Chomik M Świeży Spółka Jawna

Opinie o Chomik M Świeży Spółka Jawna

pracujący

jak traktuje sie w Chomiku pracowników i jak długo pracują można zobaczyc na filmie https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=fm8QrpYh0Fk&feature=player_embedded mysle ze to moze duzo wyjasnic bez zbędnych komentarzy

@Byly pracownik czy to jakaś forma ironii, czy naprawdę takie sytuacje miały kiedyś miejsce? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy ktoś spotkał się w Chomiku z takim pytaniem?

Ciekawe czy dalej przy rekrutacji są sprawdzane świadectwa z religii ???

Nadgodziny @Zuzka nigdy nie były dla nikogo motywatorem do pracy, to oczywiste. Ale może w perspektywie czasu się opłacały? Dobrze byłoby gdyby wieloletni pracownik mógł się do tego odnieść i napisać, czy w Chomiku warto dłużej zagrzać miejsce.

@Zuzka w takim razie go zatrzymuje cię w Chomiku? To, że firma daje możliwość rozwoju rownież niedoświadczonym pracownikom, to duży plus. Czy warunki zatrudnienia dla regularnego pracownika nie są już zadowalające?

@Marta

Co mnie zatrzymuje? Mnie juz tam nie ma :) i bardzo sie z tego ciesze :) A co do mozliwosci rozwoju hahaha jakos niezauwazylam by ktos tam sie w jakis sposob rozwinol - niby gdzie jak i w czym ????? Mi tez naobiecywali rozwoje i cuda na kiju a jak przyszlo co do czego to nawet gadac na ten temat nie chcieli. Ludzie tam pracujacy przewaznie byli z okolic i trzymali sie tej pracy (mam na mysli tych co zyli z takim mysleniem ze juz niby nigdzie nic nie znajda z takim mysleniem to pogratulowac zycia a Ci madrzejsi odchodzili sami). Wychodisz z domu ciemno wracasz ciemno zero wlasnego zycia.

@Były pracownik po odbytym stażu podjęłaś w Chomik zatrudnienie? To co Cię w takim razie zatrzymało w firmie? Możesz napisać coś więcej, jak to wyglądało dla Ciebie w tamtym czasie?

@zuzka a możesz powiedzieć na jakieś umowie byłaś dokładnie zatrudniona? Bo jeśli była to umowa o pracę to rzeczywiście takie godziny pracy są niezgodne z kodeksem ale jeśli była to umowa zlecenie to pracodawca miał do tego prawo. Dajcie znać żeby inni, którzy chcieliby tutaj pracować wiedzieli na co mogą liczyć.

@Marta

Oczywiście, że na umowę o pracę. Ja zaczęłam od stażu a potem dostałam umowę o pracę. Najgorsze to jak się pracowało na stażu to robiło się nadgodziny i w każdą sobotę. Kto zliczy ile było kontroli z urzędu pracy czemu nikt nie chce na staż przychodzić. ha ha. Ci co byli to wiedzą o czym mówię.

@Marta

A kto tam przestrzega jakichkolwiek przepisow ktore sa po stronie pracownika. Jedyny plus byl taki ze nie zaczynalam od tych zenujacych o (usunięte przez administratora) obic stazow. A tak poza tym to porazka mimo umowy.

Klient

Fajne rzeczy maja, bujaki tzw fotele bujające super i tanie! A wybór ogrodowki? Dawno takiejnie widziałem

aplikant

chyba złożę cv do Chomika , patrzyłem na innych stronach opinii o hurtowniach , to Chomik ma zdecydowanie najwyzsze notowania, a na niektóre nawet polecane wyzej firmy opinie ich nawet pracowników sa .... trochę odpychające. a nawet widze ,że ocena odwiedzających ten profil Chomika jest super wysoki ! ocena 5 na 154 dajacych oceny to trzeba przyznac jakby nie myslec jest bardzo pozytywna. No i przemawia do mnie to ,że tam wszystka płaca jest ozusowana, juz mam dosc takich prac ,że cos "na gębę" a cos pod stołem. Juz mam 35 lat na karku i pora pomyslec o emeryturce albo jakby się coś stało...

kilkunastolatek w chomiku

ha , ha , ha do tych co reklamują Ravi na stronie Chomika to niech wejdą najpierw na opinie o Ravi (kazdy obowiązkowo powinien to zrobić) to jeszcze szybciej z przyjemnością wrócą na stronę i opinie o Chomiku. I niech każdy sobie wybiera co chce ! ja wiem ze do emeryturki raczej w Chomiku, a takich jak ja jest zdecydowana większość. zanim się tu wpiszecie troleczki to zobaczcie na komentarze konkurencji. sie manko:)

Bartek

Ostatnio przeczytałem ciekawy artykuł, firmy które mają ponad 100 pracowników (a taki tu przypadek jest) wchodzą w skład firm Polski które notorycznie szukają pracowników... Bezrobocie w małopolsce wynosi 6,5 % na 100 osob aktualnie czyli statystycznie wychodzi iż 6,5 osoby na 100 poprostu się do niczego nie nadaje. Nie robił bym większych wywodów że rotacja itd..... to samo od wielkości firmy wychodzi... i z prostej matematyki że 100 osob nie zadowolisz choćby co! Pracowałem tam i robota jest rzeczywiście czasem ciezko ale jak ktos chce pracowac i robić to wszystko jest ok. Gdy ktos nie chce tylko kase za darmo dostawac ciezko... potem byłem w oknoplast Ochmanów. Powiem ze tam to dopiero jest co tydzien nowe 10-15 osob przychodzi jak po tygodniu dwóch zostanie jedna to jest ok. Ja oczywiscie zostałem bo praca to praca trza zrobic swoje i juz. Skusiłem sie ofertą Jędrusia w wieliczce bo niby 1 zł wiecej wiec zmieniłem i tu tez rotacja jak to nazywacie...... Wielkie firmy tak maja nie ma stałych pracowników trzon firmy zawsze stały prawie a jak ktos kariery chce robic to 3majcie sie posady i liczyc na awans a nie narzekać.... polacy to tylko narzekanie na innych. a sami od siebie nie wymagaja. Statystycznie w małopolsce 6,5 osoby na 100 jest z zasady niezdolnych do niczego wiec pomysl czy to nie ty..... A w jędrusiu? pracuje sie bo sie pracuje a jak sie persektywa pokaze to sie przeniose i co tez rotacja? zastanówcie sie.... W chomiku "Była moja" pracuje i podobno ze z godzinami nie ma źle teraz wiadomo sezon letni ciezko ale teraz 8- do maks 17 wiec standard . A ona robic chce wiec pracuje juz kilka lat. Pozdrawiam statystycze 6,5 % A gdzie to Ravi jest ? jakies oferty na doświadczonych magazynierów?

spokojnie pracujący

Widac ,że Ravi bardzo szpieguje Chomika , co tylko dobrze świadczy o Chomiku ! a źle o Ravi! widać maja jakiś problem! tyle wpisów chwalących o Ravi to tylko jedno świadczy ! zazdroszczą widocznie rozwoju chomikowi ! jak się chwalić to u siebie ! ha, ha , ha ! a Chomik podobno cały czas laureatem Diamentów Forbsa. Tytuł Solidny Pracodawca 2015 ! to chyba się z niczego nie bierze!

@spokojnie pracujący

Solidny pracodawca 2015 roku ???? Ciekawa jestem czy 10 lat temu otrzymałby taki tytuł. Niech wypowiedzą się osoby, które tak jak ja pracowały w tamtych latach. Dla mnie i nie tylko to była masakra. Praca po minimum 10 godzin dziennie, w każdą sobotę , brak możliwości wzięcia urlopu DWU DNIOWEGO we wakacje. Żadnego szacunku dla pracownika!!! Atmosfera też paskudnia: nie donosisz , nie kablujesz to jesteś .........Zresztą widać po rotacji.

@spokojnie pracujący

lola
@Zuzka

hHAHA praca 10 godzin dziennie to cud nad Wisła pamiętam jak przyszłam do pracy rano a wyszłam o 1 w nocy zmiana która przyszła na 9 wyszła o 4 rano tak to wyglądało A rano jeszcze zjeba - a tak to dzien za dniem przeważnie od 7 lub 8 do oporu jak wyszło sie o 18 to był cud przeważnie a urlopy przechodziły z roku na rok bo po co komu urlop - a nie daj boze zachorowałeś to ci odbijali kasę z nadgodzin zresztą oDBIJALIi za wszystko był specjalny zeszyt OD TEGO Pozdrawiam pracujących i planujących prace ;)

kilkunastolatek w chomiku
@Zuzka

pracowales 10 lat temu i juz nie pracujesz? to widocznie byłes lub byłas kiepska! bo praktycznie wiekszość magazynierów i przedstawicieli i handlowców to ludzie z co najmniej 10 letnim stażem. Jak nie wierzysz to zaglądnij i odwiedź:) jakby było tak jak piszesz to pewnie tu by nie pracowali .Zuzia pracuj spoko tam gdzie pracujesz a jak masz cos do chomika to przyjdz i zrób zakupy a zobaczysz zadowolonych i usmiechnietych starych znajomych . siemka wpadnij na kawe.

@kilkunastolatek w chomiku

Bardzo śmieszna jest Twoja odpowiedź, bo ja widzę kilku starych pracowników a z przedstawicieli tylko jednego Pana.

@lola

Lola coś mi się wydaję, że razem pracowaliśmy!!!! Wracało się późno w nocy i nikogo nie obchodziło czy dojechałeś do domu w całości ani czy się wyspałeś. Ile razy wracało się po północy do domu a rano już musialo się być w pracy.

rekrut

Widze ze znowu jakies roszady... bo kierownika handlu szukaja i kierownika magazynu

kok

Pracowałam tam kilka lat a rotacja? Mogę powiedzieć tylko tyle- że z tej aktualnej załogi znam tylko 5 osób.Nie jest to firma z którą można się wiązać.

zawodowiec

zawsze można spróbować podobno nawet jak nie ma zapotrzebowania na nowych handlowców rozpatrzą każdą ofertę, myślę że jak ktoś jest dobry i ma doświadczenie oraz jakieś osiągnięcia to jest duża szansa że dostanie praceę w Ravi sp. z o.o. bo tam szanują profesjonalistów którzy chcą się rozwijacć a tylko Ravi daje taką szansę.

Rycho

Nie wiecie czy potrzebują pH?

benio

coś w tym jest temat do przemyślenia

NIEZDECYDOWANY

w sumie macie częściowo rację bo kasa najważniejsza a oferty mają przyznam kuszące

piki
@NIEZDECYDOWANY

oferty kuszące??? Kogo? .... nie rozumiem

Przyszły Ex
@piki

Dla handlowców. W Ravi jest naprawdę nie źle; warunki i wynagrodzenie jest też super. Widać po tym, że więcej ludzi chce się tam dostać niż odejść. Ja już zdecydowałem i niedługo rozstaję się z chomikiem.

ryzyk fizyk

Ja tam będę próbował nie zaszkodzi zobaczyć czy to prawda że u innych jest lepiej

też tak słyszałem, trochę mi szkoda byłoby odejść ale podobno zarobki mają bardzo dobre to fakt

Zostaw merytoryczną opinię o Chomik M Świeży Spółka Jawna - Gdów

• Jak się pracuje w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chomik M Świeży Spółka Jawna