Opinie o Jobconnect w Köln

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jobconnect. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jobconnect o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobconnect w Köln

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Jobconnect?

Bas Nowy wpis

Czy wiesz coś o tej firmie ?

zalamana Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych ta firma tzn tymi oszustami!!! my padlismy ich ofiara stracilismy 660 zl i do tej pory czekamy na busa ( od piatku) zaklamany Pan K....... pozdrawiam tych którzy czekaja tak jak my i dali sie oszukac.

Vinyl

No i co dostaliście te swoje wymarzone umowy ?

Czy ktoś w końcu decyduje się z nimi wyjechać ??

Kaśka

Jedni uwierzą, że to solidna firma i stracą 330 zł , inni uwierzą, ze to oszuści i nie stracą. Proszę poszukać w internecie więcej informacji o tej "agencji", proszę poszukać fabryki płatków śniadaniowych w Kolonii w Niemczech. Jeśli ktoś nie wpłaci 330 zł, to kontakt się urywa, jeśli ktoś wpłaci, to też kontakt się urywa. Po prostu, oszuści, ale na pewno znajdą się osoby, które zaryzykują i zapłacą. Tym sposobem ci naciągacze zawsze coś zarobią. Powodzenia

@Kaśka

Poczekamy , zobaczymy. Póki co nikt z nas nic nie wie. Przekonamy się 12.

Kaśka Nowy wpis

Jestem pewna, że się nie doczekałeś. Ci oszuści na pewno niedługo, a może już zmienili nazwę agencji i nadal będą na takie samo ogłoszenie łapać szukających pracę ludzi :( Uważajcie na tych, którzy szukają pań, panów, pary, którzy proponują niezwykle dogodne warunki a przede wszystkim uciekajcie od tych, którzy chcą jakąkolwiek przedpłatę. Denerwujące jest to, ze nie ma na takich bandytów sposobu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jobconnect? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Xxx

Czy mogłabym kogoś prosić o kontakt w wiadomości prywatnej na e-maila bądź Facebooka odnośnie dyskusji na temat tej firmy ?

Kaśka

Znalazłam identyczne ogłoszenia zamieszczane w 2015 roku, tylko jest inna nazwa agencji i inne miejsce zakładu produkującego płatki. Poszperałam w necie i znalazłam takie forum, podaję linka .... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,959022 .... Wychodzi na to, że jacyś oszuści od wielu miesięcy naciągają ludzi albo na 70 euro, albo na 330 zł. Gdy otrzymają zaliczkę, kontakt się urywa. Trzeba by to zgłosić na policję, ale ci panowie są sprytni.

@Kaśka

Barwo Kaśka !!! Dzieki Wielkie :) Tak coś czułem że to wszystko razme dosyć podejżane jest. Mam nadzieję że wszyscy to przeczytają i nie dadzą się oszukać

@Vinyl

Najgorsze jest to, że nie wiadomo jak z takimi oszustami walczyć. Najlepiej by było, gdyby nikt nie dał się oszukać, ale propozycja pracy jest tak atrakcyjna, że nie dziwię się, że ktoś w to wchodzi. Mnie samej jest bardzo żal, że to jednak jest przekręt :/

@Kaśka

Szanowni Państwo, chcemy poinformować że oferty pracy zamieszczone w Internecie Z imieniem naszej Firmy: Jobconnet są nieprawdziwe! Nasza Firma zajmuje się pośrednictwem pracy, ale tylko i wyłącznie na terenie Niemiec i my współpracujemy tylko i wyłącznie z Urzędem Pracy Niemiec ( Agentur für Arbeit & Jobcenter). Prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Tutaj chodzi o przestępstwo internetowe. My z tą ofertą pracy nie mamy nic wspólnego. Pytań i wątpliwości prosimy o Kontakt. Prosimy o szczególną uwagę żeby żadnych pieniędzy nie przesyłać! Jak już powyżej zostało wspomniane: Jobconnect żadnych pieniędzy nie pobiera! I nie znajdujemy się pod adresem: Ehernstr. 69, Köln ! My, jako Firma Jobconnect z siedziba na Komödienstr. 48, 50667 Köln – zglosilismy to przestepstwo na Komendzie Policji w Köln dnia 26.09.2016. Z Tego wynika ze ktoś się pod naszą firmę podszywa. Prosimy o ostrożność i czujność.

@Jobconnect

Gdy wpisuje się w Google "Firma Jobconnect z siedziba na Komödienstr. 48, 50667 Köln" pokazuje się jakaś stronka, można powiedzieć nieaktywna, nie można tam uzyskać żadnych konkretnych informacji. Jest tam taka notatka "Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod" w jakim to języku jest napisane? W ogóle to wszystko wygląda jak jedna wielka ściema i lepiej trzymać się od "firmy" Jobconnect, obojętnie pod jakim widnieje adresem, jak najdalej :/

arbeiter
@Kaśka

http://www.jobconnect-koeln.de/ Tą stronę znalazłem - mi działa ale za dużo informacji tam nie ma i wszystko po niemiecku. Ja z bratem mieliśmy już wpłacać kasę, ale w ostatniej chwili wróciłem na tą stronę żeby przeczytać opinie. Jeżeli chodzi o dane do przelewu, imię i nazwisko tego "pracownika" to wszystko się zgadza. Od początku wydało mi się podejrzane to, że trzeba wpłacić kasę (330 PLN) a kilka dni później jest umowa wysyłana, co prawda w mailu potwierdzili, że zwrócą kasę jeżeli się nie podpisze umowy ale chyba nie warto..

Mkb
@Jobconnect

Mogłabym prosić o kontakt w wiadomości prywatnej e-mail ?

@arbeiter

Mąż chciał pojechać prywatnym samochodem i sam poszukać mieszkania. Poprosił o informację, z kim ma się skontaktować na miejscu, by podpisać umowę, ale nie otrzymał już żadnej odpowiedzi. Nie mogę też znaleźć żadnej informacji czy w Kolonii w ogóle jest jakiś producent płatków śniadaniowych. Poza tym, treść ogłoszenia jest identyczna, jak w 2015 w innym mieście. Wszystko wskazuje, że to oszuści.

Vinyl

I nikt nic nie wie o tej firmie...? Zdecydował się ktoś już na wyjazd ? Bo sam się zastanawiam właśnie

arbeiter

Podłączam się, dostałem ofertę pracy w Kolonii przy produkcji płatków śniadaniowych. Ktoś był, jest i ma jakieś informację? Przed podpisaniem umowy chcą 330 PLN na poczet mieszkania, ktoś wie czy zwracają jeżeli się nie podpisze umowy?

bezrobotny
@arbeiter

Ja również mam zamiar wyjechać z nimi ale czy warto ? proszę o jakies opinie

siarenka

czy ktoś już miał styczność z tą firmą?? Proszę o jakieś opienie

@siarenka

@siarenka