Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Rafałek

Dzień Dobry ! Czy w związku ze zniesieniem zakrywania ust i nosa dnia 28 marca w firmie również taka zasada będzie obowiązywała ?

Szymon
@Rafałek

Nie Rafałku, nie będzie obowiązywać, będziecie dalej poddawani tresowaniu na wierne orangutany. Dodatkowo ci którzy nie przyjęli piątej dawki będą musieli nosić rękawiczki ochronne.

Spartakus
@Rafałek

Niestety nadal chcą upadlać ludzi ścierkami na twarzy. Kilka osób siedzących w biurze oczywiście bez maseczek decyduję o całym losie pracowników.

kameleon

Czy w toalecie przed kabiną na starym bookingu są kamery

Zyczliwy

Jestem samotnym poznaniakiem, któremu ledwo starcza do ostatniego. Czy wiadomo kiedy będzie splata tych podwyżek lub wypłata świadczenia świątecznego? Ze złomowania Peugota dostane tylko z 300zł.

Diagnosta
@Zyczliwy

Jak się kupuje peugota ze zlomowiska to nie powinni to dopuścić do ruchu brak hamulców świateł dach z azbeztu czy słomy.

@Zyczliwy

Jakich podwyżek chłopie ????... masakra Wy jesteście w korpo biedzie i żadnych podwyżek nie dostaniecie nawet jak inflacja by urosła do 30% Wy tam nie jesteście dla kasy

Farmer

Cześć Ile dostaje na początek nowy pracownik ? Czy dają normalną umowe czy można liczyć tylko na zlecenie ? Jaki macie system pracy czy nadgodziny są obowiązkowe czy dla chętnych ? Czy firma dyskryminuje osoby które nie przyjęły preparatu COV-19 ?

Alfonso

Widzę że coraz większych zacofańców tam zatrudniają...smutne bo kiedyś było fajnie

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Obserwator

Nie pozdrawiam Pana, ktory jechal Peugotem w pojedynke i mial zalozona maseczke. Pewnie tez z nia spi i sie kapie. Te auto jest z azbestu ?

@Obserwator

Nie ma się co dziwić..............NWO zniszczyło mu mózg......... To tak samo jak w Matrix'ie.....................system zrobił z niego małpe, a on nazywa to teorią spiskową........................................... Politycy wykorzystują sytuacje żeby nam zabrać pieniądze, inflacja podbija do 13% a w TV ją zaniżają i podają że jest 5%.............wystarczy jednak wyjść na zakupy żeby oprzytomnieć. Niestety jak ktoś ma wyprany mózg to nie oprzytomnieje nawet jak będzie kupował chleb po 20 zł i masło po 15 zł..................................... Myślicie, że niewolonictwo skończyło się w 1865 r...??.............Błąd.......zmieniła się tylko forma i nazewnictwo. Politycy oczywiście robią to dla naszego dobra.

Jaja.
@Rzeźnik

Hahah (usunięte przez administratora)szuka to do swego działu !

Zielone: idź

Widziałem jak chodzą :)

TX
@Rzeźnik

Współczesne społeczeństwo ma już mentalność niewolnika, media już tak im wyprały mózgi, że będą zasuwać na 200%. Zawsze mnie śmieszyło jak dla premii 150 zł , biegali dosłownie po tych alejkach. I to właśnie przez takich podwyższali sztucznie normy. Pamiętam jak ci co byli od początku mówili że normy to były 3 razy mniejsze, że na luzie zrobiło swoje, ale przyszli "wyrobnicy" i zaczeli 300 % robić.

@TX

Politycy zniszczyli gospodarkę, a tym samym pozbawili ludzi pieniędzy....................w zamian za to dali ludziom złudzenie że będą dostawać jakieś pieniądze za darmo typu 500+..........pięknie wykorzystali do tego kowidowom paranoje strasząc ludzi zagładą w TV. Inflacja rośnie..........realna wynosi już około 13%,............telewizyjna 5% Cena benzyny rośnie.........przez nowe podatki wymyślone przez polityków............................. W Wielkiej Brytanii brakuje paliwa na stacjach bo tam podatkowi warriaci też powprowadzali nowe podatki i kierowcy stwierdzili że nie będę pracować za grosze, więc nie ma kto rozwozić paliwa. Ale to nie koniec drogie (usunięte przez administratora)...............................mam dla was kolejną fantastyczną wiadomość................ Wasi ukochani politycy już zaczynają podnosić stopy procentowe, a co za tym idzie za chwilę będą wam rosły raty kredytów, które tak chętnie zaciągaliście bez opamiętania. Tak więc, zaczynajcie zbierać kase bo politycy jeszcze nie skończyli was (usunięte przez administratora).

Ty
@Rzeźnik

Paliwo drożej w całej Europie Niemcy Holandia tyle wiesz już po 2 er podatki fakt inflacja jest,ale żadnego pojęcia nie masz o cenach benzyny w euy

XD
@Rzeźnik

Co ty pieydoljsz śmieciu?

Jaskiniowiec

Witam ciągłe odwołania w agencji

@Jaskiniowiec

Czekajcie wytrwale aż was wezwą do czynności magazynowych jak wierne kundelki Tylko wybrani dostąpią tego zaszczytu W nagrodę dostaniecie ciepły napój herbato-podobny, kilka saszetek cukru, trochę kieszonkowego na kebaba i unikalny podkoszulek z napisem '' I LOVE H&M '' wyprodukowany w Kambodży przez dzieci z lokalnej wioski, które nie potrafią liczyć ale na pewno dostają dobrą wypłatę.

Samotnik

Dobrze że idzie ciepło nie stać mnie na naprawę ogrzewania w peugocie jak i w domu.Przeciekają mi drzwi i mam dziury tlumnik.Proszę o dodatek na święta szybciej.

Robol z H&M
@Samotnik

Jak waha będzie niedługo po 10 zł to się będziesz cieszył że w ogóle masz bude na czterech kołach i jedziesz.

Wera

Brak pracy w H&m. Agencja w do

@Wera

Tak, tak, tak...siedźcie na (usunięte przez administratora) i czekajcie wiernie aż wasz szwedzki władca was wezwie jak wiernego kundla do swojego magazynu. Kiedy was już wezwie to klęknijcie i oddajcie hołd że dostąpiliście zaszczytu przestąpić próg w Gądkach. Tak wygląda wasze życie.

Kamil

Czemu niedorozwinięty ??? Bo ośmieliłem się napisać parę słów prawdy o tej waszej bieda-firmie ???? Widzę że kogoś to zabolało.

kogut

Jagby co to jak sie nipodoba to odchodzi , poziom pracy to kpoina a odpowiedzialność żadna . Odpękać 8 godzin to podejśćie niektórych pracowników.

Robert
@kogut

Takie podejście to może mieć(usunięte przez administratora) studencik co rodzice mu usługują jak paniczkowi a on tylko przyszedł sobie zarobić na słuchawki i kurs prawa jazdy i nie ma pojęcia o prawdziwym życiu a takich niedorozwojów tu pełno.

@kogut

Właśnie dlatego powinni wam płacić mniej kasy....te (usunięte przez administratora) to wasz poziom Pozdrawiam maśloków z Gądek

Uuu
@Kamil

Widać że życia nie masz, zwolnił się niby z hm a na forum jesteś codziennie, jak nie piszesz to pewnie przeglądasz i wzdychadz z tęsknoty. Bo jak inaczej wytłumaczyć twoja aktywność tutaj. Ludzie co naprawdę odeszli z hm nie rozmyślają o tej firmie. Jak się z takimi od czasu do czasu spotkam to uwierz nikt o pracy nie gada ani o starej ani o aktualnej. Jednak masz taką dziwną mentalność że tęsknisz za firma której nie lubisz . Śmieszny jesteś.

@Uuu

Życia to nie macie wy bo wasze życie to H&M Gądki z małymi przerwami na sen i jazdę autobusem. Jaką może mieć mentalność ktoś kto robi za głodową pensyjke i broni tego stanu rzeczy ????????? Ośmieszasz się tylko...

Uuu
@Kamil

Nigdzie nie stawałem w obronie firmy. Mówię tylko że pomimo iż się zwolniłes to wzdychasz z tęsknoty to mam pytanie czy ty normalny jesteś? Zwolniłes się to żyj nowym życiem a nie roztrząsasz. Normalnie gratuluję bycia ameba.

Wera

W domach siedzi

mai

zalando magazyn Pod Bydgoszczą

Panna z

Pozdrawiam liderkę Karolinę najbardziej nieogarnięta osobę jaką mogliby komuś przydzielić na szkolenie. Ludzie pracują sporo czasu by tak nieogarnięte osoby trafiały na stanowisko lidera? Dlaczego świeża osoba awansuje Na takie stanowisko w tak krótkim czasie z brakiem wiedzy? wiec jak ma być lepiej? Chyba nigdy nie będzie.

X

Która zmiana?

@Panna z

To ty jesteś nie ogarem skoro łudziłaś się że w tej firmie będzie lepiej. Jesteś nie ogarem skoro myślisz że awanse dostaje się za ciężką pracę Żyj dalej w swojej krainie fantazji

Panna z
@Mafiozo z Kościana

Nie ogarem, co to za gówniarskie stwierdzenie, gdy osoba przychodzi do pracy powinna być przeszkolona przez osobę, która wie co robi i jest tego pewna, a nie przypomina sobie wszystko podczas szkolenia i nie używasz mózgu to już nie jest mój problem żyj w swoim ponurym świecie mafiozo z kościana XD nikt nie napisał, ze dostaje się awans za ciężka pracę, ale za wiedzę, której prawdopodobnie ci brakuje dlatego piszesz takie (usunięte przez administratora)

@Panna z

No i udowodniłaś że jesteś nie ogarem bo łudzisz się że awans dostaje się za wiedzę. Akurat uwierzę że wasi nic nie warci liderzy dostali awanse za wiedzę. Jak ktoś ma wiedzę to nie awansuje tylko ucieka z tej firmy, przyjrzyj się panienko gdzie jesteś ?? Robisz w H&M Gądki za głodową pensyjke.

@Mafiozo z Kościana

Święta prawda ,Ci co mają wiedzę to uciekają z tej firmy w której człowiek wogle się nie liczy jest tylko wykorzystywany

@Zm.C

Nareszcie jakieś słowa rozsądku napisaliście. Ja sam uciekłem z tej firmy ze znajomymi i teraz zarabiam konkretnie i nie użeram się z jakimiś pajacami których u was nazywacie liderami. Pamiętam że jak robiłem w H&M to otoczony byłem lizakami liderowymi i już jak przychodziłem do roboty to na ich widok zbierało się na wymioty. Teraz robie jak człowiek, umowa o prace, dobra wypłata, żadnych nocek, soboty i niedziele wolne, a nadgodziny zawsze płatne 100%.

beti
@Kamil

Można wiedzieć gdzie pan pracuje???

olo

Pod Bydgoszczą nowe cetrum logistyczne ciuchy

Zadowolona

Fajni ludzie liderzy troskliwi trochę nocki męczą ale polecam ????

Group lider
@Zadowolona

Dokładnie super robota , dobra kasa chodzę sobie po magazynie i kontroluje jak się zmęczę to do biurka i ogarniam sprawy papierkowe jak mam dobrych podwładnych co się dobrze sprawują to robie ich moją prawą ręką i zaraz oni ogarniają sprawy za mnie i jeszcze się cieszą że nie muszą fizycznie biegać. Jedyny problem w tej robocie to pracownicy co ciągle narzekają ja bym ich zwolnił od razu bo tylko problemy z nimi a na ich miejsce ludzi z Ukrainy Kongo Zimbabwe

@Zadowolona

Twoja firma to bieda. Zadowolona ????....ciekawe z czego ?? Troskliwy lider ???? ha hah aha ha...to chyba twój chłopak nieudacznik Ośmieszyłaś się tylko tym wpisem. H&M Gądki to bieda...wstyd się przyznać że się tam robi w 21 wieku

Masallah
@Zadowolona

Oni się o nic nie troszczą dziewczyno tylko obijają cała zmianę udają że coś robią...

Masallah
@Group lider

A tak a norm wogole nie ma z kapelusza se bierzecie te normy kolejny co chodzi i ściemnia ja was cały czas obserwowałam...

Hej, macie może rozpiskę wynagrodzeń na ten rok?

@Ania

Tak już jest. Będziecie mieli o 200 zł obciętą wypłatę bo zarząd stwierdził że zarabiacie za dużo.

@Mafiozo z Kościana

Geniuszu chodzi mi o to kiedy dokładnie będzie wypłacany dodatek i wypłata a nie ile jej będzie

zm.C

Dobrze że już tam nie pracuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@zm.C

Tam zostali tylko naiwni.

Kristoferson
@zm.C

A kiedyś to była taka fajna firma z fajną wiarą i fajną atmosferą. Co się stało ?

Patroklos
@zm.C

Na zmianie C jest bardzo ładna dziewczyna. Wysoka brunetka z puta weja

@Kristoferson

Oj tak,kiedyś to było fajnie i ludzie byli jacyś inni .Można było pogadać i pośmiać się. A teraz to już, tylko przeszłość

Kristoferson
@Zm.C

Dokładnie o to mi chodzi, kiedyś można było zaczepić kogoś, pogadać, pamiętam jak się razem pikowało na początku i paczka znajomych dobra była. Wtedy aż miło się do autobusu przychodziło. Gdzie są ci ludzie ???

@Kristoferson

To już przeszłość i dlatego już tam nie pracuje Pozdrawiam booking ????

Nik

Hej, od jutra słyszałam że agencja z Ukrainy wraca na system 8 godzinny, kiedy ponownie będą pracować po 12 godzin, coś wiecie? Dzienki za odpowiedz

Do Nik
@Nik

Pewnie jak tylko wejdzie wiecej zamówień to wrócą dwunastki

@Nik

Powinni wam ogólnie wprowadzić 12h i tyrajcie jak wierne korpo ściery za friko.

Fidiasz
@Kamil

Czemu Kamilu jesteś taki toksyczny ? Wyżwasz się aby na tym forum. Poznałem Ciebie osobiście w HMie. Uważałem za spoko kolsesia:(

@Fidiasz

Toksyczni to są ludzie w tej firmie bo spoko wiara uciekła. Nie zauważyłeś tego ?????????????

@Fidiasz

Biedny Fidiaszek, tyle lat w H&M i nic nie kuma. Pakuj dalej ciuszki chłoptasiu, pakuj dalej.

Zm.b

Chciałabym zapytać którego dnia jest wypłacane wynagrodzenie?

@Zm.b

Przeczytaj umowę, którą podpisałaś.

@Zm.b

Przepowiem wam przyszłość............................ Na wiosnę tak zwana, jak wy to nazywacie.........''pandemia'' się zakończy......................... Na wiosnę usłyszycie w TV że politycy przez swoje działania uratowali Polskę, uratowali Polaków, uratowali ludzkość i świat już jest bezpieczny, usłyszycie, że po heroicznej walce Polska jest ocalona. To wam będą wciskać na wiosnę, a wy będziecie to łykać jak chomiki w kołowrotku i gnić w coraz większej biedzie. Jak wam się podoba NWO ?

Zm.b
@Rzeźnik

Gdyby była jakaś informacja zamieszczona w umowie nie prosiła bym was o informacje tutaj..

@Zm.b

Czyli podpisałaś umowę i nie wiesz kiedy masz otrzymywać wynagrodzenie................. Wiesz chociaż za jaką stawkę robisz ? Może nie robisz za kase ? Może zostałaś wolontariuszką w H&M Gądki ?

Patrycjusz
@Rzeźnik

NWO to ratunek dla Nas wszystkich. .. .. ..

Panda

Hej witajcie czy ma ktoś info kiedy będą przelewy dziś czy jutro, niestety nie mogę się dodzwonić a jest to dla mnie istotną informacja

@Panda

Kup sobie połówke i przelewaj kiedy chcesz.

Szeryf

Nowy ład ? Nowy ład to zróbcie na parkingu. Stary rupieć francuski truje nas jadąc z parkingu. Ma to w ogóle przegląd techniczny?Kierowca kiepski a uważa się za Hamiltona.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 482.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 67 to opinie pozytywne, 97 to opinie negatywne, a 254 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.