Opinie o Lear Corporation Poland II w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Tychy

Osoba

Jesteście firma która boi się upomnieć ukrainca a Polakowi robicie koło d… Okropna firma nie polecam

Mirosław
@Osoba

Z czym się tak niby uczepili według ciebie?

Maria

A czemu Ukraińców tutaj upominać nie można? Źle krytykę znoszą, coś złego się dzieje wtedy?

Lalunia
@Maria

Boją się upomnieć gdyż główny ich panek jest Ukraińcem proste a swój swego ma topic

@Lalunia

Dalej nie wiem o kogo chodzi, kim jest ten główny według Ciebie?

Andrju

Witam wszystkich. Miałem okazję uczestniczyć w rekrutacji na Kierownika zmiany rozmowa nawet nawet , ale informacja zwrotna czy tak lub nie miała być pod koniec września. Lipa wiec zadzwoniłem i się dowiedziałem że oni potrzebują jeszcze 2 tyg. na podjęcie decyzji. Mogę podsumować kompletny brak profesjonalizmu szkoda nerwów nawet nie mieli czasu aby taką informację przesłać. Nie mam żadnych wątpliwości iż ludzie na forum maja rację o tej firmie. Pozdrawiam

@Andrju

A Tychy czy Bierun?

nieznanynikomu
@Andrju

I dlatego właśnie, ze masz swoje zdanie nie jesteś kierownikiem. Ale nie masz czego żałować, pieniądze na tym stanowisku na prawdę nie są adekwatne do tego żeby być kierownikiem.

Dramat..

Lear Bieruń okropni i fałszywi ludzie, chyba Ci co rządzą dostali prace po znajomości, bo na niczym sie nie znają i w niczym nie pomogą. Patrzą tylko na swoją (usunięte przez administratora) nic poza tym. Zdecydowanie nie polecam tych oszołomów ludzi u "władzy". Zal nawet na nich patrzeć...

Żałosne
@Dramat..

Potwierdzam na magazynie też niektórzy nie powinni w ogóle tam sie znajdować godne pożałowania. Pani A na magazynie dalej taka (usunięte przez administratora) nic nie umie załatwić ani sie postawić.

@Dramat..

Dyrektor tragedia, fałszywy pozer, (usunięte przez administratora)

@@#
@Żałosne

Nie umie załatwić bo takiego kierownika do (usunięte przez administratora) ma. Koleś bez doświadczenia zatrudniony siedzi i klepie tabelki dyrowi, boi się odezwać i wstawić za ludźmi bo Ferfeckiemu podpadnie...żałosne , wcześniejszą kierownik przynajmniej wiedziała co robić i za ludźmi stała ale to się nie podobało to jej świnie podłożyli... żałosne...

@@@#

Zgadzam sie z opinia ze poprzednia Pani kierownik nawet jako kobieta miala jaja i umiala sie postawic i zadbac o pracownikow. Obecny to jakas piz** bez jaj co ino je umie lizac Ferfeckiemu. ????

@Tak to było

Dobra oceniać to go nie będę, bo na oczy to nie widziałam ale może to tak, że on potrzebuje trochę więcej czasu? Też widzę, że ludzie mają do niego raczej negatywne nastawienie, to chyba utrudnia?

@Maria

Juz miał dość czasu a dalej bez zmian. Nic dodać nic ująć porażka, człowiek na stanowisku po znajomości i nic więcej. Chodzaca ci... co nie umie się wstawić za pracownikiem tylko chronić własne (usunięte przez administratora).

@Tak to było

No mniemanie słabe widzę, pewnie ludzie respektu to mu nie okazują, co raczej słabe rokowanie będzie miało. A nie myśleliście, żeby nim po prostu pogadać i opisać to w jaki sposób wy to widzicie?

Edzia

Czy ktoś poleci pracę w Lear na produkcję warto aplikować i jak płacą

Technik utrzymania ruchu

Standardowy (pytania o kwalifikacje, podanie powodów do zmiany pracy, przedstawienie oferty socjalnej). Problemem okazały się wymagania finansowe (3400zł netto podstawy to nie stawka dla Technika Utrzymania Ruchu, najchetniej zatrudniliby mnie za 2850 zł netto). Kpina i marnowanie czasu dla osób z kwalifikacjami

Znajomość urzadzeń produkcji, pytania o certyfikaty szkolenia, etykę pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kolegazpracy

Pozdrawiam chłopaków z białej zmiany poza tymi młodymi bo to fałszywe śmiecie są

@Kolegazpracy

Tylko młodzi? Staży tutaj wszyscy czyści? Bo jeśli tak to skąd oni tych młodych biorą, że podobno tacy nieuprzejmi?

Kolegazpracy
@Maria

Biorą kogo popadnie bo nikt nie chce tam pracowac za takie śmieszne pieniądze

Flokflikt
@Kolegazpracy

Nie każdego mnie już 2 lata nie chcą wziąść ponieważ jak stwierdzili swoją pracą wpływam negatywanie na dobre imię firmy i nikt nie potrafi wytłumaczyć na czym polega moja negatywna praca byłem fizycznym pracownikiem i do tej pory nie wiem jak mogłem wpływać negatywnie na dobre imię firmy poprostu kogoś tam (usunięte przez administratora) i się niechce przyznać

@Flokflikt

Co Ty, poważnie? Ale to jeśli chodzi o atmosferę jak dla Ciebie było spoko? Bo może faktycznie komuś podpadłeś, tylko ciekawe komu

CHUCK NORRIS

TO PO JAKIEGO TAM ROBICIE ŻE WAM TAK ŻLE. SZANTAŻUJĄ WASZ? JAK WAM TAK ŻLE TO NA WJEJSKĄ DO WARSZAWY TAM SĄ PRZYJĘCIA NA STANOWISKO KORYTO.

Czy pracownicy Lear Corporation Poland II mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Xxx

Integracja tylko na palarni

@Xxx

Czyli osoby nie palące są wykluczone z życia społecznego w firmie? :/

Dramat

Lear Bieruń to porażka. Atmosfera jest toksyczna. W życiu nie spotkałem się z tak fałszywymi ludźmi! Gdyby nie ludzie na produkcji praca była by spoko. Nie polecam!

Łukasz
@Dramat

Wiadomo że ludzie są różni ale naprawdę nie można się dogadać? Przecież nie z każdym musisz się lubić. Powiesz ile teraz płacą na produkcji. To znaczy jaka jest stawka? Chciałem wysłać CV więc przydałoby mi się info co do kasy.

Barbara
@Dramat

wow na ostro, a jak dużo na produkcji jest tego kontaktu z innymi aby to miało aż taki wpływ na pracę?

Jonasz
@Łukasz

Dopytaj o wypłaty w kadrach.

Kandydat jakość

Cześć, Czy na stanowisku specjalisty ds jakości jest szansa zarobić te 5k netto?

Xxx
@Kandydat jakość

Brutto 5 tys ale po 10latach pracy na 5grupie

Pracownica

Pozdrawiam tego łysego przystojniaczka z mra2 na zielonej zmianie. Czesto robisz na L11

JJ

Witajcie, chciałbym wam oznajmić, że LEAR zatrudnia i szuka ludzi na UT (utrzymanie ruchu) Zatrudnia ludzi, którzy mają działać w obszarze utrzymania ruchu a tak naprawdę robi ich w (usunięte przez administratora) bo po 3 miesiącach trafiasz na sekcje MAKRO gdzie poprawiasz procesy spawalnicze. Bardzo pomocne nie powiem. Dostajesz obelgi za to jak będziesz regulować czujniki czy chcesz naprawić siłownik bo stół się nie otwiera. Ale przecież na danej maszynie miałeś poprawić spawy.. ale nie ma jak bo stół się nie otwiera przez wadliwy siłownik. Naprawisz to i poprawisz spawy. I tak cię (usunięte przez administratora) bo TY POPRAWIASZ TTLKO SPAWY. Liderzy kierownicy to istny dramat. Hieny, które stoją za plecami i czekają aż się podtknesz. Nie myśl o wolnym bo go nie dostaniesz. NIE POLECAM

lordMorfeusz

Znam osobiście tego TG Jest spokojnym łagodnym człowiekiem dobrym pracownikiem pomocnym. Oczywiście rozumiem Twój żal ale każdy też zasługuje na drugą szansę

Wujek Władek
@lordMorfeusz

Pewnie też do kościoła chodzi I do mszy służy czyli ministrant ,a jak ministrant to wiadomo niewinny !

Cześć. Ogólnie nie miałem nigdy do czynienia z zakładami produkcyjnymi. Obecnie poszukuje pracy i znalazłem kilka ofert w sieci. Jednak są to stanowiska raczej o charakterze technicznym - inżynier itp. Czy jest tu ktoś kto piastuje stanowisko wyższe w firmie i mógłby się podzielić opinią ?

Robo

Czy w Lear Jarosław są jakieś przyjęcia do pracy na produkcjie

Dziwne

Koniec dodatków = koniec pandemi. Czyżby dr Putin ostatecznie obnażył to szaleństwo?

Paluch

Witam. Jestem z pikutkowa. Niedawno lear odkupila akcje od kongsberg. U was tez pracuje sie w maseczkach mimo zniesionych przez rzad obostrzeń?

@Paluch

My w Pruszkowie tez musimy nosić. To jest niezgodne z prawem skoro rząd zniósł maseczki

@Paluch

A jak w waszym kasa na święta z funduszu socjalnego ? U nas cisza i chyba nic nie dadza bo wojna na Ukrainie

Paluch
@Adam

U nas tez cisza. Podobno ma nie być. Czekam na email

Aukcja

Ja tam pracowałem 14 lat i nie mogę się doprosić o świadectwo pracy idź w h coś jest nie tak

Polako

A jak z pieniędzy na święta dla pracowników?

Solidarność

Podobno podwyzek w tym roku ma wogole nie byc ,dyrekcja tlumaczy sie malymi zamowieniami i na dodatek wojna na Ukrainie przez ktora klienci roznych marek samochodowych musieli zatrzymac produkcje. Nie ma to jak pracowac na Lear za te marne 3010 zl brutto. Trzeba jednak szukac pracy w innej branży bo tutaj najwyzej mozna sie dorobic garba...

Monter
@Solidarność

Tez slyszalem takie pogloski ze dyrektor oznajmil pracownika ze podwyzek nie bedzie.

Kolezanka
@Solidarność

Ja wlasnie w tamtym tygodniu zlozylam wypowiedzenie , nie mam juz zamiaru pracowac za tak smieszne pieniadze .Lear jako jedyny w Tychach nie dal podwyzki i placi najmniej jezeli porownamy go do innych zakladow produkcyjnych ! Nie ma na co czekac ,trzeba sie z tad zwijac,oni zawsze stawiali na wyzysk.

Jeśli
@Monter

jeśli to prawda, to szybko się zdziwią jak ludzie zaczną odchodzić, czasy sie zmieniły, a nikt nie ma ochoty pracować za (usunięte przez administratora).

Oskaru54

Nie polecam pracy na magazynie 15 minut ktoś ci pokaże jak co robić potem 15 minutach nagle masz sam to wszystko robić a dopiero zaczyna się nową prace niekomfortowa atmosfera, niestylowy niekomfortowy ubiór do pracy, nieustalone przerwy w pracy, wykonuje się inną pracę niż tą jaką ci mówili będziesz miał na rozmowie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Tychy

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 3 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II