GOMEZ

Opinie o GOMEZ

Robert

Praca jak praca, nie jest źle. W stołówce darmowa kawa i jablka. Praca lekka niezbyt wymagajaca. Atmosfera spoko, ogólnie polecam .

Pasta

Nic tu nie jest spoko niestety, pewnie zaraz usuną więc nie chce mi się pisać o minusach tej firmy krzaka

ona

Magazyn Swadzimiu. Nie polecam. Najniższe stawki, kary za wszystko, popędzanie żeby robić więcej i szybciej, trzeba odbijać kartą nawet wyjścia do toalety. Nie fajna atmosfera. Patrzą żeby zapłacić Ci jak naj mniej.

on
@ona

koordynator goni ale robota spoko

@ona

Ja nie narzekam na te robotę. Odbijanie karty to już standard, we wszytskich magazynach w ktorych pracowałem tak było i wszyscy się stosowali

daiso

plus kary za rozmowy

Alexandre

Jestem zadowolony z pracy w Gomez.

Mailowe umówienie rozmowy, dość odległy termin bo ok. 2 tygodni od maila z zaproszeniem. Samą rekrutację oceniam bardzo słabo. Pani unika odpowiedzi na konkretnie zadane pytania, o sposób pracy, oferowaną stawkę, okres wypowiedzenia, dodatek medyczny. Nie ma nic, liczą się tylko jej pytania bo uwaga „ona jeszcze nie wie czy chce mnie zatrudnić” ;-) to ja się pytam po co ze mną w ogóle rozmawia? CV w detalach opisuje rozwój kariery, główne projekty i taki tekst. Masakra. Generalnie po nie uzyskaniu żadnej odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, a jestem seniorem na rynku i to nie jest tak, że ja bez tych odpowiedzi wiem, że chcę pracować dla nich po prostu podziękowałem i przerwałem rozmowę. Efekt wiadomy, brak posady, ale tak masakryczny brak konkretów, że nie żal porzuconego tematu. Szkoda czasu z nimi rozmawiać o ogółach.

Wypytuje o doświadczenie zawodowe, robi jakieś notatki. Opowiada o firmie, ale bardzo ogólnie, zadaje pytania otwarte jak się zarządza zespołem, takie bardzo humanistyczne, zero jakichś konkretów.

Mało profesjonalne potraktowanie kandydata na pracownika. Po rozmowie obiecano mi odpowiedź w kolejnym tygodniu bez względu na to jaka będzie decyzja. Ponad 3 tygodnie później i nikt się nie odezwał.... Wiadomo oczywiście jaka jest odpowiedź i nie mam o to żalu ale jest to bardzo słabe i nieprofesjonalne. Umówiliśmy się, że się odezwą, to powinni to zrobić. Chyba do HRu nie dotarło jeszcze że informacja zwrotna to standard w XXI wieku.

zignorowany
@Kandydat

Mi też powiedziano, że po dwóch tygodniach będzie odpowiedź. Dostałem info o odrzuceniu po 4 tygodniach. @Kandydat na jakie stanowisko aplikowałeś ?

Mało profesjonalne potraktowanie kandydata na pracownika. Po rozmowie obiecano mi odpowiedź w kolejnym tygodniu bez względu na to jaka będzie decyzja. Ponad 3 tygodnie później i nikt się nie odezwał.... Wiadomo oczywiście jaka jest odpowiedź i nie mam o to żalu ale jest to bardzo słabe i nieprofesjonalne. Umówiliśmy się, że się odezwą, to powinni to zrobić. Niby poważna firma..

Hmm

Jakie są zarobki na stanowisku młodszego specjalisty ds. Obsługi klienta? (Nie sprzedaż) w przyszłym tygodniu mam rozmowę i się zastanawiam czy to w ogóle gra wart świeczki :)

Karol

Mieliście wigilie pracownicza w zeszłym roku?

Gomezowy
@Karol

Nie

Xxxx

Moja najgorsza dotychczasowa praca, Kary za wychodzenie do toalety albo za rozmawianie i to czasem więcej niż wychodzi z dniówki. Najlepiej żeby w ogóle nie oddychać. Zwalniają ludzi za chodzenie do lekarza lub za kilkudniowe zwolnienia lekarskie, bo przecież ich zdaniem ” nie wyglądasz na chorego”... Żałosne, ludzie mogą mieć inne choroby niż katar i nie muszą o tym mowić.(usunięte przez administratora) A o jakimkolwiek urlopie możesz zapomnieć. Nie polecam

X
@Xxxx

W jakim dziale pracowałaś/eś?

Janek

Witam, pracowałem w Swadzimiu około 6 miesięcy w zeszłym roku. Postanowiłem wrócić do tematu bo znajomy pytał mnie dziś o tą firmę. Jeśli miałbym wymienić pozytywy to kilka spoko osób, które pozdrawiam i w zależności od funkcji niezbyt ciężka praca. (usunięte przez administratora) Powodem zwolnienia był fakt, że zacząłem ubiegać się o większą pensję co było mu nie w smak z jakiś powodów. Jeśli chodzi o zarobki to w tamtym okresie było kiepsko i przypuszczam, że to się nie zmieniło. Jeśli uważasz, że popracujesz i awansujesz to wyprowadzę Cię z błędu - nie będzie tak. Kilka osób pewnie do dziś czeka na awans obiecany przez kierownika. Wyższe zarobki po jakimś czasie? Nie sądzę. Praca ciężka? Zależy co będziesz robił, a właściwie jak bardzo polubi Cię pan (usunięte przez administratora) to wtedy odpowiednio Cię przydzieli. Podsumowując, masz ciężką sytuację i na gwałt potrzebujesz pracy to ok. Jeśli jednak masz chwilę by poszukać czegoś lepszego.. Warto poszperać po ogłoszeniach trochę dłużej ???? podsumowując polecam dla ludzi, którzy nie mają innych perspektyw. Jeśli zaś masz możliwość pracy gdzie indziej, mam nadzieję, że mój post pomoże Ci w podjęciu decyzji. Na szczęście dzięki zwolnieniu ja tam nie utknąłem i dziś z perspektywy czasu cieszę się, że tak się sprawy potoczyły. A co do pana (usunięte przez administratora)Są ludzie i parapety. Ludzie też tam pracują ???? Pozdrawiam

kp

Na jakich komputerach pracuje się w Gomez?

@kp

Sprzęt był zawsze sprawny, nowy i dostoswany do zadań. Różne stanowiska wymagają różnych wymagań sprzętowych. Jak sie miało jakieś szczególne wytyczne czy zastrzezenia, zawsze mozna było zgłosić

kp

Na jakich komputerach pracuje się w biurze GOMEZ?

Norbi

Pracowałem w gomezie w swadzimiu I nie wypłacają pieniędzy nie polecam

@Norbi

Gomez to wyzysk ludzi za marne pieniądze pracowałem A kasa dla żebraka

Możliwy pracownik
@Norbi

Hej, aplikuję tam na stanowisko analityka do logistyki. Czy masz może informację o tym stanowisku i co oznacza że nie wypłacają kasy?

Nie narzeka

robota jak wszędzie, najważniejsze że regularnie płacą

Możliwy pracownik

Hej, aplikuję tam na stanowisko analityka do logistyki. Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie tego stanowiska w Swadzimiu?

Dawid

Nie ma żadnych plusów pracy w tej firmie?

Beneficjentka
@Dawid

Benefity, ale to już chyba wszędzie standard...

Polecający
@Dawid

jak kogoś polecisz do roboty to wpada karta z tysiakiem ekstra

Studentka
@Dawid

Dorabiam na studiach w weekendy, dobra opcja

Czy można liczyć w GOMEZ na prywatną opiekę medyczną?

A.

Tak, można i to całkiem dobrą. Są też inne benefity o których piszą w ogłoszeniach o pracę - wystarczy znaleźć przykładowe, aktualne - wszytsko tam jest opisane.

Asa

Jak na Poznań to bardzo dobra i generalnie bardzo rozwojowa firma

b
@Asa

w szczególnośvi, że najdłuższą tam umową jest roczna. walić standardy z tytułu prawa pracy itp.... nie 3 msc, potem rok , dwa i nieokreślony,,,,co rok to nowa umowa z inną spółką, wiec ogółem byle zeby pracownik nie miał nawet podstawowych stabilizacji w firmie.

Zadowolony
@Asa

pracuję w centrali - praca online jest ok, poza tym sa tu fajni młodzi ludzie!

Zygmunt

A ja odniosłem wrażenie, że szukają Jeleni do pracy...i z profesjonalizmem to nie mam wiele wspólnego . Sam fakt, że firma ma kilkanaście spółek i nie wiadomo, która chce kogoś zatrudnić. I czy tak naprawdę chcą kogoś zatrudniać, bo wygląda raczej na to, że to tylko inna forma reklamy.

nnn
@Zygmunt

zatrudnia każda. co roku umowa z inną ;)

Ciekawa

Wie ktoś kiedy przez agencje dostaje sie wypłatę? W umowie nic nie mam napisane kiedy tylko jaką stawkę... pracuje od grudnia nikt nie potrafił mi odpowiedziec na te pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o GOMEZ - Suchy Las

• Jak się pracuje w GOMEZ?

Zobacz opinie na temat firmy GOMEZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOMEZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOMEZ?

Kandydaci do pracy w GOMEZ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOMEZ