Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Sebek

Siema a to prawda ze w nowym roku likwidujom ta linie z gniezna 13 ? prosze powiedzcie ze to nie jest prawda bede wam wdzieczny mi bardzo zalezy na tej pracy bo jest fajny a sam nie dojade

Ricky
@Sebek

Powiedz im że będziesz robił za 50% stawki tylko żeby ci zostawili autobus i wtedy nie będzie problemu.

GREUP LAIDER
@Sebek

JUZ Niedługo zwolnienia we firmie i jużnie moge sie doczekać w końcu zrobimy z wami porządek

Bardzo duzo mogłabym powiedzieć o firmie, niestety większość to negatywy. Praca w sklepie arkadia to mobing, płacz. Szantaż, bo jak nie zgodzę sie byc codziennie w pracy to nie jestem lojalna. Nawet kosztem 4 h snu. Z zamka 23 na ranek 7. Nie polecam dla waszego zdrowia psychicznego,bo was zajadą

Powinna robić w Lisnerze:P

Laski dalej są takie łatwe jak kiedyś ?????

Brau

Dziś piątek, na kantynie będzie Edzia w śmietanie

Makijażu

nawet jak lubi zabawić się podwawelską to nie twoja sprawa

@Makijażu

racja

PIP
@Jadziaa

Edzia to ta co ludzi bez bhp na hale wpuszcza?

Szczery

Zarobki w tej firmie idzie poznać już po parkingu. Stare Peugoty i Golfy jeszcze na Poznańskich blachach.

Wazniak
@Szczery

Myślałem że ta eko firma jeździ już elektrykami, a nie złomami francuskimi.

Rzeźnik
@Wazniak

Dzisiaj te tzw. EKO wygląda tak że dana korporacja się promuje tym że zbiera deszczówkę z dachu, segreguje śmieci, kilka lamp świeci na fotowoltaice, a przed wejściem stoi samochód na baterie. Jednocześnie ta sama korporacja bierze sobie podwykonawców z krajów trzeciego świata, którzy dla niej produkują, a rzeki obok tych firm trzy razy dziennie zmieniają kolory...................ale tam jest 10 razy taniej więc nie obchodzi to ich. Oni bredzą o tzw. EKO tylko kiedy im się to opłaca.

Mafiozo z Kościana
@Szczery

Przecież te korpo to zacofany grajdoł, aż podziw bierze że na rynku jeszcze ciułają, ale chyba tylko dzięki temu że jedzie na wyzysku taniej siły roboczej z Polski, Chin i innych zadupiów świata. A na salonach Europy lansują się jacy oni eko-postępowi żeby lewackie półgłówki biegały po zakupy do tych lumpeksów. Ciuchy z plastiku sprzedają i się chwalą że są eko, co za (usunięte przez administratora) kto normalny chodzi w sztucznym nieoddychającym tworzywie i się cieszy że jest eko ??????????? Takimi szmatami to ja w piecu paliłem na zime, a na rozpałke brałem katalog H&M

Wiktor
@Szczery

Kolego nie każdy przywiązuje uwagę do tego jakim samochodem się jeździ, mając pieniądze bezpieczniej jest jeździć starszym autem bo wtedy jest człowiek bardziej Incognito i nie rzuca się w oczy (usunięte przez administratora) między innymi.

Racja

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kamil

Ta firma była i pewnie jest o 10 lat do tyłu z zarobkami. Zarabiałem tam w 2010 1000 netto. Na szczęście o wiele sobie polepszyłem. Ale to jak traktowali tam pracowników to przechodzi ludzkie pojęcie. Bazują na tym, że ludzie w miejscowościach oddalonych 50-100 km nie mają pracy i to wykorzystują. Szukajcie innej pracy bo na emeryturę będziecie płakać. O ile ona jeszcze wtedy będzie w ogóle istnieć.

@Kamil

Dokładnie... tą firmę można opisać krótko: małe pieniądze, niesprawiedliwe traktowanie przez liderów i niekorzystny system pracy. Ja tylko na zimę jestem i ewakuacja...

@Kamil

Ja też przyszedłem tu popracować bo politycy niszczą gospodarkę i zwolnili mnie z poprzedniej pracy, ale znajomi mi odradzali tą firmę. Ja uważam osobiście, że praca jest ok, ale problemem jest podejście stałych pracowników, którzy często zachowują się jakby pracowali tutaj za karę, a to się odbija na innych ludziach bo muszą wtedy robić za tych co się obijają. Oczywiście nie mówię o wszystkich bo na zbieraniu ciuchów ludzie pracują i się starają wykonać pracę dobrze, ale przykładowo na takim shippingu to już widać, że tam oni mają totalnie w 4 literach pracę.

Uys
@Mietas

I się nie dziwię ze ciebie zwolnili jak jesteś leniem

Filemon
@Kamil

H&M to typowa korpo bieda.............współczuję wam.

@Uys

Idź na shipping to zobaczysz lenistwo. Kiedyś jak byłem na supporcie na shippingu i obserwowałem jak oni pracują to trudno to nazwać pracą . A na nocce to w ogóle była kpina, wychodzę z kontenera, a tam dwóch siedzi przy biurku i gra na telefonie, trzeci na krzesełku sobie śpi, czwarty obok na makulaturze sobie leży, poszedłem do ubikacji, a tam piąty siedzi i też na telefonie gra, najlepsze było to że jak przyszedł ich lider to im nic nie powiedział, ale przyszedł do mnie i mnie pośpieszał, żebym szybciej pracował bo muszą transport wysłać. My z agencji pracowaliśmy całą nocną zmianę, a oni z shippingu to się zachowywali jakby byli na pikniku. Po co support wysyłają na shipping skoro oni tam się nudzą. Zabierzcie się za pracę nieroby.

Ueu
@Mietas

Przyjdź powiedzieć w twarz i wszędzie będą ciebie zwalniać jak tak marudzić i tobie widać że w 4 literach nie pasuje że inni mogą a ty nie i bawi mnie to że kogoś obgadujesz a sam nie widzic jak ty robisz i jak tobie premie zabierają ze sobie siedzisz w szatni i jak za szybko wyjdziesz

@Ueu

Nie wiesz kim jestem więc jak możesz mnie oceniać ? Jesteś jakiś ograniczony... Z tego co zaobserwowałem to właśnie pracownicy shippingu zawsze najwcześniej wychodzą z pracy przed innymi pracownikami już idą do szatni i jako pierwsi wychodzą na przerwę i przebywają na kantynie już po upływie czasu na śniadanie. Zapewne to wynika z tego, że nikt wam nic nie może zrobić bo macie umowy na stałe i lejecie na prace. Wasz lider też wam nic nie powie nawet bo to nie ma sensu. Powinni z wami zrobić porządek bo to co wyczyniacie to jest kpina. Chłopaki powinni się sprzeciwić i nie przychodzić na shipping na support i może wtedy byście się zabrali do uczciwej pracy.

@Mietas

Typowy agencyjniak jestes. Po pierwsze umowa na stałe nie zwalnia z niczego. Nas normy dotycza i sie je robi. Jak lider dobry to to rozumie 100 procent i nie więcej. Zaprasz na split i pokaz jak normę robisz, na splicie agencyjnych nie rozliczają i robicie po 7 kartonów na godzinę gdzie nożna to 25. Wyjasnij mi to? Skoro agencyjne tak dobrze pracuja to czemu niektórzy nie potrafią nawet na stanowisku 0racy sie znajdywać np masz pracowac ba gorze a pol dnia hestes na dole? My tez mizemy na pracownikow agencji wynaleźć tysiące powodów ze nie pracujecie jak należy, kolejny wychodzenie do autobusu juz o np 22 05, pamietaj ze my z hm musimy się odbić na zegarze równo z wyznaczona pora, a każde nie odbicie jest weryfikowane dlaczego sie nie odbilismy

@Typowy agencyjniak jestes

Pamiętaj o tym, że my agencyjni jesteśmy zatrudnieni na umowę zlecenie. Na takiej umowie obowiązują zupełnie inne zasady niż na umowie o pracę, więc to całkowicie legalne, że my agencyjni nie mamy takich praw i obowiązków jak stali pracownicy. Jeśli tego nie rozumiesz to proponuję się douczyć. Pracownicy H&M są zobligowani umową o pracę do przestrzegania zasad z niej wynikających i tu nie ma żadnych wyjątków. Kodeks Pracy mówi jasno co pracownik ma robić i ile czasu ma na to. Przypuszczam, że taki mądrala jak ty nigdy nie czytał Kodeksu więc proponuję się douczyć zamiast pouczać innych. Jak ci się nie podobają twoje obowiązki to też się przenieś na zlecenie.

@Mietas

no i właśnie wiekszosc hmowych stosuje się do ustawowego 100% określonego w naszych warunkach pracy, wiec nie placz ze na shoppingu siedzą, zrobili swoje lider ludzki bo i tak nie zapłacą za q01 czy 110 procent normy, to chlopaki resztę pracu sobie rozkładając siedzą. Sam napisałaś ze każdy typ umowy obowiązują inne warunki, ka mam na picku zrobić zrobić 240 sztuk, dobre zlecenie i robie to w 15 minut, czyli caly dzien według normy zamkne w 2 h a gdzie heszczr 6h do końca. Najlepiej by agencja siedziała a jak coś nie tak to jeszcze pogłaskać i pocieszyć. Na zlecenie sie nie przeniosę bo szkoda życia, umowę zlecenie to mam dodatkowa piza praca w hm, no żyć i dorobić się trzeba czegos w zyciu. Umowa zlecenia tego nie zapewnie. Poniedziałek praca a czwartek , puatek odwołania i jak żyć, zwłaszcza jak się jest młodym, bo rozumiem rencistów, emerytów oni sobie poprastu dorabiają, ale mlodzi 20 do 40 lat osoby co one w ten sposób osiągną?

@Typowy agencyjniak jestes

Masz dużo racji w tym co napisałeś, ale co do shippingu to się mylisz. Bo niby jak gość, który siedzi przy biurku całą zmianę i gra na telefonie może zrobić jakąkolwiek normę ? Jak gość co sobie śpi w pracy na krzesełku może zrobić normę ? Wiem bo jak chodziłem na support to na shippingu widziałem takie sceny. Mnie już to nie dotyczy bo ja tam nie chodzę i nie pójdę. Wedle mnie to cała brygada może sobie spać jak im lider tak pozwala, ale niech nie ściągają sobie ludzi żeby za nich robili bo to są jakieś żarty.

@Mietas

widzisz, może zrobić norme, raz są smiesznie niskie, dwa ważne co system pokaże. Idziesz na suport a dostajesz ich skaner na ich loginie. Wszystko się zgadza w systemie. I tak można wymieniac bez konca. Poza tym my mamy skale miesiesczna, wystarczy ze 2 a 3 dni popracuje ponad 100 procent a reszte miesiaca moze ciać w ... Papierek pokazuje 100 lider sie nie czepia.

Dawno
@Mietas

Dziwi mnie ze takie bzdury piszesz jak robiłem w hm przez agencje i byłem na shippngu to jeszcze mi pomagali i ich lider nie jest tak zły i nawet byli pomocni jak czegoś nie wiedziałem jak wyświetlił błąd na skanerze to odrazu wytłumaczyli i sami powiedzieli nawet mnie nikt nie upomniał tam za telefon i to jest lepszy dzial

@Dawno

A mnie nie dziwi, że takie bzdury wypisujesz bo jesteś pewnie z shipppingu i próbujesz się bronić. Wam odpowiada agencja, która za was pracuje. Może jesteś nawet liderem shippingowym.....ale niestety nic nie przemawia na waszą korzyść, jesteście bandą obiboków i każdy, kto tam chodził z kolegów na support to mówi to samo co ja. Agencję wołacie tylko po to żeby robiła za was i dziwię się, że ci menadżerowie z wami porządku nie zrobią. Dziwię się, że wam w ogóle dają ludzi na support bo to kpina w żywe oczy co tam wyprawiacie. Pokaż mi drugi taki dział gdzie biorą support żeby sami mogli grać na telefonie albo spać sobie na nockach co jest już totalną kpiną....

Rebeliant
@Dawno

H ah ha ha ha hha ....ale suchary człowieku ciśniesz...przecież to prawda że na shipingu tam w kulki lecicie jak automaty bo wam się nie chcę robić i wykorzystujecie agencję ile wlezie. Ja też byłem z kumplem na suporcie i układałem kartony na wózki to robota sie paliła w rękach kartony się sypały na głowę ale tylko agencja pracowała a wiara ze shipingu sobie siedzieli przy biureczku i pogawędki urządzali. Też już na ten dział nie pójdę

Tiger
@Typowy agencyjniak jestes

Ja też z kumplem chodziłem swego czasu na shiping i widziałem jak to wygląda Ty chłopie nie zajarzyłeś o czym ten koleś pisał bo chodzi o to że na shiping biorą support mimo tego że go nie potrzebują i sami się wylegują w robocie. Support bierze się wtedy kiedy na jakimś dziale trzeba pomóc bo jest dużo pracy i ludzie sami nie dadzą rady ogarnąć roboty. A na shipingu biorą support a sami siedzą bezczynnie więc to zwykły wyzysk. Faktycznie managerowie powinni zrobić z nimi porządek łącznie z ich group leaderem.

Dawno
@Mietas

Sorry ale ja pracowałem tylko przez agencję a i nie jestem z shippngu jak byś chciał wiedzieć agencja w hm płaciła mi mniej i poszedłem przez agencje gdzieś indzej i to lepiej płatne

Ukryty
@Typowy agencyjniak jestes

Przez 5 lat obserwowałem was lenie z H&M,wiec to co opowiadasz bo możesz miedzy bajki włożyć.kolega z Agencji ma racje wy potrzebujecie support tylko po bo nie dajecie rady i żeby odbębnili za was robotę.mało tego żeby zrobili więcej niż wy kiedykolwiek będziecie w stanie,wiec nie odpowiadaj głupot.wy idąc na inny dział wcale się nie staracie a agencyjny musi wyrobić ponad 100% na każdym dziale.

Masallah
@Kamil

Przez agencję się wogole nie opłaca wyzysk i tyle hamstwo nieprzyjemni liderzy (usunięte przez administratora)rusz ta (usunięte przez administratora) a nie chodzisz i ściemniasz że się wielce uczysz (usunięte przez administratora)nic nie lepszy agencja wir serwice następna sprawa stare autobusy mało płacą każdy weekend zapierdol w umowie jest godzinowa a każą robić normy na śmieciowe traktują cię jak pracownika zakładowego no inspekcje pracy tam naśle..

biedactwo
@Masallah

Jasnym jest ze jakby za godziny tylko płacili to byś do pracy przyszedł i nic nie zrobił a godzinki by leciały, uwierz mi te nomy co powinniśmy robić są śmiesznie niskie. Jak każdy ma taką sama stawkę to i robić powinniśmy tak samo. To twoja pierwsza praca w życiu? Jeśli tak to hm to jest urlop wypoczynkowy, z tym jak inne zakłady traktują ludzi oraz jak ciężko trzeba robić nawet za mniej niż hm. więc jeśli całe zycie zamierzasz pracować fizycznie to hm to lekka i przyjemna praca jesli chodzi o te prace fizyczne.

Masallah
@biedactwo

To bardzo dziwne jedna dziewczyna składała cały czas i niesciemniala i jeszcze tej normy nie zrobiła..

Ty
@Kamil

Co ma rok 2010 do obecnego , inflacja jesyto i zarobki, o czym ty piszesz .

@Kamil

Najgorsza firma z najgorszą szefową HR i najgorszą managerką budynku. Koleżaneczki bez empatii i predyspozycji liderskich. Zarządzania z pozycji siły nauczyły się od byłego szefa budynku, któremu wydaje się, że jest mistrzem świata, tylko nie wie, że dyscyplina to obieranie cebuli. Słoma z butów taka, że na plecach powinien nosić tabliczkę "ostrożnie z ogniem". Niby już tu nie rządzi, ale tak naprawdę to szara, niczym glut, eminencja. To miejsce zawsze będzie przynajmniej 10 lat do tyłu z tym, co prezentują nawet kiepskie firmy w regionie. Bo z poważnymi graczami o nowoczesnym podejściu nawet nie ma co porównywać.

Byciu
@Ueu

Coś w tym jest xd

Były
@Kamil

Zgadzam się, bo to beznadziejne miejsce. Mój najgorszy pracodawca, a zmieniałem kilka razy w ciągu ostatnich 15 lat. Management o zapędach do działań, które nadają się do spotkania w sądzie (ale przez ogólną atmosferę strachu przed brak szacunku nikt finalnie nic z tym nie robi). Myślę, że H&M w Gądkach spokojnie może pretendować do miana najgorszego wyboru miejsca pracy w okolicy.

Przejściowy

Tak, zgadzam się.

@Kamil

(usunięte przez administratora) się tam pracuje zwalniają za zrobienie 1 zdjencia i to sobie człowiek pracuje 2 dni i zwalniają to wstyd dla tej matki drogo zeczy tandetne i wcale nie ładne pracownicy byli super ale ta osoba kutra zarządza cała siecią niech zginie w męczarniach piekielnych mam. 18 lat i zwolnili mnie za to ze zrobiłam sobie zdjencie na ścianie i miałam plakietkę na szyji z napisem H&M to nie jes żaden powód do zwolnienia nic nie ukradłam nie zepsułam i nie zabrałam byłam miła dla pracowników i dla klientów a jak mnie potraktowali jak śmiecia za dobro dzlowiek odpowiada i to w raki dposób mam już na to wywalone ale tak się nie robi niepolecana tam pracować a i 19.20 za godzinę to śmiechu warte na 06,00 do pracy kto to widział to sieciówki o takiej pozę przychodzić do pracy masakra powinnam to zgłosić w odpowiednie miejsce ale niechce robic problemu. Kierowniczka była fajna tak jak i pracownicy ale ni jest dila wyższa i niedaruje NIEPOZDRAWIAM

Mala

Ja cię kręcę ... Praca w tym obozie to jakieś nieporozumienie... Na zwrotach ,trzeba wąchać rzeczy spocone i śmierdzące gacie , patrzeć czy nie są (usunięte przez administratora) ... Obsrane . Trafiają się z użytymi podpaskami ,obrzygane ... Ukr aincow (usunięte przez administratora) nie brakuje ! Ukrainki to typowe dziunię z pod latarni .... Szoszony . Uważają się za lepsze od polek.. do pięt wręcz Polkom nie dorastają ... Lesery ... Ciemnogród ...

Janko
@Mala

Ale one są lepsze od Polek. I kto tu komu nie dorasta do pięt??

aaa
@Mala

Są ładniejsze przez co Polki mają kompleksy co widać, słychać i czuć

Kamil

Witam gdzie znajdę telefon do magazynu w hm w gądkach?

Siwy z Rataj

Sprawdzają indefikatory a może zaczną sprawdzać stan techniczny aut wjeżdżających na parking ten srebrny peugot już ledwo jeździ a kierowca starszy już nie ma umiejętności.

Kamil

Tak się śmiejecie z tego peżota a cała wasza firma to jest jak ten peżot.

Arnold
@Siwy z Rataj

Mnie śmieszą faceci w tej firmie. To takie typowe kukoldy Aż żal na nich patrzeć....jakby mózgu nie mieli. A latem to już typowe ameby umysłowe Jakby mózg im wypłynął przez grzyba. Żenada

@Arnold

A możesz jakoś normalniej ich opisać, żeby było wiadomo dlaczego ich za takich masz? I czemu latem to jeszcze gorzej jest? :/

@Kamil

Kolego jak już nie pracujesz to powstrzymaj się od Swoich komentarzy. .

Alicja

w sumie to czemu, chyba też jakieś zdanie o firmie ma, skoro pracował? :( nie zgadzasz się z nim pewnie? można spytać czemu?

Pracownik 2
@Alicja

Bo widzisz to taki twór ten Kamil że od lat nie robi ale ma jakiś syndrom osoby kochającej swojego dawnego paracodawce, coś na wzór zakochanego po eska w swoim panem, tak narzekał i narzeka ale ciągle go sprawy firmy interesują, nigdy nic mądrego nie napiszę, tak się próbuje dowartościować.

Romualda

Magazyn funkcjonuje według schematu ciężkich więzień i (usunięte przez administratora). Chcąc wyjść po coś do samochodu np. tabletki, podpaski musisz prosić się o zgodę lidera na zatwierdzenie przez managera przepustki na wyjście z magazynu. Przychodząc do pracy wyrażasz zgodę na ograniczenie wolności przez kilka godzin.

Gura3000

Towar przyszedł niezgodny z zamówieniem. Na zamówieniu jak i na opakowaniu, w którym przyszła sukienka było ewidentnie napisane, że kolor jest czarny. Wysłali sukienkę w kolorze srebrnym...Porażka. Już nigdy więcej nic od nich nie zamówię.

Przejściowy

Byłem w różnych zakładach pracy, ale tutaj to jest (usunięte przez administratora). Brak szacunku do drugiego człowieka. Podziwiam tych ludzi, którzy pracują w takich warunkach złych, za tak małe pieniądze. Aktualnie: tylko umowa zlecenie. Dlaczego dajecie kary za nie przyjście do (usunięte przez administratora) ale jak wy już odmówicie pracy, to dla was kary nie ma? Zatrudnia kobieta z agencji, z którą rozmawia się jak z maszyną. - brak szacunku - umowa zlecenie - niska płaca - kary pieniężne - plus, że jest autobus i chyba tylko tyle z plusów, niektóre Polki mile, żal ich, że tam pracują PŁACĄ DOPIERO PO WEJŚCIU na magazyn, lidereczku, prowadź w takim razie szybciej te Twoje szkolenia, 3 godziny za darmo się siedzi. Podsumowanie: SZANUJ SIEBIE, jeśli masz możliwość innej pracy, zmień ją, jeśli nie masz, bardzo współczuję. BAZUJĄ na tym, że ludzie z wiosek nie mają gdzie iść, że jest pełno Ukraińców i ciężej znaleźć pracę, ale życzę Wam, aby ten magazyn był tylko okresem przejściowym. Z jednej strony, dobrze, że tu przyszedłem, zawsze jakieś nowe doświadczenie i wiem jak traktuje firma H&M. Już nic u Was nie kupię.

Pempek

Bardzo nej miła obsługa pani podeszła i obrażała nas że mamy wadę wzroku bo nie widzimy że to dział dla dziewczyn

@Pempek

W tych sklepach 90% powierzchni to jest dla kobiet. To dopiero dyskryminacja.

@Kamil

90% to niezbyt dużo? Ja wiem, że to pewnie na oko mierzone no ale chyba bez przesady, jak w tych 10% mieliby się zmieścić mężczyźni i dzieciaki? ;p

Bez kategorii umysłowej

Kiedy wypłata ?

@Bez kategorii umysłowej

Jaka wypłata ?? Przecież wy tam nie robicie dla kasy...

Bez kategorii umysłowej
@Kamil

No właśnie. A wypłata wpada na konto.

@Bez kategorii umysłowej

To co wy dostajecie to nie jest wypłata tylko jałmużna. Nawet na cukier was nie stać tylko wynosicie z kantyny.

Jeszcze jeden komentarz bo chcę ocenić waszą firmeńke....1/5 Pozdro biedaki

To proste

Czy firma daje coś na 15 lat istnienia DC Gądki? Jak tak to co?

Marines
@To proste

A to ciekawe, napiszcie proszę co wam podarują z takiej okazji. Jak ja tam robiłem to dawali nam słoiczek dżemiku....taki mały w jakich robią jedzenie dla niemowlaków i właściwie tak tam traktują pracowników, jak dzieci. Napiszcie proszę co to będzie, bo w innych firmach dla porównania dają 200 zł podwyżki. Może dorzucą wam kilogram cukru do kawy, a to teraz towar reglamentowany.

tady
@Marines

Rudy z Kompromitacji załatwi im (usunięte przez administratora) kasy ha ha ha .Weź przestań dostaną jakieś tandety w pudełku i będą się cieszyć .Tam zawsze człowiek był tylko liczba i traktowany jak śmieć .Tam same muchy z byle gowna się cieszą.

@tady

Ale tam na co dzień żadnych benefitów nie ma poza takimi akcjami?

Endrju
@Marta

Firma jest tak wspaniała że nie musi nawet podwyżek dawać a i tak będzie miała zadowolonych pracowników. A jak dostaną na prezent kilka cukierków i trochę cukru z kantyny to już będzie szczyt ich szczęścia. Też tam kiedyś robiłem ale kiedyś była dobra atmosfera w robocie a nie wiem jak jest teraz.

@Endrju

Kiedyś tzn kiedy? I dobra była ponieważ? Głównie o współpracowników Ci chodzi?

Tomasz

Pytanie Dawali zegarki. A ładowarki do tego nie ma? Albo jak to się ładuje? Bo chyba mało inteligentny jestem...i nie potrafię bez ładowarki

Romek
@Tomasz

Tyle lat życia zmarnowałeś na tą firmę to mogli ci już tą ładowarkę dać za te 30 zł

Robercik
@Tomasz

Może na 20-lecie dostaniecie ładowarke ???

Tomasz
@Romek

Romek wyobraź sobie że tyle by spróbować. A radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Na 15 lat firmy a nie pracy. Niestety (usunięte przez administratora) Się rodzi. Widać że nie pracujesz tam a prubujesz błyszczeć jak błyszczyk z hm.

badi

brak kontaktu z infolinią , czekam na zamówienie już 2 tygodnie , STATUS PRZESYŁKI DALEJ TAKI SAM , ZERO ODZEWU WSTYD NIE POLECAM !!!!

Madzia

Przydałby się jakiś spotted naszego magazynu :) Bardzo podoba mi się jeden chłopak, ale nie wiem jak zagadać :/ Co do pracy to nie jest trudna, a ludzie są mili, raczej polecam :)

Mateusz
@Madzia

Mi też się podoba jeden chłopak i nie wiem jak zagadać. Kiedy obok mnie przechodzi to aż się robie twardy. H&M to wspaniała firma tylko za mało tu chłopaczków.

Za robote się weź bo niedługo chleb będzie po 30 zł a nie trociny we łbie

Pracujacy
@Madzia

Podejdź zaglądaj o co kolwiek np że masz problem z czymś, jesteśmy tylko ludzmi

Bandzior
@Madzia

Może idź do niego i zapytaj się czy ci pożyczy kase bo cukier po 5 zł chleb po 10 zł a wypłatka słabiutka. Chociaż wnioskując po tym gdzie robi to jego też nie stać.

pracujacy
@Bandzior

MISTRZ

Fobos
@Madzia

Gdyby tak odwrócić sytuację? Jak zagadać do ślicznej Ukrainki ? Pachnie Ona kwiatami polnymi... Gdy porusza się elektryzuje powietrze... Jej głos jest podobny do śpiewu skowronka o poranku... Pomocy kochani...

pracujacy
@Fobos

Daruj sobie obco krajowców,

Dumny

Hejo Pracuje w tej firmie 7 lat praca jest lekka i nie wymaga wysiłku Umysłowego, czasami trzeba proste rzeczy wytłumaczyć 10 razy ale jest spoko, ludzie bardzo sympatyczni i pomocni oraz brygadzista który chętnie pokazuje jak należy pracować na 15 lecie firmy super prezent naprawdę, jaką firma da pracownikowi super nowoczesnego smartwatcha?? Teraz pracownicy firmy VLG dostaną ogromny dodatek napewno nasz zakład również nie będzie gorszy i z racji inflacji dostaniemy kwotę może i wyższą? Zobaczymy jak to będzie. Generalnie Polecam H&M Światowa Marka

inflacyjna
@Dumny

niby samej inflacyjnej podwyzi ma byc okolo 15 procent od podstawy, a inflacja jest powyzej 15, plus podwyzki za ocene, chociaz nie zmienia faktu ze jakby inflacja w tym roku duza a podwyzki od stycznia

@inflacyjna

Firma jest super i nie ma potrzeby żeby pracownicy dostawali podwyżki. Ewentualnie ci z agencji powinni dostać bo zasłużyli za te tyranie na tych śmieciówkach. Na umowie śmieciowej powinna być o wiele większa stawka niż na umowie o pracę.

inflacyjne
@Tommy

i w teorii tak masz , poza tym pracownik agencji może zmienić prace jak nie pasuje , widzisz większość zatrudnionych przez hm na umowę o prace chwali sobie prace i nie ma potrzeby zmieniać, praca lekka przyjemna i nie rozśmieszaj mnie ze ktoś tam tyra, bo wystarczy przyjsc i robić sobie z spokojem i wszystko zrobisz, normy są niskie.

@inflacyjne

Ludzie z agencji za was robią na umowach śmieciowych to powinni zarabiać dwa razy tyle co wy obiboki. A wy i tak jesteście zadowoleni z tej firmy więc nie potrzebna wam podwyżka.

Uuu
@Tommy

To ludzie z agencji nie muszą robić jak się nie podoba jest tyle innych zakładów nikt na sile wad nie trzyma , widzisz niektórym tak się podoba że nawet śmieciowke przyjmą byle tylko w hm robić

@Uuu

Gadasz jak prawdziwy polityk. Równie dobrze można by powiedzieć że nikt Polaków nie zmusza do kupowania węgla, jest tyle różnych opcji. Mogą na przykład palić liśćmi.

Uuuio
@Tommy

Węgla w to nie mieszaj, ale masz dużo opcji ocieplenia domu, węgiel, prąd, gaz, fotowoltaika, chrust, opony od koloru do wyboru. Co do węgla to niektórzy głosowali na yennsktalny rząd właśnie tacy co sądzą że im trzeba dać , słuchaj masz umowę śmieciowa to poszukaj innej pracy, myślisz że ci są w hm na umowę , też lata temu mieli śmieciowke, i hm był w potrzebie i dawał umowy o pracę całym setka ludzi naraz ale to było ponad 10 lat temu, później już zatrudniali coraz mniej i teraz tylko większość pracowników to ludzie z agencji, jednak to agencja jest twoim pracodawca i płaci pensje , a w hm wykonuje tylko zlecenie. Musicie to zrozumiecie, i naprawdę jak chcecie mieć lepiej to szukajcie pracy z umową w tych czasach jest to duże łatwiejsze niż 10 lat temu. A w agencji naprawdę są często osoby sympatyczne , pracowite i fajne poprostu więc szkoda że są gdzie są w tym momencie

@Uuuio

Ja nie mam umowy śmieciowej. To nie mój problem. Ja tylko opisuję rzeczywistość. A rzeczywistość w Polsce jest taka że rynek pracy jest patologiczny bo przede wszystkim jak firma daje umowę zlecenie to powinna respektować zasady tej umowy, a firma ma to gdzieś. Smutne jest tylko to że tacy jak ty jeszcze to popierają. Co do fotowoltaiki to jest nie opłacalna i już niedługo ci co masowo to zakładali będą płakać i płacić za swoją głupote.

m
@Dumny

ciuchy to lekkosc ie potrzeba układać na palety super

Szczery do bólu....

Czy rodzice tych młodych kobiet , co pracują na sezon przez Agencję, wiedzą że liderki z Agencji kochają inaczej niz trzeba? Takim powierzono odpowiedzialne stanowisko ?

Szczery....

Czy rodzice tych młodych kobiet , które tam pracują na sezon przez agencję - wiedzą że liderkami są (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 482.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 67 to opinie pozytywne, 97 to opinie negatywne, a 254 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.