DGM MACIEJ MAŁEK

Opinie o DGM MACIEJ MAŁEK

Hossax

Absolutnie nie polecam. Jeżeli nie spodoba Ci się praca na bezpłatnym szkoleniu to i tak musisz umowę przedłużyć, bo naliczą Ci karę 500zł. Miałam mieć umowę do 31.08.22r., a na umówię była do 31.09., zapewniano mnie, że to tylko błąd i będzie wszystko jak się umawialiśmy. Jednak gdy przyszedł 31.08 powiedzieli mi ze umowę mam do 31.09 i nalicza Mi kare jeżeli nie dotrzymam umowy. Niestety nie dopilnowalam sobie i zostałam z ręka w nocniku. Dodatkowo naliczają 200zł za użyczenie sprzętu gdzie tego w umówie nie było. W pracy cały czas jest nacisk na wyniki i porównywanie z innymi.

szybkiBil

nie polecam zostalem (usunięte przez administratora) na szkolenie za ktore mam zaplacic 500 zl lub podjac sie pracy na umowe zlecenie na dwa miesiace (usunięte przez administratora)

x

Początkowo wydawało się wszystko okay, miła atmosfera itd. Jednakże ponpodpisaniu UZ, menager zaczął wręcz psychicznie się znęcać nade mną, tygodniówki (powinno być 50% z tego, co zarobiłam przez dany tydzień) były niepełne nie tylko u mnie. Zaczęto mi grozić, że za każdy popełniony błąd będzie mi naliczana kara. Za zwolnienie się bez okresu wypowiedzenia powinni mi naliczyć również karę. Okazało się, że wtedy mam jeszcze płacić karę za 'nie (usunięte przez administratora) szkolenia'. Nie polecam zatrudniać się tam, podpisywać żadnych umów.

Laura
@x

Raczej się nie zarabia nic ZERO WYNAGRODZENIA .. karają za nie przedłużenie umowy nie zwłasnej winy czy zwolnienia się samemu ale można obejść karę????

@Laura

Ludzie dajcie jakiś kontakt znam osobę, która nie musiała nic płacić.

@Laura

Można obejść karę ale musicie poprosić o pomoc prawnika. Na pewno wam doradzi co możecie zrobić. Najlepiej zostaw kontak a ja się odezwę

Wyjeb
@x

Wyjeba miej, a będzie dane ta firma scam za zwolnienie się z własnej winy kara za zwolnienie z ich winy kara za ukończony kurs, ale bez kontynuacji „współpracy” kara byłem u Pani prawnik wszystko wyjaśniła nic nie płaciłem możecie zebrać ludzi więcej, jakby coś na tych komuchów złodziei proces im zrobić grupowy nie polecam tego ś #c #i e #r #w a# oni usuwają opinie UWAGA!

@Wyjeb

Może daj kontakt chętnie zglosze ich gdzies.

Straszni oszuści, najpierw czarują, a jak już mają cie na umowie i po szkoleniu, to wszystko się zmienia. Straszą karami za wszystko. Na sam koniec nie chcą nawet podpisać ci wypowiedzenia i chcą pieniędzy za sprzęt (komputerowy), który sami ci użyczyli. Nie wyplacaja wynagrodzenia. Po konsultacji z prawnikiem moja sprawę zgłosiłem kilka dni temu na policję oraz do urządzów. Czekam na rozwiązanie sprawy...

Aplikowałeś do firmy DGM MACIEJ MAŁEK? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Osoba

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na ten moment?

Oliwka
@Osoba

A co konkretnie chcesz widzieć?

Hanna

Czyli za co konkretnie taka kara np., i w jakiej wysokości? :/

@Hanna

Kara jest za to jak przerwiesz szkolenie. Ale jak je zrobisz i nie podpiszesz umowy- również jest karą. To nie tyle. Gdy podejmkesz się pracy to za zwolnienie również płacisz.. a gdybys poszedł do pracy o podobnym charakterze płacisz im 5k.. nie polecam

xyz

Co zrobić żeby nie płacić 500 złotych, czy nie jest już za późno?

How
@xyz

Zapraszam priv na email: zenit789922@gmail.com

@How

Wiesz coś może o tym, że płacimy za szkolenie 500zl?

ABC

Podpisałem umowę lecz nie otrzymałem informacji o rozpoczęciu szkolenia. Nie mam żadnego kontaktu do firmy co robić?

osoba..

Jak wygląda teraz sytuacja i za co jest kara?

Kotlet lisowski

Opinia skrajnie negatywna, jak ktoś chce poznać szczegóły to zapraszam kotletlisowski@gmail.com

chleb

Wszystkie osoby, ktore maja zle doswiadczenia z ta firma prosze sie zglosic pod moim komentarzem. Jestem w trakcie skladania pozwu, jak bedzie nas wiecej - wiecej zdzialamy.

Qwerty
@chleb

Proszę o kontakt kotletlisowski@gmail.com

Patrycja

@drman możesz więcej napisać o karze za zwolnienie, bo nie rozumiem?

Drman

Byłem pracowałem, trzeba robić wyniki, atmosfery złej nie ma a ta kara za zwolnienie 500 zl czy tam ile,. To byście poczytali Polskie prawo i wiecie że czegoś takiego nie można zrobić. W Polskim prawie pierwsze co to wypłata dla pracownika musi być wypłacona, to co oni gadają to pieprzenie a słyszalem że nie którzy ludzie im płacili szkoda... w dobie Internetu, nie powinniśmy się bać takich rzeczy można wszystko sprawdzić w "wujku Google"????????

Ryszard

Zawsze trzeba czytać zanim się podpisze, firma szkoli nie po to,żeby się zaraz zwalniać.

Nie polecam

Lepiej czytajcie co podpisujecie w tej firmie. Dostaniecie szkolenie, za które będziecie musieli zapłacić 500 zł.

Mateusz32

Infolinia NC+, fajna sprawa , atmosfera spoko - co więcej mówić nie spróbujesz to się nie dowiesz ...

Iwona
@Mateusz32

Mateusz32, możesz napisać jakie wymagania stawiane są nowym pracownikom - konsultantów? Czy konieczne jest już wcześniejsze doświadczenie?

Aktualność

Dzięki nowo udostępnionej aplikacji do elastycznego grafiku z łatwością pogodzisz pracę z wychowaniem dzieci, uczelnią lub inną pracą. To Ty sam ustawiasz swoją dostępność :)

Możliwość współpracy w formie elastycznego grafiku odbywa się w godzinach otwarcia oddziału, przy dostępności minimum 25 godzin tygodniowo.
Beata

Jestem matką z dzieckiem i mogłabym pracować do godziny 15 od poniedziałku do czwartku. Proszę o jakiś kontakt do Państwa chciałabym dowiedzieć się więcej szczegółów. pozdrawiam Beata

jaa

pracuje na nc+, prosta praca

Michał489

Czy firma poszukuje nadal pracowników ? Jak z godzinami pracy ktoś wie ?

Mariuszzzz

Byłem, pracowałem i polecam. Praca ogólnie spoko , atmosfera naprawdę fajna podobały mi się bardzo spotkania integracyjne. Kasę dało zarobić się całkiem fajną. Nie ma rzeczy której mógłbym się przyczepić

Katrina233

Witam. Pracowałam w Mielcu. Ogólnie atmosfera bardzo fajna wszyscy ciepło mnie przyjęli i byli bardzo pomocni. Realizowałam swoje cele jednak musiałam zrezygnować z przyczyn zdrowotnych . Polecam pracę dla osób których nie satysfakcjonuje najniższa krajowa :)

Zostaw merytoryczną opinię o DGM MACIEJ MAŁEK - Mielec

• Jak się pracuje w DGM MACIEJ MAŁEK?

Zobacz opinie na temat firmy DGM MACIEJ MAŁEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM MACIEJ MAŁEK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGM MACIEJ MAŁEK