IFM ECOLINK SP. Z O.O.

Opole

Opinie o IFM ECOLINK SP. Z O.O.

cassanowa 2017-01-03 11:25
Warto tam coś wyłowić może jest towaru dużo. Heeee szczesciarze.
Zainteresowana 2017-01-14 13:48
No i co, jak w koncu na tej produkcji? wiem ze 3 zmiany, a co z sobotami i niedzielami?
Wie ktos cos na ten temat? Moze w przyblizeniu jaka kasa?
Niunia 2017-01-15 12:32
Tak praca jest ok 3 zmiany, w ubiegłym roku trochę było pracy w soboty za dni wolne. Są tez niedziele pracują zawsze ci sami. Oczywiście wszystko jest rozliczone 100 procent więcej , ale szkoda ze na niedziele chodzą tylko nowi pracownicy, a te stare ropuchy nic nie robią. Takie frycowe
Pracownik miesiąca 2017-01-20 09:56
Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuja baaardzo dużo. Później człowiek czuję się oszukany. Praca conajmniej dwie niedziele w miesiącu, powoli dochodzą soboty i święta. Wynagrodzenie bez premii jest marne. Na produkcji na start jest jakieś 1980 brutto na umowie. Jeżeli chodzi o ludzi to zależy na jaką grupę się trafi. Moje dziewczyny uwielbiam. Lepiej się nie wywyzszac i nie odzywac za duzo bo brygadzistka bedze Cię tępić. A spróbuj wziąć urlop na żądanie to uslyszysz że nie masz takiej możliwości :) Wypłata na czas, wszystko w terminie.
Pracownik miesiaca2 2017-01-20 23:33
Problem stanowią brygadzistki tak jak pisze kolega. Moja grupa jest ok fajni ludzie na linii. Kasa na czas od tego miesiąca wyższa kasa. Mam 2100 i premia. Cala rekrutacja profeska taki wysokie wymagania duzo opowoadaja i obiecuja raj.A po przyjściu do pracy twoja brgadzistka to nie grzeszy rozumkiem chomika. Te brygadzistki powonno się zamknąć w klatce. To będzie normalnie.....
Jaaaa 2017-01-21 13:49
Ciebie trzeba by było zamknąć w klatce ! Bo Twoja wypowiedź jest dowodem na to ze to Ty masz rozum chomika ! A jak Ci tak źle tam to zapewne wiesz gdzie jest brama wyjściowa.
Valdi 2017-01-21 20:31
Kasa jest słaba ale jest luzik. Ja od czasu do czasu nawet piwko popijam na przerwie :)))
Kantry 2017-01-23 21:21
A som tam natryski żeby sie umyć po robocie?
Allbea1 2017-01-24 15:46
Słyszałem że szukają brygadzisty na linię cięcia do Opola czy kto może coś więcej powiedzieć . Warto iść na rozmowę ?
pp 2017-01-26 15:24
pp 2017-01-26 15:47
Praca sama w sobie jest ok ,gorzej z ludzmi -na każdej linii znajdzie się ktoś kto zatruwa atmosfere
Niektóre pracownice maja bardzo wygórowane poczucie własnej wartości co nie idzie niestety w parze z umiejętnościami oraz inteligencja
Nieznajomy 2017-01-29 21:48
Ostatni Kierownik psychicznie nie wytrzmal
Ela 2017-01-30 12:04
Czy ktoś pracował w tej firmie w wydziale rekrutacji. Czy zarobki oraz praca jest fajna? Ogólnie jaka praca?
zawiedziona pracodawca 2017-01-30 23:54
szczerze,jesli nie masz rodziny,faceta i jestes zdrowa jak ryba to jak najbardziej praca dla Ciebie ;-) Praca dla myslacych lecz 3zmiany i nadgodziny powoduja iz nie ma sie na nic czasu.Zarobki kiepskie,jak na takie wymagania.Trzeba byc ulubiencem brygadzistki,czyli sie nie oddzywac i zapierniczac by cokolwiek osiagnac(przedluzenie umowy,podwyzka,itp).O urlopie kiedy bys chciala,zapomnij.Ty masz byc dla firmy,a nie na odwrot.
ela 2017-01-31 07:23
Myślałem ze dział rekrutacji pracuje tylko na 1 zmianę Dzięki za info
pp 2017-01-31 14:57
Ela-dzial rekrutacji,biuro ,kadry,inżynieria pracują na1 zmianę
3 miany dotycza tylko pracowników produkcji☺
Dominika 2017-01-31 16:38
Zastanawiam się czy warto pracować w dziale rekrutacji i jakie są tam zarobki czy atmosfera jest fajna czy jest napięcie?
Dominika 2017-01-31 16:44
Zapomniałam zapytać czy zatrudniają od razu na umowę o pracę wolałabym wiedzieć czy jest sens składać papiery oraz jakie są miej więcej zarobki widełki. z góry dziękuję za info :)
Życzliwa 2017-02-01 11:29
Niunia masz wysokie mniemanie o sobie. Pomyśl że nie każdy miał w życiu z górki i chcąc nie chcąc nie mógł ukończyć dobrej szkoły.
pozdrawiam cię gorąco :)
odradzam 2017-02-02 09:42
Odradzam
Allbea1 2017-02-02 10:42
Możesz rozwinąć ?
asasas 2017-02-07 08:26
mi sie podoba
mnbvc 2017-02-10 00:05
Guzik prawda. Stare ropuchy też chodzą na nadgodziny w niedzielę, a nawet są w większości:)
Cxz 2017-02-10 00:07
Som
Zxc 2017-02-11 13:20
Aaaa, to już wiem czemu taki czerwony na mordce jesteś:)
Zenon 2017-02-16 09:41
Wydaje mi się iż pozytywne komentarze piszą wyłącznie panie z HR chcąc zatrzeć prawdę o firmie. Nie jest godna polecenia ! Rekrutacja to kpina, zapraszają na rozmowę, obiecują pracę . Brak kontaktu 3 miesiące, następnie znowu zaproszenie na rozmowę obietnica pracy i znowu cisza 6 miesięcy. Czy tak zachowuje się poważna firma ? Pani z HR kłamie co do ilości osób jakie chcą zatrudnić i czasu rekrutacji...
Ciekawe 2017-02-16 11:51
Dziwne, w nto od tygodni szukają na produkcję i magazyn a potem przez 3 miesiące się nie odzywają?? Może nie jesteś w ich typie.
Zenon2 2017-02-17 09:51
Zenio cos z toba nie tak jak cie nie chcą. Caly czas szukaja i co z tego.
Zenon 2017-02-17 10:39
Witam Pana

Co do komentarza skoro nie chcą mnie zatrudnić to po co zapraszali mnie 3 razy na rozmowę ? Osoby które znam miały bardzo podobną sytuację. Zawsze firma może napisać że nie jest zainteresowana współpracą. Czy się mylę ? Zapraszanie kogoś kilka razy na rozmowy z których nic nie wynika moim zdaniem jest niepoważnym zachowaniem i marnowaniem czasu kandydatów.

Pozdrawiam serdecznie
Nick 2017-02-17 14:31
Moze cie testowali ja bylem tam 3 razy po roznych działach mysle ze chcieli mnie sprawdzić. Czekam na info.
Ulka 2017-02-17 17:47
Klasyka. Tak wlasnie traktuja ludzi! Tez tak mialam. Nie polecam!
pp 2017-02-18 17:29
Dziwne to co tu piszecie bo pracuje na produkcji i ostatnimi czasy mnóstwo osób zatrudniają.
Właściwie każdy kto zostaje zaproszony na rozmowę zostaje zatrudniony bez większych wymagan a to z tej racji iz dużo osób regularnie sie zwalnia bo praca jak i atmosfera pozostawiają dużo do życzenia...
z ogłoszenia 2017-02-18 21:36
Czy jest tu ktoś z produkcji? Same bzdury tu piszecie - może by ktoś napisał coś na temat,
jakie warunki, czas pracy, co z sobotami i jaka kasa a nie tylko wpisy od gimbazy.
Z ifm 2017-02-19 19:45
Praca na zmiany, kasa nijaka, atmosfera taka sobie, cały styczeń to obowiązkowe nadgodziny(co sobota w pracy) Praca monotonna, kobiety bez ambicji tylko plotki. Podczas rozmów kwalifikacyjnych wszystko różowe, prawda inna to i ludzie odchodzą, jak nie obrazu to po roku. Bardzo dużo rodzinnych powiązań. Ogółem.... masz co innego na oku, to idź tam.
Pracownik 2017-02-20 08:26
To prawda produkcja to porażka atmosfera kreowana przrz liderki załosna. Ludzie jak wszedzie na producji nie ma ambicji . Mam okolo 2700 z premią za narodziny placa. Podobno w biurach jest lepiej tzn. Lepsza praca nie wiem jak płacą. Dobrze to wglada z zewnatrz a jak wejdziesz w ten klimat na produkcji to nie jest juz tak różowy.
pp 2017-02-20 18:54
Ja po roku pracy mam 2100 na rękę,bez nadg.☹
Fila 2017-02-21 14:27
Produkcja. Płaca do roku w firmie. Podstawa 2200, premia 500, za niedzielę 200. Za godziny nocne ok. 140 zależnie ile wpadnie w miesiącu nocek. Wszystko brutto. Niedziela od lutego ma być co 3 pracująca. W soboty czasami odrabianie są dni w wolne weekendy, majowy i tp. Można dostać więcej ale trzeba zmienić grupę uposażenia, po zdaniu egzaminów i odpowiednio stażu.
pp 2017-02-22 16:51
Ile by się nie zarabialo ,praca na produkcji to praca dla ludzi o silnych nerwach!!!
Tu byłem 2017-03-01 17:56
Nagminne łamanie kodeksu pracy z czasem pracy(nadgodziny w sobotę a nocka już w niedziele) Soboty/niedziele obowiązkowe pod groźba utraty premii nagminne. Nie polecam, jeszcze trochę i wstawią prycze. Specjaliści od organizacji czasu wolnego pracownika
J. 2017-03-02 08:20
Potwierdzam!
pp 2017-03-02 10:27
Rok sie dopiero zaczął a tu już wygląda to tak:
Styczen-3 soboty pracujace
Potem obiecanki ze do lipca nie będzie pracujących sobót,więc
Luty-niedziela pracujaca
Marzec-sobota pracujaca.,która jest 7dniem pracy pod rząd.
Dla scislosci-wszystkie nadg.nie są jedynie dla chętnych lecz OBOWIAZKOWE
Ponadto ,w środę pada rozkaz ze w sob.do pracy.
Miałeś plany???Kogo to interesuje!!!
A jeśli naprawdę bardzo nie możesz przyjść piszesz pismo z prośbą o wolne....moze rozpatrzą pozytywnie
zxc 2017-03-02 12:34
Wszystko się zgadza, z tymże w styczniu wszystkie weekendy były pracujące :(
La bomba 2017-03-09 09:52
A więc kochani. Praca na produkcji jest beztresowa bo wszystko jest zautomatyzowane,jednak nie dla głąbów bo musicie ogarnac parę programów i instrukcji. Pracuje od poczatku roku i w dniu przyjęcia było nas 18 osób,ktos do działu rozwoju i reszta produkcja. Organizacja bardzo dobra, macie przychodzić do pracy i o nic innego nie musicie sie martwić, szkolenia, ubrania, napoje wszystko juz na was czeka. Pracujecie sami na stanowisku wiec nie musicie jesli nie chcecie z nikim miec do czynienia. Macie fajnych ludzi i macie totalnych prostaków bez wykształcenia którzy niestety do niczego sie nie nadają jak tylko do plotek. Ludzie spokojni i w miarę inteligentni szybko awansują. Ja jestem zadowolona, co do weekendów sprawa wygląda następująco. Proszą o przyjście w sobotę i do tego dodają wam niedzielę ale powody tego sa takie ze jeśli przyjdziecie tylko w sobote zapłacą wam jak za zwykly dzień a jesli dolozysz niedzielę firma wyplaca ci 100% za oba dni. Wynika to nie z polityki firmy ale z prawa pracy jakie mamy w Pl. Firma daje wam wzięcie niedzieli zeby mogla wam zapłacić 100% za dwa dni. Decyzja należy jednak do was. Tłumaczą to na samym początku ale czesc ludzi ma problem zeby sie podpisać a co dopiero zrozumiec reguły. Te osoby najczęściej narzekają. Nadgodziny wynikają z tego ze maja o 30% wiecej zamówień niz rok temu, budują dlatego 2 hale i nadgodziny sie skończą. Pracowałam w Coroplascie, w hucie szkła w Jedlicach i moge powiedzieć ze to najlepszy pracodawca jakiego miałam. Większość ludzi siedzi tu juz 5 lat. Czy byliby tutaj jakby bylo źle? Ściągne tu siostrę i mame jesli sie uda. Jest dobrze. Zarobki od 2100 do 2700 na rękę dla nowych pracowników. Standardowo.
Kasiaaa 2017-03-16 00:06
porażka firma jak firma dużo babek, brygadzistki zależy na kogo się trafi, nadgodzin co sobota i to przymusowe nie ma ze nie przyjdziesz bo jak nie przyjdziesz to po premii masz, jedynie niedziele są nieobowiązkowe, jeżeli chorujesz np 2 dni masz już po premii wiec jak chorować to cały tydzień albo więcej, z urlopami tez rożnie u jednej brygadzistki bez problemu u innej z wielką łaska, jeżeli dostaniesz reklamacje to tak sami masz ucinane z premii. Kokosów wcale się nie zarabia nowi dostają 2100 czyli na ręke coś koło 1800-1900. Kto może niech szuka czegoś innego
pp 2017-03-16 07:10
Dziewczyno!
Same głupoty piszesz i niepotrzebnie innych w błąd wprowadzasz.
Pracujesz 2 m-ce wiec słabo sie jeszcze orientujesz w temacie.
Napisz cos po roku o ile wytrzymasz i bedziesz jeszcze tutaj pracować.
stara 2017-03-16 23:59
Miło powitać osobę ze stanowiska biurowego,skoro tak przedstawiasz swoja wersję pracy w firmie.......Widać,ze nie masz bladego pojęcia o pracy na produkcji :P
Hesus 2017-03-19 14:58
W 100% sie zgadzam. Wpis @Kasiaaa chyba sponsorowany!
pracownik od 2015 2017-04-11 14:41
Wyzysk! Stary sprzęt! Co chwilę się psuje! A wymagają coraz więcej.
Kasa marna. Co chwilę na nadgodziny...oczywiście nieobowiązkowe ale jak nie przejdziesz to po premi!!
Atmosfera średnia.
Taka 2017-04-18 16:41
Zaprosili na rozmowe, siedzialam tam prawie dwie h. Sprawdzili, nadawalam ske,dali dokumenty,kazali zapisac sie na badania. Po 4 h dzwoni babka z informacja,ze jednak na chwile obecna nie zatrudniaja nikogo.:) nie rozumiem zawracania gitary a i w ogloszeniu zupelnie inne informacje niz naprawde. Zarobki tragicznie niskie, przymusowe nadgodziny. Ludzie pracujacy wygladaja jakby za kare tam byli. Wspolczuje ludziom tam pracujacym.
Ja też tam bylam 2017-04-21 15:09
To samo miałam wczoraj . Ja też tam bylam trzeci raz porażka. Siedziałam chyba trzy godziny rozmowa fatalna. Jakiś bałagan. Ta baba opowiadał jakieś bajki co innego niż w ogłoszeniu. Miało być na stale a szukają czasowo pracowników do dużej ilości zamówień. Płacą najniższa nie wiadomo jaka premia. Nic nie wiadomo. Dobrze ze zrezygnowałam. Zaczęłam się bac gdzie bym trafiła po takim pierwszym przyjęciu lepiej szukać czegoś porządnego.
Zostaw swoją opinię o IFM ECOLINK SP. Z O.O. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFM ECOLINK SP. Z O.O.