DGM MACIEJ MAŁEK

Opinie o DGM MACIEJ MAŁEK

Arcziiiss

Polecam tą prace dla studentów czy dla osob zaczynający dopiero pracować, co prawda ciężko sie przełamać na początku ale jak sie wkręcisz to jest przyjemnie, fajni ludzi pracują wiec jest okej

Jestem pracownikiem DGM i szczerze wszystkie komentarze nad wyrost moim zdaniem i trochę nawet nie w porządku. Pracuje już jakiś czas i nie płaciłem żadnej kary ani nie mam jakichś złych momentów z szefostwem. Kasę można zarobić całkiem spoko trzeba dać z siebie więcej niż minimum ale zakładam że każdy chce pracować za siedzenie na (usunięte przez administratora) nie dostaniesz kasy nigdzie. Można też awansować w bardzo szybkim czasie trzeba tylko się wykazać jak nasza koleżanka:) na prawdę nie widzę nic złego w tej firmie a komentarze na prawdę nie zasadne. Pozdrawiam.

Mariuszzzz

Byłem, pracowałem i polecam. Praca ogólnie spoko , atmosfera naprawdę fajna podobały mi się bardzo spotkania integracyjne. Kasę dało zarobić się całkiem fajną. Nie ma rzeczy której mógłbym się przyczepić

Anonim Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Na szkoleniu mówią jedno a drugie się dzieje. Mówią że można brać zaliczki tygodniowe to jest nie prawda bo im później aplikacja nie działa i nie ma zaliczek. Mówią że jeśli 21 wypadnie w weekend to wypłata w piątek na koncie będzie też jest to kłamstwo.

Były Nowy wpis

I jak dowiedziałeś się czegoś? Oni mogą tą karę egzekwować? Widząc jak bardzo niekorzystna jest zleceniowka, nie podpisałem jej po zakończeniu szkolenia i się zastanawiam czy ta śmieszna szkoleniowca jest cokolwiek warta

Jak długo trwa proces awansu w DGM MACIEJ MAŁEK?

Czy DGM MACIEJ MAŁEK oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bronia.

Powiem tak.Wymaganie od pracownika przy podpisaniu umowy MELDUNKU!!! Jest niezgodne z prawem.I tyle w temacie.

Aplikowałeś do firmy DGM MACIEJ MAŁEK? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
@smutna

Mam pytanie czy jak przejdę szkolenie i nie będę chciała popisywać umowy przez np problemy rodzinne itp to będę płacić karę.

@@smutna

A kto ma wiedzieć czy zdecydujesz się zapłacić czy jednak nie? To już zależy wyłącznie od ciebie, nikt ci zapłacić nie zabroni, na pewno przyjmą twoje pieniądze z otwartymi rękami.

Xxx

Czy ktos ma opinie na temat DGM w Dębicy?

king
@Xxx

Pracuję w Dębicy od 3 miesięcy, atmosfera bardzo fajna, biuro ładne

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DGM MACIEJ MAŁEK? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie dajcie się zwieść miłą atmosferą, bo warunki umowy są tak niekorzystne, że jeśli ktoś ma pecha, to zamiast zarobić, będzie musiał jeszcze dopłacać za to, że tam pracował. Ustne tłumaczenia, że takie zapisy są tylko dla formalności, też nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Dagmara

Dzień dobry chciałam zapytać czy te 900 zł to na serio trzeba płacić jeśli nie weźmie się udziału w szkoleniu czy to tylko takie gadanie? Dziękuję.

Mateusz
@Dagmara

Myślę że to tylko tak straszą. W dodatku umowa z tym szkoleniem jest z karygodnymi błędami. Ogólnie nie polecam.

Krzysiek
@Mateusz

Właśnie chciałbym zapytać czy od kogoś tę karę wyegzekwowali? Do mnie tylko koleś zadzwonił że mam zapłacić i na razie cisza. Zrezygnowałem z pracy po miesiącu z uwagi na lepszą ofertę.

Czy w DGM MACIEJ MAŁEK pracuje się na open space?

Tak! Jak w każdym callcenter, pracownicy wspólnie dzwonią w Open Space :) Pozdrawiamy!

to ciasne mieszkania i siedzisz ramie w ramie . wielka ściema . ale fajne dziecwczyny

Xyz.97

Nie zgodzę się z tobą. Pracowałem tam pół roku i to co piszesz to jedno wielkie kłamstwo.

PRACOWNIK JA :)
@Xyz.97

Pracowałeś 6 mcy czyli okolo 150 dni ------ fantastycznie :) i co uciekłeś ? nie jest fajnie ?

Arcziiiss

Czy ktoś z osób pracujących w ubiegłym roku dostał już Pit z tej firmy ?

Wiktoria

A do czego zobowiązuje ta umowa na szkoleniu? Są tam jakieś wpisy odnośnie zapłaty za szkolenie?

@Wiktoria

W paragrafie 3 jest kilka haczyków. Nie polecam nic podpisywać a jeśli już podpisałas/podpisałeś to pomoże jedynie rezygnacja ze szkolenia. Znam sporo osób które już dały pozwy. Jeśli chcesz podam kontakt do mnie. Pozdrawiam

Lucek
@Wiktoria

Póki nie masz umowy o pracy to szkoleniówka działa jak zlecenie. Nigdy nie ma szkolenia przed umową.

Ktoś
@@kamilpietras

Proszę o info co można zrobić, jeżeli chłopak podpisał tą umowę o szkoleniu. Da się obejść płacenie 500 złotych?

Lol
@Ktoś

To jest bujjda z tym 500 zl

@Ktoś

Słuchaj jeśli podpisał i poszedł to przed zakończeniem szkolenia można jeszcze coś z tym zrobić. Daj mi jakiś mail do Ciebie to pomoge

@Lol

Wystarczy przeczytać umowę o szkolenie

Lol

Nie płaciłem i żyje

Zuzanna

Co to za haczyki?

@Zuzanna

W paragrafie 3 jest napisane, że jeśli nie odbędziesz szkolenia to płacisz im 500zł. Jeśli jednak je odbędziesz to pobiorą Ci z wypłaty 500zł za to szkolenie. Jak podposzesz u nich umowę to tyle.. za wszystko jest kara.

ktos1
@@kamilpietras

tez mam podobną sytuacje, podpisalem umowe ale chcialbym zrezygnowac, nie bylo mnie na zadnym szkoleniu(zaczyna się za pare dni). jak nie pójdę to ta "kara" będzie musiala być zapłacona? czy miec to wszystko daleko w (usunięte przez administratora) i nie płacić?

Gabi
@@kamilpietras

kontakt.sylwia@wp.pl , proszę o jakies info w sprawie tej kary , jak to ominąłes ?

@ktos1

Kurde też jestem ciekawska też chce zrezygnowac nie płacąc

Dorota

@kamilpietraa Kamil napisz jco zrobić żeby nie płacić tej kasy za szkolenie

@Lol

Czemu bujda

Julia
@@kamilpietras

Witam możesz podać mi swoje namiary?

Hanna

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, że pracownik musi płacić karę za zwolnienie się z firmy. Faktycznie tak jak mówicie warto czytać umowy. Ciekawa jestem dalszej historii tego pozwu. Ile osób już się "zjednoczyło"? Jest jakiś progres?

Covid19
@Hanna

Nie płać nic ci nie mogą zrobić. ???????????? to ze tam pisze niech pisze

Covid19
@Hanna

Nie płać ???? nic nie mogą. Sami usuwają komentarze oni się boją.

@Covid19

Jak to nic? Nie mogą pozwać do sądu czy coś?

Iwona
@Covid19

A to było zgłaszane gdzieś? Może to by pomogło?

Olo
@Covid19

Jak już coś mówi się " jest napisane" a nie pisze xd

@Olo

A może jak dla niego ktoś tam w czasie teraźniejszym pisał? ;p Ogólnie to znasz tę sytuację czy tylko stylistycznie wpadłeś, żeby ludziom wpisy posprawdzać? ;)

@Hanna

Jak nie zaplacekare to nie pozwą mnie do sądu

ojjj
@Hanna

Prawda jest taka że nie ma żadnego pozwu, nigdy nie było i nie będzie. Ludzie tylko w chwilach "słabości" wypisują takie głupoty w internecie aby się wyżyć..... Coś w im w życiu nie poszło, myśleli że będą (usunięte przez administratora) w krzesło i dostawać za to pieniądze. Pokażcie mi pracę w której dostajesz pieniądze za nic nie robienie. Hejt jest w dzisiejszych czasach modny i najprościej jest wylać pomyje w internecie zamiast spróbować się dogadać XD

Anna M.

Widzę, że z dnia na dzień jest coraz więcej osób osz... przez tą wspaniałą firmę. Uważajcie bo właśnie z was- rekrutacyjnych mają pieniądze. NIC IM NIE PŁACIĆ! Absolutnie nic nie polecam podpisywać. Coraz więcej ludzi się jednoczy. Są na nich paragrafy więc jeśli chcecie również podam kontakt. Zwykły scam.

Iwona
@Anna M.

A ty masz z nimi jakieś przykre doświadczenie, że tak piszesz?

@Iwona

Jeśli chcesz więcej informacji co mnie spotkało w tej "firmie" daj mi kontakt i wszystko dokładnie opiszę bo tutaj usuwają to co im nie pasuje.

Ona78

Proszę O kontakt magdazk@o2.pl

Werikpac

Czy mogę prosic o kontakt, mam podobną sytuacje werikpac122@op.pl

Gabi
@Anna M.

kontakt.sylwia@wp.pl jak wyszłas z tej sytuacji bez płacenia kary ?

Ola
@@kamilpietras

proszę o kontakt, byłam na rozmowie rekrutacyjnej i za kolorowoo się wydaje, olciiaks2003@gmail.com

@Anna M.

Bardzo proszę o kontakt na maila d.lukawska12@vp.pl miałam dzisiaj rozmowe rekrutacyjna

@Anna M.

Dzień Dobry , Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjna - widzę po komentarzach że lepiej się tam nie wybierać?

Anonim12

Generalnie, z całego serca odradzam podjęcia pracy w firmie pana M ( Z M (usunięte przez administratora). Atmosfera w firmie jest bardzo napięta, możecie jak najbardziej spodziewać się (usunięte przez administratora)ze strony kierowników ( przekleństwa, wyzywanie, straszenie, mieszanie z błotem). Kierownictwo nie posiada żadnych kompetencji, starali się jak najbardziej kombinować i okłamywać swoich pracowników działając jedynie na swoją korzyść. Ustne dogadywanie się nie ma sensu w tej firmie, wszystko załatwiajcie sobie pisemnie z nimi, inaczej rozegrają to przeciwko wam. Jeśli macie szanse i nie podpisaliście żadnej umowy jeszcze z tą firmą, nie róbcie tego póki możecie, wszystkie negatywne komentarze na tej platformie odnoszące się do tej firmy są prawdziwe.

Koteko34

Nie polecam, osoba dzwoniąca z firmy dgm w sprawie umówienia się na rozmowę o pracę jest bardzo nachalna, arogancka . NIE POLECAM !!!!

Hossax

Absolutnie nie polecam. Jeżeli nie spodoba Ci się praca na bezpłatnym szkoleniu to i tak musisz umowę przedłużyć, bo naliczą Ci karę 500zł. Miałam mieć umowę do 31.08.22r., a na umówię była do 31.09., zapewniano mnie, że to tylko błąd i będzie wszystko jak się umawialiśmy. Jednak gdy przyszedł 31.08 powiedzieli mi ze umowę mam do 31.09 i nalicza Mi kare jeżeli nie dotrzymam umowy. Niestety nie dopilnowalam sobie i zostałam z ręka w nocniku. Dodatkowo naliczają 200zł za użyczenie sprzętu gdzie tego w umówie nie było. W pracy cały czas jest nacisk na wyniki i porównywanie z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o DGM MACIEJ MAŁEK - Mielec

• Jak się pracuje w DGM MACIEJ MAŁEK?

Zobacz opinie na temat firmy DGM MACIEJ MAŁEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM MACIEJ MAŁEK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGM MACIEJ MAŁEK