Opinie o ideale-jobs-GmbH w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ideale-jobs-GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ideale-jobs-GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ideale-jobs-GmbH w Köln

Miko

ja tez mam dobre wspomnienia z ta firma

spawacz75

Witam, dajcie jakas rade w piatek mam jechac co robic? nie chce popasc w dlugi, pozdrawiam.

piotrek

ja bylam zadowolona ze wspolpracy z ta firma

Lordy

ja mam dobre zdanie o tej firmie. może inni maja zastrzezenia, ale w moim przypadku bylo dobrze. teraz wyjezdzam przez inna agencje i zobaczymy jak bedzie

marikzga

siema mam jechac do herxheim do pracy z tej agencji czy naprawde jest tak zle jak naprawde placą i dokladnie ile i jakie sa ogulnie koszta.wlasnie jutro mam podpisac umowe.pozdrawiam

spawacz75

Witam. Mam jechac do pracy z tej firmy w Niemczech,za tydzien jest zaplanowany wyjazd,widzac opinie jestem w szoku 0 pozytywu. Prosze o opinie osob ktore tam pracuja lub pracowaly,podpisalem umowe jakie sa tego konsekwencje? Pozdrawiam...

grzesiek08

aż tak zle tam jest .

grzesiek08

czy byl ktos zatrudniony w firmie IDEAL JOBS GMBH LEIPZIG..dostałem umowe i nie wiem co robić.po przeczytaniu tych wszystkich opin..pomożcie

Witam,mam pytanie czy ktos z Was pracowal w Esslingen za posrednictwem tej firmy ?

Hej Witam wszystkich wypowiadajacych sie. Czytajac wszystkie te komentarze powiem tak prawda zawsze lezy posrodku i na pewno w niektorych przypadkach Firma IdealeJobs zawinila i w niektorych napewno jadacy ludzie do pracy. Nie ma nigdy super idealnie. Fakt jest taki ze niektorzy ludzie przy procesie rekrutacji nie mowia tez prawdy co naprawde potrafia, tylko mowia ze to co ich pytaja robili sa ze tak powiem w tym mistrzami. Sa naturalnie ludzie ktorzy jada i odwalaja inne jeszcze numery- mieszkaja i potem nie placa tylko znikaja itp. Wtedy Firma ma problem nie ten czlowiek. Sa naturalnie pracownicy ktorzy pracuja miesiacami przez te firmy i jest jakos ok.Kwestia tylko dogadania sie w obydwie strony. Takze wierzac tylko opinia mozna poprostu stracic mozliwosc zaczecia pracy w Niemczech i nie siedzenia w domu bezdomnym lub pracowaniu za grosze.... pozdrawiam anonimo

kasiam1976@o2.pl

Prosze o info.. czy ktos podpisał moze umowe i nie podjął pracy?? czy są z tego tytułu jakies konsekwencje finansowe?? po tych wszystkich opiniach chyba nie chce z nimi jednak współpracowac :/

jack

Rodzina zrozumie twój wstyd. Każdy następny dzień to piętrzące się koszty bez zapłaty umożliwiającej powrót. Bierz zaliczkę i wracaj jak najszybciej.

bullo

Ja bym nie jechał. Wyjechałem przez tą agencję na początku listopada 2011. Przy podpisaniu kontraktu była mowa o innych warunkach. Na miejscu wszystko się pozmieniało. Już w pierwszym miejscu straciliśmy po 120. Czynsz za lokum. Według agencji mieliśmy mieć na pierwszy tydzień po 200 i opłacać zakwaterowanie od piątku do piątku i tak też zrobiliśmy. Szkoda, że w pierwszy dzień pracy dla tej agencji w poniedziałek po 4 godzinach musieliśmy już jechać do Hamburga jakieś 800km, a pieniądze za resztę dni przepadły. Agencja miała to w (usunięte przez administratora) ie, pomimo że prosiliśmy o jeden dzień zwłoki by się rozliczyć, bo właściciele wracali dopiero ok godz. 19 do domu. Umowa była dość jasna, będą starać się szukać nam pracy w obrębie jednego landu, ale widocznie u nich landy są wielkości stanów w USA. Zaliczki mieliśmy co tydzień po 200 euro miały być to same diety (40 euro za każdy dzień przepracowany). Pierwsza wypłata po 20 następnego miesiąca. Zwineliśmy się tuż przed pierwszą wypłatą 15 grudnia. Po wypłacie wszystko było już jasne. 40 euro diety dostaje się za pierwszy dzień pracy w firmie do której się dojechało z innego miejsca później obowiązują diety 4x24 euro i za piątek 12 euro. Tak jak dla niemców. Problem tylko jest taki, że niemcy nie opłacają sobie zakwaterowania, bo za nich robi to firma. To jest tylko na jedzenie. Ta dieta miała pokrywać koszty zakwaterowania, dojazdu i wyżywienia. Przy czym jeden dzień wynajmu wahał się pomiędzy 18 a 25 euro. W Hamburgu przerobiliśmy 4 tygodnie i przerzucili nas z powrotem na południe koło Monachium. Tam tylko robiliśmy już 2 tygodnie. W miejscach zamieszkania nie było pralek, czasem i kuchni. Wydzwanialiśmy codziennie, bo nigdy nic się nie zgadzało. Jakieś dziwne potrącenia przy wypłacie. Obiecanych narzędzi nie dają. Każdy z nas miał przy sobie po 1000 euro i straciliśmy je do zera. Łącznie po 6 tygodniach pracy zarobiłem na czysto jakieś 850 euro. W tej chwili co chwilę dzwoni do nas inna agencja z Niemiec (skąd mają numery, to ciężko powiedzieć), ale ciężko się zastanawiamy czy jechać po czymś takim. Robiliśmy jako elektrycy tak przy okazji

lalus24

witam mam własniee oferte z tej firmy na marzec z warunkami tak jak opisujeciee co teraz mam robic??

KSIĘGOWY

Ja zostałem wysłany przez Firmę ideale-jobs-Leipzig do Niemiec, (dostałem e-mail z miejscem pracy i zakwaterowania) przejechałem się prawie 800 km w 1-dną stronę. I tak np. mnie powitał właściciel hotelu, albo płacisz sam za siebie albo nie ma tu dla Ciebie miejsca (bo ponoć nocowali u niego pracownicy z Niemiec wschodnich-osti i nie zapłacili, ponoć takich przypadków było więcej). Po zakwaterowaniu pojechałem do pracy, zobaczyć gdzie jest firma. Tu zastałem szefa firmy i przywitał mnie, pokazał stanowisko pracy (maszyne etc.). A potem nastąpiła konsternacja bo to nie ja miałem przyjechać tylko, ktoś inny (o mnie nic nie wiedzieli, ba nikt z nimi - pracodawcami- nie rozmawiał o mnie, a na umowie, którą pokazał mi pracodawca widniało jak byk ideale-jobs-Erfurt i inne imię i nazwisko pracownika). Czyli zostałem ugotowany na dzień dobry, ba zostałem najpierw ochrzan, że nie jestem w pracy, potem przeprosiny, że głupio wyszło i tak zostałem z ręką w nocniku. Czy na moim miejscu pojechałbyś jeszcze raz przez Tą Firmę do pracy, do Niemiec ?? (O zwrocie kosztów mogę chyba tylko pomarzyć). A więc gdy tylko dostaniecie e-mail bądź sms z propozycją pracy, sami dzwońcie do pracodawcy bądź Hotelu i sprawdźcie czy o Was wiedzą, aby wam się to nie przytrafiło co mi ! Bo na miejscu może się okazać, że to nie WY mieliście przyjechać tylko ktoś inny !

dudekm56

Ja poczekałem dwa tygodnie dłużej. Teraz mam ból głowy bo nie wiem co wybrać. A każda oferta jest lepsza od tej. Myśle,że ja jechać do DE to nie wybierać byle czego. Czasem warto poszukać dłużej

COWERDIL

Ja z kolegą mamy jechac w przyszlym tygodniu do Koloni po opiniach sam juz nie wiem co robic ,oze ktos napisze dobra rade?

Pawel

Ja pracuje u nich już 5 miesiąc początek byl ciężki ale nie ma tragedii agencje niestety dzialaja w taki sposób że dziś jesteś w stutgarcie a jutro możesz pracować w berlinie, mi jak na razie sie udało zahaczyć w firmie gdzie jestem już prawie 5 miesięcy, co do diety to z niej nic nie odłożysz bo hotele kosztuja ok 25-30 euro za dobe a za sobotę i niedziele nie placą

Właśnie dostałem propozycje pracy z tej firmy ale po odczytaniu wiadomości powyżej jestem trochę zniechęcony. Czy może Pan podać więcej szczegółów? a może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia lub pracował przez to pośrednictwo..?proszę o odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o ideale-jobs-GmbH - Köln

• Jak się pracuje w ideale-jobs-GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ideale-jobs-GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ideale-jobs-GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ideale-jobs-GmbH?

Kandydaci do pracy w ideale-jobs-GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ideale-jobs-GmbH