"Goldener Herbst"

Köln

Opinie o "Goldener Herbst"

ania 2015-02-04 11:02
Nigdy w zyciu z Goldener Herbst oszukuja i zbieraja coraz wiecej pieniedzy a wogole co to za gewerbe oni decyduja i warunki stawiaja.Jezeli jestem na swietach Wielkanocnch to z jakiej racji musze byc na Boze Narodzeniu.Poza tym jak przyjezdzaja po pieniadze to trzeba dodatkowo zaplacic 9euro jak sie niezgodzisz na swieta placisz znowu i to nie male pieniadze a co do umowy to dostajesz ja na miejscu lub jak jedzisz na sztele od pana kierowcy ktory ci mowi ze masz to w samochodzie przeczytac i mu oddac smiechu warte nic dodac nic ujac.Moze ktos wie o dobrej firmie,ktora jest naprawde firma.Pozdrawiam cieplo wszystkie opiekunki nie dajcie sie!!!!!!!!!!!!!
bassken 2015-10-11 11:04
Skoro jest tak zla .to dlaczego nadal tam pracujecie.ja od 2 lat pracuje w niemieckiej firmie w Dortmundzie jako opiekunka .i stwierdzam ze nic nie musze firmie placic zadnych kosztow.firma zaklada gewerbe i nie pobiera zadnych oplat.mozna zatrudnic sie na polska dzialalnosc gospodarcza.zawsze stan faktyczny pacjeta zgadza sie z oferta.a jesli z roznych wzgledow nie podoba sie sztela to zmienia.wynagrodzenie za prace wyplaca niemiecka rodzina opiekunce na konto lub do reki wszystko zalezy od wczesniejszego uzgodnienia.jesli ktoras z pan chcialaby dowiedziec sie wiecej sluze pomoca to moj tel.739618406.to polski tel jestem w polsce.lub user806@wp.pl.pozdrowienia dla wszystkich opiekunek
ewula 2015-10-20 12:52
Po raz pierwszy pojechałam do Niemiec z tą Firmą i jestem zadowolona.Panie z biura zawsze do dyspozycji,kompetentne i miłe.Właśnie mam zamiar dzwonic z prośbą o kolejne zlecenie.Naprawdę nie rozumię utyskiwań na tym forum.Ja ze swego punktu widzenia Goldener Herbst polecam.
Beata R 2015-12-09 14:34
Tez polecam tę firmę na chwilę obecną nie mogę złego słowa powiedzieć
d@z 2016-02-03 20:33
zakończyłam współpracę z tymi oszustkami po 5 latach nie polecam za wszystko trzeba im płacić i jeszcze prezenty dawać to czasem dobrą sztele załatwią ale tylko na jeden wyjazd. wiem co mówię poznałam goldener herbst w koll od tz. podszewki.uczciwym opiekunkom nie polecam
z@d 2016-02-16 10:08
Jak twój facet pięć lat idzie w długą, to mu pewnie też prezenty dajesz, żeby chociaż raz załatwił ci jeden wyjazd?
Bzdura. Pięć lat doić krówkę i po pięciu latach poskarżyć się jak to było źle. To podejrzane.

Ta firma jest uczciwa i daje możliwość dobrego zarobku. Polecam.
nick 2016-02-18 22:17
Wpisujesz nie do tematu i nie o tej firmie, co sugeruje twój nick.
GH z Kolonii nie odprowadza składek...
Kania 2016-04-23 11:19 [użytkownik zarejestrowany]
Byłam już z Gh 3 razy (płaca więcej niż w promedice, gdzie tylko gadają że umowa o prace, a tak naprawdę to zwykła śmieciówka) raz jechałam z Panią co narzekała całą drogę w busie, po czym była bardzo miła dla Pana kierowcy z Goldener Herbst, fajnie jest wywalić frustrację bo się nie kuma co jest 5...jak ja nie cierpię marudnych bab. Jak tak źle to niech jadą z inną firmą albo sobie same organizują wyjazd i dogadują się z Niemcami, rozliczają, etc.
MagdaB 2016-04-23 11:30
Ja lube Bardzo Panią Anię z Goldener Herbst, jest cierpliwa i zawsze mogę się do niej zwrócić, zależy kto po was przyjedzie, na kogo się trafi. Tak samo z rodziną, są lepsze i gorsze miejsca. Jeśli idzie o rozliczenia to firma jeszcze nigdy mnie nie oszukała, było tak jak mówili.
MagdaB 2016-04-23 12:20
a za co musiała Pani płacić dodatkowo?
MagdaB 2016-04-23 12:23
Za co dokładnie musiała Pani płacić dodatkowo???
ELŻBIETA 2016-06-30 17:18
NIE ZNAM LEPSZEJ FIRMY OD GOLDENER HERBST....WIELE ZAWDZIĘCZAM ZESPOŁOWI KTÓRY POMAGA PRACOWNIKOM W TRUDNYCH SYTUACJACH.... I NIE ZGODZĘ SIĘ Z OPLUWANIEM TEGO POŚREDNIKA...
Basia 2016-09-25 20:36
Wieczne problemy liczy się niemiecki klient, teraz podwyżke za biuro zrobili rodziny niemieckie muszą im płacić ze na 380 e
Goldener Herbst 2016-09-29 14:49
Podwyżka opłat dla niemieckiego klienta nie wpływa na wysokość, opłaty za biuro dla Opiekunek. Na ten moment mogę zagwarantować, że ani w tym roku ani w kolejnym 2017 ta opłata nie ulegnie zmianie. Ponadto firma oferuje bonus dla wszystkich osób pozostających na jednej Stelli przez pełne 3 miesiące. Oraz wszystkie osoby, które podejmą z nami współpracę na podstawie polskiej działalności gospodarczej ponoszą niższą opłatę za nasze usługi.
Wszystkie osoby zainteresowane informacjami na temat ewentualnej współpracy zachęcam do kontaktu z naszym biurem rekrutacyjnym w PL lub z biurem w Koln.
Pozdrawiam.
Jakub 2016-10-21 11:29
Kurcze dzięki za ostrzeżenia.
Miałem jechać z tą firmą.
Już nie pojadę!
Wdzięczna 2016-11-14 12:51
Szanowni Państwo ,
Zaczynałam pracę w firmie GOLDENER HERBST dwa lata temu z bardzo słabym niemiecki, pomimo tego otrzymałam pracę tego samego dnia, w którym przeszłam rozmowę wstępną , pracowałam wcześniej przez polską agencję gdzie moje wynagrodzenie wynosiło 750 Euro , jakie są zarobki w GH od 50 Euro za dzień w górę ,
dodatkowo firma ta płaci za dobrą znajomość języka , posiadanie prawa jazdy , czy opieką nad zwierzętami, nigdy nie płaciłam żadnych łapówek ( opiekunki dają łapówki samo za siebie mówi..... proszę sobie dokończyć moją myśl) Zawsze szanuję i opiekuję się moimi podopiecznymi najlepiej jak potrafię , dostawałam trudne sztele , ale radziłam sobie , wiedziałam ,że to ja wchodzę do domu mojego podopiecznego i to ja muszę się podporządkować , moi podopieczni zawsze byli zadowoleni z mojej pracy . Firma GOLDENEREN HERBST docenia pracę opiekunki, dziś otrzymałam propozycję pracy za 70 Euro/dzień. Nigdy żadna z pracujących tam dziewczyn nie potraktowała mnie w sposób niegrzeczny , fakt nie oddzwaniają , ja to rozumie , to duża firma i nawał pracy , próbuję do skutku aż się dodzwonię . Reasumując krótko wszystkie tu negatywne wpisy o firmie GOLDENER HERBST
DROGIE OPIEKUNKI i OPIEKUNOWIE JEŚLI CHCECIE PRACOWAĆ ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY Z GOLDENER HERBST i tu na forum dziękuję firmie SENIORENSERVICE GOLDENEREN HERBST za miłą współpracę i przede wszystkim, że przez cały rok mam pracę, szczególne podziękowania dla Pani Oli Marzyńskiej i kierowcy przemiłego Włocha Antonio Timineri .
Pozdrawiam Panią Królikowską i cały zespół robicie kawał ciężkiej dobrej roboty
meggi 2017-01-12 20:10
ja pracuję za 1300 i więcej i mam odprowadzane składki od średniej krajowej-ale w tej firmie nie pracuję-pozdrawiam
Natalia Mar. 2017-06-17 20:42
Ja raz jechałam bez języka pierwszy raz przez tą firmę. Pani Krolikowska dała mi pracę za co jestem wdzięczna do dziś. Szefowa jest bardzo wyrozumiała kobietą, Kasa na czas, a to chyba najważniejsze...JA POLECAM I NIE CZYTAJ CIE BZDUR CO PISZA TE, KTORYM SIE NIE CHCE PRACOWAC. DOBRZE WIEMY PO CO JEDZIEMY DI TEJ PRACY. SĄ RÓŻNE LUDZIE, CHARAKTERY.....MY JESTEŚMY TYLKO OPIEKUNKI. POZDRAWIAM.
Krystyna 2017-06-25 21:47
Nie mam zupełnie pojęcia skąd takie obrzydliwe komentarze na temat firmy Gooldener Herbst. Ja współpracuję z nimi ponad trzy lata i ani razu nie miałam żadnych nieprzyjemnych sytuacji...nadmieniam nigdy nikomu nie dałam ani jednego eura łapówki i jestem bardzo dobrze traktowana. Trzeba po prostu pracować a nie liczyć na cud, że pieniądze same spadną z nieba. Jestem oburzona na opluwanie pracowników, to jest wręcz karygodne. Zawsze sa mili...wszyscy bez wyjątku czy pracownicy z biura czy kierowcy...Polecam firmę z całego serca
anna 2017-07-11 16:26
Goldener Herbst wybiela sam siebie . Zabawne.
Jadzia 2017-08-05 20:26
Myślałam ze za to wszystko płaci im rodzina a ja mam na czysto 2450 euro jak piszą w swoich ogłoszeniach,ze to jest netto
Zostaw swoją opinię o "Goldener Herbst" - Köln
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Goldener Herbst"