Opinie o ideale-jobs-GmbH w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ideale-jobs-GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ideale-jobs-GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ideale-jobs-GmbH w Köln

Weronika

@Waldi długo pracujesz w ideale-jobs-GmbH? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

Waldi

Moim skromnym zdaniem ideale-jobs-GmbH to spoko agencja. Może niektórym jest za ciężko tak pracować i dlatego narzekają? Ja mam dobrze ale dogaduję się z innymi!

Mlody Warszawiak

Pracuje obecnie w firmie ideale-jobs-gmbh w Erfurt. Patrzac na starsze opinie nie wierze... Oceniam ta firme na celujacy. Zycie w Niemczech jest tanie pod warunkiem ze nie przeliczasz pieniedzy. Jesli ktos ma jakies pytania to zapraszam...

p.r
@Mlody Warszawiak

mlody warszawiak ile czasu wspolpracujesz z ta firma ? daje glowe nie nie dotrwasz do 2 lat ....wtedy zmienisz swoje podejscie i swoja opinie,,,,,,,, dlaczego wyjechales z wawy skoro sa tam duze wieksze mozliwosci pracy i placy niz z ta firma ,-czy firma poinformowala ciebie i czy masz podpisana umowe niemiecka i polska z pieczatka ze 800 euro doklada tobie do wyplaty na poczet finansamt w formie zaliczki co miesiac duzo kolegow z ktorymi wspolpracowalem mieli po 35000 zl niedoplaty zbieraj ksera z zetli rachunki za benzyne rowniez z hoteli za ktore placisz hotele kosztuja od 25 euro do 35 za dobe pamietaj mozesz sie rozliczyc z finansamt pod koniec roku...ubranie robocze kupujesz np z obi nie lachmany tylko orginalne sa to duze rachunki ale do 250 euro firma ci zwroci jak napiszesz pisemna prosbe o zwrocenie pieniazkow oraz orginaly kupionych rachunkow wyslesz do oddzialu z np erfurt ja ci tej firmy nie polecam duzo lepiej jakbys poszedl na koln a nie na odzial bo bedziesz miec przekrety z urlopem i swoim czasem pracyciekawe co ile zjezdzasz do polski mnie erfurt puscil raz co 6 miesiecy do domu duzo czasu mnie nie bylo wytrzymasz to a wtedy uwieze ze byles dobrym pracownikiem p.r pozdrowienia dla koln

Magnus

Wszędzie mogą zdarzyć się nieprzewidziane kłopoty. Nie wierzę w opinie do momentu aż nie usłyszę drugiej strony, bo to wtedy znamy prawdę! Ideal ma dobrą opinię ale jak to w życiu bywa może się zdarzyć błąd.

Bartosz

Każda osoba ma inne wymagania i oczekiwania. Sądzę, że trzeba samemu podjąć decyzję. Wiem jedno, że ideale-jobs-GmbH ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

MlodyWarszawiak

Weronika

@Melonik, współpracowałeś z ideale-jobs-GmbH? Jak oceniasz?

Melonik

Ideale-jobs-GmbH to profesjonalista na rynku pracy. Mają swoje oddziały w Niemczech i myślę, że dzięki temu mogą organizować dobrą pracę dla ludzi. Jeśli chodzi o pracę za granicą to każdy musi być świadom, że jest ciężko.

elektriker

Powiedzcie jak to z tym posrednikiem jest czy jak cie rekrutuja dbaja o to bys mial stala prace pytam czy warto sie zwalniac z polskiej stalej pracy jako elektryk czy lepiej dac sobie spokoj dzwonili do mnie ale nie mialem jak odebrac

polak
@elektriker

daj se spokoj z ta firma pracuj dalej w swojej firmie

Weronika

@Wierzba Dlaczego zdecydowałeś się zrezygnować? Które opinie szczególnie wzbudziły Twoje wątpliwości?

Nówka

Ja również szukam pracy u nich. Trudno coś znaleźć. Czy firma ma perspektywy?, czy dbają o załogę?.

Melonik

A możesz powiedzieć czy mają przyjęcia do pracy? Może jeszcze jakie mają zarobki lub premie? Mam info, że są dobrą firmą, nie wiem co mam myśleć. Może ktoś wie?

Urbani

Jestem bardzo zadowolony z mojej pracy. Szef Alex jest bardzo wyrozumiałe i pomaga mi dużo. Dzięki kolego Alex

antek

Dziwna sprawa ciekawi mnie ile osób wyleciało juz z ideala lub inne oddziały na pewno byli to dobrzy pracownicy jezeli przepracowali dluzej niż rok? Dlaczego lub z jakiego powodu rezygnowali z pracy pisali wypowiedzenia może to nie z ich winy lub ich przelozonych. Piszcie bo interesuje mnie praca w dobrym zespole.

arek

Skoro ktoś posiada doswiadczenie to daje mu to w takim razie uprawniena do rozmow o kwestii finansowych, nic nie zaszkodzi zapytac przyszlego pracodawce lub porozmawiac z nim w prost o finansach, jezeli masz kompetencje to smialo

Nicke

Witam. Czy możecie napisać coś na temat firmy "Ideale-jobs-GmbH" oddział w Bonn. Na jaki okres czasu (na jak długo) są wysyłani pracownicy u jakiegoś pracodawcy.

S.I

Pracuje od niecalego miesiaca w Ideale Bonn. Pracuje jako spawacz, pani Agnieszka znalazla mi super zlecenie. Spodobalem sie w firmie tak bardzo ze zostane juz u nich chyba do emerytury. Musze pochwalic bardzo firmie Ideale i postawe Pani Agnieszki. Mimo ze ma wielu pracownikow zawsze znajdzie czas aby zadzwonic i sprawdzic czy wszystko dobrze, jak sie dzwoni do niej z prozba zawsze ja spelnia, nawet jak nie ma mozliwosc rozmawiac w danej chwili zawsze oddzwania. Z takimi osobami tylko chce sie pracowac. Polecam naprawde !!

romek
@S.I

hej S.I co spawasz i dokłądnie w jakim miejscu ?

bubu

witam jak wyszło z ta oferta na hydraulika tez chce wyjechac w tym zawodzie i ciekawi mnie pozdrawiam.

tonf-Nie będę się rozpisywał w szczegółach na temat tej firmy. Pracowałem u nich i nigdy więcej takiej firmy. (Omijać z daleka(usunięte przez administratora)).

AAA

Jakiej aktualne informacje o tej firmie? Jest ktoś? :)

Zostaw merytoryczną opinię o ideale-jobs-GmbH - Köln

• Jak się pracuje w ideale-jobs-GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ideale-jobs-GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ideale-jobs-GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ideale-jobs-GmbH?

Kandydaci do pracy w ideale-jobs-GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ideale-jobs-GmbH