Opinie o Gazeta.Pl (Agora S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agora S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agora S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agora S.A. w Warszawa

NigdyWiecej

Omijac! Brak organizacji pracy, slabe traktowanie pracownikow, ale codzienny stres gwatantowany :D

publicity

Etatowców nam nie trzeba!

absolwent kierunku
@publicity

Chodzę na manifestacje KOD-u. Czy mam szanse na zatrudnienie?

Leszek
@absolwent kierunku

Skąd u Ciebie niepewność co do zatrudnienia w firmie Agora? Myślisz, że ukierunkowania polityczne mają znaczenie przy ewentualnym zatrudnieniu w tej firmie? Może wiesz coś na temat tego miejsca pracy i mógłbyś podzielić się z nami swoją wiedzą na ten temat? Chciałbym wiedzieć, jaka panuje tam atmosfera? Nowo przyjęta osoba może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Przedstaw, proszę swoją wiedzę o tym pracodawcy.

Dominik

Stanowisko Doradca ds. obsługi klientów strategicznych (Domiporta). Czy ktoś wie jaka jest podstawa (netto) na umowę o pracę na tym stanowisku? Bedę bardzo wdzięczny za informację. Pozdrawiam

Analityk

szczególnie przy obecnym kursie na GPW

tonton macoute

Czasem Irek, czasem Wiktor, dzisiaj Andrzej. Jeden i ten sam daremny tekst pod wieloma szyldami. Jak bardzo trzeba być upośledzonym żeby wykonywać taką pracę?

specjalista ds. social media

Aplikowałem do Agora S.A. (nie bezpośrednio do Gazeta.PL). Poza złożeniem CV, trzeba było nagrać krótki filmik tzw. "shorts"/"rolka", gdzie w 30 sekundach miałem opowiedzieć coś o sobie. Oczywiście wszystko musiało być dobrze zmontowane tzn. napisy, efekty, dźwięk. Po wysłaniu aplikacji, po 2 tygodniach odezwali się, że dziękują za udział w rekrutacji, ale znaleźli lepszego kandydata. Nie było 2 etapu rekrutacji, albo przynajmniej ja nie zostałem od niej zaproszony. Żałuję, że nie było żadnego feedbacku, ani jakiejś obiektywnej oceny. Uważam, że moja aplikacja spełniała wszystkie wymagane oraz mile widziane oczekiwania, więc czuje, że zmarnowałem tylko swój czas.

Brak

@Wiktor szeregowi pracownicy może i nie mają odpowiednich kompetencji, aby oceniać pracę dyrekcji, ale za to na pewno są w stanie dostrzec rażące ich zachowania. Jak to wygląda w firmie Agora? Czy rzeczywiście jest tak jak zostało to opisane przez użytkownika @aa.? @częstochowski fakir Co zatem firma na do zaoferowania swoim pracownikom? Co sprawia, że ludzie chcą pracować właśnie w tym miejscu? Z Twojej nieco sarkastycznej wypowiedzi trudno to wywnioskować. @Mac możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje czy zachowania, które potwierdzały by wiarygodność Twoich zarzutów wobec firmy? Na forum publicznym, na jakim się znajdujemy, mogą pojawiać się tylko prawdziwe informacje, stąd moje pytania.

@Monika

@Monika, w skrócie ujmując life-work balance. Telefony o 22, nieustające wiadomości po godzinach pracy, szykany słowne w obecności innych pracowników, jak i współpracowników, przerzucanie odpowiedzialności, tzw. spychologia, brak przepływu informacji, itd. długo mógłbym wymieniać...

Wiktor

Zastanawiam się czy szeregowi pracownicy mają jakiekolwiek kompetencje żeby oceniać pracę dyrekcji?

aa.

Zdecydowanie nie polecam ludziom inteligentnym, z doświadczeniem, mającym swoje zdanie i znającym się na swoim fachu. Chyba, że na chwilę - aby zobaczyć i uciec. Wszędzie kolesiostwo i niekompetencja. Kadra kierownicza niekompetentna, zupełnie nie mają pojęcia o pewnych standardach pracy. Jak dyrektorka zwolnią z jednego działu, zaraz dostanie ciepłą posadkę w drugim z dyrektorską pensją. I tak w kółko, nic od lat się nie zmienia. Zdaża się również mobbing, ale oczywiście w taki sposób, że trudno to udowodnić (trzeba by nagrać na dyktafon). Płace marne i brak podwyżek, ale oni oczywiście sądzą, że jak tam trafisz, to złapałaś/łeś Pana Boga za nogi. :)) Duża rotacja, więc i często zatrudniają.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

King

Centralne "zarządzanie" powoduje ,że na prowincji jest (usunięte przez administratora) na kółkach.

m

Ostrzegam przed wykonywaniem dla nich zadań rekrutacyjnych. Nie dość, że wykonałam dla nich 2 to jeszcze na koniec odpowiedź zwrotna, że nie. Dziękuje bardzo, tydzień za darmo zmarnowany. Najpierw rozmowa, potem 2 zadania rekrutacyjne w ciągu tego samego tygodnia Niepoważne.

m
@m

mogliby chociaż dodać ze 2-3 zdania z sensem why not. To w ogóle byłoby dobrą praktyką. Za granicą jak się głupie cv wysyła to się często dostaje odp zwrotną z krótkim wyjaśnieniem dlaczego wybrali kogoś innego. Przynajmniej byłoby jasne, że traktowali cie poważnie a tak to cholera wie o co cammon.

Jak pracuje się w księgowości, jakie zarobki i godziny pracy, dodatkowe plusy

Pedro

Raczej za leżenie nikt nie płaci. Przestańcie ubolewać i weźcie się za pracę.

Alan

Witam byłem drukarzem na Daniszewskiej w Wawie,niepolecam sami znajomi znajomych bez wiedzy,za to uprzejmie lubią donosic. ..,miałem problem zwolnić się do lekarza chociaż miałem wstrzasniety błędnik,a na koniec juz nie wspomnę ze zarobki śmieszne jak na taką firmę 3 razy więcej zarobiłem w pizzerni:-)a w prywatnej można 2 razy więcej zarobić.

bogo

Witam wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z Agorą S.A. Praca w sprzedaży jak wszędzie- trzeba się napracować, nastarać i mieć dużo szczęścia. Wynagrodzenie przeciętne- mogłoby być lepsze. Atmosfera rewelacyjna -to zależy przede wszystkim od ludzi- a parę fajnych osób tam pracuje. Agora to ogromna korporacja która rządzi się swoimi regułami...odczuwalne. Ale to już nie jest ta sama firma co kiedyś.... Im dłużej się pracuje tym trudniej.

ALINKA

Tyrka, tyrka, tyrka i nie docenią pracownika przez lata. kasa slaba,

JA

Oszuści. Mnie żadna firma nigdy w taki bezczelny i chamski sposób nie potraktowała. Zatrudnili mnie na okres próbny, nikt mnie nie szkolił, tyrałam po godzinach wnosząc do firmy duże pieniądze po czym powiedzieli że jesteś dobrym pracownikiem ale niby 'góra' zdecydowała inaczej. Mało tego.. miesiącami czekałam na wynagrodzenie z którym był problem bo rzekomo gdzieś w HR znikły dokumenty. Firma nie podchodzi poważanie do pracowników o tym świadczy również Związek Zawodowy Agory który walczy o prawa pracowników które są zadeptywane przez te korpo. Jedynie klimat w pracy jest na duży plus.

xyz

Rozmowa kwalifikacyjna... Ty przychodzisz ubrany jak na rozmowę, druga strona w krótkich spodenkach. Eghhh, czujecie to?

krisu
@xyz

Ooo tak, rozmowa rekrutacyjna wprost pierwsza klasa, babka nadęta jak bufon, odezwiemy się tak czy siak i cisza... A Pani Monika B. szczyci się certyfikatem w zakresie experta EB na goldenline! Gratulacje!

doradca klienta

Stefan - warunki o których piszesz jako "w miarę jak na rynek polski" moim zdaniem są zdecydowanie poniżej. Mówię tu o wynagrodzeniu dla ludzi z doświadczeniem 4-5 letnim w sprzedaży. Takie pieniądze zarabiałam w mojej 2 pracy i to w mniejszym mieście. Teraz pracuję w 3city i zarobki w handlu w dobrej firmie to średnio 4-5 netto (gdzie podstawa to 3,5-4,5 brutto). Dodam, że nie mam wykształcenia wyższego i angielski na poziomie B1 więc cieńko ale nadrabiam osobowością :) Pozdrawiam poszukujących dobrej pracy!

zdrowy

Olku jeśli zniesiesz narcystyczne zaburzenie osobowości swojej przełożonej z Krakowa to może i fajna praca.

Stefan

Stanowisko: Konsultant ds. klientów - reklama prasowa i internetowa - podstawa wynagrodzenia 2700 brutto (ok. 1950 zł netto) + prowizje, max. do 1000 zł brutto miesięcznie. Także pieniądze są w miarę jak na rynek polski. Stanowisko typowo handlowe - praca stacjonarna i mobilna (warto mieć samochód na dojazd do Klientów, firma płaci kilometrówkę). Multisport i opieka medyczna, ale dopiero po okresie próbnym, za to wielki minus. Umowa o pracę na 3 miesiące, później czas określony i docelowo nieokreślony. Po 3 miesiącach teoretycznie możliwa podwyżka. Praca w korporacji, zatem i stres, ale warto zdobyć doświadczenie.

krzysztof
@Stefan

Stefan to Ty chyba masz małe pojęcie ile zarabia się na takich stanowiskach jeśli wg Ciebie takie zarobki są ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Agora S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agora S.A.?

Kandydaci do pracy w Agora S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agora S.A.