteligentnym albo udawać takiego by się nie wychylać za szereg i współpracownicy mogli cię zrozumieć, jeśli masz wyższe wykształcenie- to cię wymieją i będą traktować jak idiotę. Jednym słowem- miejsce na przeczekanie. Ps. mobbingu i szantażów nie da sie udowodnić- ręka rączkę myje, same rodzinne konszachty i ustawki. Dużo niepotrzebnych nerwów.
Onkel_Ricko 2016-01-09 19:56:05
Tak jest! Popieram! Wszystko sie zgadza!
Onkel_Ricko 2016-05-28 12:36:08
Ja, jestem krejzi. :-)))) i nic nie powiem. Idz i se sprobuj
Viulek 2016-06-30 15:09:12
2000zł dla inżyniera netto z premia - toż to fantastyczna sprawa. Starczy Ci przy dobrych wiatrach na dojazd do pracy i kanapki. No może jeszcze na obiad.
sołtys 2016-07-06 12:19:19
Tak jest. Stawki słabe. Myśleli, że tanią siłe roboczą sobie znajdą na swoich dawnych rubierzach. Nie te czasy, niemiaszki
Łojełek 2016-07-29 15:59:20
Aaa dajcie spokoj. Szkoda ch.., strzępić
ajhen 2016-08-29 16:15:53
Praca dość ciekawa, ludzie jak wszędzie ale większość kulturalna i przyjacielska . Po 3mś okresie próbnym umowa o pracę .
Karo 2016-10-10 10:50:19
Obecnie szukaja 30 niewolnikow za 1980zl brutto, praca na 3 zmiany, czesto soboty i niedziele. O atmosferze lepiej nie wspominac
Kot Alik 2016-10-18 07:39:29
Aplikowalem do Opola 2 miesiace temu. Sama siedziba sprawia dobre wrazenie,rozmawialem z paroma ludzmi,wiekszosc mlodych na poziomie nie liczac szefostwa,strasznie buraczane typy. Duzo wymagaja i duzo obiecuja dopoki nie przyjdzie wam rozmawiac o wynagrodzeniu :) Pani z kadr takze mila na poczatku,pozniej robi sie coraz bardziej cwana i zaczyna obrazac wysmiewajac kazdego mowiac ze nigdzie nie dostaniecie pracy za ponad 3000tys brutto i mamy wrocic na ziemie......(???) jesli ktos chce zarabiac 3200 netto(takie byly moje wymagania) to ma isc pracowac na budowe. Dochodzimy do punktu najwazniejszego...pieniadze. Stanowisko inzynierskie.Wymagania: 2 jezyki komunikatywnie,znajomosc elektroniki,pneumatyki i hydrauliki najlepiej,nastepnie pada propozycja 3200 brutto max (tj jakies 2400 netto) ale w zamian dofinansuja wam obiady w pracy..... :))) Dostalem ta prace i mialem 2 dni na zastanowienie,zanim jednak zdazylem oddzwonic dostalem telefon z wiadomoscia ze znalezli juz kandydata ktory nie ma takich wymagan finansowych i wycofuja swoja oferte pracy wobec mnie...... Chyba jakies sily wyzsze uchronily mnie przed podjeciem tam pracy... Tak na marginesie nawet moj szwagier jako ochroniarz w markecie dostaje 4500brutto.... Kolega ktory tam pracuje ocenil firme slowami. "praca max dla absolwentow,poduczyc sie,nabrac doswiadczenia i po roku zwijac manatki".... Niepowazna firma....
alo 2016-10-18 21:49:43
Praca w systemie za najniższą krajową? Oj, coś nie chce mi sie w to wierzyć, poza tym praca w soboty czy swieta powinna byc kilka procent wiecej płatna niż w normalny dzień
Adam 2016-10-29 23:12:26
Wyzysk na maxa, dajcie sobie spokój, chyba, że lubcie mobbing to idealnie traficie
pracownik 2016-10-29 23:16:43
To jak chcesz robić w każdą sobotę i co najmniej 1 niedzielę to się zgłoś idealna praca dla ciebie. Zobaczymy jak długo.
Miki 2016-11-02 20:47:49
Ale kasa leci i to nie boli
Piotrek 2016-11-21 11:12:49
Firma nie jest godna polecenia ! Z względu na proponowane zarobki, na stanowisku inżynierskim.
Przeszedłem rekrutacje, jednak wynagrodzenie w wysokości 2500 netto jest nie osiągalne. W obecnej firmie w Kielcach zarabiam 3200 netto na stanowisku elektronik. Byłem skłonny zmniejszyć moje wymagania finansowe jednak kwota 2500 zł netto nie była osiągalna. Uważam że płaca nie jest adekwatna do wymagań! Firma ulokowała swoją filie w Opolu w poszukiwaniu taniej siły roboczej nie zważając na potrzeby pracowników oraz ich umiejętność. Rekrutacje trwają miesiącami, a związane jest to z poszukiwaniem pracownika nie o najwyższy kwalifikacjach! Firma szuka osób o najmniejszych wymaganiach finansowych. NIE POLECAM !
Masakra 2016-11-21 18:05:35
Jeżeli twój szwagier zarabia 4500brutto.. na ochronie to zatrudnij się jako pracownik ochrony dostaniesz swój spacerniak 1-1 i umowę zlecenie
Marek (Winów) 2016-11-21 22:33:19
Co sie go czepiasz, kolega KOT ma racje. Jak będzie chcial pracować z umową na stałe za 2 500 zł to moze isc pracować jako woźny w szkole. To ze Ty nie masz ambicji kolego "Masakra" (???) to nie znaczy ze każdy bedzie pracował za taką głodową stawkę jak Ty... Umowa to nie wszystko, te czasy minęły.
mike 2016-12-03 17:26:00
Firma jest śmieszna , szukają tam inżynierów a dają jałmużnę a najlepsza jest teraz rekrutacja , ostatnie dwa stanowiska do obsadzenia , albo ostatnie. Z tego co widzę to już nawet na PO szukają frajerów a fakty sa takie iż nie w stanie skompletować nawet minimalnego składu inżynierskiego .Jako jeszcze niedoszły inżynier elektrotechniki pracując jako monter mam luźno 3000 na rękę a oni proponują ci 3000 brutto , po obronie dostane dodatek 1000 -1500 netto. Nie ma o czym z nimi rozmawiać , szkoda czasu.
Zostaw swoją opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFM ECOLINK SP. Z O.O.