Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Kaufland zło ????????

Kto orientuje się co dalej z personalnymi ? Co zrobią z MZ i LZ? Ja już wymiekam po 10 latach...chyba pora na zmianę pracy

iza
@Kaufland zło ????????

personalne do widzenia,następni konserwatorzy

@Kaufland zło ????????

Pisałem rok temu co i jak a wy ciągle te same pytania. Nikogo nie zwalniają tylko personalne będą miały w umowie kasjer sprzedawca i oczywiście obniżone pensje a konserwator to samo w umowie. MZ Kasy zostanie LZ kas i też pensja spada po 6ciu miesiącach i to na tyle . W lutym o zmianach dowiedzą się też MM

@anonymous

A w lutym, o jakich zmianach ma się dowiedzieć MM ?

@X

O zmianach w naszej firmie jakie będą następować dalej. Wszystko jest testowane i podobno zdaje egzamin

Bardzo enigmatycznie

jaaaa
@anonymous

Co ty gadasz, zwalniają, zwalniają tego kto im nie pasuje wcale nie jest powiedziane ,ze jeżeli jesteś MZ to dostaniesz LZ pozbywają się ludzi którzy im nie pasują

@jaaaa

Kogo i na jakiej podstawie zwalniają? Znam tylko przypadek przeniesienia z powodu likwidacji stanowiska informacja gdzie pracownik nie wyraził zgody i dostał wypowiedzenie z odprawą

jaaaa
@anonymous

Niektórzy nie dostawali żadnych porozumień tylko same wypowiedzenia , robią co chcą, człowiek dla nich się nie liczy

Ggg
@jaaaa

Dokładnie, tak jest w Wieluniu

Kazik

Tak z ciekawości. Ilu pracowników najmniej było u was na sklepie na zmianie. U nas dziś druga zmiana 2 na kasie 2 na mięsny. Plus kierownik dnia. Żyć nie umierać. Juz się zdarzało ze otwierała jedna osoba a reszta dopiero na 6 przychodzila. I dalej nie chcą zatrudnić ludzi.

Stokrotka
@Kazik

U nas działy 1, kasy 1, tradycja 1 i kierownik dnia . Tyle!

@Stokrotka

A co jak ktoś weźmie UZ? Pusto na sklepie czy ściągają i płacą godziny?

Lola
@Kazik

Też jestem ciekawa. Czy już gdzieś dostały wypowiedzenie lub zmianę warunków? 13 jest spotkanie znów w Warszawie więc może jakieś znany już od marca będą.

@Lola

To nie jest kwestia, że nie chcą. 1. NIKT nie chce pracować w Kauflandzie. 2. Centrala musi wyrazić zgodę. U nas dostaliśmy NAKAZ zatrudnienia, bo mamy wysoką produktywność. Inni dostają NAKAZ zwolnień, bo mają za niską. Ewentualnością są przenosiny z marketów z niską na te z wysoką.

@Śląsk

A od czego tak faktycznie zależy ta produktywność? Wysokie obroty? Duże koszyki? Mało pracowników?

@Ewa

Ilość przerobu palet względem sprzedaży i szybkość kasowania, to jest produktywność.

zośka
@Śląsk

No tak nie do końca masz rację co do tej produktywności.Najważniejsza produktywność to w miarę dobry obrót podzielony przez liczbę godzin przepracowanych danego dnia(czytaj mała liczba pracowników) co jakby samo się wylicza w Vis.Od tej codziennej cyferki zależy czy MM ma pozwolenie np.na zatrudnienie. Produktywność to również szybki skan,na tą chwile u nas 32 ....raczej nie damy rady. Produktywność to również szybkie rozkładanie palet . Ale tak jak pisałam wyżej najważniejsza jest ta w Vis i to z tych cyferek MM się tłumaczy. Pozdrawiam

@Stokrotka

No dobra, a co z ,,piątkami"? Jak jest Was tak mało, to pewnie wypłacie co chwilę. A może wasi klienci nie mają takiego zwyczaju i po prostu po nie nie przychodzą?

@X

Oduczylismy ich tego. Skargami nikt się nie przejmuje. A info stoki puste wiec nie ma kto wydawać. Faktury robi się z doskoku kto ma najbliżej.

Ozxi
@Kazik

Jedna na lądzie, jedna z kasy głównej, kasjerka i kierownik

hr88
@Kazik

u nas zero na kasie, zero na informacji, zero w kasie głównej na pierwszej zmianie i od 7 godziny pracownicy z działów

Malinka12

Po 8 latach musze odejść. Mimo że kiedys było super. Większość z food i kas się zwolniła nowi a 3/4. ale ja nie o tym.... Przez to że dyrektorstwo i kierownicy/kierowniczki są rodziną. Reke reke myje musiałam odejść bo nie jestem z rodziny.... Powinien byc zakaz takich ukladow. Chore..... a niech się zajadą.... szkoda garstki starych pracownikow ktorych wykanczają.... Trzymajcie się jakos w tym wyzysku. oby w koncu media tymi obozami sie zainteresowaly.

Asia
@Malinka12

Z jakiego jesteś regionu? U nas też awanse tylko po znajomosci.

@Asia

Asia. Jak się pytasz z jakiego jest regionu to napisz najpierw z jakiego ty jesteś...

Olka
@Malinka12

Awanse po znajomości to się od samej gory ciagna, z marketow biorą tylko jak już nie mają wyjscia albo na szybko jakas zapchaj dziura potrzebna

Carlos

Witam. Dzisiaj pojawiło się ogłoszenie na stanowisko starszego sprzedawcy ? Czy możecie mi choć troszkę przybliżyć temat ? Czym zajmuje się osoba na tym stanowisku ? Warto ? Jakie zarobki tam macie ? Z góry dziękuję.

mariolka7
@Carlos

Nie warto. G..... nie robota. wyzysk.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Come

Wiadomo coś na temat podwyżek w centrach dystrybucyjnych?

Hej. Czy informacja będzie, czy będą likwidować?

z tego co wiem to całkowicie ma zniknąć do 2020

glogow
@mag pt

w głogowie otwieraja sklep, szukaja ludzi na menadzerów zmiany i liderów ... o co chodzi z ta degradacją? skoro likwiduja stanowiska to po co szukaja na sklep w głogowie ??

Ono
@glogow

Bo ich zdegradują albo sami się zwolnią .Nowootwarty sklep pełna obsada do czasu.Nasuwa się pytanie czy w ogóle taka grupę stworzą

@Ono

Nie zlikwidują. Info na nowych marketach ma stać między kasami i będzie bardzo malutka. Dodatkowy obowiązek: pomoc przy kasach samoobsługowych.

igaaaaa
@Śląsk

Nie likwidują obowiązków a nawet dokładają no bo przecież pracownik ma być uniwersalny stanowisko pracownik informacji jest likwidowane a wszyscy dostają propozycję przyjęcia stanowiska sprzedawca-kasjer (o ile sobie na to zasłużyłas bo jak nie to won)nie ma sentymentów bez względu na staż,zaangażowanie czy stanowisko jednym słowem jeden wielki bajzel szczęśliwi ci którzy już nie pracują

preczzwyzyskiem

Liderzy od marca 100 zl podwyzki. Menadżerowie zespolu 500 zl pracownicy go.... wielkie. norma. Powodzenia ! Era bialych niewolnikow sie skonczyla dawno jakby ktos z gory zapomnial. Sami bedziecie zapier .... z prezesem na czele. chamy.... nie pozdrawiam.

Kaufi

Skur.....wysyny jeśli to prawda

Myszka
@preczzwyzyskiem

Podwyżki są od września.Pierwsza wersja była od marca ale potem były aneksy że od września

@preczzwyzyskiem

To potwierdzone info na temat marcowych podwyżek? A może mowa tu o rozpisanych podwyżkach jeszcze do ubiegłorocznych aneksów z marca? Hmmm?? Jak to jest?

@preczzwyzyskiem

Przecież dostali w tamtym roku i jak my po 100 ale dużo więcej. Teraz znowu.Nasze 300 zł rozpisali na 2 lata. MZ sami przecież nie zrobiliby nic i gdzie tu sprawiedliwość.

@franek

Po co MZ jeszcze podwyżki? I tak mają 4tyś brutto od zeszłorocznych podwyżek...

Lola2

U nas 6 brutto

Puk puk

A jak tam nasze kochane personalne? Ja to się teraz zastanawiam, czym one się obecnie zajmuja- muszą się bardzo nudzic.

Jolanta
@Puk puk

@Puk puk

Gdybyście potrafili czytać newslettery ogólnodostępne dla wszystkich pracowników, wiedzielibyście, że ma być jedna personalna na od 3 do 5 marketów. To wszystko dopiero raczkuje. Wiele z nich uciekło, wiele się zwolniło.

Taxi

Chciał bym zapytać jakie normy macie w magazynach w Woli oraz w Gliwicach na stanowisku operatora wysokiego składowania. - uzupełnienia FOOD/Fresh - wydanie całe palety - magazynowaniu

Blondi

Mam pytanie bo u nas juz nie ma personalnej, jestem na macierzyńskim i niedługo mam wrócić chodzi mi o te podwyżki które były czy po powrocie od razu dostane wyrównanie di obowiązujących stawek czy tak jak w aneksie było na poczatek 2500 po pół roku kolejna?

:-)
@Blondi

Swoje musisz odczekać, czyli musi minąć te pół roku

Blondi
@:-)

A jakie były stawki i okresy po pół roku 2600 potem po roku 2700 i po 2 latach 2800? Bo nie mogę gdzieś znaleźć aneksu

M
@Blondi

Po miesiącu przepracowanym wskoczysz na pierwszy próg po podwyżce, bodajże teraz jest 3000zl (już z dodatkiem duże miasto), kolejna po pół roku a następna po roku.

Zainteresowana

Witajcie ,czy ktoś wie coś więcej w jaki sposób degradują M kas.Co im proponują . Czy ktoś ,kto już ma to za sobą może się wypowiedzieć?Pozdrawiam

Jagoda
@Zainteresowana

Proponują Lidera Kas albo wypowiedzenie. Trzymiesięczna odprawa plus trzymiesięczne wypowiedzenie.

@Zainteresowana

Dziękuję za odpowiedź .Z jakiego regionu jesteś?

Mnie tez to czeka
@Jagoda

Podpinam sie pod pytanie. Ile czasu mam na odpowiedz co wybieram? Czy rozmowa przeprowadzana jest ostatniego dnia miesiaca? Kto wrecza te dokumenty, mm czy vkl?

@Mnie tez to czeka

Z dokumentami przyjeżdża Regionalny. Robią to zwykle pod koniec miesiąca.Decyzję musisz podjąć w tym momencie.Odprawa uzależniona jest od lat pracy:do 8lat-2mies.a powyżej 8-3mies. W naszym regionie wszystkie MZ Kas dostały tylko wypowiedzenia.

ola

Z jakiego jesteś regionu

@ola

Lubelskie

zyta
@mzkas

U nas LZ kas wogóle nie było MZ ma być LZ foodu.

@Zainteresowana

Kontynuując wątek degradacji MZ Kas...trzecią alternatywą może być chyba propozycja ,np.na MM, MZ Food , udział w zespołach szkoleniowych,może w dziale rewizji...Czy ktoś miał takie propozycje?

Luiza
@zainteresowana

Nasza mz kas dostała awans na mm

@zainteresowana

Jeśli masz takie plecy w firmie, że możesz robić za stolik do kawy,to może i dostaniesz awans zamiast wypowiedzenia. Czas zacząć wkupiać się w łaski .... haha

@mzkas

Niestety ja nie z "tych ",raczej na ostrzał. Szkoda tylko tych lat poświęconych tej firmie.

@mzkas

Nie wiem czy już nie za późno bo z tego co wiem to chyba już wszystkie stanowiska już rozdane . Ponoć już rok temu wybrani WBLe wiedzieli co się święci i dostali jakiś wybór .

@zainteresowana

Na początku masz poczucie straty tych wszystkich lat. Masz straszny żal,że Cię tak potraktowali po tylu latach pracy i wyrzeczeń kosztem swojego zdrowia,relacji rodzinnych. ALE uwierz mi to kiedyś mija! i zaczynasz się cieszyć,że masz to już za sobą i nie musisz tkwić na tym tonącym statku a masz zabezpieczoną kasę na chwilę przetrwania.

@mzkas

To fakt, dzięki,wyssali z ciebie co mogli, a teraz traktują cię jak starą i zużytą sz......rzucając resztki za stołu pańskiego. A poza tym ...to chyba się cieszę i tak za długo tu tkwię ...ŻYCZĘ WSZYSTKIM degradowanym optymizmu .Na (przepraszam ,ale muszę użyć niecenzuralnego słowa) poje.......ym Kauflandzie świat się nie kończy.

AMEN????

zainteresowana

Pewnie już niedługo...Jeszcze tkwię w zawieszeniu...Pozdrawiam

@zainteresowana

To jest właśnie najgorsze takie czekanie z miesiąca na miesiąc. Ale jak już będziesz miała to za sobą to odetchniesz :) naprawdę szkoda tych wielu lat w firmie bez przyszłości

seba
@Luiza

widocznie miała plecy u regionalnego

Myszka

Czy coś wiadomo że wszyscy pracownicy mają mieć zmienione umowy na 3/4 etatu? Na jakiej podstawie? Pracodawca powinien podać powód zmniejszania etatu.Mam nadzieję że nikt się nie zgodzi .Zasuwamy równo i powinna być godziwa pensja

Maja

Witam wszystkich czy ktoś wie czy Liderzy dostana podwyżki ,słyszałam ,że maja byc w marcu ale nie wiem kto i co??????? U nas też chodzą wieści o degradacjach Liderów "warzywa i nabiał" gdyż od Lutego maja być te działy połączone z Frische!

@Maja

Przecież stanowisko lidera warzywa i nabiał już w dużej części marketów zostało zlikwidowane. jeśli u Was jeszcze nie to spokojnie, jeszcze to do Was zdąży przyjść. Docelowo mają być wszyscy liderzy zlikwidowani a zostać ma 2 czy 3 MZ. I nie piszcie kto w takim razie bedzie kierownikiem dnia etc bo polityka firmy sie cały czas zmienia i nikt nie wie na czym to do końca stanie...

@Maja

U nas już dawno ow i nabiał ma MZ frische i w dodatku na ow jest jedna osoba.

Dorota

Witam czy jest tu jakiś Lider?bo podegradowali zostało nas paru,a podobno maja lecieć kolejni !!!! Obecnie roibę za Menadżera i co (usunięte przez administratora) zapierd..........za 4 i (usunięte przez administratora) z tego mam tylko zmęczenie w domu!!!!!i kręgosłupa nie czuję .

Kasy
@Dorota

U nas LZ to warzywniak , nabiał , food , frishe .MZ to food , frishe i kasy . Ale kasy podejrzewam ,że już nie długo .Ostatni meil ze środkami zaradczymi ws produktywności - osoba odpowiedzialna LZ kas .Po tylu latach , to przykre , że naszym kierownikiem zostanie MZ food , która nie ma pojęcia o kg , a na kasach nigdy nie siedziała .Czy są tu zdegradowani MZ kas ?Co macie w opisie stanowiska

@Kasy

U nas nie ma LZ nabiał tylko jest LZ food czyli 1 i 1 LZ Frische to tyle

@Kasy

Co prawda LZ food ogarnia też ów bo Frische nie ma o tym pojęcia tak jak o nabiału ale nabiał ogarnia MZ i jakoś idzie....

WLKP1
@Dorota

No właśnie..... Co z tymi liderami.... Raz mówią nie będzie a jak na razie cisza..... Rozumiem że święta itd. Napiszcie ilu u was na marketach jest liderów..... Tak się zastanawiam czy jest sens bycia tym liderem skoro między pracownikiem a LZ różnica w zarobkach będzie to kwota 100 zł PS. Może ktoś ma jakąś lepszą wiedzę w tym temacie.....

Maja
@WLKP1

Słyszałam ,że ma lecieć Lider-warzywa-nabiał gdyż te dwa działy sa pod Frische.Ja jestem Liderem Frische i zygać mi sie już chce robisz jak poje.....!!!! a kasa żadna bo ani podwyzki nie mamy,a MŻ maja regularnie !!! a robie to samo czekam teraz do marca jak nie dostanę to degradacja

Co to
@Maja

Skąd, takie informacje, że MZ dostają podwyżki?? Chyba u Ciebie.

Boguś

Witam, jestem konserwatorem, czy to prawda że będą likwidowane nasze stanowiska? Jeśli tak, to czy u Was takie likwidacje nastąpiły?

konserwator
@Boguś

Konserwator na markecie do likwidacji ,zastanawiają się. Czy zrobić konserwatora regionalnego na kilka marketów , lub zatrudnić firmę zewnętrzną na razie obowiązki konserwatora na marketach po przeszkoleniu będą pełnić menadżerowie Powodzenia ja szukam już innej pracy.

@Boguś

stanowisko jako tako ma być zlikwidowane ale jeśli podpiszesz aneks na kasjer-sprzedawca to oprócz obowiązków jakie miałeś do tej pory będziesz hasał od kas po ladę plus pt ja proponuje wziąć wypowiedzenie zmieniające do podpisu zamiast aneksu potem po wypowiedzeniu odprawę i w długą czytajcie uważnie co wam będą podsuwać do podpisu!

Warto sprawdzić

Witam. Czytając komentarze stwierdzamy ze na waszym miejscu warto byloby sprawdzić jakie macie stanowisko w umowie. Wiele osób myśli ze ma stanowisko scaning, konserwator, magazynier, kasjer główny, informacja. Sprawdzcie w swoich umowach czy tak jest. Czy przypadkiem w ktoryms momencie jak podpisywaliscie jakieś dokumenty personalne albo aneksy z podwyzkami, nie miało juz miejsce zmiana stanowiska. Z doświadczenia wiem ze grono osobnnie ma tej świadomości. Dalej wykonuje czynności starego stanowiska ale na papierze ma juz co innego. Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam.

Boguś
@Warto sprawdzić

Ale póki co, to posiadam umowę konserwatora więc nie wiem o czym piszesz?

preczzwyzyskiem

umowy na 3/4 dla nowych i starych..... a dupowłazom i lizusom którzy przychodzą na wolnym dniu pracować życzę powodzenia. Róbcie tak dalej, tylko nie dziwcie się, że traktują Was potem jak białych niewolników...... Podziękują Wam lizusy tak jak innym ale troche później.

87tex
@preczzwyzyskiem

3\4 etatu nawet dla s tych co maja pelny ?z kad te informacje? Od kiedy?

Żal pe el
@preczzwyzyskiem

Mi dali nie dawno nowa umowe, mialem pol roku z hakiem próbną (3/4), myślałem ze nowa będzie na cały etat, a tu dalej 3/4... Ale zaraz stare zużyte skody trzeba na audiolki mm wymienić :]

załamana

Potwierdzam, etaty na 3/4 :(

Kaufi
@załamana

Ale co starzy pracownicy ?

buma
@załamana

załamana jeśli można zapytać jakiego regionu jestes

rara

Wszyscy na 3/4 czy jakiś procent załogi

MMM
@załamana

A dali wypowiedzenie zmieniające? Jaką podali przyczynę w wypowiedzeniu skoro zmienili warunki umowy?

załamana
@rara

Na razie % załogi w zależności od marketu.

ciotka klotka
@załamana

Kochani, nie do wiary co się dzieje..nie do wiary.

Manua

U nas w Głogowie otwierają Kaufland 50 osób potrzebują 2600 brutto . Jestem ciekawa w połowie marca otwarcie

Ono
@Manua

Już ślą maile po regionie ze praca czeka na człowieka Już lecimy

Uwolniona

A ja jeszcze nie spotkałam w Kauflandzie żadnej pracowitej osoby chociaż byłam na wielu marketach. Więc nie pierd...lcie jak to Wy się narobicie. Czy na kasie czy na ladzie czy na hali każdy w hu... wali. I takie powinno być motto Kauflandu. Oczywiście nie wspomnę o MM i Wbl którym wydaje się ,że ogarniają cały sklep a tymczasem przypilnować samych siebie nie potrafią. Ale jaki Zarząd taka firma.

Stokrotka
@Uwolniona

Chyba siebie tylko widziałaś, nie można wszystkich jedną miarą mierzyć!

@Stokrotka

Nie ja byłam osobą która potrafiła oblecieć wszystkie stanowiska w tej firmie i uwierz mi że nie raz nie miałam czasu zjeść śniadania żeby mogly zjeść wszystkie kasjerki plus kasa główna. Tolerowałam to bo nie miałam siły przebicia przed dyrektorką która była chora na głowę. Przychodziłam do pracy na L4 i na urlopie. A dzisiaj dostałam kopa w du.. I już tu nie pracuje mam tylko wyrzuty sumienia ,że się starałam a inni tego nie robili teraz się ze mnie śmieją. Tylko ze oni zostali bo dobrze du....lizali. I kto wygrał?

Wiecha
@Uwolniona

W chi... waliłaś chyba ty,bo ja jakoś niestety nie mogłam.Może powiesz jak to się robi głupia Ci ..., pracuję w tej firmie już tyle lat.Przeżyłam chyba z dwudziestu dyrektorów i jakoś nie mogłam w chi.... walić.Zmień dilera bo ten Cię oszukuje

Wlkp
@Wiecha

Ej Wiecha a po co kogoś obrażasz każdy ma głowę poryta tym wszystkim ja pracuje 13lat dilera nie mam ale daje rade chociaż jest ciężko

@Wiecha

Naprawdę? Skoro nawet nie potrafisz pisać po polsku to dlaczego śmiesz się wypowiadać na forum. To Ty zmień dilera bo sprzedaje Ci za słaby towar. Wiecho!

ww
@Uwolniona

Moja sytuacja byla podobna. 8 lat starań delegacji darmowych nadgodzin bo jada bo gazetkę trzeba dokończyć...bo cos. Po 8 latach- degradacja. Żałuję ze zatrudniłam sie w tej firmie.

Nie no cudowny pracownik

Tośka
@Uwolniona

No a to chyba treser z programu Oliwiera. To jak nie było tak ciężko to czemu nie pracujesz??

Mat
@Uwolniona

jesteś poje......nym skur.........synem ty h.....ju

@Mat

A ty pewnie jednym z tych nierobów niedoje....

Dobrze powiedziane brawo

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska