Opinie o Oskar meble w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oskar meble. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oskar meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oskar meble w Starachowice

Olej Nowy wpis

Na północnej po sklepie biegał kot i (usunięte przez administratora)na jedną z kanap potem kanapa została sprzedana klientowi który nie mógł na niej spać powiedział że śmierdzi to ja popsikali jakimiś specyfika mi i wcisnęli drugiemu klijen płaci duże pieniadze a ma takie coś omijajcie z daleka ta firmę obsługa poziom zero właściciele bezmuzgowcy

Tomek Nowy wpis

Sklepy Oskar padają jak muchy zostało jeszcze na północnej i na sidorskiej czyli największe (usunięte przez administratora) mebli z padniętych sklepow na północnej pala śmieciami w piecu i każdy klient musi wdychać ten smog

Prezes Nowy wpis

Na północnej to jest jeden wielki brud jak można zapraszać tam klientów siedzi gruba w obsłudze do niczego się nie dotyka tylko na papieroski lata meble robione są ze sumiecia przetworzone z jednego sklepu na drugi po kilkanaście razy na dzień usuwane po podłodze tam pracuje zbieranina z różnych krajow

132 Nowy wpis

Oskar to biedna firma w łazienkach nie ma środków czystości brud w koło na meblach dużo luzu pajaczyny wiszą właścicielka (usunięte przez administratora)pracowników na urlopach placi poniżej najniższej krajowej jest bardzo skąpa jak nie ma ludzi to recej. Jej się trzęsą i pospala papieroski

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Oskar meble? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Oskar meble?

Czy w Oskar meble wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

olej31

Nagrody są. Za co tych nagród się spodziewasz ?

Katarzyna
@olej31

Za rzetelne wywiązywanie się z własnych obowiązków oraz zdobywanie pożądanych wyników w pracy? ;p

olej31
@Katarzyna

Witam ponownie. To o czym Pani piszę to nie jest powód do nagrody. Są to wymagania które wynikają z umowy o pracę i zakres obowiązków na stanowisku pracy. Nagrody są jednak za coś więcej niż rzetelne wykonywanie obowiązków. Za jakąś wartość dodaną lub wibitne osiągnięcie. Nargród za pracę nie ma, jest wynagrodzenie. Pozdrawiam

@olej31

I w jakiej wysokości są tutaj nagrody? I jak często można je dostać?

olek31
@Maja

Witam. Już samo pytanie zasługuje na kpinę. Nie wiem czy to brak pisania ze zrozumieniem czy brak wiedzy i podstawowych zagadnień - nie potrafię zrozumieć. Pani pytanie sugeruje że nagroda jest to coś cyklicznego - pyta Pani "jak często". Proszę przeczytać definicję pojęcia "nagroda" (nawet w internecie) i postarać się zrozumieć co oznacza. Wtedy być może zrozumie Pani jak bezmyślne i bezsensowne jest to pytanie. Odpowiem jednak - nagrody są tak często, jak często ktoś na nie zasłuży.

Klaudia

A macie zniżki pracownicze czy nic nie przysługuje ?

ir

ten sklep jest już na zamknięciu to kwestia kilku tygodniu, sam się rozłożył. Stosowany wyzysk pracownika od lat zrobił swoje, nikt tam nie chce pracować, nawet Ukraińcy omijają szerokim łukiem , opinia o szefostwie fatalna jak traktują pracowników, dla klientów wciskają największy bubel , zła sława rozniosła się na całe województwo. Czas by taki pracodawca sam wziął się do pracy u innego wyzyskiwacza i popracował za 5zł na godzinę i przeżył za to cały miesiąc.

Były klient

Moje sugestie dla Oskar meble: Obsługa poziom "0" realizacja zamówienia lata świetlne. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić cała kadrę

@Były klient

Dobrze, że zechciałeś pozostawić tu swoją opinię, ponieważ te pochodzące od klientów są także ważne we współtworzeniu wizerunku firmy. Przeprowadziłeś rozmowę na temat tego problemu z Kierownikiem sklepu? Z największą chęcią poznalibyśmy firmę Oskar meble poprzez pryzmat tego, jakim jest pracodawcą. Może zatem ktoś z obecnych, albo byłych jej pracowników powie, jak wygląda tam kwestia wynagrodzenia podstawowego oraz premii?

Maja

@Jużnieklient, tak jak pisałam wcześniej Oskar meble dość często udziela się na profilach społecznościowych, więc może warto odezwać się do nich i uzyskać jakieś rozwiązanie tej sytuacji? To jak dana firma zachowuje się w sytuacjach konfliktowych, jest ważne dla przyszłych klientów, którzy zaglądają na to forum.

Już nie klient

Obsługa bez komentarza, zamówić u nich coś bez komentarza, wogole dziwne że funkcjonuje ten sklep, mają jeden wielki (usunięte przez administratora) i bałagan. Nigdy więcej...

Maja

Nie dostałam odpowiedzi od Ciebie @jik, a z tego co widzę firma Oskar meble jest dość aktywna na facebooku, więc działalność na pewno się kręci. Czy w związku z tym możecie napisać coś bliżej o pracy i czy będą teraz jakieś planowe zatrudnienia?

Maja

@jik rozumiem, że pracujesz w Oskar meble. Co możesz powiedzieć więcej o tym jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę?

iwona

Czy w Oskar meble jest jakaś rotacja między pracownikami? Szukam pacy, ale ofert brak :)

jik
@iwona

W tej firmie 20 -stu żądzi a jeden robi

Waldek

O brawo popieram wypowiedz lipy wreście ktoś się nie wstydzi i nie boi napisać prawdę o pluskwach i kornikach.Zapotrzebowanie na tapicerów i krawcowe pilnie poszukują kto jest chętny ha,ha!!!Trzeba najpierw ludziom stworzyć godziwe warunki do pracy i płace a potem myśleć o rozwoju firmy a nie traktować ludzi jak niewolników i 5zł na godzine.

edi

Mebli pod "ruskich" się nie produkuje odkąd weszliśmy do unii - po prostu nie mogą przewozić towarów cięższych niż 30 kilo przez granice... widać ze "lipa" żyje jeszcze komuną hehehe Oskar eksportuje meble do angli, francji, niemiec, węgier, na litwę, estonię - czy ktoś pozwoliłby sobie na sprzedaż wybrakowanych mebli ? puknijcie się i pomyślcie...

lipa

@olek polecam reportaż z dnia 30kwietnia na TVP Lublin.

lipa

Fakt jest taki że wiekszość mebli produkowane jest pod Ruskich czyli tandeta materiały najtańsze,żle magazynowane a pracowników traktują jak parobków i nic dziwnego że w takich warunkach jakie tam panują na Północnej gnieżdzą się wszelkiego rodzaju robaki aż przyjeżdzala telewizja jak doszło do tego że pluskwy pogryzły dziecko.

jakie nadgodziny o czym wy piszecie ! tu jest (usunięte przez administratora) wymieniane ekipy co chwila i za darmo kierownik jest tu sprzedawca monterem sprzataczem i jeszcze wiele innych zajec takich jak ksiegowosc itp. placa 1300 nie wiecej a zapierdzielasz 4 soboty w miesiacu urlop podpisujesz przy wypłacie nie podpiszesz to nara ! i

amero

Może ktos w takim razie napisać jak wyglada przykładowy grafik w oskar meble? Bo jednak standardowy tydzień pracy to 40 godzin, tu jest o 18 więcej. Pytanie w takim razie, czy to nadgodziny płacone 150% stawki, czy praca w weekendy płacona 200% stawki? Czy jednak jest jeszcze inaczej, niz zakłada kodeks pracy? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Oskar meble - Starachowice

• Jak się pracuje w Oskar meble?

Zobacz opinie na temat firmy Oskar meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oskar meble?

Oskar meble
  • ul. Cichy Zaułek 4