GOMEZ

Suchy Las

Opinie o GOMEZ

janiehejtuje 2015-11-10 09:27
Kolejny przykład hejtu za wszelką cenę... dali 3 bilety, a mogli nie dać wcale to po pierwsze... a po drugie to z tego co wiem i zostało mi przekazane to biletów było o wiele więcej, ale zostały wyróżnione jakieś najlepsze działy i najlepsi sprzedawcy. Ja tam się cieszę, że dają nam bilety. W poprzedniej pracy nie dawali nic.
mniam! 2015-11-10 16:51
Ha! A dzisiaj były rogale i to dla wszystkich :) Smacznego!
A z tego co wiem to te bilety do teatru nie byle jakie... Ceny na stronie ok 100zł...
nowa 2015-11-12 16:15
fajna firma, polecam
spinacz 2015-11-24 16:16
Ostatnio jest coraz lepiej, faktycznie widać że firma się rozwija w mega tempie :)
ktoś 2015-11-30 09:13
To prawda :) Mam podobne odczucia i naprawdę dobrze się tu pracuje.
happy 2015-12-07 15:01
pewnie, że dobrze :) to jest taka firma, że zespół jest świetny i naprawdę zawsze można na kogoś liczyć :) może czasem są jakieś problemy, ale ludzie wszystko nadrabiają
przyszly.nowy 2015-12-30 17:24
Ja też zaaplikuję, podobno coraz bardziej się rozwijają :)
karla123 2016-01-12 23:49
A jak duża jest ta firma - w sensie ile tam pracuje osób.
pracownik 2016-01-13 15:53
firma dość duża, na pewno ponad setka i ciągle ktoś nowy przybywa :) widać, że się rozwijają :)
roger 2016-02-18 08:44
Pakiet MultiSport jest nowy w firmie i się z niego mega cieszę. Dużo wejść na siłkę i inne miejsca. W sumie czekałem na to najbardziej. Oby tak dalej!
mlask 2016-03-23 09:16
Ja widziałem, że ofert jest więcej. Na ich stronie jest pełno ofert. Widać, że się rozwijają :)
Ania 2016-04-08 15:15
Ile zmian jest na magazynie w sklepie internetowym? jak się ogólnie pracuje? jakie zarobki?( usunięte przez administratora ).
Domod 2016-04-08 17:13
( usunięte przez administratora ) Zmiany są dwie, a pracuje się super. Atmosfera bardzo fajna, zgrany zespół itp. Ogólnie są też dodatkowe rzeczy takie jak karty na siłkę i opieka medyczna. Kiedyś nawet część zespołu była zaproszona na kolację w ramach wyróżnienia :)
estry 2016-04-15 10:08
Co za różnica czy pracujesz dla Apple, Gomez czy Biedronka jako magazynier - pieniądze płacone są za Twoje umiejętności a nie uzależniane od wartości marki
Blabus 2016-06-05 10:34
Czesko zarobki są spoko, wiadomo że każdy gada co innego ale ja uważam że jest naprawde ok. Moja poprzednia firma nie płaciła na czas, albo wcale nie płaciła. Nie przestrzegała żadnych przepisów i miała gdzieś pracownika. Tutaj, można się bardzo szybko rowijać :) Atmosfera mega spoko, a imprezy integracyjne i ludzie super :)
Mir 2016-06-07 13:43
Hej, a jakie są zarobki w zarządzaniu treścią i w jakich godzinach i dniach sie pracuje? bardzo proszę o info. Serdeczne dzięki:)
małpa 2016-06-20 13:40
serdecznie odradzam pracy tam... wiem co mówię pracowałam tam trochę czasu -( usunięte przez administratora )
Ala 2016-07-25 14:27
Cześć, bardzo chciałabym pracować w takiej firmie jak Gomez, mam duże doświadczenie jako kupiec i category manager, ale wyslalam rok temu cv i nie bylo zainteresowania :(. Mysle, ze moglabym dużo wnieść do tak ambitnie rozwijającej się firmy, ale jak się dostać choćby na rozmowę?
Asa 2016-08-07 10:06
Jak na Poznań to bardzo dobra i generalnie bardzo rozwojowa firma
Marcik 2016-10-02 23:42
Ogłoszenie na Kierownika jest co 1-2 miesiące ;)
O czymś to świadczy...
J4 2016-10-12 23:11
No musze powiedzieć, że jesli chodzi o Gomez to stanowczo warto spróbować tam pracy, zwłaszcza, że jak na Poznań jest nieźle
A. 2016-10-28 15:18
Wiecie może czy oferta na specjalistę ds. analiz i kontroligu jest jeszcze aktualna? może mogłabym jeszcze złożyć dokumenty u?
EMilia 2016-11-07 21:32
Nik 2016-11-08 11:22
Jakie są godziny i dni pracy w zarządzaniu treścią? Ktoś wie?
pracownik 2016-11-08 17:10
pon-pt 09:00-17:00
Ola 2016-12-07 16:00
Ktoś może pracował w dziale obsługi klientów (infolinia przychodząca)?

Jeśli tak chętnie poznam szczegóły takie jak zarobki i sama atmosfera w pracy :)

Pozdrawiam Ola:)
Sheldon 2017-02-01 19:08
Jakie są zarobki w dziale handlowym +/- ?
Nina 2017-02-08 12:05
Wszyscy w Centrali pracują 9-17? i czy na pewno w zarządzaniu treścią także...? Ech
Zuzanna 2017-03-16 12:28
Śledzicie aktualne oferty pracy w GOMEZ? Znajdziecie je na stronie firmy https://gomez.pl/pl/oferty_pracy
Zamierzasz aplikować? Jeśli masz jakieś pytanie do osób już pracujących w firmie-zostaw komentarz. Postaramy się pomóc.
katarinaaa 2017-03-27 19:51
a jak wygląda tam z angielskim? faktycznie wymagają takiego bardzo dobrego?
ola 2017-03-28 09:28
jakie są godziny pracy w samej centrali w suchym lesie? wszystkie działy pracują od 9 do 17??
Zuzanna 2017-03-28 13:38
@katarinaaa na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? Myślę, że ta informacja ułatwi innym użytkownikom wątku odpowiedź na Twoje pytanie.
marylou 2017-03-29 09:16
Co do angielskiego, to nikt tego na rozmowie kwalifikacyjnej nie sprawdza, przynajmniej mnie nie sprawdzali. Ale osobiście nie polecam nawet chodzić na rozmowy, bo jeśli masz choć trochę doświadczenia zawodowego, (usunięte przez administratora) To co proponują jest śmieszne.
Magda 2017-03-29 15:49
Witam,

większość działów pracuje od 9 do 17. Wyjątkiem jest Biuro Obsługi Klienta, w którym są dwie zmiany. Część osób zaczyna pracę o 8:00, a część później i kończy ją o 18:00. Bywają okresy, w których w pracy zostaje się dłużej aniżeli 8 h. Wynika to albo z zaplanowanych w grafiku godzin (pracujemy w 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym), albo też ze zleconych nadgodzin, które są odbierane w późniejszym okresie, bądź też wypłacane. Wszystko zgodnie z KP.

W Suchym Lesie funkcjonują też salony, które są otwarte w godzinach od 10 do 20 w dni powszednie i od 10 do 18 podczas weekendu.
olaa 2017-04-06 17:35
co masz dokładnie na myśli mówiąc, że to co proponują jest śmieszne?
pik 2017-04-06 17:42
do Jak dokładnie wyglądają te zmiany w BOK? tydzień od 8 do 16 a kolejny od 10 do 18? Czy np. każdy chodzi tak przez tydzień w miesiącu?
marylou 2017-04-18 09:47
Mam na myśli wynagrodzenie, które mi zaproponowano.
informacja 2017-04-21 14:48
Byłam na rozmowie w marcu.Wszystko wyglądało bardzo dobrze.W dniu rozmowy zostałam poinformowana o tym,że otrzymam na maila kilka zadań do rozwiązania.Oczywiście czekałam....
Nie otrzymałam zadań w tym samym dniu ani nie otrzymałam ich dnia następnego.
Zadzwoniłam więc do osoby,która przeprowadzała ze mną rozmowę,ale telefon był wyłączony.
Na maila również nikt nie odpowiedział...Odczekałam kolejny dzień i zadzwoniłam na nr ogólny prosząc z Panią,która przeprowadzała ze mną rozmowę,po czym otrzymałam informacje,że...ta Pani już nie pracuje.
Poinformowano mnie,że sprawa zostanie przekazana do działu HR i ktoś się ze mną skontaktuje w celu wyjaśnienia.Do dzisiaj,po ponad miesiącu nie otrzymałam ŻADNEJ informacji.Życie jest jak wiadomo przewrotne,ale uważam że zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie,bez żadnych wyjaśnień
GOMEZ 2017-04-24 10:44 [pracodawca]
Szanowna Pani, bardzo dziękuję za przesłanie opinii dot. procesu rekrutacyjnego, w którym brała Pani udział w firmie Gomez. Chcielibyśmy wyrazić ubolewanie i przy okazji przeprosić Panią, że przebiegał w taki sposób. Podane przez Panią informację mogą być jak najbardziej prawdziwe, ponieważ w ubiegłym miesiącu zakończyliśmy współpracę z jedną z osób z działu HR i niestety nie wszystkie informacje zostały przekazane nowym osobom. Jednocześnie pragniemy zaprosić Panią, jeśli nadal wyraża Pani chęć, do kontynuacji rekrutacji. Pozostajemy do dyspozycji. Uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z działem HR za pośrednictwem maila; adres: hr@gomez.pl Mam nadzieję, że przekona się Pani, że do każdej rekrutacji podchodzimy z należytym zaangażowaniem, a może nawet będziemy mieli okazję współpracować. Raz jeszcze dziękujemy za opinię. Każda sugestia sprawia, że weryfikujemy sposób, w jaki funkcjonujemy oraz zachęca nas do pracy nad ulepszaniem procesów. Dział HR Gomez
Ciekawski 2017-05-03 19:28
Czy ktos pracował u nich jako stylista?
Była pracownica 2017-05-05 10:08
Witam, nie wiem, o jakie stanowisko związane ze stylizowaniem pytasz. Wiem, że styliści pracują zarówno w salonach, jak i w dziale fotograficznym. Ja byłam tzw. doradcą/stylistą w sklepie w Poznaniu. Trwało to dwa lata, co czasu przeprowadzki do Wawy. Generalnie mam same pozytywne wspomnienia, chociażby ze względu na klientów, którzy w Wielkopolsce, są nastawieni na to, żeby słuchać doradcy (inaczej jest w stolicy). Faktycznie proszą o to, żeby ubrać ich do nowej pracy, skomponować całą garderobę. W Gomezie jest w czym wybierać, oferta jest jak nigdzie indziej. Nie trzeba na siłę wciskać rzeczy jednej marki, ale można faktycznie przygotować coś ciekawego, korzystając z różnej stylistyki, klimatu marek. Klienci, którzy przyjeżdżają do salonów wiedzą, że jest to towar z wyższej półki i nie narzekają na ceny. Dość mocno ufają doradcom, jeśli ich znają. Do tego można im poświecić więcej czasu, mogą usiąść, można im pokazać katalogi, rzeczy, których nie ma aktualnie w sklepie. Najciekawsze jednak dla mnie było to, że brałam udział w przygotowaniu sesji dla znanych osób, np. dla piłkarzy, dla tenisistki. Standardowa firma pewnie w takiej sytuacji zatrudniłaby kogoś z zewnątrz, a tu niespodzianka - dała szansę swoim ludziom. Później była pochwała i fajne wynagrodzenie za to. W sumie żałuję, że nie ma Gomeza w Warszawie. Polecam.
Ma 2017-05-11 22:46
Ja bardzo żałuję, prześladuje mnie prawdziwy pech i dwa razy nie dotarłam na rozmowę i klapa...Nie rozumiem narzekań. Nie ma pracy idealnej, a słyszałam, że można podszlifowac umiejętności i z pewnościa wiele się nauczyć. Trzymam kciuki za kandydatów:)
A. 2017-05-15 22:49
Od jakiegos czasu obserwuje ogloszenia odnosnie działu zakupów i widze, ze pojawiają sie systematycznie co pare miesiecy. Z czym to jest związane? Rozumiem, ze firma moze sie rozwijać, ale az tak gwałtownie?
Ktos cos wie?
Magda z Gomez HR 2017-05-16 11:52
Dzień dobry, cieszy nas, że obserwuje Pani/Pan nasze ogłoszenia. Jeśli wynika to z zainteresowania podjęciem pracy w dziale zakupów i posiada Pan//Pan większość kwalifikacji, a także pasję do mody, to zachęcam do wysłania dokumentów aplikacyjnych. Odpowiadając na pytanie, (a jako osoba pracująca w dziale HR mam chyba największe pojęcie o sytuacji), zapewniam, że ogłoszenia związane są z rozwojem działu. Całkiem niedawno buyerzy pracowali w trzyosobowym zespole, podczas gdy dzisiaj na zamówienia jeździ sześć osób. Planujemy, że w ciągu dwóch lat team będzie liczył kilkanastu członków. Kiedyś w naszej ofercie było 30 marek, aktualnie jest ponad 50, a intensywnie przyglądamy się następnym brandom. Z pracy w dziale zakupów dotychczas zrezygnowała jedna osoba. Powodem były zbyt częste wyjazdy, które wiążą się ze specyfiką tej pełnej wyzwań, ciekawej, ale i wymagającej pracy. Aktualnie realizuje się w innym dziale, w którym pracę wykonuje się stacjonarnie. Jeśli przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych, chciałaby Pani/Pan dowiedzieć się trochę więcej o firmie, o zadaniach i o możliwościach rozwoju, zachęcam do kontaktu z HR. Chętnie uzupełnimy wszelakie informacje. Rekomenduję także odwiedzenie naszych salonów stacjonarnych w Poznaniu, zapoznanie się z naszą stroną, funpagem na FB oraz profilem na Instagramie. To wszystko, a także inne intensywnie prowadzone działania marketingowe, powinny przekonać Panią/Pana, że systematycznie się rozwijamy i że warto u nas pracować. Pozdrawiamy, Zespół Gomez
A. 2017-05-17 00:16
Dobry Wieczór, dziękuję za wyczerpującą i szybką odpowiedź. Dobrze to świadczy o Państwa podejściu od rekrutacji i dbaniu o wizerunek firmy :).
Mam w takim razie następne pytanie - czy do ubiegania się o stanowisko kupca w Państwa firmie konieczne jest posiadanie doświadczenia w branży modowej?
Pozdrawiam!
Magda z Gomez HR 2017-05-17 19:33
Dzień dobry, w nawiązaniu do Pani/Pana zapytania, od kandydatów na kupców faktycznie oczekiwalibyśmy, żeby mieli doświadczenie w naszej branży. Jeśli jednak zgłasza się do nas osoba, która nie pracowała wcześniej z modą, ale ma w sobie pasję, interesuje się tym tematem i chce rozpocząć przygodę w branży, (spełniając jednocześnie większość oczekiwań wskazanych w ogłoszeniu), proponujemy stanowisko Młodszego Kupca. Dzięki temu poznaje się produkt premium, dowiaduje się, co i jak kupuje nasz klient , a także wdraża w specyfikę funkcjonowania rynku. Doświadczenie zdobyte na tym stanowisku może jak najbardziej stać się przepustką do awansowania na stanowisko Kupca. pozdrawiamy, Gomez
olaaaa 2017-05-20 10:35
ja byłam na rozmowie i zaproponowano mi tak śmieszne pieniądze, że byłam bliska wybuchnąć śmiechem.... Koleżanka pracowała w tej firmie, w pokoju ma być cisza, nikt ze sobą nie rozmawia, sprawy służbowe załatwia się TYLKO przez e-mail.
Magda z Gomez HR 2017-05-23 14:58
Pani Anno,

proszę nie wstawiać negatywnych komentarzy. Po raz drugi (posługując się dla niepoznaki różnymi loginami), z niezrozumiałych dla nas powodów, stawia Pani naszą firmę w negatywnym świetle. Nie posiada Pani żadnej wiedzy na temat jej funkcjonowania, poniekąd obraża też osoby, które z nami współpracują i z pracy czerpią dużo satysfakcji. W woj. wielkopolskim obecnie nie ma większego problemu ze znalezieniem pracy, zachęcam zatem, żeby zajęła się Pani jej poszukiwaniem, a nie oczernianiem niedoszłych pracodawców na forum. Swoją drogą, bo być może na swojej drodze zawodowej nie miała Pani okazji pracować w miejscu działającym według ogólnie przyjętych standardów, komunikacja mailowa obowiązuje w większości średnich i dużych firm, a rozmowy prywatne, co nie jest chyba kwestią niezrozumiałą, utrudniają wykonywanie zadań, które wymagają skupienia.
Wojciech 2017-06-02 16:55
Witam .pytanko pracowal ktos z Was na magazynie?jakie sa godziny pracy i czy w soboty tez sie pracuje?
Paweł 2017-06-04 00:20
hej, generalnie magazyn pracuje przez cały tydzień, ale kwestia grafiku - to, w jakie dni, na jakiej zmianie pracujesz zależy od tego, jak zaplanuje to z Tobą kierownik. Możesz zaczynać o 6, możesz o 14. Niektórzy pracują od 9 do 17 - wszystko zależy od tego, jakie masz zadania, czy jest więcej, czy mniej pracy. Atmosfera, warunki pracy bardzo ok.
Zostaw swoją opinię o GOMEZ - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOMEZ