GOMEZ

Opinie o GOMEZ

Zniesmaczona

Mimo negatywnych komentarzy zdecydowałam się na prace w Gomez. Przekonałam się na własnej skórze, że wszyscy którzy odradzają tutaj pracę - mówią prawdę. Nie polecam pracy. Szkoda czasu i nerwow.

nikt

Napisze o pracy w magazynie. Praca tam nie ma nic wspólnego z pracą magazyniera. Praca tam polega na oklejaniu tzw metek na rzeczach albo szukaniu rzeczy do wysyłki. Wszystko odbywa sie na stojąco mimo, że można wiele prac wykonywać na siedząco to zabrania się pracować na siedząco. .Krzesła leżą złożone w kącie ale pracownikom nie można na nich siedzieć jakby za karę. (usunięte przez administratora)Wmawia się pracownikom że krzesła są niebezpieczne w pracy hahaha. niskie płace (usunięte przez administratora)złoty za godzinę. już nawet ukraincy za tyle nie chcą w Polsce pracować. W umowie podpisujesz że zgadzasz się na kary i pieniądze mogą zabrać ci za wszystko nawet do 30%. Musisz rejestrować nawet wyjście do ubikacji jak za często będziesz chodzić i za długo będzie sikał to zabiorą ci pieniądze. Panie Prezesie jabłkami się też nie zachęca pracowników by pracować w gomez tylko godnymi zarobkami.i dobrymi warunkami pracy a te są straszne.Nie polecam tej firmy.

Koordynator Magazynu

Witam, Jako że miałem tą wątpliwą przyjemność wziąć udział w procesie rekrutacyjnym w firmie Gomez, postanowiłem podzielić się z wami swoją opinią. Stanowisko na jakie aplikowałem to Koordynator Magazynu. Proces rekrutacyjny składał się z 3 etapów, pierwszy rozmowa online, drugi assesment center, trzeci rozmowa z członkiem zarządu. Sam proces rekrutacji nawet ok, natomiast stosując metodę rekrutacji assesment center nie ma potrzeby wydłużać procesu rekrutacji i wykonywać 3 etapu więc tu już widać brak profesjonalizmu firmy. Stanowisko miało być samodzielne, niestety w trakcie rekrutacji otrzymałem informację że prawdopodobnie będzie 2 koordynatorów co było dla mnie co najmniej dziwne. Przeszedłem wszystkie 3 etapy rozmów i teoretycznie już powinniśmy podpisywać umowę. Finał jednak jest taki że nikt się już ze mną nie skontaktował, nie otrzymałem ani maila ani choćby zwykłego sms. Dodatkowo dowiedziałem się że ogłoszenie systematycznie pojawia się średnio co 2 miesiące od około roku. Firma chce prowadzić rekrutację ale nie koniecznie ją zakończyć. Reasumując kategorycznie odradzam, osobom które będą chciały aplikować na to stanowisko, strata czasu i szkoda nerwów.

Klient

Porażka....podejście przez pracowników działu obuwie damskie. Ze względu na fakt,ze jestem chory na astmę noszę inhalator i nie mam obowiązku noszenia maseczki nie mam obowiązku nosić ani przedstawiać zaświadczeń lekarskich. Niestety nie zostałem wpuszczony do sklepu ponieważ Pani zarządzała zaświadczenia i mojej chorobie, twierdząc,ze jest to polecenie odgórne :) Ale czyje ? Jak z informacji z telewizji wynika ,ze osoby chore nie mają obowiązku noszenia maseczek. Tymbardziej Panie zakładają w pośpiechu maseczki wtedy jak klient wchodzi a normalnie ich nie noszą. Kwartalnie zostawiałem około 20 tys na odzież w tej sieci sklepu i po zachowaniu tej Pani juz do z zakupów w tej sieci zrezygnuję chyba że Pani ta przestanie tam pracować. Pozdrawiam i odrazam zakupów

karo
@Klient

No i dobrze ci tak

Mailowe umówienie rozmowy, dość odległy termin bo ok. 2 tygodni od maila z zaproszeniem. Samą rekrutację oceniam bardzo słabo. Pani unika odpowiedzi na konkretnie zadane pytania, o sposób pracy, oferowaną stawkę, okres wypowiedzenia, dodatek medyczny. Nie ma nic, liczą się tylko jej pytania bo uwaga „ona jeszcze nie wie czy chce mnie zatrudnić” ;-) to ja się pytam po co ze mną w ogóle rozmawia? CV w detalach opisuje rozwój kariery, główne projekty i taki tekst. Masakra. Generalnie po nie uzyskaniu żadnej odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, a jestem seniorem na rynku i to nie jest tak, że ja bez tych odpowiedzi wiem, że chcę pracować dla nich po prostu podziękowałem i przerwałem rozmowę. Efekt wiadomy, brak posady, ale tak masakryczny brak konkretów, że nie żal porzuconego tematu. Szkoda czasu z nimi rozmawiać o ogółach.

Wypytuje o doświadczenie zawodowe, robi jakieś notatki. Opowiada o firmie, ale bardzo ogólnie, zadaje pytania otwarte jak się zarządza zespołem, takie bardzo humanistyczne, zero jakichś konkretów.

Wixer

Byłam tam cztery dni... Przez pierwsze trzy, siedziałam i klikałam na aukcję ubrania a w 4 była z sesja z modelkami. No już przed tą sesja zwalili mnie z komputera bo się okazało że potrzebuję go fotograf i miałam czekać jak przyjda modelki żeby się dowiedzieć co i jak (byłam na stanowisku asystentka fotografa). Gdy jeden z fotografów mnie widział bodajże (usunięte przez administratora)dowlail mi tekstem że co nie mam co robić prawda? Bylo mi dziwnie, typ o imieniu (usunięte przez administratora)głowa wyżej niż mu się wydaje... Bo co? Dziewczynę przyjęli na dane stanowisko? Jedna dziewczyna mi mówiła co mam robić a później pojechała na szkolenie bhp i zostałam sama z modelkami i ta dziewczyna że ja już wszystko umiem taa po 30 min napewno. I się zaczęło że tego nie zrobiłam że to źle... I tak dalej. Nawet nie raczyli mi powiedzieć że jest przerwa tylko wszyscy wyszli sobie. Jedne fotograf zapomniałam jak ma na imię (taki miły) piwiedzial mi. (usunięte przez administratora)Ogólnie atmosfera kiepska, mają Cb gdzieś, nawet jak chciałam z menago porozmaiwac to nie miała dla mnie czasu dla innych tak. Na do widzenia nawet" cześć"nie uslyszsz bo mają Cb za byle co..(usunięte przez administratora)

blablol

Hej, jak oceniacie pracę konkretnie w dziale obsługi klienta? Jakie wrażenia?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie GOMEZ?

Były Pr.

Premia uznaniowa jest niby w całości wypłacana jak robisz swoje(usunięte przez administratora) I siedzisz w pracy dłużej, stajesz na głowę, bo w sumie na samej podstawie się nie wyżyje. Ale rzeczywiście w moim przypadku premia była. Tyle że jest zawsze ta niepewność... System jest dosłownie uznaniowy. Jak uzna zarząd, tak będzie. Ni jak ma się to z bezpieczeństwem finansowym.(usunięte przez administratora) Jak mam pochwalić, to ludzie głównie spoko. Przynajmniej w moim przepadku współpracownicy na plus. Kadra zarządzająca się w to nie wlicza, oj nie ;p

Ile czeka sie na odpowiedz zwrotna po rozmowie?

Ciekawy

Jak wygląda praca na stanowisku koordynatora i jakie są przybliżone zarobki? Warto w ogóle?

@Ciekawy

To zależy jaki dział cie interesuje

Zniesmaczona

Uważają się za "premium" i zależy im na komunikacji... szkoda, ze nie jest to konsekwentnie stosowane, bo nawet po 2 tygodniach nie potrafią napisać, ze nie są zainteresowani współpraca. (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś się nie nadaje w państwa opinii, to nie zasługuje już nawet na odpowiedz zwrotną? Żenada.

@Zniesmaczona

Zdecydowanie firma Gomez charakteryzuje się nieudzieleniem informacji negatywnej czy pozytywnej. Potrafią odezwać się tylko w formie SMS-a. Jeżeli nie pracujesz już w firmie Gomez, wiedz, że nic lepszego trafić Ci się nie mogło.

@Zniesmaczona

ja dostałam odpowiedź zwrotną szkoda tylko, ze nie potrafili podac powodu dlaczego nie sa zainteresowani wspolpraca. Bardzo duzo osob odradzalo mi prace w tej firmie i ja tez odradzam.

Jadzia

Oni to już nawet nie potrafią się odezwać i w formie SMS....

Jadzia

Oni już nawet nie potrafią odpisać na SMS....

Jacek

Praca w magazynie to istny koszmar, (usunięte przez administratora)totalny bark szacunku do pracownika, ludzie zmieniają się tu jak rękawiczki podczas Covid 19, brak wynagrodzenia za nadgodziny pracujesz w niedzielę dostaniesz wolne w tygodniu, jaz za tak ciężką pracę wynagrodzenie to totalne (usunięte przez administratora)

Halina33

Witam , jutro mam rozmowę kwalifikacyjna w firmie Gomez na stanowisko sprzedawcy , jakie zadają pytania ? I czy ogólnie polecacie ta firmę na chwile obecna. Pozdrawiam

Magda

Dzień dobry jak wyglada praca jako specjalista da obsługi klienta (BOK)? Godz pracy oraz rodzaj umowy/stawka godzinowa pozdrawiam

@Magda

Do Twoich obowiązków należałaby między innymi: telefoniczna (infolinia przychodząca) i e-mailowa obsługa klienta, obsługa reklamacji i zwrotów oraz ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami działu. Ponoć GOMEZ oferuje umowę o pracę, ale niech to zweryfikuje jakiś pracownik. Dostałaś już może zaproszenie na rozmowę?

Magda
@Justyna

Nie dostałam widzę ze dosyć często się ogłaszają i chętnie bym zaaplikowała tyle ze zależy mi na normalnej umowie zwłaszcza ze dojechać na Diamentowa to już kawałek drogi

Lera
@Magda

Hej, po miesiącu otrzymujesz umowę o pracę. Jednak nie są to jakieś super warunki. Podstawa + premia. J(usunięte przez administratora)Generalnie nie polecam.

Aniela

Witam jakie sa zarobki w tej firmie bo mam mieszne uczucia po tych opiniach, chodzi o dzial finansowy? Ktos poleca?

Lolo

Witam. Pytanko. Jak wygląda praca w dziale foto. Ile godzin ile dni jakie poeniadze?

moser
@Lolo

Praca 5 dni w tygodniu po osiem godzin, system zmianowy 6-14 lub 14-22. (usunięte przez administratora)Bardzo trudno o jakikolwiek dzień wolny nawet z ważnych powodów.(usunięte przez administratora)Potrafią zwolnić kogoś z dnia na dzień. To co piszą tutaj ludzie, to jest prawda. Nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż kilka miesięcy.

Magnolia
@Lolo

Pracujesz na 2 zmiany , 5 dni w tygodniu, pieniądze to ok 130zł na dzień-Forma zatrudnienia to umowa zlecenie, ale (usunięte przez administratora) jest samozatrudnienie. Gomez jako pracodawca (usunięte przez administratora) doceni tu Twoją pracę (usunięte przez administratora)

Magnolia

(usunięte przez administratora) Nie szanuje i nie docenia pracownika, czyli jego wysiłku i zaangażowania ani jego ciężkiej pracy Atmosfera masakryczna, no ale cóż lepiej - ŁATWIEJ jest zarządzać zestresowanymi, bojącymi się przełożonego pracownikami.Ciągle są nieporozumienia i atmosfera panuje tu okropna.Nie licz na to,że ktoś doceni tu Twoją pracę mają być wyrobione normy, masz się nie odzywać i nie rozwiniesz tu skrzydeł, bo tu wszystko narzucone jest z góry, dlatego taka jest tu rotacja pracowników (usunięte przez administratora)A i zarobki tu nie powalają.

Kuba

Bardzo kiepskie podejście do klienta . Czas zwrotu 14 dni . Zalando bez problemu 100 dni .

Czy GOMEZ organizuje staże dla studentów?

Kuba

Firma Gomez przenosi swój magazyn na Swadzim za Poznań. Chcą zatrudniać tylko osoby na umowę o pracę bo studenci przychodzą w kratkę i często ich nie ma szczególnie w czasie sesji.

Mateusz

Gomez szuka teraz tylko pracowników na stałe ponieważ od listopada przenoszą firmę do Swadzimia.

@Mateusz

Rozumiem, ale czy to oznacza, że stażów dla studentów w Gomez też nie będzie? W jakich godzinach się pracuje?

@Justyna

a w jakim dziale chciałbyś odbyć staż?

Absolutnie nie polecam pracy w tym miejscu, zwłaszcza osobom ambitnym, kreatywnym i słabym psychicznie, przejmującym się wykonywanymi zadaniami i wkładającymi w nie serce. W tym miejscu umierają dwa pierwsze czynniki, a z powodu dwóch ostatnich - powstają uszczerbki na zdrowiu. Niestety koordynatorzy poszczególnych działów (nie wszystkich) biorą przykład z samej góry, przenosząc swój stres na pracowników, oraz nie patrzą przyszłościowo - zatrzymanie się na poziomie średniowiecza oraz na czasach powstawania marketingu, również internetowego (a jak wiadomo, te już dawno temu przeszły do lamusa). Nie są słuchane żadne rady osób doświadczonych (takie też tu przychodziły, ale szybko zwijały żagle) w danej dziedzinie, często też starszych, które swoje w życiu przeżyły i pracowały w danej branży. Jest to frustrujące, (usunięte przez administratora)Na stanowiska kierownicze brane są osoby młode i niedoświadczone, tak jak ww. nie biorące do serca uwag i rad osób wiedzących "z czym to się je". Jest to strasznie smutne, ale niestety prawdziwe. W razie problemów można tak naprawdę liczyć tylko na siebie, ewentualnie na pomoc współpracowników z którymi ma się dobre relacje. Kierownicy (znowu zaznaczam, nie wszyscy) robią wszystko żeby się wybielić i zwalić na inny dział, ewentualnie na innego pracownika, boją się interwencji. Od niektórych nie otrzymasz nawet rady jak się za coś zabrać, a zostaniesz tylko skwitowany słowami „powinieneś wiedzieć jak to zrobić”. Zero szkoleń, zero warsztatów, zero czegokolwiek żeby wyszkolić pracownika. Pracownicy tej instytucji odchodzili z wielu powodów, niektórzy zostali też z niej wyrzuceni za wychodzenie z szeregu, nie poddawanie się naciskowi ze strony kadry kierowniczej, czy też po prostu za to, że miały w pewnym zakresie swoje zdanie i się go trzymały. Tak, takie firmy jeszcze istnieją, a ta niestety należy do jednych z nich.

Gluchytel

Bylam na 2 rozmowach w tej firmie. Jedna z HR, drugi etap z prezesem. Panie z HR bardzo mlode.(usunięte przez administratora)Obiecano mi odpowiedz zwrotna w ciagu tygodnia. Telefon jednak milczy. Nie moglam tez sie do nich dodzwonic. Nie odpowiadaja na @

Kazimierz
@Gluchytel

Mogłabyś napisać, jak dokładnie wyglądały dwa etapy rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie GOMEZ? Przede wszystkim interesuje mnie to, czy osoba prowadząca rekrutację weryfikowała w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności.

gluchytel
@Kazimierz

osoby przeprowadzające rozmowę bardzo młode i niedoświadczone, ale sympatyczne. Nie była weryfikowana wiedza. Pytano mnie o historię zawodową. Najbardziej zaskoczyła mnie druga rozmowa(usunięte przez administratora)Sądząc po opiniach to nie jest ciekawe miejsce.

@gluchytel

Dlaczego zaskoczyła Cię druga rozmowa, co takiego się na niej działo? Pierwszy etap to często ogólna rozmowa z HR, gdzie nie weryfikuje się wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o GOMEZ - Suchy Las

• Jak się pracuje w GOMEZ?

Zobacz opinie na temat firmy GOMEZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOMEZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOMEZ?

Kandydaci do pracy w GOMEZ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOMEZ