Chomik M Świeży Spółka Jawna

Opinie o Chomik M Świeży Spółka Jawna

Jaka jest stawka początkowa w Chomik M Świeży Spółka Jawna? 3 października na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Samodzielny przedstawiciel handlowy.

Matka se trze ser tu na tarce

1800 BRUTTO

znajomy Przedstawiciela
@Matka se trze ser tu na tarce

Tam w Chomiku przedatwiciele zarabiaja od 6 do 12 tys brutto w zaleznosci od miesiaca

eMka

Dobry wieczór. Zastanawiam się nad aplikowaniem na jedno ze stanowisk. Pierwszy szok to bezprawne wymaganie maseczek, ale ok, dam Wam szansę i zadam pytanie: Czy wymagane jest "szczepienie" na wirusa celebrytę? Tzn. czy wymagacie paszportów covidowych? Pozdrawiam

Mama Stiflera
@eMka

Są przewrażliwieni na punkcie tych maseczek sami się nie sczepią a Ciebie zmuszają do tego

Manager
@eMka

Zgodnie z przepisami i w trosce o komfort juz pracujących pracowników wymagamy a zwłaszcza od wizytujących nas nowych osób ubierania maseczek . Natomiast absolutnie w naszej firmie nie ma przymusu szczepień ani nie prowadzi sie statystyki kto jest zaszczepiony a kto nie . Jest wielu wśród nas niezaszczepionych koleżanek i kolegów i nigdy nie słyszeliśmy aby ktokolwiek z szefostwa , kierownictwa czy ze współpracujących namawiał lub odradzał szczepienia . A więc pod tym względem spokojnie "eMka" możesz aplikować , zapraszamy chyba do najbardziej pod tym względem tolerancyjnej firmy , a firmie życzymy aby się pod tym względem nie zmieniła

eMka
@Manager

Ok, cv wysłane. Przekonam się, jak teoria praktyka przekłada się na praktykę. Szkoda tylko, że nie przestrzegacie Konstytucji. Maseczki są nielegalne, co stwierdzają nawet sądy. Badania o "skuteczności" ich stosowania mówią swoje. A co jeśli pracownik nie będzie się stosował do tego bezprawia? Dyscyplinarka?

Terisa

Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJE BO DUŻO ZNAJOMYCH PRACUJE W CHOMIKU TO NAPRAWDĘ FIRMA POTĘŻNA W SWOJEJ BRANŻY. Z TEGO CO WIEM TO LIDER NA RYNKU. A W GMINIE I POWIECIE NIE ZNAJDZIE SIĘ LEPSZEJ. ZNAJOMI CHWALĄ SOBIE DOBRE PŁACE, DODATKI I DOBRĄ ATMOSFERĘ. SUPER ! POZAZDROŚCIĆ! I POGRATULOWAĆ TAK DUŻEGO ROZWOJU JAKI SIĘ DOKONAŁ NA PRZESTRZENI OSTATNICH LAT!

Bambisa
@Terisa

Terisa chyba naciagasz rzeczywistość - lider na rynku ? Jakim ? A stwierdzenie " dobra atmosfera " - nie żartuj !!!

koles
@Bambisa

to okreslenie "nie żartuj" to typowe dla jednego goscia , jak mi sie wydaje wszystkim znanego! no moze dla Ciebie niezbyt dobra ale dla innych atmosfera bardziej przejrzysta :) i dobra !!

@Terisa

Gdyby tak dobrze było to by co chwilę pracownika nie poszukiwali????za takie ochlapy i jebacke nawet dziecko z gimnazjum nie zostanie na stałe żal.

Komik
@Terisa

Dobre płace ahahahaha minimalna i 200 złotych premii co daje 1750 na rękę, rzeczywiście dobra płaca

bekon
@Terisa

Z tym liderem na rynku to Cię poniosło.... Liderem czego?

@Terisa

Widać że komentarz specjalnie stworzony przez nakaz właściciela tej firmy aby ponieść morale itd. Skoro piszesz jako obcy proszę zatrudni się i popracuj może przynajmniej przez dwa miesiące wtedy dostrzec można pewne rzeczy o których nie masz pojęcia. Tyle z mojej strony pozdrawiam

Komentator
@Terisa

O czym Ty Kobieto gadasz ? W jakim powiecie lepszej firmy ? W powiecie wielickim masz 2 strefy z ogromną ilością uprzemysłowionych zakładów z ogromnymi kapitałami i wyspecjalizowaną dużą kadrą pracowniczą. Tam chomik nawet nie dorasta do pięt

@Komentator

Chomik Dział HR, @Komentator, tak to prawda z światowymi koncernami obecnymi w strefach ekonomicznych nie możemy i nie chcemy się porównywać. Od lat idziemy własną ścieżką rozwoju, raz mniejszymi, raz większymi krokami pnąc się w hierarchii firm handlowych z branży AGD. Od kilkuosobowej firmy rodzinnej do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 170 osób. A o naszym podejściu do pracownika niech świadczy fakt, że mamy stosunkowo niską rotację a nabory na wolne stanowiska również dość szybko się zamykają ;) Pozdrawiamy serdecznie! Chomik, Zespół HR

Była pracownica
@Terisa

Czy to po odejściu sziftowej jest taka sielanka między pracownikami ha ha

@Terisa

Zastanawiałam się czy nie aplikować na pracownika tej firmy ale sądząc po opiniach pracowników zdecydowanie się wycofuje. Firma nie godna zaufania się wydaje. A wynagrodzenie dyktowane jest gotowości do nadgodzin, a zapewne ich spora ilość generuje większą sumę podczas płacenia pensji. Podsumowując jeśli nie ma się rodxony i co robić z wnym czasem ta praca jest idealna i oczywiście jest wskazany dystans do samoposzaniwania swojej osoby

Ile się wyciąga na rękę w zakładzie? Jestem 25 letnim mężczyzną posiadam uprawnienia UDT Czynnie jeżdżę na wózku typu reach truck. Proszę o odpowiedź.

@Marcin

Chomik Gdów, dział HR Panie Marcinie, Na pensję każdego pracownika składa się wiele czynników. Tak jak Pan pisze, ważne są uprawnienia i umiejętności, ale też doświadczenie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Wymierny wpływ na wynagrodzenie ma także gotowość do pracy w nadgodzinach (oczywiście płatnych). Jako firma handlowa zależni też jesteśmy w pewnym stopniu od koniunktury na rynku, elementem wynagrodzenia jest premia, która zależy od wyników przedsiębiorstwa. Co do zasady unikamy ogólnych deklaracji co do zarobków, do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do przesłania swojego CV bądź bezpośredniego kontaktu. Z wyrazami szacunku, Chomik Gdów, Dział Kadr

@Chomik M Świeży Spółka Jawna

Nic się nie dowiedziałem z tej odpowiedzi. Paliwo drożeje. Muszę wiedzieć za co będę pracował. Tracić pieniądze na dojazd do was żeby dowiedzieć się, że będę zarabiał 1800 do łapy.

Jakie wartości są cenione w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Chomik Gdów, dział HR Bardzo dziękujemy za pytanie. Porusza ono ważne sprawy choć trudno zawrzeć odpowiedź w krótkim komentarzu. Niemniej jednak spróbujemy. W relacjach ze kontrahentami i pracownikami, w otoczeniu biznesowym i społecznym Firma Chomik kieruje się chrześcijańskimi wartościami, zwracając szczególną uwagę na uczciwość, rzetelną pracę, sumienność w wykonywaniu obowiązków, profesjonalny stosunek do wykonywanych zadań. Oparcie relacji między pracownikami Firmy na szacunku, zaufaniu i gotowości do wzajemnej pomocy ma owocować podejmowaniem wspólnych działań w duchu zespołowym. Rozumiemy, że nasza Firma nie działa w próżni, w szczególności nierozerwalnie związana jest ze środowiskiem lokalnym, z którym łączy nas nasza historia i z którego wywodzą się nasi pracownicy. Będąc w fazie dynamicznego rozwoju, chcemy podzielić się naszymi możliwościami z lokalną społecznością. Nasze poczucie odpowiedzialności jest tym większe, że pozostajemy jednym z największych pracodawców w regionie. Jeżeli chcą państwo dowiedzieć się czegoś więcej prosimy o nieco bardziej szczegółowe pytanie ;) Pozdrawiamy serdecznie!

Smoku27
@Chomik M Świeży Spółka Jawna

Wielka szkoda że w ogłoszeniach na stanowisko kierowcy nie jest zaznaczone ze wykształcenie średnie..... Na rozmowie pan prezes od razu pokazuje miejsce w szeregu,nie znając człowieka ocenia na podstawie swoich przemyśleń.. Za 2300 netto można znaleźć lepsza pracę!!!!

@Smoku27

Chomik Gdów, Dział HR Bardzo przepraszamy jeśli któraś z ważnych informacji dotyczących podjęcia pracy nie była zamieszczona w ogłoszeniu. W przypadku kolejnych rekrutacji postaramy się być bardziej szczegółowi. Nie jesteśmy osobami decyzyjnymi co do finansowych warunków zatrudnienia. Chcemy tylko dodać, że podana kwota dotyczyła najpewniej kwoty podstawowej przy umowie na okres próbny. Kolejnym składnikiem wynagrodzenia jest premia zależna od ogólnego wyniku firmy. Od wszystkich składowych oczywiście odprowadzamy należne podatki i składki (nie tak jak jeszcze czasem bywa w niektórych firmach) . Serdecznie pozdrawiamy!

Łukasz

Najbardziej cenionymi wartościami jest dyspozycyjność, najlepiej żebyś nie miał własnego życia ani zainteresowań. Najlepiej żebyś po pracy nie interesował się niczym po to żebyś miał dużo czasu na robienie nadgodzin. Do tego jeszcze ceniony jest brak własnego zdania. Dobrze jeśli się zgadzasz na wszystko Co Ci powiedzą i wyrzekniesz się własnego człowieczeństwa.

starszy

pracuje długo w Chomiku! zawsze było w Chomiku wszysko legal płacone i czasmi gorzej czasami lepiej ! ale teraz oststnie miesiące to ....petarda:) płace poszły tak do góry i wszystko na legalu! dostac sie do chomika podobno juz jest wcale nie łatwo .... ludzie dojezdzaja do nas nawet z limanowej . słyszałem ze najlepiej srednia pensja w gminie i druga w powiecie...

Wszystko dla biznesu
@starszy

W strefie rzucają Ci dwa razy tyle a Ty mówisz, że druga najlepsza w powiecie ? Weź zejdź na ziemię i nie praw takich głupot.

@Wszystko dla biznesu

Chomik Gdów, Dział HR, Tak jak wspomnieliśmy wcześniej trudno porównywać, także pod względem płac, pracę na różnych stanowiskach i w różnych branżach. Myślę że najlepiej o nas świadczy fakt, że mimo konkurencji ze strony dużych zakładów z Gminy Niepołomice czy Gminy Wieliczka nie narzekamy na brak pracowników, udaje nam się także zatrzymać tych bardziej doświadczonych. Pozdrawiamy!

Szymon
@Chomik M Świeży Spółka Jawna

Każdy z głową na karku po miesiącu czy dwóch ucieka

Czy w Chomik M Świeży Spółka Jawna zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Słodka Kotka

Owszem zmieniło się pracownicy zamiast na hali sprzedażowej robią przy kostce brukowej pod zakładem bo oczywiście wynajęcie ekipy to koszta albo jadą na domki letniskowe będące własnością szefa żeby malować tam ściany wywozić ziemię itp. :)

@Słodka Kotka

Chomik Gdów, dział HR Uważamy, że takie wprowadzanie użytkowników portalu w błąd jest nie w porządku. @Słodka Kotka, jeżeli jesteś pracownikiem Chomika to wiesz o tym, a jeżeli nie jesteś to zaraz się dowiesz, że wśród naszych 170 pracowników jest też brygada remontowo-budowlana. Jeśli więc widzisz pracowników w bluzach Chomika układających kostkę, lub wykonujących prace remontowe, są to zapewne osoby w tym właśnie celu zatrudnione, a nie pracownicy hal sprzedażowych. Pozdrawiamy! Chomik, Zespół HR

Była pracownica

Tyle lat i nic się nie zmieniło. Ludzi ma za nic . Ja pracowałam w czasach co sie pracowało po 13 godzin dziennie i nie było szacunku do ludzi .

@Była pracownica

Chomik Gdów, Dział HR Trudno nam odnosić się do sytuacji, które miały miejsce przed wielu laty. Chomik jest na rynku od 28 lat przez ten czas zmieniał się zarówno profil działania firmy jak i zakres obowiązków pracowników na różnych stanowiskach. Nasz staż pracy w Firmie to kilka lat i przez ten czas na pewno nie mamy sygnałów o pracy ponad siły czy braku szacunku do pracowników. Jeśli ktoś czuje się w jakikolwiek sposób pokrzywdzony lub ma zastrzeżenia do przydzielonych obowiązków zawsze może o tym porozmawiać z bezpośrednim przełożonym czy nawet wyższym kierownictwem i nikogo na pewno nie spotkają z tego powodu negatywne konsekwencje. Wiemy, że satysfakcja pracowników jest jednym z gwarantów rozwoju i budowania pozycji na rynku Z wyrazami szacunku, Chomik Gdów, Dział HR

#murem za Antkiem ????
@Chomik M Świeży Spółka Jawna

Taaaa.... możesz powiedzieć, że coś Cię przerasta a potem spotykasz się z ochrzanem na forum działu, ze złowrogimi spojrzeniami kierownictwa i współpracowników będących pupilkami kierowników;) a do tego po tej śmiesznej premii pojadą. Premia nie jest zależna od umiejętności starań pracownika wypracowanej normy i godzin pracy tylko od tego jakie masz relacje z swoim kierownikiem. Dużo też zależy czy masz ciotkę w biurze... brak profesjonalizmu w tej kwestii. Chłopaki na rozładunkach (usunięte przez administratora) po 10 godzin dźwigają ciężkie paczki to Ci przyjdzie taki i powie Ci że masz szybciej robić, a sam nie wie co i gdzie rozkładać po regałach. Nie pozdrawiam.

@#murem za Antkiem ????

Chomik Gdów, Dział HR Nie chcemy odnosić się do sytuacji, których nie znamy. W każdej większej grupie ludzi, zapewne też w danej ekipie, brygadzie czy zmianie są różnice charakterów i choćbyśmy dokładali nie wiadomo jakich starań nie każdy będzie się dobrze dogadywał z każdym. Jeżeli mają państwo problem z wyrażaniem swoich wątpliwości na forum grupy czy w rozmowie osobistej to każdą taką sytuację czy konflikt można zgłosić podczas corocznej, anonimowej ankiety satysfakcji pracowników. Zapewniamy, że każdy sygnał jest odpowiednio sprawdzany. Opinię, że wynagrodzenie zależy od sympatii, znajomości czy koneksji rodzinnych uważamy za nieusprawiedliwioną, a wręcz szkalującą. W interesie firmy jest motywowanie pracowników i zachęcanie ich do wydajniejszego wykonywania obowiązków poprzez lepsze wynagradzanie. Stosując politykę zasugerowaną w powyższym komentarzu tak naprawdę zniechęcalibyśmy naszych pracowników do lepszej pracy. Z wyrazami szacunku, Chomik Gdów, Dział Kadr

Zmeczony
@Była pracownica

Dlatego ja coraz częściej myślę o zmianie pracy. Galicja brzmi ciekawie.

Szymon
@Chomik M Świeży Spółka Jawna

To są pracownicy hal!! Z grupami inwalidzkimi

Sasha Gray

Poziom donoszenia wszedł o wiele wyżej można zauważyć. Co po niektórym chyba nie pasuje prawdziwa treść zamieszczana w opiniach i każdy widzę próbuje się wybielić znajdując coś na innych. Bardzo nieładne zachowanie ;)

@Sasha Gray

Chomik Gdów, Dział HR Jako dział kadr nie jesteśmy zaangażowani w wewnętrzne dyskusje w poszczególnych działach. Jak już wcześniej podkreślaliśmy w każdej większej grupie osób zdarzają się różnice zdań czy konflikty. Każdą wątpliwość nasi pracownicy mogą wyjaśnić wewnątrz swojej sekcji, czy w bezpośredniej rozmowie z kierownikiem, do czego serdecznie zapraszamy i zapewniamy ze każdy problem potraktowany zostanie z uwagą. Jeśli ktoś z naszych pracowników nie ma odwagi lub ochoty na bezpośrednią rozmowę oczywiście swoje opinie może zamieszczać także tutaj. Ze swojej strony prosimy tylko aby komentarze i dyskusje opierały się na merytorycznych argumentach. Z wyrazami szacunku, Chomik Gdów, Dział Kadr

Pan Skarpeta

Ej Chomik czemu nie was na tyle żeby stawić czoła prawdzie i wybrnąć sensowną odpwiedzią tylko usuwacie komentarze użytkownika SŁODKA KOTKA ? Prawda boli ? Czy spece w HR nie sprostają pytaniom?????

@Pan Skarpeta

Chomik Gdów, Dział HR Uprzejmie informujemy, że zgodnie z regulaminem serwisu nie mamy możliwości usuwania postów innych użytkowników. Komentarz został zapewne zweryfikowany przez administratora i uznany za niezgodny z regulaminem. Zasady dotyczące zamieszczania komentarzy dostępne są tutaj: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Ze swojej strony chcemy zapewnić, że zawsze staramy się odpowiadać na Państwa komentarze, nie boimy się żadnych pytań i nie mamy nic do ukrycia. Serdecznie zapraszamy do merytorycznej i kulturalnej dyskusji Pozdrawiamy serdecznie!

Zazenowany
@Pan Skarpeta

Nie rozumiem pewnych kwestii. Jak się coś komuś nie podoba to po co siedzieć w domu przed ekranem czuć się mocny,niewidzialny bo nikt nie widzi i pisze totalne bzdury… Przyjść i powiedzieć wyjaśnić … dzisiejsza era internetu zabija normalna rozmowę… A jak sie nie ma odwagi przyjść i porozmawiać to potrzeba być odważnym i odejść to nie wiezienie ….jutro jest ostatni dać wypowiedzenie i szukaj szczęścia gdzie indziej …. A jak siedzisz pracujesz to nie narzekaj… mnie sie pracowało Ok ale znalazłem inna oferte i już! A czy jest lepiej? Zarobkowo może i lepiej ale pracy 2x wiecej Tak bym to widział Pozdrawiam wszystkich

Sobechy

Siatka chroniąca przed muchami nie spełnia swoich zadań, rzep nie przykleja się do czystych , świeżo malowanych powierzchni

@Sobechy

Chomik Gdów, Dział HR Dziękujemy za komentarz, nie jesteśmy jednak pewni czy portal GoWork to odpowiednie miejsce do zgłaszania opinii dotyczących produktów. Jeśli nie są państwo zadowoleni z ich jakości lub pojawiły się problemy w użytkowaniu serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem reklamacji pod numerem 122514027. Nasi specjaliści pomogą rozwiązań Państwa kłopot. Pozdrawiamy!

Rina

W jakich godzinach się tutaj pracuje na stanowiskach bardziej biurowych? Czy praca jest zmianowa? Jaką umowę i stawkę oferuje firma?

@Rina

Chomik Gdów, Dział HR Dziękujemy za pytanie. Na stanowiskach biurowych pracujemy co do zasady na jedną zmianę od godz. 8 do 16. Wyjątkiem był okres dużych obostrzeń epidemicznych w zeszłym roku Ponieważ działamy w branży nastawionej na stały kontakt z klientem staramy się zapewnić ciągłość obsługi do godz. 17. W najważniejszych działach jeden z pracowników dyżuruje do godz. 17. Tak jak już wcześniej mówiliśmy proponowane wynagrodzenie zależy od stanowiska oraz umiejętności i doświadczenia kandydata. Co do zasady z pracownikami podpisujemy umowy o pracę, pierwsza umowa jest zwykle umową na trzymiesięczny okres próbny. Pozdrawiamy i zapraszamy do złożenia swojego CV

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Chomik Gdów, Zespół HR Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Trudno nam wypowiadać się za wszystkich pracowników, każdy ma przecież prawo do swoich opinii. Z naszej perspektywy pracownicy dobrze czują się w firmie, oczywiście występuje pewna naturalna rotacja ale zdecydowanie więcej osób do nas dołącza. Kierownictwo jest przychylnie nastawione do pracowników i otwarte na opinie z ich strony. Nawet jeśli ktoś nie chce wyrazić swoich opinii, obaw, pytań, pomysłów otwarcie ma taką możliwość w anonimowej ankiecie W naszej firmie organizujemy coroczną, anonimową, ankietę dotyczącą opinii pracowników na tematy związane z firmą. Zbieramy spostrzeżenia dotyczące różnych aspektów jej funkcjonowania. Każdy z pracowników może też wyrazić opinie na temat swoich współpracowników, kierownictwa, a nawet zarządu. Pozdrawiamy serdecznie!

Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jedno spotkanie ? Czy może kilka etapów?

@Kandydat

Chomik Gdów Dział HR Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Co do zasady pierwsze spotkanie odbywa się z bezpośrednim przełożonym. Służy ono wzajemnemu poznaniu się, ocenie kompetencji kandydata, opisowi potencjalnego zakresu obowiązków. Na drugie spotkanie zapraszamy wybranych kandydatów, którzy zostali pozytywnie zaopiniowani przez kierownika. Podczas tego spotkania ustalamy szczegóły dot. zatrudnienia oraz załatwiamy konieczne sprawy formalne. Pozdrawiamy i zapraszamy do złożenia swojego CV

Mag

Witam w jak wygląda praca na magazynie w jakich daniach i godzinach jest praca

@Mag

Chomik Gdów Dział HR Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Zakres obowiązków magazyniera w naszej firmie nie różni się raczej od obowiązków na tym stanowisku w innych przedsiębiorstwach. Jest to głównie przygotowywanie i pakowanie zleceń wg dokumentu zamówienia, pomoc w rozładunku i załadunku towaru, dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej, rozmieszczanie towaru w magazynie, czasem transport towarów pomiędzy magazynami. Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną nasz magazyn pracuje w systemie 2-zmianowym (6-14 ,14.15-22.15) od poniedziałku do piątku. Ze względu na dużą liczbę zamówień i dostaw pracujemy też w soboty, w godzinach 6-14. Pracujący na stanowisku magazynier-kierowca mają za zadanie głównie dostarczanie towaru do klientów. Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do złożenia CV

Magazynier :

Na ile zmian pracują magazynierzy? Czy nowo przyjęte osoby mogą liczyć na zarobki wyższe niż minimalna? Jak z atmosferą pracy?

@Magazynier :

Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie pracą w Chomiku. Do ubiegłego roku nasz magazyn pracował w systemie jednozmianowym. Ze względu na panujący stan epidemii w celu zmniejszenia kontaktu pomiędzy pracownikami w roku 2020 wprowadziliśmy system dwuzmianowy, który wciąż obowiązuje. Tak jak wspominaliśmy wynagrodzenie kandydata jest uzależnione od jego doświadczenia i umiejętności, jest więc ustalane indywidualnie. Atmosferę w pracy możemy określić jako przyjazną. Dużo uwagi poświęcamy wprowadzeniu nowych pracowników w nowe obowiązki, tak by potem unikać niepotrzebnych pomyłek i stresu. Wiadomo, że z biegiem czasu wzrasta sprawność pracownika, jego umiejętności, zmniejsza się stres z związany z nową pracą. O dobrej atmosferze może świadczyć to, że bardzo wielu naszych pracowników, także magazynierów, pracuje u nas już od wielu lat. Pozdrawiamy i zapraszamy do złożenia swojego CV

Magazynier

Na ile zmian pracuje magazynier? Zarobki są godne?

@Magazynier

Chomik Gdów Zespół HR Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie pracą u nas. Do ubiegłego roku nasz magazyn pracował w systemie jednozmianowym. Ze względu na panujący stan epidemii w celu zmniejszenia kontaktu pomiędzy pracownikami w roku 2020 wprowadziliśmy system dwuzmianowy, który wciąż obowiązuje. Tak jak wspominaliśmy wynagrodzenie kandydata jest uzależnione od jego doświadczenia i umiejętności, z całą pewnością można je jednak określić jako "godne" Pozdrawiamy i zapraszamy do złożenia swojego CV

Na jakie zarobki mogę liczyć pracując jako magazynier w chomiku?

Chomik Gdów Zespół HR Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie pracą u nas. Wynagrodzenie kandydata jest uzależnione od jego doświadczenia i umiejętności. Pierwsza umowa z osobą nowozatrudnioną jest zwykle umową na 3-miesięczny okres próbny. Po tym okresie, w zależności od oceny pracownika przez bezpośrednich przełożonych warunki są renegocjowane, zazwyczaj na lepsze ;) Zapraszamy do złożenia swojego CV

Inka

Z wypowiedzi opublikowanych w tym serwisie wnioskuję, że oferty pracy są skierowane raczej do młodych osób. Zapytam wprost - czy wiek i doświadczenie będą przeszkodą? Jestem zainteresowana dwoma ofertami. Przeprowadzam się w okolice Gdowa i szukam stabilniej pracy. Będę wdzięczna za odpowiedź.

PRACUJĄCY
@Inka

Niekoniecznie tylko do młodych! bardzo cenimy sobie również doświadczenie życiowe kandydatów z "większym" peselem :) Zawsze warto spróbować ! czasami w rozmowach ze starającym się o pracę lub po przeczytaniu CV proponujemy stanowisko ,które bardziej pasuje do kwalifikacji aplikanta . Zawsze namawiamy aby próbować :) zapraszamy

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

PRACUJĄCY

Standardem w naszej firmie firmę jest to , że od pierwszego momentu jest to Umowa. Każdy kandydat ,który zostaje przyjęty do pracy najpierw(!!!) przechodzi badania lekarskie a następnie podpisuje Umowę i ma szkolenie BHP. Nie ma u nas czegoś takiego: popracuj parę dni zobaczymy... Zapraszamy do nas !

szukająca pracy

Czy oferta do działu księgowości jest tylko skierowana do studentów?

Zostaw merytoryczną opinię o Chomik M Świeży Spółka Jawna - Gdów

• Jak się pracuje w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chomik M Świeży Spółka Jawna