logo DGM

DGM

Lublin

Opinie o DGM

Truskawka 2010-04-01 11:50
Byłam tam na rozmowie - w sumie to wysoko bo aż 9 piętro. Warunki pracy mi odpowiadają. Trochę się stresowałam - ale mam nadzieję, że mnie przyjmą. Czekam na telefon ...
Kalliopoe 2010-04-09 15:27
I jak przyjęli Cię ? :) może któż napisać jak atmosfera, zarobki itd bo we wt mam tam rozmowę. Z góry dzięki :)
aneta 2010-10-25 21:56
Witam. Mam rozmowe niedlugo na stanowisko konsultanta. Mozecie mi powiedziec jakie sa zarobki ile za godz itd
Nowy 2011-12-16 15:43
Hej:) ja dopiero zacząłem prace jestem dopiero po szkoleniu, praca jest 6h dziennie jeśli chodzi o kasę 10 zł brutto i do tego premie od sprzedaży
Marek 2011-12-19 18:34
Ja dziś byłem na pierwszym dniu szkolenia, wszytko jest jasno tłumaczone za to duży PLUS, szkolenie jest ciekawie prowadzone nie jest to słucha teoria jak w niektórych Biurach tego typu, szkoleniowiec widać że wie o czym mówi a co najważniejsze angażuje w szkolenie całą grupę. Na pewno pojawię się jutro zobaczymy jak to będzie dalej...
Katia 2012-01-13 19:56
Ja byłam dziś na szkoleniu i kolega ma racje, szkolenie ok, fajnie prowadzone. Pierwszy raz nie nudziłam się na szkoleniu do pracy.
Narazie mi się podoba, ale zobaczymy jak będzie dalej.
pozdrawiam
Tomek 2016-06-21 00:23
czy mogę prosić o kontakt e-mail na który będę mógł wysłać CV?
Dział Rekrutacji DGM 2016-06-23 15:47
"@Tomek zapraszam do wysłania swojego CV na adres: rekrutacja.lublin@dg-marketing.pl

Pozdrawiam,
Dział Rekrutacji DGM
Kaka 2016-06-29 15:00
Czy ktoś zna dokładny adres? W poniedziałek mam szkolenie, a głupio mi dzwonić i dopytywać ;)
anonim 2016-06-29 18:45
Wyżej jest domena ich firmy. Na ich stronie znajdziesz pewnie :D
Paweł 2016-07-01 10:06
Hej, czy ktos obecnie tam pracujacy moze sie wypowiedziec? Tak sie zastanawiam czy warto isc i sie szkolic..
pisi 2016-07-07 00:48
Ja byłam na szkoleniu moje wrażenia są takie, bardzo przyjazna atmosfera i ludzie pracujący wydają ok. Szkolenie prowadzone przez Pana Wojciecha, który wszystko ciekawie tłumaczy. Jednak pierwszego dnia jak zaczęłam dzwonić to zrezygnowałam z dwóch powodów: Nie było to takie łatwe jak się wydawało i grają w biurze cały czas muzykę i mnie to osobiście bardzo przeszkadzało. Myślę że powinniście pomyśleć też o osobach które chcą pracować w ciszy.

karol 2016-07-15 18:06
pisi są dwie sale, na jednej nie gra się muzyki jak ktoś woli pracować w ciszy.
Michał 2016-09-08 09:32
jeśli chodzi o mnie to zarobki w porządku, mniej wiecej 1900-2300 udaje mi się wyciągnąć w miesiącu na rękę, dla studenta na stancji to wystarczające :) fajni ludzie! to chyba najlepsze w tej pracy
anuśkaaa 2016-10-07 19:18
Michał - a co z umową? zlecenie / o pracę?
Michał 2016-10-11 09:26
Umowa zlecenie - ale masz odprowadzane składki i ubezpieczenie, tak więc nie jest źle. Jeżeli studiujesz to firma ponosi mniejsze koszty zatrudnienia, a Ty masz więcej dla siebie.
anuśkaaa 2016-10-14 10:19
dziękuję za informację, aplikowałam :)
Kubenz 2016-10-25 10:28
dokładnie - umowa zlecenie, ale jak dla mnie w niczym to nie przeszkadza. Ja już po rozmowie, wcześniej także w kilku innych firmach w lbn i powiem, że dgm ma korzystne warunki finansowe, w porównaniu z tym co oferują inne biura. Pracowałem w gorszych warunkach, tutaj miejsce pracy wygląda przyjaźnie - normalnie. Teraz 2 tygodnie szkolenia. Pożyjemy zobaczymy
Karola 2016-10-26 01:13
Na koniec naszej współpracy wystawiam bardzo dobrą ocenę firmie i całemu zespołowi, bo pracowało mi się naprawdę świetnie przez te kilka miesięcy.

Te szkolenia bardzo dużo mi dały i wykorzystam do jak już będę w nowym miejscu :)

pozdrowienia dla WSZYSTKICH :)
Michał Piela 2016-11-07 19:05
Czy poszukujecie jeszcze osób do pracy?
Dział Rekrutacji DGM 2016-11-08 19:01
Panie Michale, mamy jeszcze około 10 wakatów na stanowisko doradcy klienta, zapraszam do wysłania swojego CV na adres: rekrutacja.lublin@dg-marketing.pl

Pozdrawiam,
Dział Rekrutacji DGM
Patrycja 2016-11-10 16:05
Dzisiaj byłem na rozmowie i mam pytanie, czy firma zapłaci za ukończenie szkolenia 500zł brutto, czy 500zł netto?
SEDES 2016-11-10 19:45
brutto
Tukan 2016-11-15 17:55
Wszedłem tutaj zanim zjawiłem się na szkoleniu po to żeby sprawdzić co pisze się o firmie i potwierdzam, że jest super. Szkoleniowiec ma sporą wiedzę i potrafi ja dobrze przekazać, pograłem też trochę w lotki. Tak w sumie to fajne miejsce pracy, przyjazne takie

Mam tylko jedną uwagę, siedzi gość w czapeczce przy sali szkoleniowej i "k....." lecą od niego strasznie, co mi się nie podoba i mi przeszkadza. Słychać to nawet jak byłem na szkoleniu.
Mati 2016-11-18 15:01
hehe w turnieju grudniowym nie ma Macieja, będzie grał w Krakowie :D a podobno mają być lotki do wygrania :)
ciekawy 2016-11-22 02:30
To co wy tam macie za turnieje?
Michał 2016-11-24 20:51
turnieje w darta z nagrodami :)

w sumie dgm to nie tylko praca na słuchawce, można poznać dużo nowych i fajnych ludzi - to m się bardzo podoba
Pracownik 2016-11-28 09:53
Tak jak to już ktoś wyżej napisał- DGM to nie tylko praca. Oczywiście, da się dobrze zarobić jeśli się tylko chce, ale przecież nie samymi pieniędzmi człowiek żyje. Atmosfera w pracy na dłuższą metę też jest bardzo istotna, a właśnie w DGM panuje najbardziej przyjazna atmosfera ze wszystkich miejsc, w których dotychczas pracowałem. Są osoby, które chętnie spędzają w biurze "trochę" więcej, niż te 8 godzin pracy ;) O czymś to świadczy. Jeśli ktoś się zastanawia nad przyjściem do firmy- śmiało!
Maciej 2016-11-29 15:11
Ja powiem od siebie, że to miejsce pracy, w którym czuję się najlepiej ze wszystkich miejsc, w których do tej pory pracowałem :)
KfasiFoka 2016-12-30 04:38
System wynagrodzeń, spełnia wymogi minimalnej stawki 13zł, czy jest jakieś kombinowanie?
pracownik 2017-01-26 16:20
Tak spełnia potwierdzam, ale to raczej na początku, bo jak się nauczyłem i inni również to to minimum raczej nie występuje, bo zarabia się więcej. Są jeszcze dodatki za osiągane wyniki i prowizja.
Cooler 2017-02-12 18:52
Czytałem na innym forum, że będzie obsługa klienta..... możecie napisać coś więcej, bo szukam właśnie takiej pracy, żeby to nie była sprzedaż
Wojciech 2017-02-14 01:18
2-3 tygodnie, proces jest w trakcie wdrażania, więc warto aplikować już teraz, bo samo szkolenie to 2 tygodnie
motor_LU 2017-02-17 18:14
a dla kogo ta obsługa klienta będzie robiona i o co w niej będzie chodziło?
Dział szkoleń 2017-02-22 15:48
Dla Orange:) przedłużenia umów. Ruszamy od 1 marca
Jula 2017-02-23 18:05
A czy jest u was możliwość awansu? Czy raczej cały czas sluchawka i nic więcej? Pytam bo pracowałam w jednym z lubelskich call center i niestety ale po 14 mc pracy o awansie można było zapmonieć... to troche nie fair tymbardziej że człowiek sie starał i sporo klientów umawiał na spotkania. Jak to wygląda u was?
Dział HR 2017-02-24 17:43
Witam

Naturalnie jest możliwość rozwoju w naszej firmie. Powiem więcej, rekrutacja wewnętrzna ma zawsze priorytet. Najlepszym dowodem jest fakt, że 100% zespołu zarządzającego sprzedażą, rozpoczynała od stanowiska konsultanta.

Nie możemy jednak zagwarantować awansu na podstawie stażu. Najważniejszym czynnikiem jest poziom kompetencji i gotowości do innej roli, w zespole.

Pozdrawiam
Dział HR
Mati- 2017-02-28 19:20
Dla mnie to pierwsza praca w cc i po rozmowach zaczynam szkolenie. Bylem, widzialem, rozmawialem z osobami ktore pracuja tam dluzej na sluchawce i wyglada to w porzadku. Wynagrodzenie jak na lublin wg w porzadku.

Tymbardziej ze teraz maja nowe i podobno latwiejsze projekty, nie sprzedaz, a obsluga. Pozyjemy, zobaczymy.
Karola 2017-03-03 18:07
Czy ruszył ten nowy projekt?
czarnykoń 2017-03-04 18:17
tak ruszył
Andrzejek 2017-03-08 10:42
super, w takim razie wysyłam CV!
Marta. 2017-03-22 17:40
Na jak dlugo podpisujecie umowe? Szukam w miarę stabilnej pracy.
Dział HR 2017-03-23 18:46
Witam

Pierwsza umowa jest na 1 miesiąc, a kolejne na okres 12 miesięcy. Zapraszam do złożenia CV i zapoznaniem się ze szczegółami podczas rozmowy telefonicznej.

monika.borucka@dg-marketing.pl

Pozdrawiam
Dział HR
Zostaw swoją opinię o DGM - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGM