Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Smutasek

A co wy na to,że od nowego roku żadnych lakierów na paznokciach , tipsów i tym podobnych, dresów, spodenek ,spódnic.Spodenki i spódnice rozumiem,ale zakaz dresów????????

Tak myślę
@Smutasek

Moim zdaniem firma powinna dac tez dół stroju nie tylko gore. Wtedy nie byłoby takich problemów.

Paznokcie
@Smutasek

No sorry ale nikt mi nie zabroni nałożyć hybrydy na poznokcie może jeszcze zakaz farbowania włosów i mycia się debile

ono
@Smutasek

ale to chyba na dziale tradycja ?

@Smutasek

Chyba lepiej wyglądają ładnie umalowane paznokcie niż jak brudne i zaniedbane.

Addda
@Smutasek

I świstak będzie jeździł po marketach i sprawdzał czy ktoś ma lakier czy nie. Jak kierownicza ma i chodzi to i pracownicy będą. A leginsy ? Bez jaj, to może w spodniach w kant mamy chodzić? A kto mi za to odda?

on

Wie ktoś od kiedy będą dawać karty z bonami

Mits

4 grudzień

Ala
@Mits

Zawsze są od 1-3 wydawane.

Ruda

A wiecie kiedy zlikwidują inf.???

ktoś
@Ruda

Powinniśmy w końcu zacząć walczyć o swoje gdy chorujemy to idziemy na l4 , chorują dzieci idziemy na opiekę zero nadgodzin bo jadą robimy swoje 8 godzin i do domu.

Pracownik.
@Ruda

Jak to kiedy. Juz zlikwidowano. Bo to nie jest informacja tylko.miejsce ktore po info zostalo. Gdy pracownik infio powinien stac w punkcie info jest ganiany po sklepie. A gdy tel dzwoni niech dzwoni kiedys jak pracoqnik bedzie to sie odbierze. Kasjerzy dwonia niech se sami daja rade. Klient podejdzie sie cos spytac to brak kogo kolwiek. To stanowisko to widmo. Niech zarzad zejdzie na dol i pokarze jak sie pracuje w tym systemie co wymyslili. Porazka po tylu latach.

Az się śmiać chce
@Ruda

U nas już zwolnili trzy z pięciu...niby likwidacja stanowiska ciekawe kto będzie stał gdy jedną wolne będzie miała a druga będzie chora. Chociaż zapomniałam w kauflandzie nie można chorować :) najlepsze teksty.... masz dzieci siedź w domu niech mąż pracuje nie masz męża zatrudnij opiekunkę jak dziecko chore (z takiej pensji opiekunkę haha) jesteś chora na rentę a hit miesiąca...zwolniona po 10 latach mówi do dyra Ale ja mam dziecko kredyt a on na to " na ch.... bralas" po tylu latach takie słowa żal mi ich

Nie czekajcie dzialajcie
@Az się śmiać chce

To jest jakis (usunięte przez administratora). Zgadajcie sie wszyscy tu piszacy i skarga o Panstwowej Inspekcji Pracy.

tup tup
@Ruda

U nas w Wieluniu wszystkie pracownice info same się zwolniły. Stoją tam wszyscy: 912, serwisanci itp. Fajnie nie? Zresztą w Wieluniu połowa załogi już sama odeszła.

Alan ze Młyna
@tup tup

Pracownicy w innych marketach tez odchodzą. Firma stała się miejscem bez perspektyw. Nie można awansować, bo polikwidowali stanowiska funkcyjne, kierowników jak na lekarstwo. Kasjerem czy sprzedawca można być w innej sieci i pracujesz na swoim stanowisku. A nie jak w K. dziś na foodzie, jutro straż pożarna frische, potem masz sprzątać kible. Ciekawe kiedy centrala zauważy ten odpływ pracowników. Bo za biurek we Wrocławiu nie widać . A nasi szefowie za swoich audi tez jakaś krótkowzroczności. A chętnych do pracy nie ma. Zaraz będzie jak w biedronce Ukraińcy zatrudnieni albo ludzie na umowy zlecenia. A wtedy ani kompetencji ani zaangażowania. Stare markety ze starą załogą jeszcze ciągną, bo ludziom szkoda odchodzić po tylu latach ale i to się powili zmienia. W centrali młodzi gniewni , szkoda ze brak wiedzy, doświadczenia przy wprowadzanych zmianach rozwalają firmę od środka. Wizerunek na jaki pracowaliśmy latami został w rok pogrzebany. Tylko klienci bez zmian , oni chcą mieć pełen asortyment, czysto, szybko i bez kolejek...wiec u nas ich coraz mniej. Bo my im tego już zaoferować nie możemy.

Miła

Kto nie podpisał nowego opisu stanowiska???

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Wytrzymała

Powiem Wam kto może to niech z tamtąd spie...la. Ja odkąd jestem na L4 czuje się jak nowo narodzona. Nigdy nie miałam większej ochoty do życia. Poświęciłam tej pracy najpiękniejsze chwile swojego życia zostawiłam dzieci na pastwe losu praktycznie same się wychowały i co z tego mam. Dzisiaj jak wysyłam CV omijam wszelkie dyskonty spożywcze bo wiem jak wygląda ta praca jak może upodlić godność człowieka. A awans? Mnie nie było pisane bo nie mam znajomośći. Nie liżę du...py Managerowi Marketu o jaka Pani dzisiaj piękna o jej Pani dyrektor może pomóc. Nie nigdy taka nie będę. Wolę odejść z honorem. Można poświęcić się dla pracy ale nie dla takiej i nie za takie pieniądze. Życzę wszystkim wytrwałości.

@Wytrzymała

Jakbym o sobie czytala:-) Pozdrawiam.

@Wytrzymała

Tez jestem na l4 od dwoch miesiecy. Faktycznie zycie bez kaufa jest lepsze. Tez poswiecilam zdrowie i nic z tego nue ma

Paczki

A na paczki pewnie znowu dpstaniemy exuisity bo tego gówna nikt nie chce kupować to dadzą to nam

on

Do kiedy trzeba wypisać wnioski o bony świąteczne

@on

Teraz już nie składa się wniosków bo dostaniemy karty ,które będzie można doładować a progi dochodowe będą brać z Wielkanocy .Trochę dziwne ale co my możemy.

Kkkk
@zyta

A co jeżeli zmieniły się dochody od Wielkanocy? I co to znaczy doładować karty?

@Kkkk

Wtedy należy wypisać nowy wniosek.

@Kkkk

Ponoć jeśli zmieniły ci dochody to twój problem bo albo stracisz albo zyskasz. Karty dostaniemy na własność zamiast bonów i w zależności od twojego dochodu dostaniesz doładowanie . Oczywiście zależy od świąt bo przecież różne sumy.

Jana43

Czy ktoś zna progi dochodowe na przyznanie bonów świątecznych? Jaka wysokość bonów wynosi jeżeli dochód na osobę wynosi 900 zł?

Pers
@Jana43

400 zł

Persik

Nie bój się nikt Cię nie zwolni. ( chyba ze ty sama )To jest tylko opis stanowiska a nie wypowiedzenie dotychczasowych warunków pracy. Nasza firma już przemyślala jak prawnie nas uszczęśliwić .

@Persik

Mi chodzi o to czy mogę tego nie podpisać?i tak chce się zwolnić bo nie będę robić wszystkiego za takie pieniądze

John W.
@Persik

Ale jeśli ktoś nie ma jeszcze stanowiska kasjer-sprzedawca tylko magazynier to najpierw muszą zmienić stanowisko.

Persik
@John W.

A jak nikt nie zlikwiduje stanowiska magazynier tylko dołożą obowiązków ? Magazynier przykrywka :) .

AW

Wiadomo coś o talonach i paczkach na święta?

Dionizy z Morza

Czy w waszych marketach najpierw pozwalniali ludzi co byli na zastępstwo albo nieprzedluzyli umowy dobrym pracownikom, bo produktywność? A teraz jak inni się pozwalniali to szukają frajerów na trzy czwarte etatu?I nikogo znaleźć nie mogą?Ha.Ha.

Maja
@Dionizy z Morza

U nas są tez ludzie na umowy zastępcze i ich niezwolnili a jest nas za dużo i produktywność niewyrabiamy

@Dionizy z Morza

W moim markecie dali serwisantom 3/4 etatu a zwolnili trzy osoby które pracują 10 lat taka polityka. A najlepsze jest ze dwie pracownice pojechały w delegację miały po 2 promile aż się w półkach przewracaly zostały zwolnione (nie dyscyplinarnie) miały zakaz z nami rozmawiania. Minęło około 4 miesiące i ta jedna znowu pracuje bo co się okazało rodzina dyrektora regionalnego. Dobrego pracownika się zwalnia powód likwidacja stanowiska a rzeczywisty wykaz dni ktonile na zwilnieniu był. Chore i to samotna matka nie może pójść na zwolnienie kiedy dziecko ma chore....

Lusia

Czy były ostatnio jakieś degradacje na marketach. Dostał ktoś aneksy porozumienia zmieniajace stanowisko i mniejsza pensje? Głośno o tym bylo kilka miesiecy temu a teraz cisza.

Nicola
@Lusia

Na wschodzie nie ma śladu po pracownikach funkcyjnych. W innych regionach dalej są...i pewnie zostaną.

Miła

Wiecie może co kaufland robi jak nie podpisze się zmiany opisu stanowiska?ktoś już podpisała albo nie podpisał?

AAA
@Miła

Podziękują za współpracę. "Nie podoba się? Droga wolna. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę."

Pracus

Czasami człowiek ma ochotę rzucić to wszystko w cholerę , ale przychodzi taki dzień jak 10 listopad - impreza zakładowa , super zabawa , bez podziałów na działy , bez kłótni, pretensji . Kaufland Zgorzelec , najlepsza brygada . Oby tak dalej , a impreza zarabista , w kupie siła !!!????

Maja
@Pracus

Imprezy zakladowe zazwyczaj są udane.U nas w tym roku niebylo.

Gucio

Miał być pracownik uniwersalny. A jest jeden co ma robić za trzech.

gosc
@Gucio

witam a jak u was na ladzie spokoj czy tez taki nie ład jeden robi wszystko ?

Sara31

Czy u was też pracownicy są wożeni od marketu do marketu, bo ,,jadą”?

franek
@Sara31

Jak najbardziej i oczywiście nie można powiedzieć nie bo to nich nie obchodzi że nie możesz czy nie chcesz.

Gosc.
@Sara31

Nie. Oni woza bo na marketach przebudowy. I gdzie tu oszczednosci. Czas paliwo i jeszcze dodatek za prace w nocy. Nowy sposob oszczedzania.

Zygmunt 34
@Gosc.

Dokładnie.A potem darcie ze brudni, ze kolejki , ze puste polki.Kto ma to robić jak wszyscy są pościągani na nocki na przebudowy.Klienci się drą i mają racje.Wszystko poprzestawianie, jeden wielki bajzel i tyle.

Ulubiona

Dajcie sobie spokój z tą firmą.

@Ulubiona

To nie firma jest zła tylko ludzie którzy w niej pracują i rządzą

@on

A firme tworza ludzie wiec na jedno wychodzi

Stracona

Naprawdę gdyby firma była dobra to dzisiaj miałabym pracę a Ci którzy mnie mobingowali wylecieli by na zbity pysk. I co zrobiła firma w tej sprawie. A no właśnie gó....

Kikaaa

Jak u was z oddawaniem krwi ? Tez taka zadada chcesz pomoc jestes zlem koniecznym...

A
@Kikaaa

To chyba wszędzie tak jest, jak by nie patrzeć masz wolne... A to niektórych boli i nieważne że pomagasz

Czyżby utworzyli nowe stanowisko Sab

ZDEGRADOWANA

CO TO SAB?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska