IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opole

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Marian F. 2017-01-02 19:58
Firm jakich wiele. Pełno bufonów. Szkoda ze na tych stołkach najwyższych. Ten śmieszny łysy, z jeszcze śmieszniejszym akcentem. Co tu mówić wątpliwa przyjemność z nim rozmowy. Ta laska z HR ta główna kadrowa - z nią było ok spoko rozmowa. Z entuzjazmem zaproponował etap top. To było rozczarowanie. Nie było sensu szkoda czasu na niby Niemca.
Koleś 2017-01-02 21:39
Trochę dziwne to co piszesz. Bo widzisz również pracuję w ifm Katowice (tak nazwę firmy piszę się z małych liter a nie z DUŻYCH). Natomiast Opole to zupełnie inna firma i pracownicy raczej się nie znają, nie mówiąc o tym co się dzieje w samych oddziałach. Tak więc uważam, że wciskasz kit i nie pracujesz w Katowicach i pewnie również w ifm Opole.
Ponczuś_Piłat 2017-01-02 23:07
Nie podczepiać się pod Kotwice my mamy swoje klimaciki. Podobno same baby w tym Opolu. A wśród bab zazdrość i ploteczki ze kipi. Do roboty by się zabrały. Jak by pojeździły trochę to zeszły by na ziemie.
cassanowa 2017-01-03 11:25
Warto tam coś wyłowić może jest towaru dużo. Heeee szczesciarze.
Zainteresowana 2017-01-14 13:48
No i co, jak w koncu na tej produkcji? wiem ze 3 zmiany, a co z sobotami i niedzielami?
Wie ktos cos na ten temat? Moze w przyblizeniu jaka kasa?
Niunia 2017-01-15 12:32
Tak praca jest ok 3 zmiany, w ubiegłym roku trochę było pracy w soboty za dni wolne. Są tez niedziele pracują zawsze ci sami. Oczywiście wszystko jest rozliczone 100 procent więcej , ale szkoda ze na niedziele chodzą tylko nowi pracownicy, a te stare ropuchy nic nie robią. Takie frycowe
Pracownik miesiąca 2017-01-20 09:56
Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuja baaardzo dużo. Później człowiek czuję się oszukany. Praca conajmniej dwie niedziele w miesiącu, powoli dochodzą soboty i święta. Wynagrodzenie bez premii jest marne. Na produkcji na start jest jakieś 1980 brutto na umowie. Jeżeli chodzi o ludzi to zależy na jaką grupę się trafi. Moje dziewczyny uwielbiam. Lepiej się nie wywyzszac i nie odzywac za duzo bo brygadzistka bedze Cię tępić. A spróbuj wziąć urlop na żądanie to uslyszysz że nie masz takiej możliwości :) Wypłata na czas, wszystko w terminie.
Pracownik miesiaca2 2017-01-20 23:33
Problem stanowią brygadzistki tak jak pisze kolega. Moja grupa jest ok fajni ludzie na linii. Kasa na czas od tego miesiąca wyższa kasa. Mam 2100 i premia. Cala rekrutacja profeska taki wysokie wymagania duzo opowoadaja i obiecuja raj.A po przyjściu do pracy twoja brgadzistka to nie grzeszy rozumkiem chomika. Te brygadzistki powonno się zamknąć w klatce. To będzie normalnie.....
Jaaaa 2017-01-21 13:49
Ciebie trzeba by było zamknąć w klatce ! Bo Twoja wypowiedź jest dowodem na to ze to Ty masz rozum chomika ! A jak Ci tak źle tam to zapewne wiesz gdzie jest brama wyjściowa.
Valdi 2017-01-21 20:31
Kasa jest słaba ale jest luzik. Ja od czasu do czasu nawet piwko popijam na przerwie :)))
Kantry 2017-01-23 21:21
A som tam natryski żeby sie umyć po robocie?
Allbea1 2017-01-24 15:46
Słyszałem że szukają brygadzisty na linię cięcia do Opola czy kto może coś więcej powiedzieć . Warto iść na rozmowę ?
pp 2017-01-26 15:24
pp 2017-01-26 15:47
Praca sama w sobie jest ok ,gorzej z ludzmi -na każdej linii znajdzie się ktoś kto zatruwa atmosfere
Niektóre pracownice maja bardzo wygórowane poczucie własnej wartości co nie idzie niestety w parze z umiejętnościami oraz inteligencja
Nieznajomy 2017-01-29 21:48
Ostatni Kierownik psychicznie nie wytrzmal
Ela 2017-01-30 12:04
Czy ktoś pracował w tej firmie w wydziale rekrutacji. Czy zarobki oraz praca jest fajna? Ogólnie jaka praca?
zawiedziona pracodawca 2017-01-30 23:54
szczerze,jesli nie masz rodziny,faceta i jestes zdrowa jak ryba to jak najbardziej praca dla Ciebie ;-) Praca dla myslacych lecz 3zmiany i nadgodziny powoduja iz nie ma sie na nic czasu.Zarobki kiepskie,jak na takie wymagania.Trzeba byc ulubiencem brygadzistki,czyli sie nie oddzywac i zapierniczac by cokolwiek osiagnac(przedluzenie umowy,podwyzka,itp).O urlopie kiedy bys chciala,zapomnij.Ty masz byc dla firmy,a nie na odwrot.
ela 2017-01-31 07:23
Myślałem ze dział rekrutacji pracuje tylko na 1 zmianę Dzięki za info
pp 2017-01-31 14:57
Ela-dzial rekrutacji,biuro ,kadry,inżynieria pracują na1 zmianę
3 miany dotycza tylko pracowników produkcji☺
Dominika 2017-01-31 16:38
Zastanawiam się czy warto pracować w dziale rekrutacji i jakie są tam zarobki czy atmosfera jest fajna czy jest napięcie?
Dominika 2017-01-31 16:44
Zapomniałam zapytać czy zatrudniają od razu na umowę o pracę wolałabym wiedzieć czy jest sens składać papiery oraz jakie są miej więcej zarobki widełki. z góry dziękuję za info :)
Życzliwa 2017-02-01 11:29
Niunia masz wysokie mniemanie o sobie. Pomyśl że nie każdy miał w życiu z górki i chcąc nie chcąc nie mógł ukończyć dobrej szkoły.
pozdrawiam cię gorąco :)
odradzam 2017-02-02 09:42
Odradzam
Allbea1 2017-02-02 10:42
Możesz rozwinąć ?
asasas 2017-02-07 08:26
mi sie podoba
mnbvc 2017-02-10 00:05
Guzik prawda. Stare ropuchy też chodzą na nadgodziny w niedzielę, a nawet są w większości:)
Cxz 2017-02-10 00:07
Som
Zxc 2017-02-11 13:20
Aaaa, to już wiem czemu taki czerwony na mordce jesteś:)
Zenon 2017-02-16 09:41
Wydaje mi się iż pozytywne komentarze piszą wyłącznie panie z HR chcąc zatrzeć prawdę o firmie. Nie jest godna polecenia ! Rekrutacja to kpina, zapraszają na rozmowę, obiecują pracę . Brak kontaktu 3 miesiące, następnie znowu zaproszenie na rozmowę obietnica pracy i znowu cisza 6 miesięcy. Czy tak zachowuje się poważna firma ? Pani z HR kłamie co do ilości osób jakie chcą zatrudnić i czasu rekrutacji...
Ciekawe 2017-02-16 11:51
Dziwne, w nto od tygodni szukają na produkcję i magazyn a potem przez 3 miesiące się nie odzywają?? Może nie jesteś w ich typie.
Zenon2 2017-02-17 09:51
Zenio cos z toba nie tak jak cie nie chcą. Caly czas szukaja i co z tego.
Zenon 2017-02-17 10:39
Witam Pana

Co do komentarza skoro nie chcą mnie zatrudnić to po co zapraszali mnie 3 razy na rozmowę ? Osoby które znam miały bardzo podobną sytuację. Zawsze firma może napisać że nie jest zainteresowana współpracą. Czy się mylę ? Zapraszanie kogoś kilka razy na rozmowy z których nic nie wynika moim zdaniem jest niepoważnym zachowaniem i marnowaniem czasu kandydatów.

Pozdrawiam serdecznie
Nick 2017-02-17 14:31
Moze cie testowali ja bylem tam 3 razy po roznych działach mysle ze chcieli mnie sprawdzić. Czekam na info.
Ulka 2017-02-17 17:47
Klasyka. Tak wlasnie traktuja ludzi! Tez tak mialam. Nie polecam!
pp 2017-02-18 17:29
Dziwne to co tu piszecie bo pracuje na produkcji i ostatnimi czasy mnóstwo osób zatrudniają.
Właściwie każdy kto zostaje zaproszony na rozmowę zostaje zatrudniony bez większych wymagan a to z tej racji iz dużo osób regularnie sie zwalnia bo praca jak i atmosfera pozostawiają dużo do życzenia...
z ogłoszenia 2017-02-18 21:36
Czy jest tu ktoś z produkcji? Same bzdury tu piszecie - może by ktoś napisał coś na temat,
jakie warunki, czas pracy, co z sobotami i jaka kasa a nie tylko wpisy od gimbazy.
Z ifm 2017-02-19 19:45
Praca na zmiany, kasa nijaka, atmosfera taka sobie, cały styczeń to obowiązkowe nadgodziny(co sobota w pracy) Praca monotonna, kobiety bez ambicji tylko plotki. Podczas rozmów kwalifikacyjnych wszystko różowe, prawda inna to i ludzie odchodzą, jak nie obrazu to po roku. Bardzo dużo rodzinnych powiązań. Ogółem.... masz co innego na oku, to idź tam.
Pracownik 2017-02-20 08:26
To prawda produkcja to porażka atmosfera kreowana przrz liderki załosna. Ludzie jak wszedzie na producji nie ma ambicji . Mam okolo 2700 z premią za narodziny placa. Podobno w biurach jest lepiej tzn. Lepsza praca nie wiem jak płacą. Dobrze to wglada z zewnatrz a jak wejdziesz w ten klimat na produkcji to nie jest juz tak różowy.
pp 2017-02-20 18:54
Ja po roku pracy mam 2100 na rękę,bez nadg.☹
Fila 2017-02-21 14:27
Produkcja. Płaca do roku w firmie. Podstawa 2200, premia 500, za niedzielę 200. Za godziny nocne ok. 140 zależnie ile wpadnie w miesiącu nocek. Wszystko brutto. Niedziela od lutego ma być co 3 pracująca. W soboty czasami odrabianie są dni w wolne weekendy, majowy i tp. Można dostać więcej ale trzeba zmienić grupę uposażenia, po zdaniu egzaminów i odpowiednio stażu.
pp 2017-02-22 16:51
Ile by się nie zarabialo ,praca na produkcji to praca dla ludzi o silnych nerwach!!!
Tu byłem 2017-03-01 17:56
Nagminne łamanie kodeksu pracy z czasem pracy(nadgodziny w sobotę a nocka już w niedziele) Soboty/niedziele obowiązkowe pod groźba utraty premii nagminne. Nie polecam, jeszcze trochę i wstawią prycze. Specjaliści od organizacji czasu wolnego pracownika
J. 2017-03-02 08:20
Potwierdzam!
pp 2017-03-02 10:27
Rok sie dopiero zaczął a tu już wygląda to tak:
Styczen-3 soboty pracujace
Potem obiecanki ze do lipca nie będzie pracujących sobót,więc
Luty-niedziela pracujaca
Marzec-sobota pracujaca.,która jest 7dniem pracy pod rząd.
Dla scislosci-wszystkie nadg.nie są jedynie dla chętnych lecz OBOWIAZKOWE
Ponadto ,w środę pada rozkaz ze w sob.do pracy.
Miałeś plany???Kogo to interesuje!!!
A jeśli naprawdę bardzo nie możesz przyjść piszesz pismo z prośbą o wolne....moze rozpatrzą pozytywnie
zxc 2017-03-02 12:34
Wszystko się zgadza, z tymże w styczniu wszystkie weekendy były pracujące :(
La bomba 2017-03-09 09:52
A więc kochani. Praca na produkcji jest beztresowa bo wszystko jest zautomatyzowane,jednak nie dla głąbów bo musicie ogarnac parę programów i instrukcji. Pracuje od poczatku roku i w dniu przyjęcia było nas 18 osób,ktos do działu rozwoju i reszta produkcja. Organizacja bardzo dobra, macie przychodzić do pracy i o nic innego nie musicie sie martwić, szkolenia, ubrania, napoje wszystko juz na was czeka. Pracujecie sami na stanowisku wiec nie musicie jesli nie chcecie z nikim miec do czynienia. Macie fajnych ludzi i macie totalnych prostaków bez wykształcenia którzy niestety do niczego sie nie nadają jak tylko do plotek. Ludzie spokojni i w miarę inteligentni szybko awansują. Ja jestem zadowolona, co do weekendów sprawa wygląda następująco. Proszą o przyjście w sobotę i do tego dodają wam niedzielę ale powody tego sa takie ze jeśli przyjdziecie tylko w sobote zapłacą wam jak za zwykly dzień a jesli dolozysz niedzielę firma wyplaca ci 100% za oba dni. Wynika to nie z polityki firmy ale z prawa pracy jakie mamy w Pl. Firma daje wam wzięcie niedzieli zeby mogla wam zapłacić 100% za dwa dni. Decyzja należy jednak do was. Tłumaczą to na samym początku ale czesc ludzi ma problem zeby sie podpisać a co dopiero zrozumiec reguły. Te osoby najczęściej narzekają. Nadgodziny wynikają z tego ze maja o 30% wiecej zamówień niz rok temu, budują dlatego 2 hale i nadgodziny sie skończą. Pracowałam w Coroplascie, w hucie szkła w Jedlicach i moge powiedzieć ze to najlepszy pracodawca jakiego miałam. Większość ludzi siedzi tu juz 5 lat. Czy byliby tutaj jakby bylo źle? Ściągne tu siostrę i mame jesli sie uda. Jest dobrze. Zarobki od 2100 do 2700 na rękę dla nowych pracowników. Standardowo.
Kasiaaa 2017-03-16 00:06
porażka firma jak firma dużo babek, brygadzistki zależy na kogo się trafi, nadgodzin co sobota i to przymusowe nie ma ze nie przyjdziesz bo jak nie przyjdziesz to po premii masz, jedynie niedziele są nieobowiązkowe, jeżeli chorujesz np 2 dni masz już po premii wiec jak chorować to cały tydzień albo więcej, z urlopami tez rożnie u jednej brygadzistki bez problemu u innej z wielką łaska, jeżeli dostaniesz reklamacje to tak sami masz ucinane z premii. Kokosów wcale się nie zarabia nowi dostają 2100 czyli na ręke coś koło 1800-1900. Kto może niech szuka czegoś innego
pp 2017-03-16 07:10
Dziewczyno!
Same głupoty piszesz i niepotrzebnie innych w błąd wprowadzasz.
Pracujesz 2 m-ce wiec słabo sie jeszcze orientujesz w temacie.
Napisz cos po roku o ile wytrzymasz i bedziesz jeszcze tutaj pracować.
stara 2017-03-16 23:59
Miło powitać osobę ze stanowiska biurowego,skoro tak przedstawiasz swoja wersję pracy w firmie.......Widać,ze nie masz bladego pojęcia o pracy na produkcji :P
Hesus 2017-03-19 14:58
W 100% sie zgadzam. Wpis @Kasiaaa chyba sponsorowany!
Zostaw swoją opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFM ECOLINK SP. Z O.O.