Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Łodzianka

A ja mam do Was, Moi Drodzy pytanie. Czy jest gdzieś w Polsce jakiś dyrektor sklepu o którym załoga mówi, że jest wymagający i to nawet bardzo, ale sprawdza się tak zwyczajnie jako człowiek a także jako przyjaciel pracowników, bo taki powinien być wg mnie przełożony, a w związku z tym udaje mu się nawiązać dobry kontakt z pracownikami. No i z szacunku dla niego pracownicy nie korzystają z nieuzasadnionych zwolnień lekarskich. I że market na ogół zawsze wypada korzystnie w ocenie "jadą" a i obroty tego marketu nie są takie złe? Pochwalcie się.

@Łodzianka

Nie znamy takiego i wszyscy chodzą na L4 bo mają dość pracy za 4ech...poza tym nie ogarnie się wszystkiego garstką ludzi...

zyta
@Łodzianka

Chyba nie ma takiego MM który chociaż by powiedział zwykłe dziękuje za naszą pracę ponad siły.Zazwyczaj słyszy się że jesteśmy bandą nierobów poza wyjątkami bo zawsze są tacy co niby robią najwięcej(wiadomo o kogo chodzi).MM ciągle nam powtarza że robimy to za co nam płacą. Ciekawa jestem czy za donoszenie i za podlizywanie jest dodatek do pensji.

ono
@Łodzianka

Nasz MM zna takie słowa jak Dziękuję czy Przepraszam. To góra zmienia sposób zarządzania na liberalizm , gdzie poszanowanie człowieka ma się w czterech literach a o innych wartościach to już nie wspomnę. Jak to się mówi wszystko zaczyna się sypać od góry (głowy)

X

Jesl mam staniwisko pracy pracownik informacji to czy kadra rzadzaca wedle prawa moze wymagac odemnie pod pretekstem konsekwencji oczywiscie sprzatac przed otwarciem marketu toalety publiczne wlacznie z drapaniem z klopa kalu!!!!? Oczywiscie, ze Nie!!! Ale tak sie dzieje. Market na slasku.

@X

Dzwon na infolinie i skarge skladaj. Nie przedstawiaj sie

X
@ja

Jestesmy na info tylko we dwie myslisz ze jak sie nie przedstawie to nie bede miala przesrane? Juz o tym myslalam, ale dzieki.

@X

Brawo zgadzam się w 100%

Asia

Masakra to co się dzieje w tej firmie!!!! nie ma kto pracować my rypiemy za 5 i jeszcze szybko bo jadą!!!!!!! chore na kogo rypiemy na Dyrektora-FM itd...... aby oni mieli pochwałę i premię,a ludzie zmęczeni mają dość tej fizycznej roboty to jakieś nieporozumienie czas szukać innej pracy .

kasia-Śląsk
@Asia

Prawda robimy za 5 aby zadowolić - -dyra i Fm bo to oni maja premie i pochwałę

hjo

niema czegos takiego jak wymaganie skanowania 30 czy 35 czy nawet 15 odgornie tego nigdzie niema poprostu dyrektorzy regionalni chcac czyms zaimponowac konkuruja miedzy soba bo od tego maja kase ale nigdzie tego w zadnych przepisach regulaminach niema wiec nie moga zwolnic za cos co faktytcznie nie istnieje

@hjo

jest ale nie ponad 30 ha ha

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Mam dość

Czy zmuszanie pracowników do szybszego kasowania /chociaż średnia jest powyżej 31/ jest zgodna z prawem pracy?Czy zmuszanie do biegania a nie chodzenia również jest zgodne z prawem?Czy tworzenie atmosfery ciągłego strachu i zagrożenia jest OK. Jeśli nie to coś trzeba będzie z tym zrobić.

Janosik
@Mam dość

Plany na rok 2018 to 34.Wymagania coraz większe ludzi coraz mniej.

Kasjerka
@Janosik

A od nas chcą juz teraz 35.

Niki
@Kasjerka

U nas juz 39;)

ONA :)
@Mam dość

U nas było 31 ale że nikt nie wyrabiał normy więc zmniejszono do 30. Wszystkich przecież za to zwolnić nie mogli ;)

Miśka
@ONA :)

Dziś region Pana S.papier z rozmową dyscyplinujacą ,oczekiwania wydajność 32 ,termin nastepnej rozmowy 21 grudzień,tak trzymać.

Jadwiga
@Miśka

A zwolnili gdzieś za produktywność czy tylko tak straszą?

@Jadwiga

@Kraków

Olecko Suwałki i CHYBA AUGUSTÓW

Moro
@Kraków

Olecko Suwałki i chyba Augustów

Moro

Ratatuj WBL KAS jest jeszcze w Olecku i Suwałkach nie mam pewności co do Augustowa ale chyba też

Ratatuj

Witam, prosze o info gdzie w regionie polnocnym jest jeszcze wbl kass??? I odczego to zależy z góry dzięki za informację

Kuku

A premia jest konkretna. Za dobry wynik inwentyrazcji to 20 krotne nasze zarobki. Dlatego MM tak (usunięte przez administratora) trzęsie. A tobie człowieku do paczki dadzą dżem co za zj.....na firma. Na szczęście już tu nie pracuje. Mam czyste sumienie z daleka od Kauflandu nawet tam nie wchodzę. Czuje obrzydzenie.

Kasy
@Kuku

Szkoda że za inwentury np , świeże , ow , gazety i papierosy nie ma premi dla kierowników . Każdy pracuje , zeby było jak najlepiej , wiec tez powinny być

Jjjaaa

Ta firma to zło...straciłam rodzinę ,bo jadą,masakra wszyscy popier...aż brak słów.Niegdy więcej Kauflandu !!!!! Ludzie uciekajcie!

Kcfujmb
@Jjjaaa

Stracilas na wlasne zyczenie dopuki beda tacy ludzie ktorzy na szali klada wszystko aby tylko sie przypodobac to bedzie tak wygladac. Ludzie obudzcie sie na co czekacie łudzicie się ze bedzie lepiej ze trzeba to przetrzymac to powodzenia

Stokrotka

Ktoś coś wie co z ta kasą co idzie na związki zawodowe? W innych firmach dają na święta kasę , a tu 0

Czy nie uważacie , że wysokość bonów na święta jest uzależniona od dochodów. Przecież wszyscy pracujemy tak samo , cały rok . A osoby zatrudnione choćby miesiąc temu dostaną 500 zł , a staży pracownicy np . 300. Jak dla mnie to niesprawiedliwe ,

Emelentarel
@anonymous

Bardzo popieram tę opinię. A poza tym dlaczego wysokość bonów od wielu lat się nie zmienia. Pracuję na kasie i jak zbliża się czas świąteczny to widać jakie wysokie kwoty jednorazowo płacą klienci w bonach. Gdzie są związki zawodowe. Są tylko dla zasady, bo być muszą i tyle. Boją się o cokolwiek wstawić za pracownikiem aby nie stracili swoich lukratywnych posadek.

@Emelentarel

Bony tej wysokości z tymi progami dochodow to chyba od 2011 są. A bon 500 złotowe to teraz ktoś jeszcze dostaje. Bo żeby je dostać to dochód na jedną osobę w rodzinie poniżej 500zl musi być?

ela
@anonymous

to są zarządzenia odgórne,wszędzie obowiązują ,jesli chodzi no bony ,ze muszą byc zroznicowane,w zaleznosci od dochodu

on

Czy w marketach po przebudowie są sklepy na pasażu czy je likwidują

jel

Juz wiadomo w jakiej kwocie beda bony?mysle ze nawet personalne na dzien dzisiejszy tego nie wiedza nie ma co spekulowac dopoki nie zaczna wydawac

@jel

Chyba jak do tej pory 300, 400, 500 w zależności od dochodów na osobę w rodzinie.

Cd

Ktoś wie co w paczkach świątecznych będzie? Pewnie jakaś lipa... doszły mnie słuchy że makaron i dżem:-D

Aga
@Cd

Exqusiut :-D bo nie schodzi to nam daja.

Kasjerka
@Cd

Kawa tichbo herbata dilhma konfitura z truskawek oliwa z oliwek i czekoladki linde

Mazdamer

Czekajcie czekajcie nowy rok przed nami . Ponoć ma nie być też menedżera frishe. Firma rozwojowa bardzo się zrobiła oby tak dalej a nie tylko w niedzielę będzie zamknięte.

Elementaler
@Mazdamer

He,he,he ... dobre,dobre

Maja
@Mazdamer

Przeciez na tradycji kazdy pracownik umie ceny przeceny to po co menadzer

Skąd pomysł, że będzie jeden MM na kilka marketów? Przecież to funkcja VKL. A poza tym żaden MZ nie jest w stanie zastąpić MM na dłużej niż kilka dni, bo nie ogarnie wszystkiego.

Gościu

Po prostu Vkl zostana MM a MM zostaną MZ

Tomasz

OMIJAĆ Z DALEKA TEN (usunięte przez administratora)

Arturro

Jesli chodzi o wydajność czemu jedni muszą wyrabiać 100 % A jednych norma nie obowiązuje?

Ktoś

Dokładnie lepiej już isć do lidla czy biedronki bo tam przynajmniej kibli miejskich nie ma i nie trzeba sprzątać po brudasach.

OMIJAJCIE Z DALEKA TEN (usunięte przez administratora) WYZYSK CZLOWIEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 18 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska