Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Mała

A co Ci szkoła pomoże? U nas na kasie pracują ludzie z tytułem mgr.inż. a że mieszkamy na zadupiu gdzie pracy bez znajomości nie ma to mamy pecha. Polska to je...ęty kraj. Wblami zostają ludzie po liceum albo po zawodówce już nie wspomnę o MM którzy wysłowić się nie potrafią. Także ja zmądrzałam i wolę jechać do pracy ale zagranicę.

Kasjerzy

Szczera prawda mało to my się przez 8godz nadzwigamy napoi karm mięsa itd. Trzebabylo składać na stanowisko kasjer skoro zazdrościsz siedzenia.Siądz i Ty przecież możesz a kasjerka pójdzie na dział .Jestescie czasami beznadziejni,zamiast tworzyć fajny zespół i zgrany to nie tylko oskarżenia i podłudzania.A testów Plu niech się sklep boi bo my kasjerzy testy mamy w jednym palcu.

Śląsk
@Kasjerzy

Masz rację ,po co ta wrogość i zawiść między działami i pracownikami. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.Jest ciężko i nie ma widoków na poprawę ,więc co nam pozostaje -albo zmienić pracę albo starać się w pracy stworzyć w miarę fajną atmosferę. Wystarczy ,że nasza GÓRA i klienci dają nam w kość.

spostrzegawcza z kresów
@Kasjerzy

Ha,ha,ha,ha...Wy się nadźwigacie???? Dobre sobie!!! Dziwne tylko, że żadna z Was nie chce przyjść na stałe na jakiś dział. U nas dyrektor niedawno proponował zmiany żeby Wam ulżyć. Żadna się nie zgłosiła. Przyjdżcie do mnie na dział warzyw podżwigać trochę skrzynek albo worów z ziemniakami. Na tym stoisku pracować muszą często kobiety. Nie każdy sklep ma taki luksus żeby mieli na stanie faceta, przyjdżcie na napoje albo na drogerię. Jak sobie na drogerii pociągniecie worów z karmami i pudłami z butelkami różnych specyfików albo proszkami, które ważą po kilkanaście kilo to wtedy miałybyście prawo narzekać, że SIĘ NADZWIGAŁYSCIE. Ach, ile wy się biedne musicie napoprzeciągać karm przez taśmę... Biedactwa, mój Boże, przeciążone dźwiganiem na kasach. Byście się wstydziły!!! A może chciałybyście popracować trochę na SB albo ladach tam też jest co dźwigać. A na koniec powiem, że na koniec dnia podrzucacie towar na byle dział, aby się go tylko pozbyć z kas bo Wam się spieszy do domciu. Robicie dodatkowy bałagan na stoiskach.

To zamień się na kasę

spostrzegawcza z kresów
@Ewa

Chciałam, ale żadna kasjerka nie chciała pójść na salę!!!

Smutasek
@spostrzegawcza z kresów

Powiem tak wszystkich nas wykańczają psychicznie,kasjerki i ludzi z działów, ale o ile my ludzie z działów damy sobie radę na kasie to nie jestem przekonana czy kasjerki dadzą sobie radę na działach i jeszcze jakby było hasło pt. jadą i nie umniejszam tu wysiłku fizycznego kasjerek!!!!!!

Fuck off
@spostrzegawcza z kresów

Jedno na temat (usunięte przez administratora) off. Od kasjerki jak się nie podoba to koniowi zamelfuj wiem czym jest praca na kasie dlatego zmieniłam dział

Szczęśliwa

Słodko to będziesz miała jak się zwolnisz tak jak ja. Powodzenia.

Kromka

Ale kasjerka ma najgorzej przej...ane z całego marketu mnie posadzili tam 4 razy i się zwolniłam. Współczuje wszystkim ludziom którzy nie mają wyboru w życiu i muszą tam pracować.

@Kromka

Kasjerka wcale nie ma najgorzej(choć nie twierdze że ma słodko),pracownicy na działach maja (usunięte przez administratora) kasjerka w zasadzie tylko siedzi i obsługuje na kasie, a pracownik ma robotę na swoim dziale tak jak ja np.słodycze potem pieczywo,warzywa, 912, piekarnia i jeszcze kasy:( i co słodko mam?

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Karol

Czyżby Kaufland Polska nie miał specjalnie potrzeb kadrowych? Coś zmieniło się na lepsze? Ostatnio niektórzy tak narzekali ale wynika, że jest dobrze!

Personalne

Persy wiecie może już czego to zebranie ma dotyczyć w Wawie bo kur.. mam jechać pół Polski żeby pierdół słuchać przez trzy godziny a potem spowrotem może to oficjalne pożegnanie jak nam nawet noclegu nie dali :)

Londek

Przecież można zmienić sobie pracę na hali na kasę!!! Jak jest tak dobrze to trzeba spróbować! Dla leni wszędzie znajdzie się jakiś problem a głównym jest fakt, że trzeba w firmie pracować. Szkoda, że za leżenie nie chcą płacić. Praca w firmie jak w każdej.

Pondek
@Londek

Dla leni? Być może Ty nie masz honoru dlatego tam jeszcze pracujesz. Każdy kto się szanuje do tej pory już tam nie pracuje. Wielki pracownik tylko czekać aż Ci kopa zasadzą.

Assassin's

Pomorskie projekt Olivier wchodzi od 2 stycznia . super wszyscy zadowoleni ????

Zenek

Regionalny kamil m. Mazowsze. Ktoś coś?

Miła

A mnie to rybka ja i tak jestem na L4 długotrwałym i podaje Kaufland do sądu. Sama dzisiaj napisałam wypowiedzenie. A na ich marną odprawę czekać nie zamierzam.

Mała

I o to chodzi macie tyrać!

Smutasek

Ile można się organizować? Tyramy za pięciu to chyba dobra organizacja??????????

Laura

A może trzeba się lepiej zorganizować i efekty będą lepsze? Narzekanie na wszystko nic nie pomoże w pracy.!

Wiecha
@Laura

Jak się potrafisz klonować to powiedz Pani mądralińska jak to robisz,bo ją nie potrafię.Idę do pracy i nie mam nikogo na warzywach,przyjęciu towaru i na sb i co !Choćbym się zesrała to się nie zorganizuje.Nie mogę być w trzej miejscach na raz,ale Pani mądralińska to potrafi I zdradzi publicznie jak czaruje niczym KOPERFILD

co z tą firmą
@Laura

Ty to chyba na kasach pracujesz skoro twierdzisz że mamy zła organizację , pracownicy hali odwalają jedną z najgorszych robót bo są praktycznie wszędzie. Braki na ladzie kasach piekarni są łatane przez nas pracowników hali , a na większości sklepach kasjerka merda nogami i pierdzi w stołek a jak ja poprosisz by ci pomogła to robi wielkie oczy i po 2 sekundach jej nie ma .

Ktoś
@co z tą firmą

Wszędzie kasjerki tylko siedzą i kasują co nie oznacza że ich praca jest do niczego kasa też daje w kość. Jednak po wprowadzeniu Oliviera muszą też iść na działy a to już nie jest mile przyjęte. Buntują się koleżanki tylko dlaczego. Działy pracują na kasach więc kasjerki na działy to chyba sprawiedliwe. A jednak rozkładanie palet jest męczące??

ono

kiedy kasjerki na dział hmm jak ich nie ma cały food siedzi na kasie od 6,45

Kto pyta?
@ono

To o której otwieracie sklep? My punkt 7:00.

Robocik
@Ktoś

Generalnie wolę zapiepszać w kopalni niż obsługiwać na kasie. Mało , że trzeba się nadżwigać /bo towar nie fruwa/ to jeszcze przerabiasz ten ludzki tłum , a tam nie wszyscy są mili. W wolnej chwili ogarnąć jakiś dział z reguły w pobliżu kas, na koniec powynosić towar ,odpisy i posprzątać.Mycie podłogi mopem wielkości chusteczki do nosa też nie jest fajne. Także zapraszam chętnie się zamienię.

Ktoś
@ono

U nas są kasjerki i mają czas na wszystko tylko nie na pracę na działach

Kasy i działy
@Ktoś

Ja nie mogę ale zawieść tylko kasjer ma kasować z tego co wiem a jak idzie na dział to co trzy minuty jest wołany na kasy i jaki w tym sens zapraszamy na osiem godzin na kasy jeszcze jak jest karma w promocji i pepsi a potem pogadamy chcesz iść siku a tu nie ma kto zastąpić na dziale wyjdziesz bo nie masz 10osob do obsluzenia.......

@Kasy i działy

To prawda kasjerzy siedzą i tylko pik pik i jeszcze im źle ze musza wyrobić produktywność.U nas lekkie zmiany produktywność wzrosła do 33 to dla nich masakra testy plu wróciły i komentarze skoro tyle kasują czasu to nie powinny mieć z tym problemu.Niech wreszcie ktoś się za nie weźmie niech też chodzą na działy na piekarnie na ladę na912 zobaczymy ile wytrzymają?skoro działy chodzą na kasy plus musza zrobić swoją robotę to i niech kasjerki się rusza bo się w końcu przykleja do tych foteli.pozdrawiam cały kaufland

Robocik

Proponuję skończyć jakąś szkołę i zmienić pracę. Nie chciało się nosić teczki trzeba dżwigać .........

Wielkopolskie

O co ci chodzi? Po co się czepaisz.. jak ci źle na tym dziale to idź na kase. Nie rozumiem tej twojej złości. To wina kasjerek że robią to co robią? Przecież jak trzeba i jest "luz" też są odsyłane na dział do pomocy. A że jest taka a nie inna sytuacja-kasjerów coraz mniej i zmiany w zarządzaniu- pomaganie pracowników działu na kasach-to zupełnie nie ich wina. Mało to też te dziewczyny się na dźwigają?..

co z tą firmą

Na moim sklepie od jakiegoś czasu jest takie parcie ze strony góry na menagera sklepu , że ten tylko szuka na nas haków . Potrafi godzinami siedzieć na monitoringu i obserwować pracowników kto co robi , praktycznie nie ma tygodnia by ktoś nie był wzywany na dywanik oczywiście ze spotkania jest sporządzona notatka służbowa . Czasem mam wrażenie że on tylko czeka na osoby które mu będą donosić na kolegów i koleżanki z pracy. Tak źle już dawno nie było , tylko we wrześniu zwolniło się 5 osób a gdzie tam koniec roku . Praktycznie wszyscy pracownicy hali siedzą na kasach w dni kiedy jest duży ruch , ale co się tu dziwić jak na 7 jest jedna kasjerka a potem na 10 , luksusem jest to jak ktoś jest na info to wtedy nadzór siedzi jako trzeci . Już sami klienci zauważyli że coś jest nie tak , i pytają co się dzieje to my odpowiadamy oszczędności góry. Nie wypada mówić całej prawdy bo przestaną do nas przychodzić , jak by nie było też się przyczyniają do naszych wypłat bo robią u nas zakupy . Miejmy nadzieję że góra pójdzie za jakiś czas po rozum do głowy, bo jak tak dalej pójdzie to mogą się zwijać z Polskiego rynku .

Doinformowany
@co z tą firmą

Wiesz, dlaczego siedzi na monitoringu? Bo np. u nas, Szanowny Pan Marko (tak każe się do siebie zwracać), nakazał menedżerom marketów jak i ich zastępcom zasiadać na monitoringu i obserwować pracowników. Ochronie nakazał ich przeszkolić, oraz donosić na menedżerów i dyrektorów regionalnych.

Kamery
@Doinformowany

To jest dopiero brak zajęć inwigilacja na całego a produktywność menadżera rośnie naszczescie nasz ma tyle roboty ze na kamery nie siada tylko woli paletę rozłożyć...

Miła

Do wiadomości personalnych 19 października spotkanie w Warszawie. Obecność obowiązkowa...

Nina
@Miła

A czego będzie dotyczyło to spotkanie? Wiem że informacyjne ale jakie oni nam chcą informacje przekazać że na 3 godziny mamy się wszyscy do Warszawy zjechać.

@Nina

Pewnie wypowiedzenia co mogą nam przekazać w Warszawie.

@Miła

Za dużo Was, zepsuły byście statystyki.

Nina
@Miła

Ee nie sądzę, za dużo nas jest i nie zbyt profesjonalne by to było. Wiem że na początek przywitaja nas słowami: dziekuje że możemy się zobaczyć ostatni raz w tak licznym gronie :-)

Miła

Już nikomu chyba nie chce się pisać. Wszyscy zwątpili?

Leczona

Pierwsze słysze że kontrolują zwolnienia lekarskie. Chyba wasz MM jest coś z nim nie tak i sam was zgłasza do Zusu.

doreta
@Leczona

Uwierz mi,jada wszyscy na kontrole.

@doreta

Widocznie jesteście zaj....ście potrzebni w pracy mnie natomiast chcą się pozbyć więc na kontrolę nie pojadę.

Stokrotka

Już jest akcja jadą, obsrają się normalnie, ściany malują, wszędzie coś trzeba poprawić bo się nie podoba :) porażka

doreta

kontroluja wszystkie zwolnienia,te krotkie i te dluzsze-moje od neurologa

@doreta

Niech się ogarną i ludzi zatrudnią , a nie jedna osoba zasuwa np: warzywa,piekarnia dział i jeszcze kasy.

@Stokrotka

Masz rację , a najczęściej Ci co za hrabiostwo się uważają oni stoją po tą 5

Leczona

Zależy do jakiego lekarza chodzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska