FSC Bełchatów

Bełchatów

Opinie o FSC Bełchatów

xxx 2014-03-26 17:00:48
Jaka jest różnica między kolejką do onkologa,a kolejką do syndyka Fazbud?:
-Żadna.Ci na końcu i tak nie doczekają.-
anonim 2014-03-26 20:36:59
A co ma wspólnego foton i FSC ?
Obydwa nie mają "masy(w domyśle upadłościowej)".
Anonim 2014-03-26 20:59:16
Po co Więcławskiemu w firmie Łężak?
Po to ,żeby choć jedna osoba w firmie wiedziała jak cegła wygląda.
xxx 2014-04-09 10:19:09
oby tak dalej...a skoncza tak jak fazbud!!! zreszta predzej czy pozniej i tak sie stanie. Beda aneksy do umow i tak w dol...
fajka 2014-04-10 15:13:29
A możesz jaśniej?
3x 2014-05-18 20:54:57
Według mnie to powinno się przywrócić paragraf 148kk.Tak jak w latach 60-tych,:"Afera mięso". Taki [usunięte przez administratora](Pan "W" - bo moderator to wytnie :)) powinien zrobić to co jego wspólnik z PEBEX-u(już wtedy robili przekręty we trzech,szczególnie na stali i betonie z elektrowni, który szedł na ich prywatne budowy).Co?! Ano ukręcić gruby sznur i podstawić sobie stołek.Ta "świnia" nie powinna patrzeć ludziom w twarz!
xxx 2014-07-06 07:55:54
człowieku, o czym ty piszesz???!!! przeciez Fazbudu już dawno nie ma! Padł. Firma FSC, to taka firma krzak :-)
xxx 2014-07-06 08:02:33
Mogę. Obecnie większość ludzi pracujących w tej firmie już szuka nowego zajęcia, na gwałt chcą zmienić pracę. tylko się o tym nie mówi, szczerzą się i uśmiechają żeby robić dobre wrażenie że im tam dobrze! powodzenia dla tych którzy w siebie nie wierzą!!! =) hahaha a w firmie meksyk i kocioł,nie ma konkretnych decyzji i stabilności w podjętych działaniach. czekajcie tylko jak p.W zechce odpocząć od tego wszystkiego (a mógłby) wtedy już nie będzie nikogo kto mógłby tą firmą pokierować a to będzie oznaczało > FINISZ
fajka 2014-07-07 18:26:59
Tutaj wiara w siebie nie ma nic do rzeczy. Byli tacy co wierzyli w FSC i Franka .I ci się powiesili.Najlepiej to nie wierzyć w nic :)
xxx 2014-07-09 17:45:05
może nie w nic. a raczej nie wierzyć tym którzy tam rządzą. pracowałem (am) tam prawie 3 lata i wiem co się tam szykuje...koniec jest b l i s k i . ;-)
tomy 2014-07-11 18:25:50
I dobrze. Chętnie przyjdę na pogrzeb !
batman 2014-07-12 10:59:07
Na pogrzeb? Jaki pogrzeb? za to ile ludzi zostawili na pastwę losu likwidując poprzednią działalność nie należy nawet o nich wspominać. Oni szybko zapomnieli o tych na których się dorobili...szkoda ludzi tylko którzy tam pracować muszą,a mam nadzieję że wkrótce padną. Z tego co słyszał AM / EM nie dzieje się tam za dobrze
tomy 2014-07-12 18:08:43
Mirowski pójdzie do taty do Baumit. Łężak to pewnie jakaś renta,albo i nie. Franek to ma te swoje hotele i pensjonaty oraz udziały w firmach i firemkach,fundacjach.Będzie robił zawijańce na wesela . A reszta na zieloną łączkę :) O takim pogrzebie myślę.
batman 2014-07-13 09:05:34
A co z biedną p.Halinką??? =)
tomy 2014-07-13 23:58:47
Takie gadki to były a Fazbud padał.Uważajcie bo tak sie z kryzysu wychodzi,Fazbud reinkarnacja trwa, to tylko poczatek :) Na dzień dzisiejszy to im się pomysły skończyły. Są firemką bez majątku i z bardzo małą zdolnością kredytową. A w takiej kondycji jak są dzisiaj to prawie jej nie mają. Wystarczy wyciągnąć ich raport i porównać aktywa,pasywa i zadłużenie. a rachunek jest prosty. We Francji też nie jest dobrze. Z tego co mi wiadomo to "Arcade". Ta firma która najwięcej im zlecała to jest w upadłości. A na rynku francuskim teraz jest taka konkurencja,że walka z nimi na normalnych zasadach jest prawie nie możliwa. Coś musi upaść. Albo FSC, albo Fazbud Sarl. To są naczynia połączone, ale największy sentyment to mają jednak do Fazbudu.
tomy 2014-07-14 14:14:33
Nie będzie żadnego "boom'u". Przynajmniej nie w takiej formie jak w 2006-2008.Zmieniła się struktura rynku. Oni są w jednym worku z małymi firmami które ostro walczą między sobą cenowo. Przez co się "zarzynają". Poza tym trzeba mieć trochę więcej wiedzy niż mają oni.Np. za mieszkaniówki się nie wezmą i tak samo jest z obiektami usługowymi i użyteczności publicznej.Specjalizują się głównie w "blaszakach" i trochę biorą prac inżynieryjnych,ale mistrzami w tym nie są. Za wąska specjalizacja jak na te czasy :)
batman 2014-07-14 17:06:16
Z jakiego kopyta? W co ty wierzysz? Bronisz tak ich? Pewnie tam pracujesz, heheh :-) Tomy, Fsc kuleje i mnie nie oszukasz, dobrze ty i wielu innych o tym wie...nie czarujmy się, takie czasy. Pan ma rację, są za mali pod każdym względem, a rynek dzisiejszy jest szybki i niezbyt stabilny, trzeba być kozakiem żeby przetrwać, a ich nawet nie stać by garstce ludzi zapłacić nadgodziny tylko każą je odbierać...to jest firma??? Ludzie potrzebują zarobić
tomy 2014-07-14 17:40:48
Ty! batman! Ty weź przeczytaj dokładnie co kto pisze. Bo mnie chyba z kimś pomyliłeś? :)Ci się "pseudonimy" pomieszały trochę :)
tomy 2014-07-14 17:44:45
Dobrze że każą je odbierać. Te nadgodziny. Bo w małych firmach to ludzie często w ogóle pieniędzy nie dostają. A nadgodziny za "free"to normalka :)
xxx 2014-07-14 17:50:04
HaHaHa...już raz Fazbud też zaskoczył wszystkich z rana, zebranie na konferencyjnej i informacja o likwidacji firmy. To tak, takie zaskoczenie jest jak najbardziej na miejscu jeśli chodzi o FSC, tyle że tutaj syndyk nie bardzo bedzie miał czym dzielić, właściwie to niczym :-P
batman 2014-07-14 17:51:08
wiem, sorry Tomy...hehe nie do ciebie miało to być
anonim 2014-08-05 02:07:40
I co tam u nich słychać? Padają czy walczą? Bo coś o nich się na mieście głośno nie mówi.Ja słyszałem tylko ,że już po wszystkim. Tylko pracuje tam kilka osób aby porządek w papierach zrobić.
BAT 2014-08-11 17:08:17
PADAJĄ!!!!!!!!!! :-)
tomek 2014-08-20 05:47:26
Gadacie bzdury bo jesteście zawistni! Franek nie pozwoli firmie upaść.Wszyscy liczymy na niego. On ma tyle pieniędzy ,że firmę z kłopotów wyprowadzi.Jeszcze się zdziwicie jak będzie o FSC głośno. A na pewno nie pozwoli skrzywdzić swoich pracowników!
Agata 2014-08-25 16:42:59
Tak.Franku nasz FSC zbaw !
BAT 2014-08-27 09:15:51
Co ty pleciesz? Sam chyba w to nie wierzysz, co mówisz. Pewnie tam pracujesz i chcesz się jakoś podbudować itp...prawda jest taka że p.Wiecławski ma już dość tego ''kieratu'' i ma ochotę odpocząć, pójdzie sobie na zasłużoną emeryturę. A wtedy już nie będzię nikogo do rządzenia i prowadzenia działalności, to był taki ojciec chrzestny FSC. Wszystko ma swój początek i koniec. Moi mili, nic na siłę.
Agata 2014-08-27 22:58:55
Czyli co ? Mam się francuskiego uczyć ? Bo w Polsce to raczej jest kiepsko.Dawno wypłaty nie widziałam. Może to przejściowe? Firmę trzeba dokapitalizować ,a kto tutaj ma pieniądze jak nie ( usunięte przez administratora )i?
BAT 2014-08-28 10:54:15
Nie chcę mi się z wami gadać. Oszukujcie się dalej i czekajcie na lepsze dni. Już problemy finansowe mają od początku tego roku (zalegają z wypłatami, o wypłatach nadgodzin nie wspomne). A więc siedźcie sobie i dajcie się dalej ( usunięte przez administratora ) :-) powodzenia
Agata 2014-08-28 16:02:15
Łatwo wam mówić.A gdzie ja pracę dostanę w tym mieście?firma jaka była taka była ,ale coś się zarobiło. I faktycznie to najwięcej ta Francja i zagranica zarabiały. Bo przecież w Bełchatowie to nic się nie dzieje. To miasto to umieralnia. I jeszcze mają być zwolnienia w PGE. To już w ogóle nic tylko się pakować.
anonim 2014-09-07 17:42:11
A czego się spodziewaliście. To taka taktyka Franka. Zakłada firmę słup w tym przypadku FSC która bierze odpowiedzialność ,a zarabia firma właściwa w tym przypadku Fazbud sarl. Jak firma słup pada to ta druga ma się światnie. On nigdy nie jest właścicielem tylko ma udziały. FSC to mała firma ale koszty ma ogromne. Żebyście wiedzieli jakie diety Frankowi przypadały za wyjazdy do Francji. Ludzie nie dostawali wypłaty ale on zawsze dostawał kasę. Mało tego wzięli mu w lizing samochód ,ze niby słuzbowy. No na to to ich stać ,ale żeby podwykonawca zapłacić to juz nie. Złodziejstwo kurwa!
anonim 2014-10-26 18:58:28
To że franek nie jest szefem to wynika z krs.Jest od trzech lat na emeryturze ,a ponadto toczą się przeciw niemu sprawy w sadzie gospodarczym.Oficjalnie koles nie ma zdnych pieniedzy bo wszystko na córki przepisał wiec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jest juz faktycznie sprawa nie jego ale prokuratora. A wiem to bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak sie opije to kłapie dziobem bez opamietania i tylko wystarczy ludzi posłuchać co o nim mówią.Jest ludzią winny olbrzymie pieniądze a zakłada kolejna firme która znowu robi zobowiazania bez pokrycia. A rzadzi firmą znowu przez figuranta.To jest skandal.
arunio 2015-01-13 18:17:02
zdaleka od tej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszusci nie płacą
Pomocnik 2015-01-25 13:05:07
Nie polecam tej firmy, nigdy nie ma kasy, szef leci w kulki, nie dba o pracowników. Na budowie w Warszawie nie ma ani materiału, ani narzędzi. Szefostwo wisi swoim pracownikom bardzo dużo pieniędzy, od 100 do nawet 3 tys zł! Żenada żenada żenada, liczę na waszą szybką upadłość.

PS. Sami sobie róbcie bez diety w delegacji za 8 zł/h
arunio 2015-01-30 00:18:33
Powiem szczerze że nie jest dobrze w tej firmie po co oni przyjmują ludzi do pracy skoro nie maja pieniędzy żeby im zapłacić niech zwiną ten interes i nie zawracają nikomu głowy albo zacznijcie płacić .
alek 2015-01-30 10:47:41
OSZUSCI OSZUSCI LUDZIE NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY W TEJ FIRMIE ONI NIE MAJA PIENIEDZY NA WYPŁATE DLA PRACOWNIKÓW
Tomek 2015-01-31 18:08:27
Jak ludzie mają nie podejmować jak są kierowani z urzędu pracy. Muszą albo stracą świadczenia. To jest po prostu albo pracujesz i czekasz na wypłatę albo skreślamy ciebie z listy bezrobotnych.
anonim 2015-02-06 15:13:33
Oni nigdy nie mieli kasy żeby płacić. Ciągle od samego początku wiszą pieniądze po firmach i ludziach.Co poradzisz ,takie życie.
anonim 2015-02-11 22:17:42
Dostali gazelę bo się zgłosili do programu i przedstawili obrót za 2012. To i dostali. Kasę podzielili między siebie preziowie. A tera to jest lipa bo zleceń brak albo za takie pieniądze że żal.
tomek 2015-02-18 13:55:35
Ludzie! Portfele chować bo Franek idzie !
Klaudia 2015-03-02 12:24:00
Mam problem z tą firmą. Bardzo proszę pracownika tej firmy ( obecnego lub byłego ) potrzebna mi jest tylko jedna informacja dotycząca FSC. Bardzo proszę o pomoc Mój numer ( usunięte przez administratora ) . Lub proszę podać swój to oddzwonię. Pilne !!
pracownik 2015-03-02 14:22:43
Chętnie udzielę informacji. Ale nadal pracuję więc proszę o anonimowość.
Kontakt na adres e-mail: f.tomczak@o2.pl. Nie zadzwonię do Pani bo po prostu boję się szykan z ich strony.
tomek 2015-04-27 13:47:37
I co tam słychać u naszych małych plajciarzy ?
To bydle - (usunięte przez administratora) ciągle to ciągnie czy już kręci nową firemkę ?
BAT 2015-05-09 08:07:59
Mam nadzieje że ktoś im się w końcu dobierze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie mówie tu o wymiarze sprawiedliwości (typu sprawy sądowe itp...) to nic nie da, sprawiedliwość trza wymierzyć na własną rękę!!!
pracownik 2015-05-09 16:15:52
Co ty BAT pleciesz. Tutaj już nie ma komu się dobierać do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Jest już posprzątane. Chyba ,że weźmiesz się za jego córki i zieńciów.
Tutaj jest grubo kasy bo przecie to spadkobiercy fortuny. A panoszą się?
Anucie Więcławskom to znajdziesz na fejsbuku ,albo w Warszawie. A całą reszte to w Szczercowie. Jak podasz e-maila to dostaniesz dokładne adresy.
pracownik 2015-06-14 14:44:41
Gówno nie firma. Była !
anonim 2015-06-29 14:49:07
W końcu splajtowali? Bo coś mało o nich słychać.
Ja nie pracuję już od roku więc nie bardzo wiem ,a znajomi
jak się pytam to kręcą tylko głowami.
Tomek 2015-08-19 21:26:06
No i znowu syndyk zawitał w firmie. To gdzie teraz Więcławski na osłodę pojedzie ? Ararat w Turcji zaliczony to może Kazbek albo Elbrus ? Bo Everest to dopiero jak Fazbud sarl padnie.
pracownik 2015-08-23 17:02:00
Więcławskiego w KRS to już od roku nie ma. A raczej jego córki. Zrobił to ,żeby ich z tą upadłością nie łączyli. Jak zwykle wszystko zaplanowane do końca.
pracownik 2015-08-30 14:34:27
Czyta nie umiesz ? W upadłości są. To chyba oczywiste.
TP 2015-11-21 22:38:24
A co z Fazbud sarl we Francji? Słyszałem, że prężnie działają i zatrudniają sporo ludzi. Wie ktoś coś? Te dwie firmy były powiązane. Może bedzie mozliwość przejścia albo chociaż odzyskania od nich pieniędzy za zaległe pensje. Jak ktoś coś wie to piszcie.
Zostaw swoją opinię o FSC Bełchatów - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSC Bełchatów