Opinie o Cad-Mech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cad-Mech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Cad-Mech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cad-Mech Sp. z o.o. w Wrocław

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Cad-Mech Sp. z o.o.?

Jak szefostwo w Cad-Mech Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Anonymous Nowy wpis

A to ta firma jeszcze żyje?

Natalia Nowy wpis
@Anonymous

A dlaczego miałaby nie żyć? Ma lub miała jakieś problemy? Wiesz coś na ten temat?

pawel Nowy wpis
@Anonymous

a czy ktos z was byl moze technikiem i potrafi serwisowac projety 660?

Jak jest teraz, nie wie. Ale za moich czasów to byla firma januszexowa. Szef obiecywał góry, a zarobków były bardzo marne.

Barbara

Ktoś niżej pisał że z pieniędzmi bywa różnie. jak często jest tak, że nie ma kasy na wypłaty? Czy pracodawca wówczas to informuje o opóźnieniu, czy raczej unika jasnych odpowiedzi?

Brałeś udział w rekrutacji do Cad-Mech Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Cad-Mech Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Anonymous

A to ta firma jeszcze żyje?

Arek

Witajcie! Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Wrocławia. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Cad-Mech? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Arek

Gregor

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo firma jest ok. zawsze rozliczeni a atmosfera w pracy sprzyja bo jest świetnie.

Koroluk
@Gregor

Opinia w środowisku mówi co innego, szczególnie że jest to firma z długo "tradycją"

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Cad-Mech Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Różnie bywa, jak pracodawca ma pieniądze to wpływa, jak nie ma to kombinuje.

Wiktor

Słyszał ktoś czy firma teraz potrzebuje nowych ludzi, jak atmosfera bo czas dość niespokojny.

Kolega

Żadnych świadczeń dodatkowych.

Radosław

Niepokojące są te informacje, miałem chęć aplikować ale trzeba to przemyśleć.

Bhase

Obecnie firma zatrudnia 0 osób, z tego co wiem ostatni pracownicy kończą współprace na drodze sądowej. Brak wiedzy branżowej, niskie zarobki, niska kultura oraz brak perspektyw to jest to czego może spodziewać się nowy pracownik. Jednak jeżeli ktoś mimo tylu opinii nadal chce aplikować to zalecam wyposażenie się w prawnika. Firma w stylu #Januszex jako były pracownik przestrzegam przed nią jak i ewentualnymi nowymi spółkami córkami.

Romek

Czy tak dobrze dzieje się w firmie, że przestaliście pisać?

Jake
@Romek

Raczej po staremu. Szczególnie jeżeli chodzi o zaleganie z płatnościami za wykonane usługi. Ogólnie nie polecam współpracy.

Maciej
@Jake

Jesteś wśród osób, które oczekują na płatność od firmy Cad-Mech za wykonaną usługę? Jeżeli tak, to czy mógłbyś napisać, jak to się w ogóle stało, że rozpocząłeś współpracę z firmą, której dotyczy wątek tego tematu? Jeżeli możesz, to przedstaw, jak to w Twoim przypadku wyglądało. Czy skłoniło Cię do tego oferowane przez firmę wysokie wynagrodzenie, stabilna umowa, a może coś zupełnie innego?

@Maciej

Firma zalega z płatnościami nie tylko firmom z którymi współpracuje ale i pracownikom. Do pracy rekrutowani są najczęściej studenci lub osoby, które są po prostu oszukiwane perspektywą wysokich prowizji albo nagród za wykonane projekty. Przestrzegam przed podpisywaniem umów z tą firmą bez wcześniejszej konsultacji z prawnikiem. Wszystko skonstruowane jest w taki sposób, że nawet jeśli wykonasz pracę wynagrodzenie nie trafia do ciebie w całości bo jest np. premia uznaniową. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak stabilna umowa. Osoby, które pracowały tu dłużej niż rok można policzyć na palcach jednej ręki.

Wiktor

Rozliczenia między firmami rządzą się swoimi regułami, które są pewnie zapisane w umowach. To jest forum pracownicze i szkoda, że nikt nie pisze.

Czarek
@Wiktor

A może wiesz, czy firma normalnie funkcjonuje i warto składać tam swoje papiery?

Radek
@Wiktor

Tak, jednak możemy nader czesto zaobserwować korelacje szczególnie w przypadku małych Polskich podmiotów że problemy z rozliczeniami miedz firmami przekładają się na kwestie pracownicze.

skp

Pracowników z każdym miesiącem coraz mniej: brak wypłacalności oraz niezapomniana atmosfera tworzona przez "zarząd" to główne atuty firmy Cadmech. Jeżeli chcesz stracić czas, pieniądze i lubisz posłuchać bajek o wielkich perspektywach to firma idealna do współpracy na płaszczyźnie biznesowej.

Mamut

Potwierdzam - całkowicie nieprofesjonalna firma, która nie wyrabia się z terminami jako podwykonawca. Nie wspomnę już o niskim poziomie wiedzy branżowej jako prezentują.

lone

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej półki ale daje możliwość przyuczenia się. Rzeczywiści @mumin rozwija się w dobrą stronę i bardzo ciekawą swoją drogą

rondo9

Witam, jestem zdziwiony, że nikt nie odniósł się do szefa tej firmy. Ten człowiek jest totalnym psycholem. Byłem tam na stażu i już w trzecim dniu usłyszałem od niego wyzwiska. Poza tym sama siedziba firmy to jakieś nie porozumienie. Syf totalny. Jakaś stara kamienica z jednym kiblem w, którym zacina się kluczyk ;). Jednym słowem totalne dno.

paweł

@kollage, na ich stronie w ogłoszeniu na przedstawiciela handlowego http://www.cadmech.pl/index.php/praca/przedstawiciel-handlowy.html wymagają prawa jazdy oraz biegłej obsługi komputera, to jak mniemam takie narzedzia sa dostepne. Gdyby tak nie było, to podejrzewam, że mało kto z aplikujących potraktowałby to ogłoszenie powaznie.

Habi

Pracowalem w tej firemce na umowe o dzielo. Po zakonczeniu umowy czekam juz ponad 1.5 miesiaca na pensje. Szefostwo tlumaczy sie brakiem kasy - jak bedzie kasa to mi zaplaca. STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cad-Mech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Cad-Mech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cad-Mech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cad-Mech Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wałbrzyska 26
    52-314 Wrocław