DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

puella

bbbbbb chyba razem powinnyśmy były wypić kawę;) bo widzę,że mamy podobne zapatrywania tzn niechęć do tracenia czasu dla firm,które kombinują i wyzyskują ludzi...Ja już parę razy się sparzyłam dlatego też wolę dmuchać na zimne....Jednakże takie już mamy czasy,że ludzie od razu zaczynają się doszukiwać jakiegoś podstępu nie wierząc,że ktoś po prostu chce dowiedzieć się od innych opinii na temat firmy....

bbbb

Każdy ma swoje zdanie i sam decyduje co mu odpowiada. Nikomu nikt nic z góry nie narzuca czy ma iść na rozmowę lub też nie. Są tu tylko wyrażane opinie o tej konkretnej firmie.

puella

Sadziłam,że to będzie prawa z realnym klientem twarzą w twarz a nie przez tel....Dlatego aplikowałam. Już nie pamiętam przez jaki portal(bo na sporo ogłoszeń odpowiedziałam)(usunięte przez administratora)..Z resztą sądzę,że wszędzie się ogłaszają...

bbbb

chyba nie przepuści mi adresu strony. Ale to było zatytułowane praca w administracji.

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

bbbb

Ja wysłałam CV na to ogłoszenie :(usunięte przez administratora) Ale po telefonie tej kobiety już wygląda to na coś innego. Nie nie ja nie piszę żeby usunąć konkurencje. Po prostu nie jestem zainteresowana pracą call center ( a chyba praca tam tak będzie wyglądała).

puella

Ja na specjaliste ds. obslugi klienta....BTW to ja pierwsza napisałam posta więc bbbbb dołączyła później....Ja pytam wprost,bo jeśli to nie warte,nie chce zachodu,zeby z wywieszonym jęzorem biec na tą rozmowę z poprzedniej jeżeli na tamtej bardziej mi zależy a tutaj opinie są jakie są...niezbyt pochlebne

bbbb

Mam taki plan zadzwonić do nich jutro że mam w innym miejscu rozmowę gdzie mi bardziej odpowiada. Ale z tymi nr tel to dziwne. Bo dzwoniła do mnie z innego nr a w smsie jest inny podany. Z tego co się zorientowałam to oni przydzielają do jakiś projektów bo pytała się jakie wynagrodzenie mnie satysfakcjonuje i mówi że mają różne projekty to któryś by mi wybrali.

puella

A będziesz do nich dzwoniła odmawiać rozmowę??Ogolnie straszny bałagan tam mają bo do mnie dzwoniły dwie osoby z dwóch róznych numerów,aby zaprosić na rozmowę przy czym jak ta druga zadzwoniła to nic nie wiedziała o tym,że pierwsza wykonała tel w tej samej sprawie....Może prowizje za zapr.na rozmowe dostaja i jedni drugim wykradają CV kandydatów ;)

bbbb

Również dostałam od nich tel aby zgłosić się jutro na rozmowę kwalifikacyjną, ale chyba zrezygnuje jak czytam te wszystkie komentarze to ta firma nieźle kręci. Tak samo jak puella mam kawałek do nich ponad 1h z przesiadką i chyba nie warto dla takiej firmy poświęcać swój czas.

puella

Mam do nich iść w pon na rozmowę..i tak się zastanawiam czy to robić....Tym bardziej,ze mam kawałek drogi do Krk....A może po prostu nie odmawiać tej rozm.kwal.i po prostu nie przyjsc/;0

blondi90

Ja też słyszałam, że miała być jakaś afera z tą firmą że ludzie jakieś podpisy zbierali i mieli iść do sądu ale nie wiem o co dokładnie chodziło. Też mnie zapraszali ostatnio ale nie poszłam bo nie szukam problemów hehe;)Szkoda, że tak ciężko o uczciwą firme;//....

mat

ja nie polecam. Ostatnio do mnie dzwonili, ale na szczęście moja znajoma mnie ostrzegła przed tą firmą. Pracowała kilka dni dopiero później podpisała umowę, a tam każdego dnia dowiadywała się nowych newsów (patrz.za co Ci odetną). Robią ludzi w balona i obcinają za co chcą żeby tylko jak najbardziej wykorzystać pracownika. Z resztą byli pracownicy mieli iść na drogę sądową z tym podobno, ale nie wiem jak to się skończyło. A co do opinii Janek spokojnie da się usuwać, jak tylko wyłożysz $ to naprawdę wiele możesz. Pozdr!

she89

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC! Napisałam komentrz gdzie sugerowalam zeby osoba powyzej razcej NIE wysyłała, cv ale oczywiscie zostal on usuniety i zostala poprawka literowki o tersci"wysyłaj" żal mi was... lepij skupcie sie na czyms innym niz usuwanie komentarzy ktore moga wam zaszkodzic a sa jak najbardziej prawdziwe bo wiem co ze sprawdzonych zrodel.

she89

*wysyłaj

spróbować?

Cześć:) Wysłałam tam cv i dzwonili ale narazie podziekowalam...nie wiem czy dobrze , bo potrzebuje kasy na wakacje ale duzo ludzi mowi ze oszukuja i nie wyplacaja;/ przeszukałam wszystkie fora ale to chyba jest malo wiarygodne bo swego czwesu moja kuzynka pracowala dla portali i wiem ze mozna wykupic jakis drogi pakiet i usuwac wszystki zle komentarze. Ktoś tu wlasnie wczesniej pisał, że usuwają nie wiem co myslec moze ktos tak naprawde powiedziec jak jest? Naprawde potrzebuje pracy, ale wszyscy strasznie ostrzegaja przed nimi;///

lulu

Pracowałam w DGMie na projekcie Tauron... Wypłata dopiero po 20 nastepnego miesiąca,odkad zaczniesz pracę. Ogrooomnym minusem był stan techniczny sprzętu na którym miałam pracować. Ciągle wyskakujące errory, ciągłe restartowanie komputera, wzywanie informatyka, uniemozliwiały pracę do tego stopnia, że kiedys, ledwie udało mi się zrobić przez cały dzien ok 7 aneksów, (w ciągu 8 godzin.) Oczywiście za ten projekt nie płacą żadnej podstawy. Dodam jeszcze, że wyjątkowo częste meetingi, wyjątkowo nieprzyjemne reprymendy dot spóźniania się do pracy, efektywnosci, itp są po prostu żenujące. Nie przeszkalają odpowiednio pracowników, nie dzielą się nawet odpowiednią wiedzą na temat produktow jakie się oferuje klientowi. Przełożony nie był mi nawet w stanie powiedziec ile wynoszą poszczególne stawki za kWh w poszczególnych taryfach. takie podejscie bierze sie z tego, ze pracownicy masowo rezygnują, po czym lawinowo zatrudnia się nowych...

Krzysztof
@lulu

"Dodam jeszcze, że wyjątkowo częste meetingi", "Nie przeszkalają odpowiednio pracowników, nie dzielą się nawet odpowiednią wiedzą na temat produktow" - niektórym ciężko dogodzić. Średnia jaka jest w tym momencie realizowana na projekcie Tauron to 21 aneksów dziennie - daje to ok. 94 zł brutto dziennie przy stawce prowizyjnej. Nowi pracownicy otrzymują w swoim pierwszym miesiącu pracy na projekcie stawkę godzinową. Pozdrawiam Krzysztof - Kierownik Projektu DGM

Albert
@Krzysztof

Często czytam że ktoś kasuje negatywne opinie, że firmy robią to żeby poprawić swój wizerunek, otóż NIE DA się kasować opinii na forach. Szanujący się portal sobie na to nie pozwoli ;) Poza tym gdyby się tak dało to nie było by żadnych negatywnych komentarzy;) A co do DGMu to jestem bardzo zadowolony, fantastyczna atmosfera i świetne zarobki dla osób którym chcę się pracować !

Krzysiek

To fakt, kazali mi pisać w wolnej chwili pozytywne komentarze, wtedy nawet sprawiało mi to radość, w końcu wykonujesz polecenia :) Prawda jest niestety trochę inna niż powinna być. Przykre jest to, że sporo młodych ludzi zniechęca się później do szukania pracy, w końcu kto by chciał trafiać na takie firmy. Nasz wspaniały kraj, sprzyja jeszcze kombinowaniu i umożliwianiu otwierania takich firm. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.

Nie jestem z firmy konkurencyjnej lecz byłym pracownikiem tej "firmy". Każdy kto odchodzi z tej "firmy" (wszystko jedno w jaki sposób, czy też zwalnia się sam, a może zwalniają jego) psioczy i przeklina na tę "firmę". Zadowoleni są tylko Ci, którym się jeszcze wydaje, że będzie ok. Firma jest jedną wielką instytucją do robienia ludzi w balona (to zdanie +/- 20 osób). Kombinują jak tylko mogą, 100% jestem przekonany, że każdy komentarz zachwalający tę instytucję, jest pisany przez pracownika. Zaraz się odezwą (zainteresowani) i napiszą, że absolutnie tak nie jest.. Oczywiście osoby które to kontrolują, są przypadkowymi pracownikami (pierwszy lepszy z brzegu) :)))) Ludzie! ciemna maso społeczna! :) Jeżeli już zniżacie się z lenistwa do poziomu call center, to przynajmniej wybierzcie inną "firmę", zwłaszcza wypłacalną. OK! resztę pozostawiam Wam samym! Gratuluję tym, którzy tam nie pójdą! Teraz już pozostawiam trochę wolnej przestrzeni dla "zachwalających" :)

Iga

Jak chodzi o takie projekty to przecież dla firmy najbardziej korzystna jest tylko stawka prowizyjna np 70zł za umowę czy sprzedaż bo jak nie masz nic nic ci nie płacą(usunięte przez administratora)Przecież na usługach call center liczy się to aby z kasy od zlecającego jak najwięcej zostało dla firmy a nie trafiło do pracownika. Wiem coś o tym.

H&M

Tak! :)

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing