Opinie o ideale-jobs-GmbH w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ideale-jobs-GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ideale-jobs-GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ideale-jobs-GmbH w Köln

elektryk

Witam. Właśnie dostałem ofertę pracy z tej firmy w Kolonii. Opinie są mało zachęcające.Czy są osoby które wyjechały niedawno i mogą podzielić się opinią?

Do Josef

To dlaczego przy rekrutacji kiedy wypełniałem ankietę zaznaczyłem iż nie mam ani auta ani prawa jazdy nie przeszkadzało im.Ba nawet zapewnili dowóz z Polski? Czy to jest przekręt.

Laki

zaniepokojony - 2013-06-12 19:10:43 hehe - 2013-05-28 14:48:27 stanley - oto siła opinii go work. Powyżej ta sama opinia, tyle, że sprzed dwóch miesięcy. Oto kopiuj/wklej spreparowanych opinii.skoda zachodu z ta firma nie wyplaca obiecanych pieniedzya o dietach zapomnij o dojazdach tez. Mam wyjechać z tej firmy 24.06.2013, po przeczytaniu tych wpisów doszedłem do wniosku że wszyscy tam wyjeżdzający muszą mieć samochód, a ja nie mam. Na spotkaniu zapewnili mnie iż oni dowożą ale jak piszecie to tam trzeba się przemieszczać.Nie wiem co mam robić? Ale przy rekrutacji powiedziałem że nie mam samochodu, wpisałem też w ankietę. Może ktoś coś napisze.

Tom

Witam dostałem propozycje pracy w agencji pośrednictwa pracy z koloni czy ktoś pracował za jej pośrednictwem jest to chyba rodzaj pracy tymczasowej na jej zlecenie praca u różnych klijętów na terenie Niemiec proszę ocoś na ten temat

stanley

ja na firme nie narzekam, pracowalem 6 m-cy, wynagrodzenie na czas, nadgodziny wyplacone, urlop tez rozliczony i wyplacony.

darius66p

Witam.Mam od nich propozycje pracy jako elektryk ideale-jobs-GmbH z Koln i nie wiem czy skorzystać.Za każdą wiarygodną i uczciwą opinię będę bardzo wdzięczny

michal

niema zadnych jak nie stawisz sie do pracy automatycznie umowa wygasa wiec badz spokuj

raz dwa

mam tam jechac w marcu i pracowac jako elektryk na fachu sie znam ale nie znam jezyka i nie wiem co robic bo widze ze opinie nie sa zachecajace :( czekam na jakas odpowiedz co byl i moze pracowal tam na budowie

raz dwa

dostalem oferte pracy z IDEAL JOBS GMBH LEIPZIG ale nie znam jezyka niemieckiego jest wogole sens sie tam wybierac bez jezyka czy sa tam jacys polacy co beda w stanie to przetlumaczyc co oni do mnie mowia

Leszek
@raz dwa

Wszedłem dzisiaj na tą strone trochę z braku zajęcia w niedzielę i czytając te opinie -trochy głupot ,trochę prawdy chciałbym napisać jak jest w rzeczywistości . Pracuję w Ideale prawie 2 lata. W niemczech jest ustawowy zakaz max ilosci godzin pracy tygodniowo w przemysle 35 rg tygodniowo a jak firma wykonuje przy okazji lub głównie serwisy wtedy 40 godz . Dlatego jak jakaś niemiecka firma poderwie dużo zleceń i nie może wyrobić sie w tych godzinach ze swoimi pracownikami to musi zlecić to firmie zewnętrznej (lub przyjąć nowych pracowników) i wtedy właśnie korzystaja na takiej sytuacji takie firmy wypożyczajace swoich pracowników jak Ideale Job. Najpierw plusy: płacą zawsze na czas, zawsze jak kończysz prace w jednej firmie (u mnie zawsze w piątek) dostajesz adres (najczęściej SMS) innej Firmy i adres swojego zakwaterowania. Przeważnie jakiś pensjonat w cenie 15 do 23 E za dobę (mieszkanie wpełni wyposażone z kuchnią itd) jak znasz język tak jak w moim przypadku , zawsze po pierwszym tygodniu znajdowałem sobie sam coś tańszego w okolicy. Ktoś pisze głupoty że firma z zakwaterowania coś ma , nikt cie nie zmusza by mieszkać pod adresem który ci podadzą ale na początek jak jedziesz do nowej firmy musisz się tam zatrzymać by nie mieszkać na ulicy. Ja bym się bez samochodu nie ruszał , czasami trzeba się przemieścić 100 a czasami 500 km (bagaże) czasami pensjonat jest 3 km od firmy (codziennie na piechotę do pracy ?)Ja przez ten czas byłem wysyłany już do 5 firm (najdłużej 1 rok najkrócej 3 tygodnie) . Jak nie znasz języka musisz sobie zastrzec że możesz pracować przynajmniej na początek z innym Polakiem inaczej bym nie ryzykował !! Musisz też być dobry w tym co robisz , ja jestem MIGspawaczem i nieraz jak pojadę do firmy to mi opowiadają że było to przede mną kilku co próbowało. Jak nie umiesz coś dobrze to tylko poniesiesz koszty- wyslą cię do 2 -3 firm i odeślą cię zpowrotem bez zapłaty. Do minusów należy to że jak już pracujesz to jest ciężko z wyjazdem do kraju (chyba że kogoś urządzają ilościowo dni rocznego urlopu ?)Pozatym w umowie jest taki punkt że jak opuścisz pracę do firma ma prawo nie wypłacić ci twoich poborów , ale jeszcze co sie z tym wiąże zabiorę ci miesięczne pobory także jak się nie zechcesz stawić tam i w tedy kiedy ci każą !! Płacą ci do 20 nastepnego miesiąca (plus nagodziny które sa odłożone a niewypłacone bo przekraczają ustawowy limit tygodniowego czasu pracy) dlatego firma ma praktycznie zawsze twoje miesięczne pobory które może ci zatrzymać - to jest bardzo zdradliwy punk w umowie !!. Reasumując: jak nie masz pracy w Polsce , jesteś dobry w jakim zawodzie, masz samochód, porozumiesz sie po niemiecku (lub bedziesz pracował z Polakiem) to śmiało możesz wyjechać w innym przypadku bym odradzał . I jak bedziesz pracował to tobić tam gdzie ci każą bądź zgodnie sprawem wypowiedzieć umowę o pracę, nie porzucać jej. !!

stanley

Jacek

stani możesz cos wiecej napisac na temat tej firmy ja mam podpisac umowe na luty.

Stachu

HEj, a w ktorym ideale masz umowe? moj kumpel tez pracuje w ideale od pol roku i nie narzeka mielismy jechac razem ale zona w ciaze zaszla i ne pojechalem troche szprec (usunięte przez administratora) y po niemiecku i ideale pwiedzialo nam ze na starcie potrzeba jakies 200 - 300 euro wiec ne wiem jak znasz jezyk i sie dogadasu to hyba warto

ślązaczek

Witam, dostałem dziś od Ideale-jobs-GmbH umowe do podpisania. Wyjazd by miał być 28 stycznia. Po tym co tu przeczytałem nie wiem co robić. Doradźcie czy jechać czy nie. I ile wziąć kasy ze sobą? I co będzie jak podpisze umowę i nie pojadę? pomóżcie !!!

marek

Witaj piotrze co tam robiłaś i z czego byłaś zadowolona

stani

no jasne, ze jestem pracownikiem podpisalem umowe to jestem prcownikiem, tak to dziala chyba nie? hehe Do dzisiaj jestem w München w firmie (usunięte przez administratora) ale tylko do dzisiaj a od poniedzialku nie wiem gdzie mam 11 brutto ale mam niskie podatki bo jestem zonaty i mam dwojke dzeci hehe nimiecki socjal jest dobry, co nie? a teraz czekam na info i moze bede do polski musial jechac nie wiem jeszcze

Krzysiek

Otrzymałem ofertę z tej firmy z Bonn,przeglądając opinie nic pozytywnego nie znalazłem oprócz tego u mnie jest krucho z językiem niemieckim ale zapewniają że jeżeli jest jedna osoba w brygadzie która zna język niemiecki to wystarczy.Czy ktoś w tej firmie pracował i jest w stanie określić czy nie robią jakiś wałków.

marek

stani - 2012-11-22 09:37:25 ja moge mowic za siebie trafilem na fajna firme ktora udostepnia pokoje wec jest (usunięte przez administratora) Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz hehe nie narzekam a 20 ojro za pokoj to twoim zdaniem drogo? zal mi cie hyhystani gdzie pracujesz i przy czym podaj adres firmy ile zarabiasz

stani

Wiesz, zalezy od budowy. Przewaznie mialem 40 ojro diet. Czasami zadnych ale wtedy za hotel placila firma u ktorej robilem. Teraz mam 50 ojro i to samo zlecenie od 8 miesiecy. no i 11 ojro brutto. Na poczatku mialem jakies 9 brutto, ale zrobilem papiery na elektryka w raj (usunięte przez administratora) i mam teraz robote.

karino
@stani

gdzie robiles papiery na elektryka???

Diamento

Do \"Stani\" pracujesz przez dwa lata dla tej firmy ? To napisz ile otrzymujesz diety i ile placisz za mieszkanie,bo ja wlasnie koncze wspolprace z ta firma.

Stani

Hej. Ja pracuje przez ideale jobs w kolonii przez prawie dwa lata i nie mam im nic do zarzucenia

Zostaw merytoryczną opinię o ideale-jobs-GmbH - Köln

• Jak się pracuje w ideale-jobs-GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ideale-jobs-GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ideale-jobs-GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ideale-jobs-GmbH?

Kandydaci do pracy w ideale-jobs-GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ideale-jobs-GmbH