Opinie o FSC Bełchatów w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FSC Bełchatów. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FSC Bełchatów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSC Bełchatów w Bełchatów

Adam Nowy wpis

Jak wysokie macie pensje ?

TP Nowy wpis

A co z Fazbud sarl we Francji? Słyszałem, że prężnie działają i zatrudniają sporo ludzi. Wie ktoś coś? Te dwie firmy były powiązane. Może bedzie mozliwość przejścia albo chociaż odzyskania od nich pieniędzy za zaległe pensje. Jak ktoś coś wie to piszcie.

pracownik Nowy wpis

Czyta nie umiesz ? W upadłości są. To chyba oczywiste.

W końcu splajtowali? Bo coś mało o nich słychać. Ja nie pracuję już od roku więc nie bardzo wiem ,a znajomi jak się pytam to kręcą tylko głowami.

No i znowu syndyk zawitał w firmie. To gdzie teraz Więcławski na osłodę pojedzie ? Ararat w Turcji zaliczony to może Kazbek albo Elbrus ? Bo Everest to dopiero jak Fazbud sarl padnie.

@Tomek

Więcławskiego w KRS to już od roku nie ma. A raczej jego córki. Zrobił to ,żeby ich z tą upadłością nie łączyli. Jak zwykle wszystko zaplanowane do końca.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FSC Bełchatów? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Sprzątaczka
Bełchatów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.

Gówno nie firma. Była !

BAT

Mam nadzieje że ktoś im się w końcu dobierze do (usunięte przez administratora) Nie mówie tu o wymiarze sprawiedliwości (typu sprawy sądowe itp...) to nic nie da, sprawiedliwość trza wymierzyć na własną rękę!!!

@BAT

Co ty BAT pleciesz. Tutaj już nie ma komu się dobierać do (usunięte przez administratora) br /> Jest już posprzątane. Chyba ,że weźmiesz się za jego córki i zieńciów. Tutaj jest grubo kasy bo przecie to spadkobiercy fortuny. A panoszą się? Anucie Więcławskom to znajdziesz na fejsbuku ,albo w Warszawie. A całą reszte to w Szczercowie. Jak podasz e-maila to dostaniesz dokładne adresy.

tomek

I co tam słychać u naszych małych plajciarzy ? To bydle - (usunięte przez administratora) ciągle to ciągnie czy już kręci nową firemkę ?

Klaudia

Mam problem z tą firmą. Bardzo proszę pracownika tej firmy ( obecnego lub byłego ) potrzebna mi jest tylko jedna informacja dotycząca FSC. Bardzo proszę o pomoc Mój numer (usunięte przez administratora) . Lub proszę podać swój to oddzwonię. Pilne !!

@Klaudia

Chętnie udzielę informacji. Ale nadal pracuję więc proszę o anonimowość. Kontakt na adres e-mail: f.tomczak@o2.pl. Nie zadzwonię do Pani bo po prostu boję się szykan z ich strony.

tomek

Ludzie! Portfele chować bo Franek idzie !

Dostali gazelę bo się zgłosili do programu i przedstawili obrót za 2012. To i dostali. Kasę podzielili między siebie preziowie. A tera to jest lipa bo zleceń brak albo za takie pieniądze że żal.

Jak ludzie mają nie podejmować jak są kierowani z urzędu pracy. Muszą albo stracą świadczenia. To jest po prostu albo pracujesz i czekasz na wypłatę albo skreślamy ciebie z listy bezrobotnych.

alek

OSZUSCI OSZUSCI LUDZIE NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY W TEJ FIRMIE ONI NIE MAJA PIENIEDZY NA WYPŁATE DLA PRACOWNIKÓW

arunio

Powiem szczerze że nie jest dobrze w tej firmie po co oni przyjmują ludzi do pracy skoro nie maja pieniędzy żeby im zapłacić niech zwiną ten interes i nie zawracają nikomu głowy albo zacznijcie płacić .

@arunio

Oni nigdy nie mieli kasy żeby płacić. Ciągle od samego początku wiszą pieniądze po firmach i ludziach.Co poradzisz ,takie życie.

Pomocnik

Nie polecam tej firmy, nigdy nie ma kasy, szef leci w kulki, nie dba o pracowników. Na budowie w Warszawie nie ma ani materiału, ani narzędzi. Szefostwo wisi swoim pracownikom bardzo dużo pieniędzy, od 100 do nawet 3 tys zł! Żenada żenada żenada, liczę na waszą szybką upadłość. PS. Sami sobie róbcie bez diety w delegacji za 8 zł/h

arunio

zdaleka od tej firmy (usunięte przez administratora) i oszusci nie płacą

A czego się spodziewaliście. To taka taktyka Franka. Zakłada firmę słup w tym przypadku FSC która bierze odpowiedzialność ,a zarabia firma właściwa w tym przypadku Fazbud sarl. Jak firma słup pada to ta druga ma się światnie. On nigdy nie jest właścicielem tylko ma udziały. FSC to mała firma ale koszty ma ogromne. Żebyście wiedzieli jakie diety Frankowi przypadały za wyjazdy do Francji. Ludzie nie dostawali wypłaty ale on zawsze dostawał kasę. Mało tego wzięli mu w lizing samochód ,ze niby słuzbowy. No na to to ich stać ,ale żeby podwykonawca zapłacić to juz nie. Złodziejstwo kurwa!

To że franek nie jest szefem to wynika z krs.Jest od trzech lat na emeryturze ,a ponadto toczą się przeciw niemu sprawy w sadzie gospodarczym.Oficjalnie koles nie ma zdnych pieniedzy bo wszystko na córki przepisał wiec (usunięte przez administratora) to jest juz faktycznie sprawa nie jego ale prokuratora. A wiem to bo (usunięte przez administratora) jak sie opije to kłapie dziobem bez opamietania i tylko wystarczy ludzi posłuchać co o nim mówią.Jest ludzią winny olbrzymie pieniądze a zakłada kolejna firme która znowu robi zobowiazania bez pokrycia. A rzadzi firmą znowu przez figuranta.To jest skandal.

BAT

Nie chcę mi się z wami gadać. Oszukujcie się dalej i czekajcie na lepsze dni. Już problemy finansowe mają od początku tego roku (zalegają z wypłatami, o wypłatach nadgodzin nie wspomne). A więc siedźcie sobie i dajcie się dalej (usunięte przez administratora) :-) powodzenia

@BAT

Łatwo wam mówić.A gdzie ja pracę dostanę w tym mieście?firma jaka była taka była ,ale coś się zarobiło. I faktycznie to najwięcej ta Francja i zagranica zarabiały. Bo przecież w Bełchatowie to nic się nie dzieje. To miasto to umieralnia. I jeszcze mają być zwolnienia w PGE. To już w ogóle nic tylko się pakować.

Agata

Tak.Franku nasz FSC zbaw !

tomek

Gadacie bzdury bo jesteście zawistni! Franek nie pozwoli firmie upaść.Wszyscy liczymy na niego. On ma tyle pieniędzy ,że firmę z kłopotów wyprowadzi.Jeszcze się zdziwicie jak będzie o FSC głośno. A na pewno nie pozwoli skrzywdzić swoich pracowników!

@tomek

Co ty pleciesz? Sam chyba w to nie wierzysz, co mówisz. Pewnie tam pracujesz i chcesz się jakoś podbudować itp...prawda jest taka że p.Wiecławski ma już dość tego ''kieratu'' i ma ochotę odpocząć, pójdzie sobie na zasłużoną emeryturę. A wtedy już nie będzię nikogo do rządzenia i prowadzenia działalności, to był taki ojciec chrzestny FSC. Wszystko ma swój początek i koniec. Moi mili, nic na siłę.

Agata

Czyli co ? Mam się francuskiego uczyć ? Bo w Polsce to raczej jest kiepsko.Dawno wypłaty nie widziałam. Może to przejściowe? Firmę trzeba dokapitalizować ,a kto tutaj ma pieniądze jak nie (usunięte przez administratora)i?

PADAJĄ!!!!!!!!!! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o FSC Bełchatów - Bełchatów

FSC Bełchatów