GOMEZ

Opinie o GOMEZ

Hej, jak są teraz sprawdzani młodsi specjaliści ds. e-commerce? teraz jak jest dostępna oferta to piszą, że minimum rok doświadczenia jest potrzebny a najlepiej w branży modowej lub kosmetycznej. Czego w drugiej części już nie spełniam. Macie więc z góry jakieś porady co do rozmowy?

Alfa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Często ta firma szuka grafika, od lat się pojawia w kółko oferta, czyżby warunki były tak złe, że graficy stamtąd uciekają? Kiepskie wynagrodzenie? zła atmosfera? za dużo obowiązków na jednej głowie? ciekaw jestem :) bo wygląda to na dużą rotację.

W jednej z ostatnich opinii widzę, że ktoś przytoczył chyba potencjalne ścieżki kariery. Admin systemów VS koordynator Helpdesku. Powiecie mi które w tym przypadku byłoby potencjalne lepsze pod względem adekwatności zarobków co do nakładu pracy? nie pracuje jeszcze wiec nie mam porównania

Magdalena

Otrzymałam ofertę pracy na stanowisku „pracownik studio foto” w Swadzimiu. Zaznajomiona z ilością negatywnych opinii w pracy na magazynie, aplikowałam na to stanowisko przekonana, że z powyższym nie ma ono nic wspólnego. Nic bardziej mylnego. Pracownik „studio foto” od pracownika magazynu różni się głównie kolorem kamizelki. To dokładnie ten sam zimny (ludzie pracują w kurtkach, czapkach, kapturach) magazyn oddzielony ścianką i kotarą, która imituje drzwi. Umowa zlecenie, przynajmniej przez pierwszych 10 dni (nie wiem jak dalej), to lojalnościówka straszącą karami finansowymi i zakazem konkurencji. 15 minutowa przerwa, przy 8 godzinach pracy nie jest czymś nowym, ale 10 minut na toaletę? Przerobiłam w swoim życiu różne współprace, lepsze i gorsze, ale z taką praktyką nie spotkałam się nigdzie. Jeśli nosisz odzież, której marki firma Gomez ma w swojej ofercie, to przygotuj się na codzienne noszenie ze sobą dowodów zakupu, żeby nie zostać posądzonym o kradzież. Jeśli planujesz wolne (przypominam, że mówimy o umowie zlecenie) musisz usprawiedliwić nieobecność. Wizyta u lekarza - zaświadczenie/L4. Wizyta w urzędzie? Tu usłyszałam, że można poprosić urzędnika o poświadczenie albo można przynieść bilet z umówionej wizyty (ten gif z ludźmi klepiącym się w czoła). Za każdą nieusprawiedliwioną nieobecność - kara finansowa. Reasumując, praca w firmie Gomez odpycha niż zachęca. Za podobne pieniądze można iść wszędzie bez tego całego cyrku.

@Magdalena

Poziom wynagrodzenia w GOMEZ warunkują obiektywne czynniki. To przede wszystkim doświadczenie i umiejętności danego pracownika, z którymi przychodzi do organizacji, sprawowana przez niego funkcja i związany z nią poziom odpowiedzialności oraz obszar, w którym realizuje swoje obowiązki. W niektórych działach firm istnieje możliwości wypracowania nadgodzin. Ten proces powinien zostać uprzednio uzgodniony z przełożonym i nie powinien zaburzać pracy pozostałych pracowników danego działu. GOMEZ dostarcza produkty do klientów na 12 rynkach europejskich. Skala działalności firmy w naturalny sposób wymaga, aby codzienne funkcjonowanie Centrum Dystrybucyjnego było ściśle uregulowane. Dlatego każdy z pracowników Centrum ma określone przywileje, jak np. przysługujące mu przerwy, ale i normy, do których powinien sią stosować – to m.in. pilnowanie ich czasu czy odłożenie telefonu komórkowego na czas wykonywanych obowiązków. W efekcie cały team pracuje na to, by utrzymać wysokie standardy obsługi, które marka wypracowała na przestrzeni lat. Środowisko e-commerce jest bardzo dynamiczne. Klienci chcą otrzymywać zamówione produkty jak najszybciej, bez zbędnej zwłoki. Jako jeden z liderów segmentu dotrzymujemy tych standardów. Dlatego stawiamy na przejrzyste zasady współpracy. Od każdego z pracowników oczekujemy zaangażowania w pracę i prawidłowego wywiązywania się z powierzonych obowiązków. Pracownika, który z jakichś powodów nie będzie stosował się do standardów firmy lub działa na jej szkodę, może spotkać upomnienie lub kara, wynikająca z regulaminu. Stawiamy jednak na partnerską współpracę, a poza umową proponujemy naszym pracownikom liczne benefity, jak choćby elastyczny grafik pracy, możliwość rozwoju czy awansu.Planowanie urlopów odbywa się na początku każdego kolejnego roku kalendarzowego. Każdy z pracowników - deklarując dni wolne od pracy - powinien mieć na uwadze szczególnie wymagające okresy dla branży fashion oraz dyspozycyjność pozostałych członków teamu, którzy mogą go zastąpić. W przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę – poza wypracowanym wymiarem urlopu – do wykorzystania są także „dni na żądanie”.

Anty_HR
@GOMEZ_HR

Jestem doświadczonym pracownikiem mającym do czynienia z wieloma firmami (nie łączyć z ciągłą zmianą miejsca pracy) i powiem szczerze, że pierwszy raz spotykam się w opiniach z zapisami o karach. Dla mnie to już brzmi podejrzanie. Ciekawi mnie jak budujecie Państwo zaufanie podsuwając regulamin z karami? Jedno nie trzyma się kupy z drugim: zaufanie - kary. Kary, to podejście, że każdy kto do Was przychodzi jest be. Błędy ludzkie, są wliczone w prowadzenie działalności a koszty ponosi pracodawca - chyba, że są to rażące zaniedbania pracownika, które podlegają kodeksowi pracy.

Mailowe umówienie rozmowy, dość odległy termin bo ok. 2 tygodni od maila z zaproszeniem. Samą rekrutację oceniam bardzo słabo. Pani unika odpowiedzi na konkretnie zadane pytania, o sposób pracy, oferowaną stawkę, okres wypowiedzenia, dodatek medyczny. Nie ma nic, liczą się tylko jej pytania bo uwaga „ona jeszcze nie wie czy chce mnie zatrudnić” ;-) to ja się pytam po co ze mną w ogóle rozmawia? CV w detalach opisuje rozwój kariery, główne projekty i taki tekst. Masakra. Generalnie po nie uzyskaniu żadnej odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, a jestem seniorem na rynku i to nie jest tak, że ja bez tych odpowiedzi wiem, że chcę pracować dla nich po prostu podziękowałem i przerwałem rozmowę. Efekt wiadomy, brak posady, ale tak masakryczny brak konkretów, że nie żal porzuconego tematu. Szkoda czasu z nimi rozmawiać o ogółach.

Wypytuje o doświadczenie zawodowe, robi jakieś notatki. Opowiada o firmie, ale bardzo ogólnie, zadaje pytania otwarte jak się zarządza zespołem, takie bardzo humanistyczne, zero jakichś konkretów.

Jak długo trwa proces awansu w GOMEZ?

Jest tu może ktoś z Fortu Mokotów? Widzę, że została dodana nowa oferta na helpdesk. Myślę czy się na nią nie zgłosić. Na ile polecacie teraz pracę? mam jeszcze alternatywę. Nie widzę widełek, to pierwsza sprawa… a co z atmosfera na dziale? szukam czegoś na dłużej, jaka ścieżka kariery?

noname

Praca nie jest ciężka, pieniądze przelewane zawsze na czas. Jeśli chodzi o stawkę to zależy od tego jaką sobie wynegocjujesz, ale nie spodziewaj się pieniędzy powyżej średniej płacy na tym stanowisku. Ścieżka kariery to kwestia indywidualna, są braki w ludziach, więc możesz starać się w przyszłości o zostanie adminem systemów, czy też koordynatorem helpdesku.

Wera

W Internecie jest oferta na specjalistę ds. rozliczeń finansowych. Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć jak wygląda praca w dziale, atmosfera, jaki jest przełożony? Warto aplikować czy lepiej sobie odpuścić? wolę uniknąć toksycznego środowiska

????

To odnośnie tych kar jeszcze o których pisano jeszcze chyba w lutym to tak jak ktoś naprostował, nie ma żadnych? Chce się upewnić, ponieważ zainteresowała mnie oferta dla specjalisty ds. rozliczeń finansowych i lepiej być parę kroków do przodu jednak. :) możecie przy tym napisać wprost jakich zarobków mogę się spodziewać? Czy kwoty się negocjuje czy raczej jest stały poziom stawki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do GOMEZ odbywa się w siedzibie firmy?

N.

Cześć, generalnie większość rozmów odbywa się zdalnie. Oczywiście są od tego wyjątki.

@N.

No właśnie tez widzę ze nawet teraz jak managera do działu e-commerce szukają to jest oznaczenie, że rekrutacja zdalna… to czego spodziewać się można na rozmowie na takie stanowisko? czy ktoś był już może i by mniej więcej napisał? po jakim czasie się odezwa gdy jeszcze dziś podeślę dokumenty?

Nie widzę chyba opinii z ostatniego czasu z pracy jako spec od logistyki a właśnie wisi taka oferta. czy jest tu ktoś kto pracował albo był teraz jakoś niedawno na rozmowie? O cos konkretnego spytają czy raczej wszystko z cv tylko? Coś o zarobkach wiecie także więcej?

GOMEZ_HR

@brak Szanowny Panie, Rozmowa rekrutacyjna to jedno z podstawowych narzędzi do oceny w procesie selekcji kandydatów starających się o zatrudnienie. Rozmowa rekrutacyjna nie jest złożeniem oferty współ/pracy kandydatowi biorącemu udział w rozmowie. Osoba przeprowadzająca rozmowę poprzez dobór odpowiednich pytań zdobywa informacje o kandydacie, weryfikuje jego doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, cechy osobowości, motywację do podjęcia pracy oraz ocenia dopasowanie do Zespołu oraz kultury Organizacyjnej. Proces rekrutacji w GOMEZ jest wieloetapowy, dopasowany do wakatu, na jaki aplikuje kandydat. W rozmowach rekrutacyjnych zależy nam przede wszystkim na partnerskim podejściu, możliwości wypowiedzi obu rozmówców oraz na wzajemnym szacunku i wysokiej kulturze osobistej. Od lat niezmiennie zachowujemy standardy profesjonalnego procesu rekrutacji.

ja tam uwazam że super jest tam, gdzie nas nei ma. ja nie narzekam, pracuje od 3 lat w magazynie, praca nie jest cieżka, większość weekendów wolna, siano się zgadza i zsawsze na czas, zarówno koordynator i lider są ok, na luzie mozna pogadac i sie dogadać. sa i te złe strony ale gdzie ich nie ma. jak ktoś pracuje, nie kombinuje i jest fer to jest okej. a;e jak ktoś szuka pracy, aby tylko dostać kasę i się nie napracować - to nie jest miejsce dla niego

asdf
@pracownik

cze, a jak z rozwojem? Niby była wzmianka o możliwości na niego gdzieś we wpisach a widzę, że 3 lata już robisz. Zdarza się awans na wspomniane stanowisko liderskie lub kierownicze? Czy tylko z ogłoszenia biorą?

@asdf

zdarza sie, mozliwosci sa, natomiast ja nie startowalem i na razie raczej nie zmierzam.

@pracownik

A dasz znać czemu nie? Kasa jakaś średnia, że ludzie nie są tak zmotywowani do przejść? Na jakiej zasadzie lider jest wynagradzany? Podstawę ma na pewno a co z premia? Na jakiej zasadzie są one przyznawane?

Boguś

Pracowałem na wysyłce. Praca jak praca, a nwet plus bo lekka i dwuzmianowa. Fajna ekipa, kasa na czas, nawet całkiem spoko jak sie robi, wiadomo minusy się pojawiają, ale to jak w każdej pracy. Dla mnie oólnie na plus, nie narzekam

Ile jest zmian w GOMEZ?

2 zmiany

@33

W jakich godzinach? I tak z marszu już się zastanawiam co z jakąś elastycznością? Jak się ugadasz z kimś z innej zmiany to możesz zostać w tym samym cyklu godzinowym czy nawet nie ma na to takiej opcji?

N

Cześć, czy możesz powiedzieć skąd takie informacje posiadasz? Z tego co mi wiadomo takich planów nie ma. W dalszym ciągu dwie zmiany i jedyne co ma się pojawić, to w gorącym okresie pracujące weekendy, ale na 1 zmianę. Także chętnie się dowiem dlaczego wskazujesz, że III zmiana ma zostać uruchomiona. Czy to nie jest wprowadzanie w błąd? Daj znać, proszę.

Było jeszcze jakiś czas temu zapytanie o dział marketingu, mnie interesuje praca jako Fotograf Produktowy E-Commerce. Tak jak jest napisane, nie ma opcji na uop przy tym? Mimo tego widzę, ze benefity przysługują. Jakie zarobki mogą wyjść za pracę? Jak te zdjęcia są wyceniane?

@Yo, zapraszam do wysłania aplikacji na wybrane stanowisko. Pozwoli to na udział w rozmowie rekrutacyjnej, podczas której na zadane przez Ciebie pytania oraz inne, uzyskasz odpowiedź. Rozmowa jest zdalna, także w komfortowych warunkach, można o wszystko zapytać. Rozmowa nie jest zobowiązująca, a informacje rzetelne i u źródła. Zapraszam ;)

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w dziale marketingu?

Edyta

do teraz zastanawia mnie kwestia nadgodzin, ponieważ z tego co czytałam opinie odnośnie nich są dość rozbieżne. to zależy od relacji z przełożonym czy tego jak ogólnie się trafi? te wspomniane kary podobno wynikają z braku stosowania się do standardów firmy. jakie więc konkretnie zauważają sami pracownicy?

@Edyta

W salonach nie ma kar, nie wiem jak w innych działach. Jeżeli chodzi o nadgodziny to nie wiem czy są wypłacane, ale na pewno są oddawane w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym. Nikt za darmo nie pracuje, to chyba oczywiste.

hawe
@H.

Oddawane w dogodnym dla pracodawcy terminie, nigdy nie można wybrać ich kiedy akurat ktoś potrzebuje. Możesz tylko wtedy kiedy sami co powiedzą tzn podadzą termin - litości

@hawe

No chyba nic dziwnego, że pracodawca/manager decyduje o tym, gdzie potrzebuje dołożyć więcej godzin a gdzie może dać mniej. Ludzie to jest PRACA! To JA jako osoba, która wybrała to miejsce i pobiera wynagrodzenie, muszę się dostosować a nie odwrotnie...no błagam... W salonie można zarobić naprawdę niezłą kasę, ale widzę, że niektórych zaskakuje fakt, że trzeba pracować!

Hawe
@H.

Niestety mylisz pojęcia. Przeczytaj 5x co napisałam . Co do zarobków na salonie to naprawdę nie da się tam dobrze zarobić - dlatego jest taki przemiał ludzi , tam się co miesiąc połowa ekipy zmienia gdyby szanowali człowieka i godnie płacili to by tak nie było

@Hawe

Nie mylę pojęć i potrafię czytać, więc proszę daruj sobie te komentarze. Jak masz takie podejście do pracy, to nie dziwne, że wyciągasz tylko negatywne wnioski i chyba dobrze, że cię już z nami nie ma. Oczywiście masz prawo do swojej opinii, więc powodzenia gdzie indziej!

@Edyta

Nadgodziny są dobrowolne, nie można pracownika do nich zmusić. Dlatego ta firma wydaje polecenia służbowe pracy w soboty i/lub w niedziele, w różnych godzinach. Rekruterki będą opowiadać o pracy pon-pt w dwóch zmianach - to tylko pozory.

Majkel
@H.

Ilość minusów pod Pani odpowiedzią mówi sama za siebie . Na magazynie było takie mądre przysłowie . „Kto w Gomezie pracował ten się w cyrku nie śmieje „ pozdrawiam

Ex

Ocena 2.2 to dużo za wysoko jak na tą firmę. Praca w dziale foto - marketing na Swadzimiu. Jako, że dział odgrodzony jest ścianką od magazynu warto wspomnieć, że wszystkie przesłanki o karach, odbijaniu kartą, karach pieniężnych za zbyt częste wyjścia do toalety, kary za rozmowy, kary za spóźnienia (czasem nawet kilku minutowe -wiem z autopsji) to niestety wszystko prawda. Przed przejściem do minusów dodam tylko, że daleko mi do zawistnej osoby i jest to jedyna firma jak o której wystawiam opinię, a spotykały mnie różne niekorzystne sytuacje. Warto zacząć od plusów - niektórzy ludzie, w większości młodzi, czasem świeże owoce (tylko jabłka). Zdarza się sytuacja, że można awansować. Jak ktoś się podda na danym stanowisku (np koordynatora), a znajdzie się inna osoba, której się ufa, ma długi staż, jest posłuszna i nie walczy o swoje. Na wyższe stanowiska niechętnie prowadzi się nabory. Jedynie w ostateczności. To by było na tyle. Z minusów warto wyróżnić - (usunięte przez administratora)(osoba zarządzająca) zawsze wie lepiej.(usunięte przez administratora) - wolne / urlop to sny dla tych którym udało się otrzymać umowę o pracę (nie wiem czy tacy pracownicy tam jeszcze istnieją). Wolny dzień w pracy trzeba dosłownie wymuszać lub stwierdzać, że się nie przychodzi i czekać na jakieś konsekwencje - w tym wypadku kary pieniężne (jak zwykle). Pismo z prośbą o dzień wolny przekazuje się koordynatorom.(usunięte przez administratora) Jak nie to nie. Odpowiedź - najszybciej dzień przed zapowiedzianą prośbą o wolne. I to tak nie za wcześnie 22/23. (usunięte przez administratora). - Duży przemiał osób. Był miesiąc w którym odeszło 10 pracowników z różnych działów. - Niska płaca, zapomnij o podwyżkach, pamiętaj o darmowych nadgodzinach - Przy rekrutacji brak możliwości omówienia umowy z prawnikiem (usunięte przez administratora) - Płatności za nadgodziny to kpina. Czasami prezes zobowiązuje się do wypłacenia pieniędzy za cały miesiąc nadgodzin. Po czasie jednak szuka się wytrychów aby zapłacić jak najmniej i wrzuca się kary pieniężne - a to za toaletę, a to za spóźnienia itp. Czasem kadra zapomina o tych spóźnieniach i udaje się przemknąć bez. Ale zawsze warto mieć z tyłu głowy, że może dziś jest właśnie ten dzień. - kary pieniężne oczywiście nigdzie nie zapisane (chyba, że w regulaminie, którego na oczy nie zobaczysz, a na umowie podpisujesz, że regulamin został Ci przedstawiony). - zimą przy niskich temperaturach często zimno. Farelki często się psują i trzeba czekać na zakup kolejnych. - Koordynatorzy albo idą ramie w ramie w prezesem, albo się boją. (usunięte przez administratora) - Brak możliwości nawet wnoszenia telefonu na obszar pracy. Nie wspominając o używaniu. Nikt nie mówi tutaj o siedzeniu na fejsiku, ale czasem są pilne telefony. Są jedynie uprzywilejowani. - opinie też lepiej pisać w formie bezosobowej. Już słychać było legendy jak szukali osób którzy negatywnie się wypowiadali na temat GOMEZ - MARKI PREMIUM. Jedyne co tam jest premium to marże, które nie wpływają pozytywnie na wasze zarobki. I tak się tam żyje na tej wsi.

Ex 2
@Ex

Wszystko jest prawda, zdarzyło mi się tego doświadczyć

@Ex

Środowisko e-commerce jest bardzo dynamiczne. Klienci chcą otrzymywać zamówione produkty jak najszybciej, bez zbędnej zwłoki. Jako jeden z liderów segmentu dotrzymujemy tych standardów. Dlatego stawiamy na przejrzyste zasady współpracy. Od każdego z pracowników oczekujemy zaangażowania w pracę i prawidłowego wywiązywania się z powierzonych obowiązków. Pracownika, który z jakichś powodów nie będzie stosował się do standardów firmy lub działa na jej szkodę, może spotkać upomnienie lub kara, wynikająca z regulaminu. Stawiamy jednak na partnerską współpracę, a poza umową proponujemy naszym pracownikom liczne benefity, jak choćby elastyczny grafik pracy, możliwość rozwoju czy awansu. Angażowanie dodatkowej aktywności pracowników najczęściej wynika z popularnych akcji sprzedażowych. W tym okresie część działów jest dodatkowo obciążona obowiązkami i wówczas należy zabezpieczyć odpowiednie zasoby. Przełożony zawsze konsultuje możliwość realizacji nadgodzin z pracownikami. Jest to ustalane z odpowiednim zapasem czasowym tak, by każdy z teamu mógłby dopasować grafik do swoich potrzeb i planów. Sytuacje sporne rozwiązywane są z udziałem obu stron tak, by każda miała okazję przedstawić swoje argumenty. Po stronie Spółki do dyspozycji pracowników jest zarówno przełożony danego działu, jak i zespół HR. Pracownicy zachęcani są do zgłaszania uwag, proponowania nowych rozwiązań, które w dłuższej perspektywie pomogą zoptymalizować pracę danego działu. Rozmowy na każdym szczeblu prowadzone są z szacunkiem i zachowaniem najwyższych standardów komunikacji.

Agnieszka.0.2
@Ex

Dokładnie tak, pracowałam i zgadzam się ze wszystkimi kwestiami. U mnie nadgodziny były płatne - wydawano dni wolne, a reszta dokładnie tak jak napisała osoba powyżej.

Firma Gomez - firma krzak. Kary finansowe bez uprzedzenia a, szczególnie jeśli chcesz stamtąd uciec. Wroga atmosfera, brak bhp, brak szacunku do pracownika, (usunięte przez administratora), wieczne kłamstwa. Jeśli masz upodobania sadomaso to jest to idealne miejsce dla Ciebie. W innym przypadku- uciekaj. Marnotractwo przede wszystkim enegii i czasu. Umowa o pracę- możesz śnić.

@.

Firma Gomez - firma krzak. Kary finansowe bez uprzedzenia a, szczególnie jeśli chcesz stamtąd uciec. Wroga atmosfera, brak bhp, brak szacunku do pracownika, mobbing, wieczne kłamstwa. Jeśli masz upodobania sadomaso to jest to idealne miejsce dla Ciebie. W innym przypadku- uciekaj. Marnotractwo przede wszystkim enegii i czasu. Umowa o pracę- możesz śnić

@..

"Jeśli chcesz stamtąd uciec"? W jakiej sytuacji miałbyś otrzymać jakaś karę? Chodzi Ci o złożenie wypowiedzenia po prostu? Ile konkretnie tego typu okres trwa, jak to wszystko miałoby być określone na umowie?

Telin
@..

A gdzie znajdziesz inną pracę bez wyższego wykształcenia? zostaje praca na innym magazynie odzieżowym może być tak samo albo gorzej, trzeba było się uczyć, A jeśli masz studia to spoko, to znajdiesz inną lepszą, ja piszę o tych osobach bez wyższego wykształcenia.

@Telin

tylko czy wykształcenie jakkolwiek wpływa na atmosferę w miejscu pracy? to chyba bardziej o to właśnie miało chodzić czy nie bardzo? na nią wgl pracownicy mają jakiś większy wpływ? i jeśli mowa o wykształceniu to co o kwestii rozwoju można napisać?

@.

@GOMEZ_HR

@Edyta

Na umowę o pracę na okres 3 miesięcy umowy próbnej okres wypowiedzenia to 2 tygodnie

Pozdrowienia z Azji :)

Andrzeju, idealnie to opisałeś. Zgodnie z zasasdami komunikacji! :) A tak poważnie - dla każdego kto waha się co do pracy w tej imitacji korporacji - opinia Adndrzeja to sztandarowa i co najważniejsze REALNA recenzja zasad panujących w firmie GOMEZ.

@Pozdrowienia z Azji :)

Zostaw merytoryczną opinię o GOMEZ - Suchy Las

• Jak się pracuje w GOMEZ?

Zobacz opinie na temat firmy GOMEZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOMEZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOMEZ?

Kandydaci do pracy w GOMEZ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOMEZ