Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

romka

Ciekawe ile personalnych zostanie po spotkaniu

XXL

Już niedługo będziemy wszyscy przeszkoleni na tzw. "Kierownika Dnia". Jak sama nazwa mówi będziemy wykonywać dodatkową pracę, taką jak wykonywali nasi dawni kierownicy, wszak z tą różnicą, że nie będziemy wynagradzani finansowo. Taki to chwyt psychologiczny, funkcja "Kierownika Dnia" będzie miała na celu poprawę naszego poczucia wartości i na wstępie będą wykonywali ją największe (usunięte przez administratora) MM. Powodzenia Wam życzę.

XL
@XXL

Ale bzdury piszecie. Będziemy mieć otwarcia i zamknięcia a nie funkcję kierownika a to ogromna różnica.

ort76
@XXL

kierownika dnia beda wykonywac ci zdolni pracowici itp a tacy tępi co nie daja nadziei na przyszlosc i nic poza swoim dzialem nei potrafia nie beda brani pod uwage czyli zdolny bedzie katany a tepy nagradzany mniejsza liczba obowiazkow

Andzia

Wiecie coś więcej co należy do obowiązków personalnej ? jak to ma wyglądać? Mam niby być na tym nowym stanowisku niby personalnej ale nikt nawet nie może mi narazie powiedzieć jakie obowiązki mają do mnie należeć - bo nikt nic nie wie... I czy Info mają likwidować też jakiś czas temu słyszałam takie plotki?

Peter

Podwyżki będą dla tych którzy pracują a nie ściemniają że pracują.Przychodzi pracownik do pracy i tylko zerka na zegarek i robi wszystko na pałę...a później to mobbing bo zwróci się uwagę,na papieroska co 15 minut a pracować się nie chce za coś pieniądze bierzecie to pora wziąć się do roboty.olivier pokaże kto uczciwie pracuje kto wykonuje pracę tak jak powinien reszta ucieknie na L4 nieroby.Powodzenia !!

Bolo
@Peter

Olivier jak dotąd pokazał tylko jak wtopić ogromną ilość gotówki w coś zupełnie beznadziejnego.

Asia z Wlkp
@Peter

Peter, każdy mierzy swoją miarą.Oliwuer nie sprawdza się w marketach gdzie jest zbyt mała ilość pracowników. Wspaniały system nud przewiduje , że 15-17 procent załogi jest na zwolnieniu lekarskim. Obrót siadają a zatrudnienia nie ma.I tak w kółko.

:-)

Brawo ooo!!!!!! Podpisami się

@Peter

Ty chyba w Kauflandzie nie pracujesz, tu się tyra że często do czytnika biegiem nie można zdążyć, papierówki to tylko na funkcjach się pali reszta na przerwie personalnej, na koniec odbija się na czytniku i jeszcze leci dokończyć pracę bo w ciągu przepisowego czasu siedziało się na kasie, nie wiem więc w jakim Kauflandzie mają takie luzy o których piszesz

OSA

To bardzo źle skoro po odbiciu się na czytniku wracacie do pracy bo inni na tym tracą bo pokazujecie że się da. Jeśli siedzisz na kasie to nie pracujesz na dziale to logiczne ale to praca. Wybija godzina i do domu a nie zostawać.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej

@Xyz

To od marca chyba

Xyz
@On

Od marca ale wiadomo jakie bedą kryteria wyboru osób które maja przejść na 3/4 czy losowanie.

magdalenka

"proponujemy, aby menadzer marketu był jeden na kilka obiektów ( reszta do widzenia) i miał umowe na 3/4 z możliwością nadgodzin. Ponadto centrala Wrocław powinna otrzymać umowy również na 3/4. Poszukajmy również oszczędności w vkl. Uważamy że są zbędni. do likwidacji. z naszych wyliczeń wyszło, że stosując podane wyżej zmiany, starczy na godziwe wynagrodzenie dla pracowników marketów, cale etaty i jeszcze zostanie oszczędności. i co cwaniaki ? w ten sposób rowniez można oszczędzać. Projekt pracowników którzy ledwo zipią (resztki calych etatow) i wołają o pomste !!!

X
@magdalenka

A do tego zlikwidować pseudo ,,piątki"

jaaaa
@magdalenka

jestem zaaa

on

Ktoś wie w jakich miesiącach przyznawane są zapomogi z funduszu socjalnego

on

W jakim regionie jest już personalna regionalna

@on

W regionie Kinela...

Od kiedy te 3/4 etatu

Olek
@on

Ludzie nikt wam nie zmieni etatu z całego na 3/4. Nowi pracownicy będą zatrudniani na 3/4 a starzy będą się wykruszać i tak stopniowo będą chcieli dojść do tego,ze na sklepie będzie więcej ludzi na 3/4. Nie przewidziel8 tylko jednego, że ludzie nie szukają pracy na niepełny etat i coraz trudniej będzie im znaleźć nowych pracownikach. Wiec za chwile ponownie zaczną zatrudniać na pełne etaty. Przestańcie pisać głupoty i straszyć ludzi.

Na spotkaniu w lodzi z niemcami potwoerdzilo sie to ze personalna ma byc regionalna I to ze polowa obsady na sklepach ma byc na 3/4 etatu (brak szczegolow) Co do oliwiera, papier przyjmie wszystko, trenerzy po tyg moga myslec ze cos tamnie wdrozyli, ake prawda jest taka ze ledwo konczy sie ich wizyta a sklepy wracaja do trybu pracy przed oliwierem. Po 1. Jest za kaz fejsowania a jak ktos jedzie to wiadomo, malowanie trawy na zielono 2. Ma byc szybko sprawnie, to najpierw trzeba sie wziac za magazyndarmo centralny bo tak jak przyjezdzaja pomiksowane palety to, jest obled, dwie wartwy pysia na jednej kolejne dwie na drugiej I kolejne na 3, teraz trzeba wszystko zdejmowac przekladac, zygac sie, chce a to tylko promo, nie mowiac juz ze palety maja.chyba po dwa metry I teraz przecietna dziewczyna nie jest wstanie zdjac z niej niczego 3. Brak sprzetu, na ilutym marketach. Jest, wiecej jak dwa elektryki? Albo elektroniczne ceny? Albo mobilne stoly? 4. Na ilu marketach ludziom sie udaje do 10 rozlozyc palety? 5. Oddychajece polki, ustawiony produkt, na dwa pudelka w polcew a przyjedzie na jedenej palecie 5 pudelek na zapas

Mazowieckie
@22

A wiadomo coś na temat pracownika PT z obowiązkami konserwatora?

Kgk
@22

Od kiedy zmiany z personalnymi?

Ron
@Mazowieckie

Już o tu pisali. Stanowisko pt zostało zlikwidowane przecież, wiem co mówię bo sam dostałem wypowiedzenie. Konserwatora też mają zlikwidować a jego obowiązki przejmą firmy zewnętrzne.

Do 22
@22

Rozpisujecie się o oliwierze, jakby to było w tej chwili najważniejsze...to tylko system pracy, który to tak naprawdę można obejść. Moim zdaniem o wiele groźniejsze jest to 3/4 dla pracowników, od kiedy to ma być i na jakich kryteriach to ma być ,,przyznawane"?????

@Do 22

Personalne w tym miesiacu bodajze maja miec, spotkanie w warszawie I tam zapewne dostana, wypowiedzenia, 3/4 etatu tak jak napislaem brak szcegolow, od kiedy I na jakichkoniec zasadach, na ten moment to dyrektor kto zostanie na calym etacie a kto zleci na 3/4 Konserwatorow zastapi najprawdopodobniej firma zewnetrzna jesli sie znajdzie jakas, jesli nie byc moze konserwator tez bedzie regionalny

Olivier

Dlaczego te,, panie "od projektu Olivier same nie pokaża jak to w praktyce można zrobić tylko slajdy puszczają a potem stercza nad tobą wyszkolone to one są ale tylko w teorii a praktyki brak.....

Odp do Olivier
@Olivier

Zgadzam się jak 25latka może pokazać 40latce że stażem 13lat jak się towar wykłada i w jakim czasie same gów.. mają pojęcie bawi mnie to żenada na Maxa

Projekt laddy
@Odp do Olivier

Oni z tego projektu do programu,, laddy"sie nadają albo do rolnik szuka żony jedna mądrzejsza od drugiej szkoda że one nie umieją pokazać jak w 20minut można paletę rozłożyć make UP by im splynol z twarzy nie dajcie się im

Franek
@Projekt laddy

Dlaczego jak były na swoich sklepach wcześniej nie stosowały tych złotych zasad a były zajęte wchodzeniem gdzie indziej bo przecież z przypadku tam nie są. Wcześniej ślizgały się na czyjis plecach i zbierali pochwały a teraz to wielcy specjaliści. Śmiechu warte.

ABC
@Olivier

Jeszcze Olivier u was nie zagościł na dobre a szykujcie się na projekt "oddychające regały" i znowu przebudowy

Jadzinka
@Olivier

Chętnie Cię przeszkolę osobiście ,powiedz tylko gdzie masz taki problem , zobaczymy czy jesteś taki mocny tylko w gadce.Slajdy to podstawa ,żebyś wiedział o czym mowa a praktyki zawsze się przeprowadza czy to z towarowania czy porządkowania po praktyki na PT.Wiedzę posiadam taką jak trzeba więc chętnie Ci pomogę.

Toja
@Projekt laddy

Tak masz rację przy okazji zaliczę casting do projektu laddy(jak to napisałeś ) i pokaże Ci ,że jak się chce to się da .Widocznie jesteś lelowaty skoro nie chcesz ułatwienia w pracy.

Kasap
@Odp do Olivier

A normalnie widocznie 13 lat się ślizgałeś/aś a teraz masz problem.W młodych ,zdolnych wykształconych siła!!!!!

@Kasap

A starszych od ciebie nauczonych ciężkiej pracy , nie mających nic podane na tacy wy.............?

@Starzyzna

Młodzi to nie nadają się do roboty najwyżej parę dni i już uż a za chwilę l4 i znowu parę dni i l4 i nikt im nic nie zrobi bo w kaufie to standard

Święta prawda

Kasap
@Starzyzna

Tak, ciężko to ty pracujesz tu na forum , oczywiście mnie wszystko podano na tacy, ty pewnie ciężko pracujesz i jesteś niedoceniany .Ciekawe czemu?Mam dla ciebie złotą rade:Weż się do roboty bo od klepania jęzorem do niczego nie dojdziesz

@Kasap

Uderz w stół a nożyce się odezwą ja mogę wziąć się do pracy a do roboty są ludzie wykształceni tak jak ty

gość
@Olivier

ciekawe czy z osób tu wypowiadających ktoś był w innych krajach w Kauflandzie np w Niemczech , tam nie spieszą się nie pracują na czas tak jak u nas ale w Polsce trzeba wykorzystać pracownika a jak nie,stwierdzić że nie umiesz zorganizować sobie pracy i nie nie dajesz rady . Jak to jest że polak który wykonuje swoją pracę w Polsce jest tak niedoceniany . myślę że to jest nastawienie kierownictwa w Polsce że da się polaka wyzyskać żeby się wykazać i że jedna osoba może robić pięć rzeczy na raz.

anna

a beda jakies podwyzki dla przcownikow od marca

iza
@anna

tak będą ale obowiązków

rozweselona
@iza

Hi,hi,hi...

milena 747
@anna

tylko menadżer zespołu i liderzy jeżeli jeszcze gdzieś są. pracownik wielkie g. czas szukac nowej pracy bo : ilość obowiązków > wynagrodzenie i to o bardzo duzo. może menadżer marketu jeden z drugim zamiast mo....u zaczną coś robić

Ja lider
@milena 747

Ooo po 3latach bez podwyżki coś i nam skapnie? Ciekawe... mam nadzieję że konkret bo jak 100zł to sami niech robią.

Lider
@Ja lider

Potwierdzam jak 100zl to dziękuje Lider

Ktoś coś?

Macie jakieś informacje co było na zebraniu w Łodzi?

@Ktoś coś?

Pewnikiem mieli pranie mózgów. Temat główny: "Jak jeszcze bardziej upodlić pracownika"

Czy wiecie coś o zmianie regionów od marca?

Ciemny
@Ania

O jakim w zebraniu w Łodzi mówicie?

Milka

Jechali i nie dojechali. Jak zawsze. A my jak roboty siedem nocy czyszczenie lamp. Malowanie trawnikow.

myny

a w jednym z marketów pana szanownego regionalnego "wojciecha kinela" będzie komisja anty mobbingowa z centrali tak źle się dzieje

Kasy
@myny

Możesz napisać coś wiecej , nie powiem to całkiem ciekawe

@Kasy

prawdopodobnie beda brac kazdego pracownika na rozmowe i przepytywac co sie dzieje ten regionalny to jest wariat

zyta
@myny

Jestem pod wrażeniem że ktoś miał na tyle odwagi żeby zadzwonić gdzie trzeba. Ciekawa jestem czy na takiej rozmowie pracownicy będą mówić prawdę czy też jak zwykle każdy będzie słodził że niby wszystko jest ok. Znam takie przypadki że najpierw krzyczą co by nie zrobili a potem nic z tego. Jestem ciekawa dalszego przebiegu tej sytuacji. Jak możesz to napisz coś więcej. Czym więcej dowiemy się od was może i inny będą mieli odwagę żeby działać bo jak mówią w kupie siła.

Kasy
@zyta

Dokładnie , a każdy pracownik powinien wchodzić osobno i bez MM Powodzenia i dajcie znac .

mag pt
@myny

czy to postępowanie będzie dotyczyć Pana Wojciecha czy jednego z menadżerów marketu podległych jemu? Co do takich postępowań to znam market w którym takie coś miało miejsce ale jak przyszło co do czego to ludzie nabrali wody w usta a Ci co cokolwiek powiedzieli byli zaraz przez dobre duszki podani na tacy do MM. Pic na wode jednym słowem...ktoś by musiał grubego wała ukręcić żeby poniósł tego konsekwencje...

@mag pt

i co była ta komisja? oczywiście skończyło się na tym, że każdy zaniemówił?

@mag pt

miejmy nadzieje ze pana wojciecha ktory jest przyczyna wszystkich nieszczęść

Black
@1234

Tak się nie stało, większość powiedziała co im na sercu leży z tego co wiem

MMM
@myny

Tak źle to się dzieje na co drugim markecie i nikt z tym nic nie robi. Nasi przełożeni powinni zostać przeszkoleni z zarządzania ludźmi a nie obejmować stanowiska z przypadku. Centrala powinna przeprowadzić kontrolę na każdym markecie. Wyniki porażające.

@Black

Nie obowiązują rzadne zakazy co do kupowania w czasie pracy. Można robić zakupy i kupować co się komu podoba i kiedy się podoba. Tak powiedziała komisja anty mobingowa

@pracownik

Chyba przed i po pracy???

janusz
@anonymous

TAK. To moze zacznijmy spacerować pi markecie i robić zakupy zamiast pracować. To miał być mobing?

niki
@myny

Podobno chodzili i mumili ci ''najpracowitsi'' nawet po 2 razy u spowiedzi byli tylko nie na temat. Ktoś nie wytłumaczył na jaki temat. Problem ze zrozumieniem??? Zrobili gownoburze

Gggg
@myny

U nas tez byli z centrali i "przesluchiwali" nas. Uwazajcie co mowicie, dyrektor później wiedział dokładnie co kto mówił. Oczywiście nic mu nie zrobili, a on stopniowo pozbywal się tych pracowników. Żaden z nich juz nie pracuje.

MMM
@Gggg

Co to znaczy pozbywał się. Nie można się kogoś pozbyć bo się ma takie życzenie. Zwolnić kogoś też nie jest tak łatwo.

dada
@MMM

Żebyś się nie zdziwił hehe

IGA
@dada

Zdziwić się można tym wszystkim co się dzieje. Wykorzystują naiwność i niewiedzę pracowników. Nie można zwolnić za L4, za coś co nazywa się produktywnością, za rozkładanie palet na czas itp. bzdury które funkcjonują na markecie. W zwolnieniu musi być powód. Chyba że wszyscy podpisują za porozumieniem stron które nam podsuwają a to już śmiech.

Bd.
@myny

Dolny Slask U nas parę lat temu byl taki pan co sir tym zajmowal.wszyscy mu sie zesmy wyspowiadali jak to nas traktują itd. I co?zero efektu.z miesiac bylo lzej a potem wrocilo wszystko do normy .

ks
@mag pt

Nie prawda...u nas byla taka sytuacja ze dobra duszyczka przerwala zmowe milczenia o mobingu i co??? Dyrektorka wyleciala na zbity pysk :-).oczywiscie pozniej ta osoba tez wyleciala... :(. Pytam za co?? Za to ze wygrala ze wszystkimi i udowodnila jak jest naprawde??niech lepiej zaczna szanowac pracownikw bo zaczna zamykac sklepy jak Tesco :-).

Antek

Hey u nas niedługo otwarcie w jakim dziale najlepiej pracowac pozdrawiam i dzieki z góry za odp

@Antek

Nie ma teraz działów a właściwie to 2. Masz do wyboru food lub frishe. Wszędzie tak samo beznadziejnie więc wybieraj powodzenia.

WLKP1
@Antek

Tak w zasadzie to 3 food frische i kasy:-) z doświadczenia polecam food..... :-)

@WLKP1

Nie ma działu kasy. Kasy, drogeria,kolonial, słodycze, napoje, non food to teraz jeden dział FOOD. Warzywa, lada, piekarnia i mopro to teraz dział FRISHE.

Masakra

Czy do was też przyjeżdżają pogryzione palety przez myszy Z Mc Gliwic?????... Co tam się dzieje????

majkacafe

Mz zostają liderzy non food i warzywa aut. konserwatorzy aut zastepuje ich firma zewnetrzna. personalne aut zostaje pare mobilnych. a mm mogliby calkiem wywalic w koncu bo to 80% pasożyty nie szanujący ludzi. . regionalny tylko by został.

@majkacafe

Co znaczy u Ciebie aut??? U nas już od 2 lat nie ma LZ nonfood i ow jest tylko LZ food i LZ Frische i ma być LZ kasy zdecydowany z MZ i zyjemy

@anonymous

Oczywiście nikogo nie zwalniali wtedy tylko były degradacje a ci co nie chcieli sami odeszli

Mazowieckie
@majkacafe

A wiadomo od kiedy degradacjia konserwatora?

Stasiu
@Mazowieckie

Podpinam się pod pytanie

lida

hej, co sie dzieje we wrocławiu na legnickiej, tam ukrainka gruźlicą zaraża

lila
@lida

cos wiadomo na temat podwyzek

@lida

nie ale w mediach juz wiedzą ile sie komu należy

franek
@anonymous

Możesz rozwinąć swoją wypowiedzieć. Prosimy o konkrety.

@franek

Konkrety to po zebraniu MM które będzie 2 lutego. Może coś konkretniej się dowiedzą czego te zmiany będą dotyczyc

jaaaa
@anonymous

Tu nie ma żadnych konkretów przecież mówią co innego a robią co chcą niech tu nikt nie ściemnia. Jak zechcą się kogoś pozbyć to to robią.

@jaaaa

To prawda człowiek wyeksplotują i po 9 latach ba bruk po poszedł na l4

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska