Chomik M Świeży Spółka Jawna

Opinie o Chomik M Świeży Spółka Jawna

Powiecie coś o obecnej sytuacji w firmie Chomik? Czy pracodawca poszukuje obecnie nowych osób? Jeśli ktoś z Was ostatnio aplikował, opiszcie proszę proces rekrutacji. Czy jest wieloetapowy? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą skorzystać ze zniżek pracowniczych? A może jest to miejsce przyjazne niepełnosprawnym pracownikom?

Dzidek
@Marta

Jestem w szoku, że nikt nie wspomniał o odejściu lepszego z właścicieli. Został tylko pan Ś. Niestety.

zainteresowany
@Dzidek

No tak ... to już nie ta sama firma bez Pana Z.K.

qqq
@zainteresowany

Moim zdaniem zdecydowanie zmiana na PLUS. Lepsza decyzja ! A dlaczego ? To można za niedlugo się przekonać! :)

@qqq

No to czekam z niecierpliwością ! Zmiana na PLUS na pewno ale dla ok 1% pracowników

papapa
@Dzidek

znasz to ?: psy szczekaja a karawana idzie dalej ! pa

papapa
@zainteresowany

dzidek masz racje !!!! duzo lepsza !!!

Hi

Witam serdecznie kiedyś pracowałem w tej firmie, nie dawno doszły mnie słuchy że Z. K. Odszedł z firmy uważam że ta decyzja to strzał w kolano i świadome działanie tak aby pozbyć się człowieka który bardzo dobrze opiekował się działem detalu a także marketingu. Chęć zysku ( dodam podwójnego) i pseudo regilijnosc niestety przełożyło się na decyzję która może dzisiaj a przedewszystkim na późniejsze relacje bardo zaszkodzić ale nie mnie to oceniac to już zadecydują lub zadecyduje osoba która wszystko wie jak najlepiej

Hi
@Hi

PANIE ZDzislawie dziękuję za szczere łzy!!!!!!!!!!!!!!! Był Pan jedyny i niezastąpiony!!!!!

obserwator
@Hi

Sunku ...:) na całym świecie firmy się łączą i dzielą ! i to bez podtekstów!!! zapewne jak Panowie sie podzielili to wcześniej sie dogadali ... nikt nikogo ze spółki jawnej nie może na siłę wyrzucić a wyjść z takiej spółki dobrze prosperującej , lidera w swojej branży to na pewno było dobrze opłacone i przemyślane ze strony wychodzącego ...! a po wyjsciu jeden zapewne zbiera zasłużone owoce swojej długoletniej ciężkiej pracy a drugi zapewne podwójnie za.......a :) i no i matematycznie pewnie ma 2 x > . ale taki jest juz biznes! a głupimi przypuszczeniami nie wtrącaj sie miedzy wodkę a zakąskę :) Panow wspolników zostawmy w spokoju

Nie zostałam wpuszczona z małym dzieckiem do hurtowni Chomik, ponieważ dziecko miało niższy wzrost niż dozwolone 140 centymetrów!!! Obsługa bezczelna. Szczerze nie polecam tego miejsca. Do innych sklepów z dużo droższą i bardziej elegancką ceramiką nie ma problemu z wejściem z dzieckiem. Przecież wystarczyło napisać, że za szkody dzieci odpowiadają rodzice. Z resztą raczej to naturalne. Omijać szerokim łukiem!

Dzidek
@anonymous

Takie opinie powinny być z miejsca usuwane. Na Gowork ocenia się firmy jako pracodawców!

serwis
@anonymous

Droga rozżalona klientko! chomik to hurtownia gdzie pomiędzy regałami jeżdżą wózki widłowe , gdyby małe dziecko wpadło pod wózek to kto odpowiadałby za tragedie ? wtedy Pani miałaby pretensje ,ze trzeba było dziecka nie wpuszczać ?..podobnie jest w Macro !!! Chomik jest hurtownią która pod pewnymi warunkami obsługuje dorosłych ... mimo wszystko zapraszamy Panią szerokim gestem :) i uśmiechem

@Stokrotka, piszesz, że w firmie pracuje wiele osób, i ta liczba wciąż się powiększa, czy to kwestia rozwoju firmy? Informacja o benefitach pozapłacowych bardzo cieszy, wspominasz też o premiach, od czego są one zależne? Jak często pracodawca organizuje szkolenia?

@Dzidek, z forum zostają usunięte jedynie opinie wyraźnie naruszające regulamin, te, które niekoniecznie są na temat, ale go nie łamią, pozostają w serwisie. Czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Zachęcam Cię do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na jej temat. Czy uważasz, że to dobry pracodawca?

Happy
@Marta

Uważam, że obecny pracodawca jest zdecydowanie bardziej doświadczony i kompetentny. Zmiana na lepsze ! Dużo lepsze !

DOŚWIADCZONA PRACOWNICA CHOMIK

Na wstępnie warto zaznaczyć, iż widzę tu niektóre negatywnych opinii zazdrosnej do bólu konkurencji lub osób, które niestety źle życzą firmie Chomik. Jest mi tylko przykro, że te osoby naprawdę nie mają co robić i wypisują kłamliwe bzdury na temat firmy. Pozdrawiam wszystkich takich obecnych :) Wasze wpisy świadczą o waszym bólu, cieszymy się, że nie pracujecie w naszej firmie, bo takie osoby nie mają prawa bytu tutaj. Jeżeli, chodzi o pracę w Chomiku... Jak najbardziej polecam! Firma, która ciągle się rozwija... wooow... jako jedyna w ekspresowym tempie. Wielkie brawa dla całej niezawodnej załogi! Na wstępie trzeba powiedzieć jest to rzetelna i uczciwa firma! Umowa o pracę, wypłata zawsze w terminie! , dodatkowo premie i co najważniejsze teraz podwyzki :) Nie musisz się o nic martwić ! Świetne technologie, wspaniałe budynki, hale! Praca: 8h. Jako jedyna firma zapewnia w okresie zimowym: ciepłe posiłki. Pracując tutaj nic mi to więcej szcześcia nie potrzeba, wszystko mam zapewnione. Wycieczki firmowe, integracja, spotkania firmowe, wigilia. :) Pracuje tutaj ponad 100 osób to świadczy o wysokiej jakości firmy ! Wycieczki firmowe w tym roku na 25-lecie do Włoch, Meksyku, Ziemi Świetej. WoooW ! Wspaniałe towary, przepiękna wzorcownia. Nagrody Forbsa, Najlepsza Firma Powiatu Wielickiego i wiele wiele innych nagród. Naprawdę konkurencja niech czerpie przykład z naszej firmy ! Bo ma z kogo ! POLECAM W 100% !

Była pracownica
@DOŚWIADCZONA PRACOWNICA CHOMIK

Praca po 8 godzin to super. Ale nie zawsze tak było. Ponad 10 lat temu pracowałam w Chomiku po 12 godzin dziennie i w każdą sobotę. Kończyłam pracę o 1 w nocy i rano na 6 na następny dzień trzabyło przyjść. A urlop jednodniowy w sezonie to cud żeby można było dostać

DOŚWIADCZONA PRACOWNICA CHOMIK
@Była pracownica

Może tak było kiedyś, ciężko mi to ocenić. Ale na pewno wiem jak jest teraz i naprawdę nigdzie innej takiej pracy nie znajdziesz gdzie tak dba się o pracownika. Polecam ! A liczba osób zatrudnionych, która ciągle rośnie !

@Zainteresowany jesteś osobą poszukującą aktywnie pracy czy może otrzymałeś ofertę pracy od firmy Chomik i szukasz informacji, które dadzą ci szerszy pogląd na sytuację w firmie? @zzz może chciałbyś napisać coś więcej o sytuacji z wypłatami. Tak jak już wcześniej wspominałam, firma Chomik prowadzi rekrutację i poszukuje pracowników na: http://chomik.pl/praca/ Każda wasza opinia i przekazane informacje to pomoc dla przyszłych pracowników firmy Chomik.

Zawiedzona

Zakupiłam u nich zestaw 5 el. Pojemników, dwa z nich byly pęknięte, u jednego wyrwana klapka, a w drugim pęknięcia w dwóch miejscach (nie mogły być pęknięte na skutek transportu, drugi pojemnik byl włożony w pierwszy , a pierwszy nie ma pęknięcia ) Zestaw śliczny jakby był w całości. :)

Czy jest tak dobrze, że nie ma chętnego do pisania?

@zzz, dlaczego jest taka sytuacja odnośnie wypłat? Czy ktoś próbował w tej kwestii coś wyjaśnić? @Tomasz, dlaczego tak uważasz? Rozwiń swoją wypowiedź żeby była bardziej merytoryczna. Czy aplikowałeś już? Widziałam na stronie internetowej Chomik oferty pracy http://chomik.pl/praca/ Czy ktoś już aplikował i napisze jak przebiega rekrutacja? Jakie są możliwości rozwoju oraz szkolenia? Zachęcam do pozostawiania merytorycznych wypowiedzi.

Polaczek
@Marta

Rozwoj szolenia hehehe dobre. Popracujesz 10lat to powiesz oj jaka glupia i naiwna bylam a zycia nie wrocisz.

Tomasz

Chomik to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie mi warto aplikować?

xyz
@Tomasz

Byłoby miło jakbyś dopisał na jakie stanowisko.

zzz

Może i dział hali sprzedażowej i biurowca jest ok . ale dlaczego nikt się nie wypowie na temat zgrzewalni tam to dopiero jest kocioł i pracy w brud , praca na akord a w rzeczywistości nigdy nie wypłacą tyle ile się wypracuje , jeśli chodzi o obcinanie kasy na tym dziale to jest już zwyczaj

Miguel Marco Gol

Flota samochodów PH w Chomiku to jakiś żart. Współczuję chłopakom tłuc się kilkaset km dziennie w 10 letnich Fabiach z przebiegami 300k km i wyżej. Zarząd powinien się wstydzić.

SANDRA

ZAKUPIŁAM NA SWIATA BOZEGO NARODZENIA OZDOBY CHOINKOWE SZKLANE ,PRZYSZLA PACZKA JEDNAK W SRODKU OZDOBY BYLY USZKODZONE I NIEKOMPLETNE . DO DZISIAJ WALCZE O ZWROT PIENIĘDZY . NIE POLECAM FIRMY

walkiep

Jeśli ktoś chciałby poznać prawdę jak wygląda praca PH w Chomiku oraz ile jest z nią związanych absurdów to zapraszam na maila: wal_kiep@protonmail.com

obserwator

ale o ile wiem to nie ma swiadectw z religii . czy wy widzieliscie gdzies swiadectwa z religii??? religia jest na swiadectwie ze szkoły i traktowana jest jak kazdy inny przedmiot a to chyba jest roznica!!! religia albo etyka! to sa takie same przedmioty jak polskie czy matematyka czy ekonomia a wiec jak pokazujesz swiadectwo szkolne to pokazujesz te wszystkie oceny!!! chyba ze chca innego swiadectwa .... ale nie wydaje mi sie....

@obserwator

Takie były fakty i to wszyscy wiedzą. Pamiętam jak jechałam na rozmowę kwalifikacyjną a busiarz zapytał mi się czy mam świadectwo z religii. Pomyślałam sobie co za ........ A tu na rozmowie Pan M. pyta o świadectwo a ja duże gały na niego i usmiech busiarza przed oczyma mi się przypomniał.

Magazynierka

Chomik to jedyna znana mi firma , która nie płaci nic pod stołem , tylko wszystko na legalu , opodatkowane i ozusowane ! U nas młodzi jak zarabiają najniższe to wszystko ozusowane jak tacy jak ja ok 3tys wszystko ozusowane , słyszałem ze handlowcy mają koło szóstki tez ozusowane . My mamy na magazynie płatne wszystkie nadliczbowe ,pierwsze 2 godz 50ki a potem setki i wszystkie ozusowane . Jest po prostu normalnie! Zuzka i lola , wy tez tak macie . Ponadto w sezonie zimowym darmowe śniadania , nowiutka stołówka , nowiutka szatnia ....

lulek hi hi
@Magazynierka

potwierdzam to co pisze magazynierka , przez paręnaście lat w tej firmie się wielie zmieniło na ....dobre. dawniej nie zawsze tak było ale teraz jest prawie bardzo dobrze a przynajmniej bardzo normalnie..

Nowa
@Magazynierka

Potwierdzam ! Z tymi śniadaniami to bomba !pracuje na magazynie i super jest w sezonie zimowym ze mamy śniadania , ciepłe posiłki za darmo . Szczerze , nie znam firmy która funduje śniadania swoim pracownikom. Miałam popracować tylko kilka miesięcy ale zostanę na dłużej .

@Nowa

To wspaniale o tym słyszeć. Za moich czasów jak pracowało się to raz zdażyło się ,że kupiono nam (tj. aż dla 5 osób) po PÓŁ PORCJI placka ziemniaczanego po węgiersku, bo pracowałam od 12-tej w południe do 4 nad ranem. A biednym magazynierom czasem kupiono jedną średnią pizzę na 6 osób i to pojedli sobie.... Nie zapomne nigdy tych czasów i pewnie te osoby co ze mną pracowały też . Zresztą widać ile zostało załogi starej sprzed kilku lat. A dla wtajemniczonych to pracowałam gdy szalała ptasia g....

Yogi

Najlepszy moment żeby się wdrożyć... a jak się pracuje... myślę że jest całkiem ok...

Ziót

Jak odnośnie PH w Chomiku? Ktoś coś? :)

bumbo
@Ziót

a co chcesz wiedzieć?

Ziót
@bumbo

Wszystko, co przydatne

ABC

To któraś z kolei moja praca i powiem wam że naprawdę można trafić na różnych ludzi... W Chomiku warunki pracy są w porządku, wypłacają wszystkie świadczenia, urlopy, chorobowe. Nie każdy prywaciarz tak robi a tu nie ma się do czego przyczepić. Do tego są wycieczki i różne inne formy integracji pracowników. Raczej tu zostanę na dłużej, podoba mi się atmosfera i ogólnie jest ok. Polecam.

aplikant
@ABC

to co piszesz wydaje się byc przekonywujące ! dzieki !

Zostaw merytoryczną opinię o Chomik M Świeży Spółka Jawna - Gdów

• Jak się pracuje w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chomik M Świeży Spółka Jawna