Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

trtr

a tu link do lidla tam tez cuda sie dzieją http://f (usunięte przez administratora) temat/f1/lidl-polska-sp-z-oo-p_6758103/17

przeażona

czytałam forum lidla tam tez porażka ludzie powoli też uciekaja mobbing i nacisk na szybkie kasowanie

rwrw

wynika z tego że po 12 latach pracy trzeba uciekać plus jest taki ze na razie wyrabiam normę w kasowaniu

Leszek

Czy u Was też robią problem jak ktoś chce się zwolnić? Czy też wręcz zmuszają do opracowania okresu wypowiedzenia czy podpisują za porozumieniem stron? U nas każą opracować okres wypowiedzenia, nie ma mowy o np. 2 tygodniowym porozumieniu...

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
jfjf

czy pojawili sie u was trenerzy chodzi mi o oliviera ze szkolą jak kasowac u nas jeszcze nie jestem ciekawa u nas na razie jest malowanie ścian

Śląsk
@jfjf

No to się pojawią a potem będzie już tylko gorzej......przerabialiśmy to kilka miesięcy temu i z perspektywy czasu mogę stwierdzić ,że od tego czasu nastąpił obrót o 180 stopni na gorsze. Powolna degradacja sklepu,zwolnienia,zniesmaczeni klienci ,a pracownicy ciągną resztkami sił. Obowiązków coraz więcej a ludzi coraz mniej. Notoryczny brak obsady na piekarni ,W/O ,niedostateczna ilość obsady na kasach i ladzie. Rodzi się pytanie ,jak głęboka jest ta studnia i kiedy będziemy na dnie. I czy będziemy w stanie odbić się od tego dna.....

abc

Mam wrażenie , że nasi szefowie są strasznie pogubieni.Wydają decyzję potem ją odwołują-np. w temacie niedziel.Czyżby panował tam chaos i walka o to kto ważniejszy.Tego prezesinę oszukują jak mogą , że ich pomysły poprawiają sytuację i firma super funkcjonuje , nawet kolejek nie ma chociaż tyle ludzi już odeszło. W OHB kas poprawki są jakieś niekonsekwentne już nie wiadomo co mamy robić a co nie i kto ten dział prowadzi MM MZ czy LZ. Nawet rewizja się gubi. To się nie może skończyć dobrze dla nikogo.

KASIA

I takim sposobem zrobili z nas IDIOTÓW ROBOLI CO BĘDĄ ZASUWAĆ W NIEDZIELE. Każdy się nastawił na te Niedziele do 19 aby jeszcze posiedzieć z żoną,dziećmi a tu co ???ZMIANA DECYZJI BO BIEDRONKA MA DŁUŻEJ OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!

Leonidas

Zastanawiam się kto miał pomysł tak porozstawiać towary w sklepie żeby trzeba było biegać za każdym towarem w różne końce sali? Ale ogólnie to i tak macie dobrą pracę, gorzej jest w biedrze. Ładny sklep!

Kenzo85

U nas też kazali te czerwone karteczki z kas ściągsć o niedzielach. Centrala już nie ogarnia tego nowego programu,traktują nas jak śmieci ,jak więcej wyciągnąć z pracownika.Dyrektor u nas szuka byle jakich wymówek żeby wlepiać notatki sluzbowe podstawa potem do zwolnienia ,siedzi na kamerach ,każdy błąd kasjerski ma byc do niego przekazywany.Wiecznie jest zle.

Spostrzegawczy klient
@Kenzo85

Ciekawe, że Wasz dyrektorzyna siedzi na kamerach, w innych marketach (Kauflandu) widzę często dyrektora(menagera) na sklepie, zasuwa równo z pracownikami. Hm.... chyba nie ma czasu tak jak Wasz na kamery. Może po prostu ludzie widzą co się dzieje i uciekają puki czas bo pewnikiem za grosze tak " (usunięte przez administratora) quot; nie będą a dyr. pewnie musi bo mu stanowisko pachnie :D

ono

Jak tam centralo wasze krótsze niedziele cyrk na kólkach

Pasaz

O co chodzi? Beda te krotsze niedziele czy nie?

mersi
@Pasaz

u nas dzis powiedzieli ze nie bedzie

podkarpacie

Podkarpacie : projekt Oliwier ledwo dycha nie ma kto robić ci sprytniejsi się zwolnili albo są na wypowiedzeniu reszta zapiepsza biegiem a menagery blade bo z dnia na dzień coraz mniej rąk do pracy na ich wypłaty a pan dyr. regionalny udaje jakby nic się nie działo

Pola

A podwyżki będą dla liderów? Jak tak to kiedy i ile? Ktoś coś wie?

Kula

A co to jest FM frische? Co to za stanowisko?

Witm. Słyszałem że ma nie być FM frische??? czy ktoś coś wie??

Wielkopolska

Moze ktoś ma wiedze ilu ma byc liderów na marketach???????

Sap

A kiedy likwiduja sapistow????? B-)

Filozof

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Lucek

Ja nie narzekam na pracę w firmie. Może i n ie jest lekko ale wiedziałem gdzie idę!

pucek
@Lucek

Normalnie mi się łezka w oku zakręciła. Jesteś taki twórczy Lucek!

Meduza

Ale robią to co dawniej plus kasy masakra, to po co ich zlikwidowali skoro i tak ktoś musi ta robotę zrobic.a nikt tego niezrobi bez przeszkolenia tylko one.paranoja ciekawe kiedy wymyśla coś ciekawego z lada pozdrawiam

betka
@Meduza

Z czasem kasetki będą rozliczane 2 razy w tygodniu wiec wydasz kasetki i siedzisz na kasie lub towarujesz

Rambo
@Meduza

Dawna KG robi to co robiła ponieważ sama tego chce. Uważa się przez to bardziej dowartościowana i wyżej w hierarchii niż kasjerki. Umowy mają na kasjerów. Zakres obowiązków połączony z KG. Można robić swoje ale nikt nie przejdzie na " zwykłą kasjerkę". Każdą kasjerkę można przeszkolić nic nie stoi na przeszkodzie.

kulą w płot
@Rambo

Bzdura. Ja nie chcę i wile razy chciałam siąść na kasie i niczym się nie martwić, zrobić swoje i pa, pa. Zawsze pracowałam więcej niż kasjerki, u nas kg sprząta, wynosi zwroty, zastępuje info, fejsuje, wykłada towar, zamyka market. Nie ma kasjerki, która chciałaby wziąć tyle obowiązków na siebie za te same pieniądze. Jestem zwykłą kasjerką z obowiązkami potrojonymi i nie czuję się wyższa w hierarchi. Oczywiście napiszecie zwolnij się i po sprawie, ale ja zbyt wiele lat poświęciłam tej firmie i nie mam innych alternatyw z różnych powodów. Dobrze oceniać jak ktoś stoi z boku i nigdy nie zasmakował tego chleba.

Rambo
@kulą w płot

Niestety nie stoję z boku też w tym uczestniczę. Jest jednak różnica między KG a KG na różnych marketach. U nas niestety tyle się nie robi. KG tylko kasuje i zastępuje info o reszcie nie ma mowy dlatego ja to widzę nieco inaczej.

Medusa

I co ma kasa główna do wyboru kasjer sprzedawca albo wypowiedzenie. Kiedy świętokrzyskie do odstrzału bo u mnie narazie cisza Jędrzejów.

Rico
@Medusa

W Jędrzejowie już dawno nie ma KG.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska