Opinie o Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie w Koszalin

Ile elfa placi na start

Lol
@Tomek

3000 na start, po 3 miesięcach +400zl premii

@Lol

Dzięki, to ja też za te pieniądze dziękuje pozdrawiam

Jagoda
@Lol

3100 na start, po 3 miesiącach podwyżka i dodatek 400zl, po roku można zasłużyć na 600

były
@Jagoda

zasłużyć ,dobre w teorii.. kierwonicy robią wszystko, by na rozmowie uciąć ci punkty tak, żeby jednak nie dostać tego wyższego dodatku

Jan
@były

To jakie mają wymówki w takich sytuacjach? Często ucinają te premie?

@Jan

Premia jest przyznawana w 2 progach niższym lub wyższym, niższy to 400 zł. Niższą premię otrzymują osoby, których często nie ma w pracy, które nie stosują się do przepisów BHP, zasad kontroli jakości lub zasad współpracy z innymi osobami. Zasady sa jasne dla wszystkich.

Pablo
@Jan

Rozmowa roczna. Kilkanaście kategorii oceny Tak po ucinają punkty, że wyższego progu nie osiągniesz

@Pablo

Zgadza się, każdy wie jakie kategorie są oceniane i jakie zachowanie jest najwyżej punktowane. Nie są to rzeczy z kosmosu, co potwierdza fakt, że spora grupa ma wyższy pułap, ale wymagają trochę zaangażowania i trochę wysiłku.

pablo
@Źródło

Taaa można opowiadać komuś kto tych rozmów nie miał. Na szczecińskiej pewnie dalej nikt nie ma wyższego. Jak co roku o czym tu pisać .Po zmianie pracy mam więcej na rękę , niż tam mają brutto

@pablo

Fajnie, że znalazł pan pracę, z której jest pan zadowolony. Powodzenia!

Czy istnieje możliwość rozwoju w Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie?

ŹRÓDŁO

Rozwój to bardzo szerokie pojęcie. Jeśli rozumiemy je jako uczenie się i zmianę tego jak wykonujemy są zadania, to zdecydowanie tak.

WOW 3100!!! Co za rozrzutność.... Za te prace minimum 3800Brutto bo nikt nowy tu nie przyjdzie...

Lol
@pracownik

3800 to nawet nie wszyscy starzy pracownicy mają.

Nie operator tylko terminator za 2200 netto nie dajcie się nabrać nie warto pozdrawiam

Iwasthere

Dokładnie. Masz być haker, paker, elektronik, operator magazynier. Za umiejętności operatorskie dostaniesz tyle samo, co magazynier bez uprawnień na wózki ????????????

Konkord
@Iwasthere

Magazyniery z uprawnieniami w elfie o wiele więcej zarabiają niż to co piszecie. Tak samo na innych działach. Minus firmy że wypłata jest indywidualnie rozpatrywana. Więc jak jesteś ogarnięty to zarobisz. Dużo osób przychodzi i nic ponad przeciętne umiejętności nie pokazuje a chce zarobić odrazu super kasę. Bez urazy ale gdyby każdy był taki dobry jak dużo chce zarabiać to by nie przychodziło się do pracy na najniższy szczebel tylko szukało czegoś bardziej ambitnego.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Koszalin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

I co kolejne zwolnienia jak na wiosnę...

Gosia

Traktują ludzi ja śmieci. Przykład: wszystkie soboty prasującego końca roku obowiązkowo. I łaskawie nam za nie zapłacą . Ale jak to prezes powiedział, nie przyzwyczajajcie się bo to tylko płacą dla tego bo nie mają kiedy dni wolnych oddać. I zaraz jak wyrobimy plan produkcyjny będziemy musieli zapierd... dalej pracujące soboty ale już za darmo za jakieś dni wolne które łaskawie ustala kiedy możesz odebrać.

Mark
@Gosia

To jedna z tych firm gdzie szefostwo uważa że robi łaskę że pozwala wogole pracować w swojej firmie. Myślą że jak dadzą 2800 brutto to mogą traktować pracowników jak własność

Ty
@Gosia

Naprawdę jest tak źle? Ponoć fajna to firma była, szanująca i szanowana.

Aaa
@Ty

Teraz to inna firma niż kiedyś

Przyklad
@Ty

Ludzie nie chcą już się tu zatrudniać, co się dziwić za najniższą krajową (usunięte przez administratora) to trochę słabo. Przy czym ta praca wcale nie jest łatwa (np.malarnia) Do tego przy braku ludzi zmuszają do pracy obowiązkowymi sobotami do końca roku i w następnym roku pewnie też tylko już bezpłatnie bo to zapowiedział "prezes".

Niewolnik
@Gosia

Każą przychodzić we wszystkie soboty do 12 grudnia. Kto nie przyjdzie dostaje naganę z wpisem do akt. Co z tego, że 100% płatne jak człowiek będzie zajechany... A tylko dlatego każą nam przylazic, bo mają z góry ustalony plan roczny i za to otrzymują ogromne premie. Czyli robimy jak niewolnicy na ich wynagrodzenia. Kiedyś była robiona lista chętnych na soboty i nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Kierownicy i cała reszta, która prowadzi ten... Obudźcie się, bo wystarczy ze kilku strategicznych operatorów rzuci papiery i leżycie. Z niewolnika nie ma pracownika.

Nudna
@Niewolnik

To do dzieła, rzucajcie papierami. Potraficie tylko wylewać swoje żale na forach, zastraszać a gów.. robicie. Już kilka osób "strategicznych" rzuciło papierem i co? Padła firma? Tego nie widzicie, tylko psujecie atmosferę między nami pracownikami i między pracownikami a kierownictwem. Przez was później my, którym zależy też musimy cierpieć! Dobrze kierownictwo mówi, weźcie się za robotę to i kasa będzie.

Krysia
@Nudna

Nie byli tacy strategiczni ja można ich w chwile zastąpić albo gdy jak na malarni niektórzy zapierdzielaja za nierobów co mają gdzieś wszystko byle odbębnić 8h i nara.

@Nudna

Kasa???? 2200zl haha..... .

Teraz zatrudniają po tym jak pozbyli sie 30 osób bez żadnych skrupułow,a co bedzie jak z nowu bedzie spadek zamówien....2200 na reke ale jak mozesz szukaj gdzie indziej nie polecam pozdrawiam

Jakub

Największym żartem jest to że nowi pracownicy którzy teraz przychodzą mają na start większą stawkę niż ci co już pracują . Zero wyrównania wypłat. Są ludzie co pracują 2 lata i mają 2800 brutto a nowi teraz 3100 . Bardzo motywujące podejście firmy do pracowników. To po prostu kpina. Niektórym opłaca się zwolnić i zatrudnić na nowo bo w życiu w tej firmie nie dostaną podwyżki jednego roku np 300 żeby chociaż się wyrównało z nowo zatrudnionymi.

Hubrix

Nie polecam firmy. Zarobki super słabe. Niepłatne(za dni wolne wyznaczone przez pracodawcę) a obowiązkowe soboty planowane już czasami miesiąc-dwa wczesniej. Do tego jako jedyna firma w Koszalinie podczas covid zabrała wszystkie benefit na cały rok z góry (sodexo, 2xpo 600 na wakacje oraz potem na święta) nawet wymianę butów wstrzymali. Kompletnie niedocenia się tu dobrych oraz wieloletnich pracowników. Teraz się dziwią że nikt nie chce się zatrudnić. Szczerze jeśli ma ktoś opcję gdzie indziej iść do pracy to napewno będzie tam lepiej.

Bart
@Hubrix

Prawda. Firma od paru lat działa na zasadzie byle się kręciło nieważne jakim kosztem. Dobrzy pracownicy odchodzą zostają tylko ci co muszą lub już się przyzwyczaili. Firma napewno nie da dobrze zarobić. Będą mydlić oczy lepszymi czasami, lepszymi pieniędzmi i tak puki tylko się da.

ZIOMEK
@Bart

Dokładnie. Było mydlenie oczu, że będą super dodatki, żeby się zgodzić, bo się opłaci, a okazuje się, że albo masz najwyższy (mają nieliczni), albo najniższy i jest on uzależniony od frekwencji. Nie ma cie powyżej 3 dni w miesiącu i cały dodatek przepada. Nazbiera ci się w roku powyżej 10 dni, to w każdym miesięcy, w którym będziesz choć jeden dzień na zwolnieniu, lub weźmiesz urlop na żądanie, dodatek też przepada

Michal
@ZIOMEK

Obowiązkowe soboty wpisane w plan produkcyjny to wogole chyba nie do końca legalne. Ale co im zrobisz , powiesz coś to wymyślą coś by dojechać całej firmie jak to było z sobotami płatnymi. Wymagają od ludzi coraz więcej nie dając nic od siebie. Prezes uważa chyba że za marchewkę się do pracy przychodzi. Do tego jeszcze maseczki na firmie trzeba nosić , nie pracować w tłumie itp. Ale jak w szczytnym celu wymyślili sobie gaszynchalange to nikomu nie przeszkadzało z całą firma w jednym miejscu na placu ściągniętą była .

Ziomek
@Michal

Trochę ludzie są sobie winni, bo za tą właśnie marchewkę będę tyrać nawet na 2 zmiany. Jest jeszcze bonus. Za 15 lat pracy dostaje się... Dyplom i 75 % miesięcznego wynagrodzenia ???????? Gdzie znajomy w Stoisławiu na dwudziestolecie dostał 1000 za każdy przepracowany rok (tak dla porównania)

XD
@Ziomek

Z tego co słyszałem to niektórzy musieli się upomnieć o ten dyplom i kasę

Arek

Najpierw zwolnili 30 osób potem dają ogłoszenie o rekrutacji brak słów.... Pozdrawiam

@Arek

Myślę, że więcej niż 30 osób. Chyba jako jeden z nielicznych zakładów w okolicy robił tak drastyczne cięcia...

Słyszałem że mają być podwyżki czy to prawda? Bo teraz to lipa straszna...

@Marek

Nie jest to prawdą. Podwyżek w tym roku nie będzie.

ZIOMEK
@Marek

Podwyżki w tej firmie są. W okolicach kwietnia. Nie było w tym roku, to już nie będzie

Arek

Firma słaba finansowo a kierownictwo zbyt głęboko w (usunięte przez administratora) szefa i tyle... nie polecam

Jakie wartości są cenione w Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie?

Prcus

Praca nie jest zła ale na krótszy czas. Nie ma kompletnie profitów z długoletniej pracy. Wręcz czym dłużej się pracuje tym ma się gorzej. Są ludzie co po 12 latach pracy na odpowiedzialnym stanowisku mają po 2500 na rękę z uprawnieniami na wózki itp. W porownaniu do niektórych firm z Koszalina jest o niebo lepiej, ale nie jest rewelacyjnie.

@Prcus

Super firma nie kłam 2500 ale za l4!! a tak2900 netto... Za 1 zmianę...powodzenia w Koszalinie nie znajdziesz polecam

Pracus
@Arek

Chyba ty masz tyle bo wszyscy co są krótko zatrudnieni mają 2900 albo 3000 brutto!!! Plus ta śmieszna premia 400 brutto za przychodzenie do pracy. Może jako operator na tych drutach masz więcej po paru latach pracy ale na malarni to wątpię by ktoś miał więcej niż 2500 na rękę. A wiem że wielu nawet tyle nią ma. Firma nie pozwala rozmawiać o zarobkach ale ludzie co mało zarabiają gadają. Tylko ci co mają więcej nic nie mówią żeby przy rozmowach o podwyżce jeśli może za rok będzie xd nie mieli punktu zaczepienia.

Pracus
@Arek

A zresztą jak na jedną zmianę? To chyba nie w tej firmie pracujesz. Zmiany są od 6-14 14-22 , a przed korona jeszcze była nocna dla produkcji. 2900 za jedną zmianę na rękę xd Może po paru latach. A na malarni raczej nie możliwe. Magazyn też średnio. Mydła oczy super podwyżkami itp. ale jak przychodzi co do czego to dadzą ci wielkie (usunięte przez administratora)

John
@Pracus

Dokładnie. Opowieści o podwyżkach są najlepsze

Czy w firmie Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie są regularne szkolenia pracownicze?

Metedronix

Nie

Czy Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie praktykuje "luźne piątki"?

Lepiej nie

Elfa praktykuje niepłatne nadgodziny. Nic ponad to

...

Luźne zwieracze jedynie haha

Helena
@...

Tak się zastanawiam, czy to wynagrodzenie w ogłoszeniu Elfa na produkcję - 2900 złotych - to nadal jest aktualne? Bo to ogłoszenie z zeszłego roku. Więc może coś się zmieniło?

@Helena

Teraz są tylko zwolnienia,też mnie to czeka kwestia tygodni...pozdrawiam

@Helena

Niestety nic się nie zmieniło. Podwyżki też są minimalne, a zamiast tego masz dodatek, który jest uzależniony od frekwencji. Jeśli nie ma cię pow 3 dni w miesiącu to przepada Jeśli w ciągu roku nie ma cię ponad 10 dni, to w każdym miesiącu, w którym masz chociaż jedną nieobecność nieolanowaną (w tym urlop na żądanie) też przepada

Magmen

Teraz do tego kryzys jakiś czas jest, a już firma zaraz się zamyka i zwalnia wszystkich.

@Magmen

Może nie zamyka, ale jest kolejna fala zwolnień. Dziś znów 9 osób, a co to dalej? Dobrze, że od 1.06 ide gdzie indziej i za lepsze pieniądze

Bartoszia

Powiem jak babcia, kiedyś to była fajna firma, nie to co teraz -;) Po różnych dziwnych zmianach "na lepsze", odejściu kilku wartościowych osób to już nie jest to.

Jan
@Bartoszia

Co Twoim zdaniem zmieniło się w firmie na minus od tego czasu? Ciekaw jestem co mi powiesz na ten temat, każda szczera opinia jest bardzo pomocna, więc daj znać!

Lepiej nie

Elfa? Dostaniesz na wejście może 3k brutto. Nie wolno rozmawiać z innymi o twoich zarobkach (mają coś do ukrycia?) Brak prywatnej opieki medycznej, brak multisport. Rozwój? Zrobią z ciebie człowieka do wszystkiego, żebyś mógł zastąpić innych, ale nie licz na jakieś $$ za to. Bezpośredni przełożeni są naprawdę w porządku, ale co z tego, jeśli wyżej jest dziadowstwo.

@Lepiej nie

Dodam jeszcze tylko, że nadgodziny są tylko do odbioru. Elfa nie płaci za pracę w godzinach nadliczbowych

ciekawy

ile na rekę teraz płacą na pełen etat na produkcji?

@ciekawy

Idź na kasę do Biedry, dostaniesz więcej

mada

z perspektywy klienta rzecz oceniając to ich sposoby organizacji na przestrzeń domową, szczególnie zakładka inspoiracje na ich stronie internetowej bardzo mi pomogły, wierze że tak profesjonalna i inspirująca firma daje duzo kasy pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie - Koszalin

• Jak się pracuje w Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie?

Zobacz opinie na temat firmy Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie