Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Głodny

Kiedy obiady na kantynie. Restauracje otwarte a my ciągle bez obiadów

Mentor
@Głodny

Już nie będzie obiadów w H&M, już nie będzie tak jak wcześniej, zapomnijcie o tym, nadchodzą poważne zmiany. Kiedy firma zewnętrzna przejmie organizacje magazynu to nie myślicie chyba, że jakieś obiadki będzie wam zapewniać, socjal wypłacać, czy nierobów utrzymywać.........?...?

Fazi

H&M ma jednak prestiż i fajnych inteligentnych ludzi !!! Tylko dlaczego ich wypowiedzi są tutaj ? Bo w gęstwinie pracy na umur nie potrafią wygdakać hahaha najzabawniejsi są ci którzy już nie pracują i odwiedzają to forum ja się pytam (usunięte przez administratora)? Wyszłaś to już nie oceniaj ......no i agencja tzw: specjaliści od każdej pracy ! Oj jak się człowiek naslucha na palarni oj ile to oni potrafią oj aż żal że marnują owe zdolności. Te 2800 + nadgodziny które macie po zmianie pracy faktycznie gotówka że ja pier$#łe willa już z basenem w planie tylko działki brak (usunięte przez administratora)

@Fazi

Dlaczego jeżeli ktoś już nie pracuje w HMie to nie powinien oceniać ? Co to ma za znaczenie ? To forum jest właśnie po to żeby osoby które tu pracowały mogły się wypowiedzieć na temat tej pracy. Skoro jesteś taki mądry to pochwal się ile ty zarabiasz. Te grosze to wstyd przy innych firmach, ty na pewno basenu sobie nie wybudujesz buraczku z Gądek.

Fazi
@Kamil

Basenu mi nie trzeba bo mam 4 domki nad morzem A Gądki to przystań tu mam ubezpieczenie a kasa idzie z innej strony ,hahaha no w bloku nie mieszkam .Więc nie oceniaj kogoś za ile pracuje bo może ma o wiele więcej nie twoje 2800.(usunięte przez administratora)

@Fazi

Właśnie o takich Januszach magazynowych jak ty pisałem w poprzednich komentarzach. Uważasz się za Bóg wie kogo spacerując po swoim buraczanym magazynie i obrażając innych, a nie jesteś więcej wart niż ci, których obrażasz. Pracowałem w kilku firmach i takich bajkopisarzy jak ty to już się nasłuchałem i naśmiałem. Piszesz, że masz 4 domki nad morzem. Co to znaczy ? Że masz 4 butwiejące baraki po cyganach które są nic nie warte i psują krajobraz ?? No bo gdyby to było coś warte to nie pracowałbyś w Gądkach, no chyba, że jest coś warte, ale jesteś tak nieudolny, że nie potrafisz rozwinąć biznesu i jedyne na co cię stać to praca Janusza w Gądkach. Jest też inne rozwiązanie. Chwalisz się tym co mają twoi rodzice bo tylko tyle potrafisz, a oni kazali ci iść do uczciwej pracy żebyś w końcu się do czegoś przydał i jedyne na co było cię stać to praca Janusza w Gądkach. Masz tak wyprany mózg chłopie, że nie odróżniasz rzeczywistości od fikcji.

Grammar
@Fazi

Przed znakiem interpunkcyjnym nie stawia się spacji. ;) Jak już zaczyna się krytykę, to może warto zacząć od siebie oraz od poprawnego władania językiem polskim. Co do opinii, nie przyszło Ci może do głowy, że opuszczając firmę można powiedzieć więcej? Bo nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji, a nie oszukujmy się, pracodawca może dotrzeć do osób tu wypowiadających się ;)

@Grammar

To jest właśnie zadufanie w sobie i wywyższanie się robolków w tej firmie. Uważają się za biznesmenów, którzy posiadają włości nad morzem, wysoko postawione znajomości, robią interesy, byli za granicą, podbili Świat, są Grubymi Rybami które zarabiają gruby pekiel z nieznanych źródeł, a w '' H&M Gądki '' to właściwie pracują tylko dla pozoru. Słuchając takich paździochów czasem mam wrażenie, że jestem jedyną osobą, która pracuje tu na utrzymanie, a nie dla rozrywki. Takich Buraczków jak ten Fazi to jest tu na pęczki.

@Rzeźnik

I powiedz mi co i kogo z tej pensji jaka masz w hm dasz radę utrzymać? Rozumiem że mieszkasz tylko sam, pracujesz i ciagniesz socjalne dla ubogich. Wybacz ale jedna pensja z hm nie jes wystarczająca na utrzymanie nawet jednej osoby. Jeśli Ci się to udaje to to nie jest życie a tylko wegetacji. Policzę tak średnio że jak ktoś kupił dom, mieszkanie płaci kredyt, nawet jeśli nie to czasem trzeba remont zrobić to też kosztuje jeśli np mieszkasz w domu po rodzicach. Nie wspominając np o kosztach ogrzewania, teraz mamy łagodne zimy a co będzie jak by było minus 20 stopni. Jedzenie trzeba kupić, telefon, internet w dzisiejszych czasach, prąd i woda. Więc no może Ci starcza tej pensji na wegrtache a nie życie. Więc nie dziw się że ktoś w hm pracuje i zarabia jeszcze poza bo z tej pensji nie da się żyć a gdzie rodzinę utrzymać. Teraz pomysł sobie tak że nie wiadomo co z dodatkiem za obecność, pracujemy już pół roku na 2 zmiany bez nocek a za sam tydzień nocek było około 100 zł do wypłaty. Więc sama pensja w hm jest juz bez dodatków niższa o prawie 400 zł.

@Ggg

Widać, że tępy nie jesteś, a miło poczytać jak ktoś napiszę coś sensownego bo to rzadkość w tej firmie. Oczywiście w twoim komentarzu zawarte jest dużo prawdy lecz moje życie to dzięki Bogu nie jest wegetacja. Pracuję w tej firmie bo na ten czas muszę i jeszcze trochę tu zostanę, ale ogólnie to już robie sobie potrzebne uprawnienia i ogarniam sobie lepszą pracę bo nie zamierzam utknąć tutaj i popaść w marazm w jakim żyje tu wiele paździochów magazynowych przechadzających się po magazynie z uniesioną głową, którym się wydaje, że są lepsi od innych. Mam znajomych, którzy zarabiają więcej niż my w tym grajdołku i wstyd mi się przed nimi przyznać ile tu zarabiam. Pracownik H&M-u zastanawia się nad tym czy dostanie 100 zł więcej czy 100 zł mniej, a moim zdaniem to wszystko grosze i nie rusza mnie to, dla mnie ta kasa to śmiech na sali, to dobre dla kobiet. W H&M więcej nie zarobimy nawet jak epidemia się skończy więc jedyną szansą jest nauczyć się czegoś co na rynku jest wartościowe i odejść do lepszej pracy bo w H&M Gądki to nastąpi tylko regres.

@Rzeźnik

Dużo u nas ludzi którzy mają zarobku poza firmą. No mnie osobiście nie stać na 4 domki nad morzem. W firmie tej pracuje bo wygodnie. A spoza firmy stać mnie na życie, lubię sobie raz w tygodniu zjeść namiescue, wyskoczyć do kina nawet 3 razy w miesiącu jak coś ciekawego, jakiś koncert, na samo hobby wydaje sporo, jeszcze np wycieczka chociaż na weekend w góry czy morze. Pewne inwestycje długo terminowe, teraz bogaty nie będę ale starość będę miał spokojna. Czasem to wymaga poświęceń ale taki los. Życzę powodzenia w podnoszeniu kwalifikacji i dobrze że to nie są poziomy w pokemonach jak co niektórzy w naszej firmie. Jeszcze co boli u nas to ludzka zawiść. Każdemu życzę jak najlepiej i nikt nikomu nie powinien zaglądać do portfela i ilie na i za co.

Yeti
@Ggg

Zgadza się.....trzeba mieć łeb w tych czasach by żyć. Handel autami czy inne mniejsze biznesy,tak ludzie sobie radzą .A praca w H&M jest po to by coś tam na starość mieć. Otwierasz sezonowo interes po sezonie zawieszasz.Nie utrzymam rodziny za te pieniążki które oferuje firma .Wszystkie opinie hejtujace są tylko wyrazem zazdrości. Znam osoby które wynajmują domki ,sprzedają auta lub też mają warsztat stolarski lub tapicerski,mechanik samochodowy,elektromechanik.Po co zazdrościć pomysl że ci ludzie pracują podwójnie.

@Yeti

Ty nie rozumiesz jednej rzeczy. Tu nie chodzi o to, że niektóre osoby sobie na boku dorabiają, sam dorabiam sobie z kolegą jak jest okazja. To bardzo dobrze, że ludzie zarabiają jeśli mogą. Trzeba jednak odróżnić dorabianie na boku od prowadzenia prawdziwego biznesu. Śmieszą mnie tylko takie Paździochy magazynowe H&M, które zarobią trochę poza firmą i chełpią się tym jakby byli biznesmenami. Pracowałem właśnie w H&M z jednym gościem, który miał inne źródło dochodów i kiedy zaczęło ono przynosić prawdziwy zysk to po prostu się zwolnił z firmy i zajął swoim biznesem bo nie miał czasu na pracę w czymś takim jak H&M Gądki. Znam też inny przykład gdzie znajomy pracował ciężko po 12 godzi, ale założył pizzerię kilka lat temu, sam mu w tym nawet trochę pomagałem i do dzisiaj robi dobrą kuchnie, klientów ma, czyli lokal wypalił. Tacy ludzie mają się czym pochwalić. Zamiast chodzić po magazynie w Gądkach i pysznić się swoim kieszonkowym na boku to niech te Paździochy coś zrobią skoro są tacy przedsiębiorczy, niech pokażą, że potrafią zbudować interes, który jest serio coś wart i wtedy będą zasługiwali na szacunek. Na razie są tylko nadętymi pracownikami magazynowymi H&M Gądki spacerującymi po hali z dumnie uniesioną głową.

ggg
@Rzeźnik

No chodzą chodzą, ciekawe jak długo w świetle informacji o dojazdach do końca listopada. Ta firma stoi ludźmi z prowincji, a dojazdu może nie być.

twm

Jaka ta płeć żeńska w firmie mało kobieca. Rozumiem, że nie chodzą w sukienkach i spódnicach bo w magazynie niepraktycznie i lepiej nie straszyć żylakami i pajączkami na nogach ale cechy charakteru też mają niekobiece. Brakuje im delikatności, ciepła, opanowania emocji, życzliwości, rozsądku. Za to cechuje je hardość, nieżyczliwość, obgadywanie innych, awanturnictwo, ''rozpychanie się łokciami'', (usunięte przez administratora) przeklinanie, egoizm. Nawet liderki to takie babochłopy. Mężczyzna, który nie jest zniewieściały nie zainteresuje się taką kobietą bo nie potrzebny mu drugi facet w spodniach w domu i nie daj Boże o zgrozo w bojówkach. Na poziomie podświadomym kobieta ubrana w spodnie jest odbierana jako facet przez mężczyzn. To tak jakby któraś z was się zastanawiała czemu ciągle jest sama.

Wiśnia
@twm

Idź do związków napisz protest hahaha, i nie przesadzaj Pani SIP zakładowa okaz piękności.....mordka wymalowana co prawda niegustownie ale zawsze ,kiecka made in lumpex ale jest .....nie wybrzydzaj hahaha reszta 50+ po jedzeniu kantynowym trudno utrzymać formę.Z drugiej strony lepiej że są spodnie ,tuniki itd bo czasem jak coś zobaczysz to trauma może być .Pozdrawiam Urocze Panie

Flooo
@twm

Musisz mieć smutne i rozczarowujące życie, że cie interesuje kto kogo ma w domu, ale czaję, jak się nie ma na swoim kwadracie kobiety to się zagląda w życie innych. Sam jesteś pierdoła, mężczyzna się nie interesuje ploteczkami i ciuszkami. Chyba żeś baba, wtedy to prawdopodobnie z rozgoryczenia własnymi niepowodzeniami ale chyba wiem kto się kryje za tym wpisem hah, bez szału

Karolek
@Flooo

Kiedyś w tej firmie były o wiele lepsze laski. Jak sobie pomyśle jak to zeszło na psy to masakra. Kiedyś biegały po magazynie fajne koleżanki a teraz to większość pasztety. Nie macie się co obrażać bo to prawda jest.

Jaka agencja u was jest?

Work service

Jonny
@Ggg

Jakieś jeszcze agencje są ? Podobno agencje są tylko do końca maja, to prawda ? Będą w ogóle przyjmować do pracy ? Jak to teraz wygląda bo słyszałem, że w Gądkach się bardzo popsuły warunki pracy, mniejsza wypłata i ogólnie, to prawda ?

ggg
@Jonny

Nie jestem osoba wiedząca czy agencje będą pracować. Sadze ze chyba nie bo nie mam aż tak duzo pracy by były potrzebne. Pensja stoi w miejscu, w tym roku nie ma podwyżek. I tylko tyle się zmieniło, jak do tej pory.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C

Kika

Nie

xxx
@Nobody

no przecież pewnie jutro wyślą, nie zdarzyło się jeszcze tak by wysłali w środę gdy koniec miesiąca jest w niedzielę

Bo tak
@xxx

Akurat nie masz racji. Trochę lat tutaj robię. Wielokrotnie przy ostatnim w niedzielę to była w środę. Choć od jakiegoś czasu bywa różnie, więc też bym stawiał na czwartek.

Tak sobie czytam i patrzę ze nic a nic się nie zmieniło... już ponad pół roku nie pracuję i szczerze dobrze że się tak stało... żal mi było i jest chłopaków z którymi tworzyliśmy zgrany-tak myślę zespół.... szkoda ludzi których poznałem-od razu piszę ze nie wszystkich- niektórzy chcieli mnie zniszczyć... ale co zrobić- prawie im się to udalo... To już taka osobista dygresja... Pozdrawiam serdecznie dziewczyny z działu HR -zawsze marzyłem Was sympatią - tylko ciężko mi przychodziło odbywanie szkoleń bo niestety jestem inny i tego nie zmienię... wedlug mnie lepiej być człowiekiem dla drugiego- często dostawalem za to po głowie ???? ale co tam, teraz inna, lepsza praca, lepiej płatna, inne podejście szefostwa sprawia że całkiem inaczej się pracuje ... nie będę już Was zameczal moimi wypocinami... Pozdrawiam serdecznie wszystkich z którymi moglem pracować, pośmiać się, pozartowac, pogadać choć o pierdolach żeby rozluźnić atmosferę, a tym wszystkim którzy chcieli mnie zniszczyć pokazuje środkowy palec -pamietajcie że karma wraca ???? - ja mam się dobrze i powoli staje na nogi - i wiem że będzie tylko lepiej ???? trzymajta się ludzie - to pisalem ja- były lider ????????

@Tomek

Normalni liderzy odchodzą, a memeją co tutaj zostają pasuje bo w H&M są liderami a w innej firmie zamiatali by magazyn, a tutaj mają jeszcze swoich piesków co biegają w koło swojego pancia jak żałosne śmiecie.

@Tomek

Każdy lider, który ma trochę oleju w głowie popracuje około roku w H&M żeby zdobyć doświadczenie jakieś bo to mu zapewni dobry start i od razu szuka sobie lepszej posady. Tylko lemingi tu zostają i udają Panów i Władców magazynu.

@Tyberiusz

Tyberiusz pracowałem w tej firmie 5 lat, zaczynalem od szeregowego pracownika, wiazalem z hm pewne plany ale życie skorygowalo wszystko...ale co tam....

@Maniek

Maniek czy byłem normalny, nie wiem, według mnie tak , ale o to trzeba by było zapytać moich współpracowników... fajnie było choć trochę tej normalności pokazać wśród zasad, dewizą, szkoleń, podejścia do ludzi itp...

@Tomek

Ja mam kilka lat doświadczenia w tej firmie i obserwuje co się tu dzieje, a jestem uważny i jedno co idzie zauważyć, że masa normalnych liderów i w ogóle pracowników stąd odeszła i nie ma znaczenia czy się sami zwolnili czy jak sam zauważyłeś ich zniszczyli. Hasła na ścianach, sztuczne uśmiechy, piękne słówka, indoktrynacja na meeting'u w formie układania puzzli i lemingi to łykają. Po tym się właśnie poznaje czym jest dane miejsce pracy, jakie chore zasady w nim panują skoro ludzi się tutaj niszczy.

@Tyberiusz

Przecież o to chodzi żeby pracowali tam tylko ludzie którymi można powodować, którzy nie mają swojego zdania, nie potrafię myśleć.... wybaczcie mi moi drodzy- nie wszyscy w hm są tacy ale góra do tego dąży...na temat meetingow nie będę się wypowiadał bo miałam jedną napisane zasadę i cały czas ja stosowalem... ale jak to mówi ojciec dyrektor alleluja i do przodu. Człowiek jest coraz starszy to i nie da sobie tak łatwo zrobic wody z mózgu jak młodzi...oczywiście nie wszyscy ...

@Tomek

Ludzie w wieku 19, 20 21 lat to mają trociny w głowie i nie wiedzą co jest w życiu istotne, mają wyobrażenie że coś jest ważne, a potem życie to weryfikuje i jest wielkie zdziwienie, a włodarze tej firmy przecież o tym wiedzą i jak sam zauważyłeś to wykorzystują i robią im jeszcze większą wodę z mózgu. To właśnie potwierdza to co napisałem wcześniej, że w tej firmie potrzebują takich ciemniaków dlatego normalnych ludzi stąd usuwają bo oni nie pasują do ich modelu pracownika.

@Tyberiusz

Tak... niestety w mojej pierwszej wypowiedzi miałem na myśli nie tylko górę... jest w tej firmie kilka osób które spowodowały że zmieniło sie w moim życiu na gorsze ... ale nie ma co sie juz rozczulac ... zbieram już siły i cała resztę i odpowiednio im za to podziękuje... za wszystko... A co do reszty ... gdyby nie to że hm wozi ludzi za free - i tak odpisuja to sobie od podatków to nie pracowaloby tu tylu ludzi ... pracuja ludzie z małych miejscowości, wsi, gdzie trudno o prace albo przemawia przez nich lenistwo bo bus przywiezie w te i z powrotem i szafa gra ... a młodzi nie maja żadnego stażu, siedzą na garnuszku u rodziców to przychodzą do hm i potem narzekają...co zrobić...takie czasy nastały...

@Tomek

Nie ma się czym przejmować Tomek.....ja osobiście to już się przyzwyczaiłem do tego, że w tej firmie jest tak jak to opisałem wcześniej i nie próbuję zawracać rzeki kijem, ale stwierdziłem, że nie pozwolę się traktować jak reszta tych obszczymurków, a jak się komuś nie podoba to nie mój problem bo ja swoje robię. Odnoszę się do takich sytuacji gdzie przykładowo pupilki lidera czy inne takie stwory próbują się mną wyręczać bo im się nie chcę pracować. Szanuję ludzi, którzy mnie szanują i nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest zwykłym pracownikiem czy liderem czy tam z agencji czy czyści klozet.

Kiedyslider
@Tomek

Ja rowniez nie pracuje h&m....juz kilka lat. Byly lepsze i gorsze dni ale jak kazdy je ma......dobrze ze tak sie stalo...rowniez mam lepsza prace, blisko domu ze mozna zrobic sobie spacer;) Dzial pick i ludzie ktorzy tam pracowali/pracuja chyba najlepsi w calym DC. Pozdrawiam Rowniez BYLY LIDER i pracownik

Bury

Coś wiadomo o dodatku ?

@Bury

Nie będzie w ogóle, ty nie dostaniesz.

Michael S.

Kiedy wypłata?

tutu
@Michael S.

sprawdz w umowie jaka masz date, wiec mniej wiecej wtedy bedzie. Mamy poniedziałek wieć napewno czwartek , piatek bedzie. W weekend nie może, a zaś 1 czerwca. wtedy by znaczyło ze firma jest nie wyplacalna.

@Michael S.

Przez to jakie pieniądze nam płaci to raczej powinna być wypłacalna, dodatkowo zwolniono masę ludzi to dla nas będzie kasa. Jedno jest pewne: liderzy i menadżerowie, HR i takie różne na pewno dostaną. W obecnej sytuacji powinniście się cieszyć, że w ogóle będzie. Pamiętajcie paździochy: informacje na temat waszych wynagrodzeń kryją się w umowach, a nie na forum. Pozdro

trybik w maszynie

Może zainteresuje was coś takiego. Otóż liderzy agencyjni pracując w tym roku w Zarze jako szeregowi pracownicy narzekali że za ciężko, nie podobało im się jak są traktowani, nie dawali rady wyrobić normy dlatego się pozwalniali lub zostali zwolnieni. Część z nich wróciła teraz do H&M i poganiają nowych pracowników agencyjnych żeby wyrabiali normy. Żałosne prawda ?Dodaj treść twojego wpisu

@trybik w maszynie

Mnie osobiście to wcale nie dziwi.... Myślisz, że liderzy z H&M byliby w stanie wyrabiać jakąkolwiek normę w innej firmie ?? Myślisz, że pracownik magazynowy H&M byłby w stanie pracować w innej firmie ?? Moim zdaniem większość z was w tej firmie nie poradziłaby sobie gdzie indziej. Mnie z kolegą zwolnili z H&M i znaleźliśmy sobie pracę za 2 800 zł na rękę, ale trzeba pracować, a to dla takich jak wy stanowi przeszkodę. Moim zdaniem to jest uczciwe bo pracuje i zarobię. Bez obrazy, ale teraz się z was śmieję jakie z was maśloki zniewieściałe, zwłaszcza faceci.Jak jeszcze pracowałem w tej firmie to dużo ludzi, których zwalniali po tygodniu albo miesiącu już wracali z powrotem bo nie byli w stanie się ogarnąć w innej pracy i dlatego uważam że jesteście żałośni. Większość z was jest skazana na tą firmę bo się po prostu boicie zabrać się za prawdziwą pracę gdzie można zarobić. Prawda jest taka, że ciśniecie sobie na wzajem, a jesteście siebie warci. Bez obrazy i pozdro

Pracujaca
@trybik w maszynie

Brawo. Święta prawda. Agencyjni liderzy powinni się wstydzić, oni boją się pracy fizycznej.

Janusz
@Alien

No rzeczywiście masz powody do śmiania się :) 2800 to rzeczywiście tyle kasy że szok haha 300zl więcej niż w hm w którym jak to twierdzicie nic nie trzeba robic

@Janusz

Pewnie, że się z was śmiejemy i to za każdym razem jak się spotykamy na piwku z kumplami. Jeżeli dla ciebie czymś sensownym jest nic nierobienie w H&M Gądki to spoko, bądź dalej Januszem magazynowym, ale istnieje coś takiego jak rozwój osobisty, możliwość zdobycia ciekawych umiejętności, zarobienia na nadgodzinach większego sianka niż wspomniane 2 800 zł na rękę, a na takowe idę tylko w sobotę, wy w soboty i niedzielę chodzicie za darmo, że nie wspomnę, że do pracy mam teraz 2 km a nie jak większość z was gdzie tracicie wuchtę czasu na obijanie się w autobusie, ponadto pracuję z ludźmi którzy mówią z sensem,(usunięte przez administratora)

Janusz
@Alien

A kto ci powiedział, że jeszcze tutaj pracuje? Może wchodzę sobie tak jak i ty żeby popatrzeć co tu się jeszcze wyprawia. Zresztą niewielu ludzi już tam zostało z tego co wiem bo mam jeszcze znajomych co tam pracują

@Janusz

Firma nas wyrzuciła na ulicę jak psy, agencję też, ale oni sobie poradzą bo to cwaniaczki. Te osoby co się leniły w pracy zostały i nawet nie pomyśleli o ich zwolnieniu bo mają umowy na stałe i się dalej lenią z uśmiechem na twarzy. Nie rozumiem po prostu dlaczego wiele osób teraz czeka, aż ich zawołają znowu i będą robić dalej na umowę śmieciową ?? Przecież to nie ma sensu, a mimo to jest cała masa takich osób. Ja uważam, że jak firma traktuje pracownika jak psa to nie powinna mieć pracownika i tyle w temacie.

Yyy
@Alien

Firma leni zostawiła a pracujących sumiennie wyrzucili? No chyba jak wyrzucili to było coś nie tak? Może poprostu umowa się kończyła i firma nie przedłużyła bo nie mieli zapotrzebowania lub też coś im nie pasowało w pracy tych osób, np za dużo l4, albo weekendowe l4 od piątku do poniedziałku?

Gaduła

Pracowałam w Biznes Partner i uważam że była to super agencja.Mysle, że byłam dobrym pracownikiem.Czasami ludzie nie mają wyboru i pracują tam gdzie jest praca.zeby zapewnić swoim bliskim byt.Nie rozumiem niektórych wpisów, że agencja to be itd.Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś pracuje przez agencję czy przez Hm.Wazne jest jakim jest człowiekiem i jak traktuje innych.Kolor smyczy nie ma znaczenia.

Zbyszek
@Gaduła

Ja pracowałem przez agencję i uważam, że te wszystkie agencje to typowy polski absurd. Umowa zlecenie, brak stażu do emerytury, brak praw pracowniczych, człowiek jest traktowany jak mięso na przemiał, zamiast firmy zatrudniać normalnie to jakieś agencje sobie powymyślali. Powinno być tak, że jak ktoś wykonuje pracę to dostaje umowę o pracę, a jeżeli ktoś nie chcę to może się dogadać z pracodawcą żeby mu wystawił umowę zlecenie. Cieszę się, że już nie pracuję przez agencję i mam szczerą nadzieję, że już nigdy nie będę musiał. Oby te agencje polikwidowali bo to tylko żerowanie na zwykłych ludziach, którzy po prostu chcą pracować normalnie i powinni mieć do tego prawo. Drugą kwestią jest to, że jak komuś dają umowę zlecenie to nie powinni wymagać żeby pracował jakby miał umowę o pracę bo to dwie różne formy prawne, a pracownik się nie sprzeciwi bo trzęsie się ze strachu, że mu powiedzą ''Do Widzenia ''. Napisałaś, że ważne jest to jak się traktuje innych, to właśnie agencje traktują ludzi jak zwierzęta. Pozdrawiam i ocknijcie się w końcu

Jaka agencja została w H&m?.

Lulu

Biznes Partner był najlepsza agencja. Szkoda ze juz ich nie ma. Przykre to. Zajebisci liderzy tam byli.

Kamil

Witam, wiadomo może czy jakaś agencja będzie w hmie? Lub dlaczego biznes się pożegnał? Pozdrawiam

@Kamil

Tak....pracownicy Biznes Partner wyrabiali zbyt dużą normę ośmieszając w ten sposób pracowników H&M, którzy co prawda robili normę, ale tylko grając na telefonie. Firma nie mogła pozwolić na tak radykalny spadek prestiżu swoich pracowników magazynowych i podjęła finalnie kontrowersyjną decyzję o zakończeniu współpracy z agencją, której pracownicy byli za taki stan rzeczy odpowiedzialni. Dzięki tym działaniom każdy pracownik H&M cały czas utrzymuje swój wysoki level, nawet ci co nie zrobili aktualizacji software'u. W myśl zasady: '' jak nie wiesz, kto jest winny to winna jest agencja na umowie zlecenie ''. Nieliczni słyszeli też legendy o tym, że za takową sytuację odpowiedzialny jest tajemniczy wirus z Wuhan, lecz nikt nigdy go nie widział

Lolek

Witam czy ktoś się orientuję czy na firmie coś mówiono albo ktoś coś słyszał o 1000+ na wakacje dla pracownika? Nie żebym sobie robił nadzieję ale z ciekawości pytam czy pracowników HM może też będzie to tyczyło.

Tukuii
@Lolek

Ale ty serio pytasz? Przecież to dopiero jest projekt. (usunięte przez administratora)

@Lolek

Pracownik H&M dostanie 1 000 zł Pracownik agencji dostanie 0 zł i kopa w du..... Niech nam żyje tolerancja, równość, związki zawodowe........ble ble ble...

@Maniek

Opuść agencje i opuść h&m. Znajdź stała praca, a nie narzekasz. Może jesteś z tych lektorzy do hm wracają bo za normę nie gonią, można z paniami podkręcić bajere. Przerwa co chwilę i sielskie życie. To wtedy problem pracę zmienić bo gdzieś jeszcze będą wymagać byś pracował.

@Ggg

Jak ci się nie podoba kiedy ktoś prawdę napiszę to opuść H&M albo chociaż to forum bo nikt ci nie każe tego czytać. Tak więc zabieraj swoje 1 000 zł zasiłku i wypier.........

@Maniek

W hm jestem bo mi się podoba i nie narzekam. Same plusy na tą pracą. Ale po co ty robisz w hm i przez agencje a zaś narzekasz? Agencje to wyzyski a pracownik ma stego nic. Więc powstaje pytanie po co się ba to zgadzasz?

@Ggg

Co ci się tak podoba w tej firmie ?? Jesteś liderem, czy jak ?

Iga
@Ggg

....ma stego? Co to za wyraz ? Czy może ....MA Z TEGO ?! Masakraaaa!!!

@Iga

Wiesz co to są literówki, albo jak ktoś ma większe palce i już bardziej klawiatury powiększyć nie może, taka mądra a pewnie w hm pracujesz Co tam robisz z takim wykształceniem? Marnujesz życie? Ja pisać nie umiem to tam siedzę dobry zakład dla takich jak ja

Iga
@Ggg

Rozumiem przepraszam .....myslalam że piszesz z tel komórkowego A ty masz tylko stacjonarny! Nie no spoko szacun.

@Iga

Pewnie to lider. Liderzy w H&M zawsze chodzą we dwóch bo jeden umie czytać, a drugi pisać, a ten gościu sam pisze komentarze i dlatego mu nie idzie...

@Maniek

Tacy wykształceni, tacy mądrzy a za trochę więcej niż minimalna pracują.

@Ggg

Kto ci powiedział, że ja tu pracuję...?? Ja mam umowę na stałe i tylko przychodzę tu odczekać 8 godz. i wychodzę. Można powiedzieć, że tu się świetnie bawię. Pozdro

@Maniek

Gratuluję. Tak trzymaj skoro Ci z tym dobrze. Jak większość z nas. Jednak szkoda mi tych mądrych i wykształconych, bo tu się madruja, pouczaja a w hm pracują y są zatrudnieni za trochę powyżej minimalnej. Za wazniakow się maja. Tylko skoro tacy inteligentni to czemu życie marnuja. Bo jak pójdą gdzie indziej to będą traktowani źle i niedaj boże będą musieli pracować.

@Ggg

Czego tu nie rozumiesz...? To bardzo proste. Taka jest mentalność Polaków. Daj Polakowi 50 groszy więcej na godzinę nazwij jakoś pięknie jego funkcję, którą będzie miał pełnić, a chwilę po tym taki gostek będzie chodził z dumnie uniesioną głową i pouczał ciebie co masz robić, jak masz robić, kiedy masz robić, że masz szybciej to robić, a najlepiej gdybyś za niego to robił. '' Polak Polakowi wilkiem '' to niepisane hasło w tym kraju... Pozdro i pamiętajcie...Szlachta nie pracuje

Dodatek

Witam czy ktoś coś może o dodatku za obecność słyszał?

Hm jesteście państwo świetna firma w odniesieniu do produktów odzieżowych.Ubrania są w dobrej jakości podobnie jak wszystkie produkty.Zycze wam wiele radości.

@Anna

W końcu dzieci w Kambodży robią co mogą...

Tomasz

Witam! Czy u Was jest catering firmy Dussmann? Jak go oceniacie ?

@Tomasz

Tak samo jak tutejszych liderów...

Jack

Od czerwca dwie zmiany znów?

Kamil

Hej, kiedy magazyn przejmuje firma zewnętrzna ?

Fell3

Hej kiedy work wylatuje?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 482.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 66 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 256 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.