Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Brak słów

Wszędzie jest źle a nawet tragicznie a najgorsze jest to że pomimo tylu wydanych piątek zadna nie jest ewidencjonowana bo daje mm bo trzęsie portami a jak jadą upadłe anioły to market stawiany na bacznosc więc do holery jak oni mają zobaczyć że jest źle skoro jest pięknie a po ich wyjezdzie znowu to samo na szopa że hej

Klient
@Brak słów

W jednym z Krakowskich marketów notorycznie panie wypłacają 5 zł PLN często wykonują telefon z zapytaniem bon czy gotówką? A Klient sobie czeka aż zapadnie decyzja ????

Klient
@Brak słów

WLKP
@Klient

Palnij ty się w łeb!!!! Ciesz się że dostałeś (łaś) ta piątkę Boże widzisz i nie grzmisz wam klientom nigdy się nie dogodzi!!!!! MASAKRA!!!!!

Do klientów
@WLKP

Jeszcze wam może laske zrobić w ramach przeprosin

Wstyd za rodaków
@Do klientów

Każdy kto bierze 5 zeta za cokolwiek to dla mnie konfident . Tylko polak polaka sprzeda za piątkę Niemcowi/jak Judasz za garść srebrników/ i jeszcze o tym pisze. Specjalnie się kręcą po markecie i czekają na okazję .Niech się udławią.

Kumak

My też sobie pomagamy podpowiadamy gdzie iść i załatwić L4. Teraz to taka polityka Kauflandu więcej zwolnieñ lepszy zapier..ol.

Pracus

Czytam , i mam wrażenie , że nasz market jest na innej planecie . Robimy obrót , to mamy zgody na zatrudnienie , kasjerek 14',kg bez zmian, info również. Robimy to co trzeba , to się nie czepiają.Pomagamy sobie , a nie utrudniamy pracę .

Kasjerki
@Pracus

Wow 14kasjerek my mamy aż 6

zgorzelec - czyli kolejki na całego.
@Pracus

nas w zgorzelcu jest 15 osób ( licząc info, nie licząc 4 osób z KG), było by 18, gdyby nie 3 koleżanki na macierzyńskim. Cisną za storna, jak KG się do nas dosiada, i razem z nimi nie dajemy rady, wołają pracowników z NF albo z drogerii, czasem ktoś z kolonialu jak mają chwilę, nawet 912 czasem na kasę siada. obrót wyrabiamy, ale jak ktoś już wcześniej pisał, produktywność to nie tylko szybkość kasowania, a jak ci się trafi kilku klientów na zmianie z wózkiem pierdółek, każda z innym kodem i w innej cenie, i wszystko poniżej 10zł, to produktywność leci na łeb na szyję. W marcu przebudowa, będzie ciekawie. MM kiedy nie siedzi u siebie w biurze pomaga na WO albo na magazynie i widać, że jest kobiecina pomiędzy młotem a kowadłem, bo co innego jej każą mówić i robić, a co innego by chciała dla nas pracowników, MM mamy chyba jedną z lepszych. Nadgodziny wypłacają, nie oddają, ale ciśnienie jest, żeby tych nadgodzin nie robić. Jeśli chodzi o zmianę niedziel, i to co piszecie, to też się zawiedliśmy, miało być od 8 do 20, ale zostaje 7-21 i w tygodniu 7-22. Przed otwarciem marketu, zwykle w okolicy godziny 6:30 rano już zbiegają się tzw. przecenki i inne trolle, którym nie straszne poranne wstawanie, równo o godzinie 7:00 rzucają się po ręczne wózki i po gazetkę, rekordziści z ręcznym wózkiem zakupów wyładowanym po brzegi artykułami z przecen i promocji meldują się przy kasie o godzinie 7:03, sapiąc i jęcząc że drogo i że "szybciej, bo się na autobus spóźnię!". W czwartki sytuacja rozrasta się do niemożliwych do opisania rozmiarów, a kolejki potrafią się utworzyć jeszcze przed upływem 15 minut od otwarcia, i ustąpić dopiero w okolicy godziny 15 - 16, po czym pomiędzy 16 a 17 kolejki tworzą się na dobre, bo pomoc z działów kończy swoją zmianę, palety w stanie w jakim zjechały z magazynu, nań wracają, a kasjerzy wraz z KG i info siedzą na linii kas.

Jeszcze pracownik

U nas stoja i ewnie dlugo postoja. Nie ma ludzi do pracy. Zero nadgodzin tylko gdy akcja jada i najlepiej ,,trawe na zielono malowac wtedy,, . na szczescie wiekszosc pracownikow tylko swoje 8 godzin i do domu. Firma nam nic to my jej tez nic. Wytrwalosci zycze. Moze bedzie jeszcze dobrze.

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Kenzo85

Kolejny etap programu Olivier koledzy koleżanki Face Lifting (Na magazynie nie mogą stać palety tzw.mixy ) muszą być na biezaco wykładane,centralny automatyczne skasuje zamówienie jeśli stany magazynowe będą za duże. Raki mają być puste . U was też to?

Kici

Nie właśnie degradują dzisiaj następnych.

Zapytanie
@Kici

Jaki region i jakie stanowiska

Nygus

To prawda , że degradacji już w tym roku nie będzie? Troszkę się przeliczyli i boją się skutków?

Mała

Przyjdź i popracuj to się przekonasz.

Ludek

Słyszałem, że wasz sklep ma dobrą opinię jako pracodawca?

Buła

Poznałam już wielu dyrektorów i dyrektorów regionalnych i powiem Wam nie wiem gdzie mają takie zaje....te chody że nimi zostali. Porażka dla Kauflandu.

qwerty

Mam dodatek, a oni czemu nie mają? więcej audiolek proponuję :D

qwerty

Nasz lider zespołu mówi, że zarabia tyle ile zwykli pracownicy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, kłamie :]

Jak się mylę to mnie poprawcie
@qwerty

To zależy. Jeśli masz dodatek duże miasto to zarabia tyle samo co ty bo on dodatku nie ma. Są też tacy "liderzy" co im tego lidera zabrali i pensje ma taką samą jak ty ale robi więcej bo zostały mu stare obowiązki. Różnica między tobą a liderem to jest chyba jakieś 300-400 brutto więcej. Więc nie zarabia dużo większych kokosow

Ludek

Nie mogę zrozumieć jednej sprawy a mianowicie ciągle piszecie jak jest źle w firmie. Dlaczego nie zaczniecie zmieniać pracy? Teraz na rynku jest bardzo dużo ofert pracy w różnych firmach więc byłoby łatwo.

Qaz

Wszyscy liderzy miałem na myśli liderów zespołów i menedżerów zespołów. Czym to się różni w ogóle? I hajs jakiś maja wie ktoś?

aga

Faktycznie po zmianach jest większy chaos, ale braki kadrowe spowodowane są tym, że niektórzy pracownicy często korzystają ze zwolnień lekarskich (są nawet tacy, że co roku "chorują" w tym samym terminie). A prędkość kasowania wpływa tylko w 50% na tzw. produktywność kasjerską. Decydujące są tu inne czynniki. Kto codziennie obsługuje klientów przy kasie, ten wie o co chodzi.

Qaz

Zarobki liderów zespołów i tych wyższych liderów? Ktoś coś?

Wielkopolska
@Qaz

Wyższych liderow????O ile mi wiadomo liderzy to liderzy no chyba ze mnie cos ominęło????????????????????

Info.

Co to za nowy regulamin zwrotow na informacji? Cos mnie chyba ominelo bo nie wiem. Poratujcie. Ppdobno wprowadzony od 01.09.

KGB

Jędrzejów. Totalny chaos. Trwa przebudowa na markecie non food i o/w na razie. Pracownicy na skraju zmęczenia fizycznego i psychicznego. MOBBING na całego. MM biega jak szalony , wydaje milion poleceń naraz i nic z tego nie wynika, bo i tak wszyscy stoją na kasach. Zostawanie po godzinach które kiedyś może nam się odda. Pracownicy odbijają się na czytnikach jak chcą i kiedy chcą. Zakaz przerw, kasjerki i KG nie chodzą albo czasami , reszta wedle woli MM . KG robi już prawie wszystko na markecie chociaż to już nie KG tylko kasjerzy. Na działach po 2-3 osoby które biegają przez o/w, drogerię, mopro, non food, kolonial i rozkładają palety. Reszta pracowników na nockach.

Rambo
@KGB

I znowu biedna KG która zaczęła pracować jak pozostali pracownicy na markecie. Tak właśnie to wygląda rozłożyć towar na wszystkich działach, zrobić gazetkę, wymyć kible, pomóc na warzywach, na info, może na magazynie i biegać na kasę w międzyczasie. Tak KG witamy wśród pracowników marketu! P.S. Nie gniewajcie się zbytnio za prawdę.

Rambo
@KGB

Mobbing to jest wszędzie w Kaufie co wynika z wpisów i nikt z tym nic nie robi. Nasi managerowie nie przestrzegają umów pracowników i robią co chcą. Przerwa należy się każdemu co wynika z Prawa Pracy a przede wszystkim z ludzkiego podejścia do pracownika, który pracując fizycznie usiadłby na o zgrozo na pół godziny to straszne .

tywuet

oni nas zjedza i jak mamy szybko kasowc jak mamy takie rzeczy pytac

ette

czy u was tez sie pyta o kod pocztowy ludzi za nim zaczniecie kaswac bo u nas ma byc takie coś

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska