Opinie o ISO-Perfekt Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ISO-Perfekt Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ISO-Perfekt Polska o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO-Perfekt Polska w Kraków

lolek

Rojek bierze kasę za za trudnienie w iso Perfekt.

Ole

Taka dostaniesz odpowiedz ze nasza firma nie zwraca za badania lekarskie i tyle ....

Ole

Arku nie zwracają za badania , a rotacja jest ..... Cały czas tam robię ... Niestety

Nie zwracają za badania

Monter

telefoniczna

czy pracpwałem na obiektach przemysłowych, czy pracował przy wełnie,

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Fizolek

Ja tam pracuje i powiem wam moja ocenę . Młodym chłopakom nie polecam ponieważ zostaniecie wydymani . Badania lekarskie każą robić pieniędzy nie zwracają . Oszukują na stawkach . Jak nie masz doświadczenia no to rozumiem ze na montażu moze młody dostać mniejsza stawkę ale jak robimy demontaż to pieniądze powinny byc równe dla wszystkich , bo nie zauważyłem zeby młodzi pracowali gozej o starych pracownikow . Nie polecam tej firmy nikomu . Jeden chłopak po przyjeździe na robotę sie rozchorował przepracował chory pare dni i niestety zjechał do domu bo tu na miejscu nikt mu nie chciał pomocy udzielić i maja chłopaka daleko gdzieś . Tak wychodzi ze my tu nawet ubezpieczenia nie mamy . Skoro pracujemy w Niemczech to chyba jakieś ubezpieczenia mamy . Przykre to ale prawdziwe ...

tomtom

arek..na montera izolacji a praca miała być w Niemczech,a oddzwonili jakiś miesiąc po wysłaniu dokumentów i po wstępnej rozmowie wiec nie spieszyli sie ,ale jak szukają to odzywają się po czasie zęby jechać już zaraz bo jest tyrka...jedz gdzie chcesz aby była uczciwa oferta a nie jak tu !!!

tomtom

zadzwonili i zaoferowali 5 euro,kierownik ocenia a rozmawiałem chyba z jakim kierownikiem bo dalo sie wyczuć ze cwaniak,mieszkanie w paru chłopa na chacie. Powiedziałem mu ze to nie jest legalne jak nie ma nawet minimum a min 8 euro to przy pomidorach w Holandii dostaniecie,wiec oferta wciaz aktualna wciaz szukają frajerów..poczym go olalem bo juz mi sie dalej z nim nie chciało gadać Wszystko to co było złego na tym forum okazało sie prawdą !!!

bury

Ja tam pracowałem sami oszuści pięknie mówią przed wyjazdem (usunięte przez administratora) a zapłacili ledwo 6,5 euro żadnych składek nie płacą .Ostrzegam wszystkich dajcie sobie spokój z tymi oszustami.

Stefan

Nie polecam tej firmy. Mobbing, traktowanie pracownika bez szacunku. Podwinie Ci się noga - do widzenia

Anonymous

Widziałaś czy wiesz o tym bo z biura jesteś jeszcze i oszusci

Kumpel

Ją jak pytalem czy warunki będą na umowie tak temat się urwał i więcej nie napisala

easy

Mi dzisiaj zadzwonili oferowali 8,50 w euro zależne od kierownika na miejscu czyli wielka niewiadoma ile będzie, umowa i składki od stawki minimalnej a nie średniej krajowej. Jak poprosiłem o więcej info przez telefon na temat umów,firmy itd kobieta z firmy powiedziała ze da znać przed samym wyjazdem co i jak i czy jadę wiec nie sa chętni do podawania za dużo info,a ja lubię wiedzieć cos o firmie przed wyjazdem, moze szukają mało kumatych ludzi i po postach tutaj widzę ze ich na pewno znajda Powiedziała ze niby nikt tam nie narzeka ale co mogla powiedzieć-dobra ściema to polowa sukcesu Moje przemyślenia na ten temat po przepracowaniu 11 lat za granica są takie ze na pewno jest coś nie tak,czuć to na kilometr nie wymagają jezyka aby nie potrafić walczyć o swoje- proste. Praca w Niemczech, no i ta stawka minimalna a juz w Euro to niby można fajnie zarobić, jak by tak było to i umowa polska by zachęcała do jej podpisania inne firmy oferuja podobnie ale płaca stawki od średniej krajowej a nie minimalnej. Ubezpieczenie i szkolenia Bhp przy takich pracach tez jest potrzebne,wręcz wymagane chyba ze ktos nie ceni swojego zdrowia,a jak nie zna sie języka bo nie wymagają to i swoje prawa w danym kraju nie powalczą jak by było coś nie tak Ja tam gadam tylko po angielsku i wiem ze będę sie głupio i obco czul jak nie będę ogarniał niczego po niemiecku Mi powiedziała ze wyjazd jakoś w maju i ma oddzwonić, ja tam i tak pracuje obecnie ale poczekam jak to się rozwinie... Ps a teksty typu spanie na ziemi i krzesłach,brak noclegu,zle warunki Bhp itd szanuj siebie !!! i znaj swoja wartość a nie łapiecie wszystko jak biali niewolnicy, jak nie ta praca to inna,a w tyłek nie można wchodzić ,firma bez dobrych pracowników nie będzie istniej wiec sami jesteście swoimi kowalami Jak by mnie na coś oszukali 1 weekend walił bym z powrotem Powodzenia

Łisowiec

Lepiej u nich nie pracować oszuści wykorzystują ucinaja godziny zamiast 8 euro masz 6

Ciekawy

A mi powiedziała 8euro na rękę ale jak napisałem czy będzie te 8euro na umowie zapisane to już brak kontaktu, ją jednak nie jadę jadę na montera konstrukcji lepszą robota niż przy welnie.

Chetny

Kontaktuje sie cały czas , wyjazd na początku kwietnia , nie chciała mi podać konkretnej stawki , tylko ze niby 8,5 euro . Wyjazd na montera izolacji . Ja ryzykuje , jadę .

Ciekawy

Chetny ja tez mam wyjechac z tej firmy pierwszy raz z iso. Kiedy do ciebie babka sie odzywala? Ile ci zaproponowali euro na reke?

Chetny

Konkretna odpowiedz , jechać czy nie ? Pierwsza praca za granica , mam doświadczenia 3 lata .

sebaa srebaa

Dalej usuwacie nieprzychylne o firmie opinie czy już wam się znudziło??? Jak ja się ciesze że już w łiso nie pracuję.

Elton

Moniek to nie ta branżą o której ty piszesz.

Elton

nie daja umow o prace jakas zlecenie umowe i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o ISO-Perfekt Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ISO-Perfekt Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ISO-Perfekt Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISO-Perfekt Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISO-Perfekt Polska?

Kandydaci do pracy w ISO-Perfekt Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISO-Perfekt Polska
1.6/5 Na podstawie 144 ocen.

ISO-Perfekt Polska