Opinie o Gazeta.Pl (Agora S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agora S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agora S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agora S.A. w Warszawa

Calineczka

Gazeta.pl i dział reklamy tragedia! Olbrzymi potencjał całkowicie zaprzepaszczony. Kadra zarządzająca o niższych kompetencjach od zespołu którym zarządza. Dział bezpośredni całkowicie niedoceniony w firmie, bo kiepskie szefowe nie potrafią w zarządzanie. Kiepski szef czytaj kiepska praca. Codzienne odpytywanki co będziesz dzisiaj robić, zamiast pracować wiecznie tłumaczysz coś szefom którzy nie słuchają, nie rozumieją i de facto sami nie amgażują się w pomoc zespołowi.l zabietając cenny czas ludziom od ciężkiej pracy. Dorośli ludzie płaczą po każdej rozmowie z szefem który wymaga od wszystkich tylko nie od siebie. Inteligencja emocjonalna poziom zero. Zero realnego kontaktu z zespołem. Zawodowi kierownicy i dyrektorzy....Agencyjni z kolei przekonani o swojej (usunięte przez administratora) nie mają pojęcia o kliencie, pracują odtwórczo. Obrabiając tyłki bezpośrednim. Mocno nie polecam. Ci najlepsi już odeszli a szefowie nie mają pomysłu na poprawę sytuacji bo tak są zajęci ręcznym stetowaniem i robieniem niczego, że zwyczajnie na liderstwo i wymyślne strategie nie ma czasu. Wstyd, wstyd, wstyd!!! Redakcje z kolei zatrudniają po kosztach efektem są miernej jakości materiały. A już serwis dziecko czy kobieta to dramat. Reelsy na poziomie pięciolatek niewiarygodne, że nikt nie widzi jak bardzo żenujące...Są oczywiście wyjątlki od regóły ale rzadkie....

Hanna
@Calineczka

Witam. Tobie również zdarzyło się, że szefostwo doprowadzało do łez? Zastanawiam się jak przebiega taka rozmowa skoro jej efektem jest płacz. Takie rozmowy tyczą się tez ludzi którzy sumiennie wykonują swoją prace? Nie próbowaliście zareagować jakoś, że takie zachowanie wcale nie motywuje do pracy? Koszta. Jak to jest u was ile zarabiacie?

copy red

Szkoda czasu. Aplikowałem przez formularz, gdzie wpisywało się oczekiwania finansowe. Na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej ponownie się je przedstawiało (takie same jak w formularzu), panie potakują i oddzwaniają z ofertą pracy o 1500 brutto mniejszą niż było mówione na spotkaniach. To jest brak szacunku do czasu osoby, która szuka pracy. Najniższa krajowa dla osoby po studiach kierunkowych i z 2 letnim doświadczeniem w zawodzie. Oczywiście umowa śmieciowka, ale masz byc dyspozycyjny jak na umowie o pracę.

alokazja
@copy red

Zgadzam się, szkoda czasu. Wysłałam zgłoszenie podając oczekiwane wynagrodzenie, podczas rozmowy zapytałam czy jest realne. I nagle się okazało, że jednak nie szukają specjalisty tylko juniora i stawka jest znacznie niższa... bliska najniższej krajowej.

Każdy ma możliwość pracy zdalnej? Pytam, bo tam na grafikach jest taka informacja pod ogłoszeniem Specjalistka ds. klientów ogólnie, ale w samej ofercie już piszą o hybrydzie. No i dają auto, a często są wyjazdy w tej pracy?

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Hej, jak wygląda sprawa pracy zdalnej w Publio?? Czy faktycznie praca jest hybrydowa, czy jest opcja na 100% zdalnej pracy od razu?? A jak hybryda, to ile dni w tygodniu praca jest z domu??

Przybliży ktoś mi jak wygląda rozmowa rekrutacyjna oraz widełki dla młodszego specjalisty ds. e-commerce. Zastanawiam się tak w ogóle jakie mam szansę w rekrutacji. Niby posiadam doświadczenie w obszarze digital marketingu, ale nie jakieś pirunujące :) Może wiecie ile lat konkretnie wymagają?

Wydawczyni już zaraz po rekrutacji może pracować zdalnie? Bo napisali w ogłoszeniu że opcja jako taka jest. Ale mam nadzieję że od razu nie po miesiącach okresu próbnego jak to w wielu firmach jest, jeszcze nigdy mi się nie udało tak od razu złapać home office

mm Nowy wpis

Tak, praca od razu zdalna.

specjalista ds. social media

Aplikowałem do Agora S.A. (nie bezpośrednio do Gazeta.PL). Poza złożeniem CV, trzeba było nagrać krótki filmik tzw. "shorts"/"rolka", gdzie w 30 sekundach miałem opowiedzieć coś o sobie. Oczywiście wszystko musiało być dobrze zmontowane tzn. napisy, efekty, dźwięk. Po wysłaniu aplikacji, po 2 tygodniach odezwali się, że dziękują za udział w rekrutacji, ale znaleźli lepszego kandydata. Nie było 2 etapu rekrutacji, albo przynajmniej ja nie zostałem od niej zaproszony. Żałuję, że nie było żadnego feedbacku, ani jakiejś obiektywnej oceny. Uważam, że moja aplikacja spełniała wszystkie wymagane oraz mile widziane oczekiwania, więc czuje, że zmarnowałem tylko swój czas.

Brak

Calineczka

Hanna
@Calineczka

Czy w Agora S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zuzanna

Kiedyś cos pisali, że w redakcji nie dają umowy o pracę, do teraz tak jest? chce się upewnić, bo mam teraz przed sobą ofertę dla wydawczyni i była wpisana właśnie taka forma i to w zasadzie tylko taka. Czy to oznacza ze na zlecenie nie można się dostać? opowie ktoś jak taka praca wygląda, bo jeszcze nie wiem?

copy red

Lena
@copy red

A powiesz jaką kwotę wpisałeś w formularzu? Bo ciekawa jestem w takim razie ile są w stanie zaproponować, też myślałam by aplikować. Wiesz może czy ta umowa zlecenie to na jakiś czas, dają później umowę o pracę?

Maciek

O to widzę, potwierdzasz, że miałeś to samo. A Ty ile na formularzu wpisałeś? I jeszcze chcę zapytać, czy na rozmowie generalnie jakiś plan rozwoju i możliwości awansu Ci przedstawili? Mnie to najbardziej ciekawi na jaki czas to zlecenie, bo żeby nie okazało się czasem, że na stałe.

@Maciek

@MaciekOdpowiadając na pierwsze pytanie: niestety nie pamiętam, ale chyba zmieściłam się w widełkach. Odpowiadając na drugie, nie został mi przedstawiony żaden konkretny plan rozwoju, tzn., nie naobiecywano, że zostanę tym a tym, jeżeli będę dobrze pracować i odpowiednio długo.

@Maciek

@Maciek - Jeżeli chodzi o umowę, nie było też uściślone, na jaki czas zostaje podpisana, a mniej więcej po trzech miesiącach zaczynał się tak zwany "odsiew" i wtedy np. czepiano się rzeczy, które wcześniej nie były problemem, a jak człowiek eliminował stare błędy, to szybko znajdowano, nieraz na siłę, następne. W moim dziale pisano teksty na różne serwisy i często było tak, że po zatwierdzeniu ich i publikacji, były tak zmienione, że ledwo je człowiek poznawał, a zaznaczam, że zmiana ta nie była powodowana obiektywnymi błędami gramatycznymi czy stylistycznymi - te przecież łatwo zweryfikować, mając wbudowane odpowiednie rozszerzenie czy po prostu sprawdzając w internecie na stronach typu ortograf.pl i tym podobnych.

alokazja

ciekawa

Jak ja nie lubię tych pytań o wynagrodzenie, ile się chce... Każdy chce jak najwięcej, ale tutaj pytanie ile Angora jest w stanie zaproponować? Jak wyglądają stawki bieda czy dają radę przy umowie B2B?

@ciekawa

Wiadomo, że przeważnie chce się zarabiać więcej niż Agora jest w stanie zaproponować. Dlatego odpowiedź na tego rodzaju pytanie zawsze polega na kluczeniu. Trzeba podawać taką kwotę, żeby nie wyszło na to, że się nie doceniasz z jednej strony i nie masz nierealnych oczekiwań z drugiej. Taka komunikacja, do której jesteśmy przymuszani, jest oparta na udawaniu i zakładaniu masek. Jak ktokolwiek w takiej sytuacji ma mieć w perspektywie wiązanie się zawodowe z tą firmą na najbliższe przynajmniej kilka lat i nie czuć się już na dzień dobry zniewolony?

Staś

No ale po co kluczyć i zakładać maski? Powinny być jasne widełki i jak to komuś odpowiada to idzie do pracy a jak nie to szuka dalej. Tu są co jakiś czas podwyżki? W razie co można samemu indywidualnie się starać o większe pieniądze i awans przy dłuższym stażu?

@Staś

"No ale po co kluczyć i zakładać maski? Powinny być jasne widełki i jak to komuś odpowiada to idzie do pracy a jak nie to szuka dalej." - żeby przetrwać. "Tu są co jakiś czas podwyżki? W razie co można samemu indywidualnie się starać o większe pieniądze i awans przy dłuższym stażu?" Jak wynika z wypowiedzi, nie ma. A starać się zawsze możesz, ale ostateczny rezultat nie zależy już od ciebie.

Planuję aplikować na stanowisko Product Manager do firmy Agora S.A.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Małgorzata

Szukają kogoś na Product Menagera który będzie ogarniał konto, pocztę, forum, komentarze itd, z ciekawości czy dużo jest osób odpowiedzialnych za to, to duży dział? No i nie mogę nie zapytać o zarobki, ktoś zna może jakieś orientacyjne widełki? :)

Elżbieta

Hej, jest tu ktoś z działu sprzedaży? ;) Przymierzam się do zmiany pracy i zauważyłam na ich stronie ogłoszenie. Ile można zarobić wraz z premiami jak ktoś jest obrotny? W ofercie wspominają o pracy hybrydowej, ile dni w tygodniu można pracować z domu? Dla mnie to spory plus, ale jeśli jest to tylko parę dni na miesiąc to odpada..

odpowiedź
@Elżbieta

Może nie z działu sprzedaży, ale odpowiem ci jeśli chodzi o pracę hybrydową. Można pracować w 100% zdalnie. Nie musisz się pojawiać w biurze ani nawet mieszkać w okolicach warszawy

Wojciech
@odpowiedź

O, to dobra wiadomość. A czy w takim razie firma zapewnia sprzęt do pracy czy pracuje się na swoim? Jak z ewidencjonowaniem pracy?

Ciekawa

Czy ktoś z Państwa pracował jako Opiekun subskrybentów w TOK FM Premium i może coś więcej powiedzieć?

mua

Agora jest spoko, jesli chcesz zdobyć jakieś tam doświadczenie i tyle. Chcesz zarobić? Nie odłożysz nawet na waciki. Zarobki marne w porównaniu do wielu zadań, które się tam ma. Do tego trzeba pracować jak mrówka. A umowa? Zlecenie.

@mua

Zarobki oceniam jako przeciętne - ani dobre, ani złe. Z resztą się zgadzam.

@nick

Czyli na ten moment jaką kasę w liczbach masz na myśli? Podasz wysokość?

@Maja

Zależy od stanowiska. Najlepiej po prostu się samemu przekonać. Pozdrawiam.

@nick

aha to tu każdy swoje zarobki kojarzy? sądziłam, że podasz mi widełki ze swojego po prostu. ale ująłeś to tak, że rewelacji nie ma i po prostu średnia rynkowa wszędzie? a są jakieś pozytywne perspektywy na kolejny rok?

@Maja

Maja - tak jak mówię, najlepiej zgłoś się sama do rekrutacji i zobaczysz. To, że ktoś zarobki ocenia jako przeciętne, Tobie mogą wydać się w sam raz.

@nick

A jak oceniasz atmosferę w pracy? Zwolniłam się właśnie z toksycznej firmy i szukam czegoś w miarę normalnego...

@Anna

Podobnie jak Ty - ale o szczegółach wolałabym pogadać, jeśli to możliwe, w prywatnych wiadomościach (zależy mi na zachowaniu anonimowości tutaj). Jeśli to możliwe, podaj mi swojego maila?

@Anna

Sorry, nie doczytałam - myślałam, że się zwolniłaś z Agory :) Atmosferę oceniam jako niesprzyjającą dla mnie.

Julka

Precz z lewackimi faszystami. Brawo PIS i Jarosław Kaczyński

Szalom
@Julka

racja a gazeta wybiorcza tylko podjudza i napuszcza na siebie Polaków , to oczywiście jest w interesie tego gnoma z izraela naczelnego Gazwybu

@Julka

Mimo swojej nienawiści do Agory nie ponizę się, by wspierać (usunięte przez administratora) xddd

Mua

Pracowałam tam jakiś czas temu i: - na rozwój nie ma co liczyć, - jako copy nie dostaniesz umowy o prace (chociaż tryb jest taki, jakby się w taki sposób pracowało), - musis zapylać jak robot, bo tak. Oczywiście za marne grosze, - wydawcy z reguły spoko, ale znalazła się jedna (usunięte przez administratora), której wszystko przeszkadzało (usunięte przez administratora) Fatalnie się z nią pracowało, - jakieś dziwne rozliczenia na kiju, - jak miało się swój pomysł i chciało się go użyć e tekście lub opisać coś szerzej, to problem, (usunięte przez administratora) TEKST MIAŁ BYĆ NAPIDANY W 2137 SEKUND” (usunięte przez administratora) ze wtedy jest on byle jaki (usunięte przez administratora). Ma być szybko i najlepiej na poziomie The New York Times (chociaż mam wrażenie, ze szefostwo nigdy tej gazety na oczy nie widziało).

Danuta
@Mua

A podczas rekrutacji była mowa o UoP? Bo szukają właśnie kogoś jako Specjalista/Specjalistka ds. partnerstw Gazeta.pl. I tam w ogłoszeniu w necie podają właśnie że jest UoP. Ciekawa jestem czy faktycznie dają ją od razu? na jaki czas?

@Danuta

Nie wiem jak w innych działach, ale w redakcji nie dają

Czy pracownicy w Agora S.A. dogadują się między sobą?

nick

Zależy od stopnia w hierarchii.

@nick

A możesz to rozwinąć skoro wiesz? Fanie byłoby móc liczyć na w miarę dobrą atmosferę bez jakiś zgrzytów

@Maja

No dobrze, będzie całkowicie szczerze: im niżej jesteś w hierarchii, tym gorszego traktowania możesz się spodziewać. Krytykowania twojej pracy, ciągłego wyszukiwania błędów, pomimo Twoich starań, by je wyeliminować, ciągłego podnoszenia poprzeczki, której nie da się przeskoczyć.

@nick

Aż tak? A jesteś w stanie przedstawić to na przykładzie? I tak gryząc to z drugiej strony czy to przypadkiem nie motywuje niektórych do naprawdę dobrego podnoszenia swoich umiejętności?

@Maja

Jak cię motywuje ciągła krytyka, wyszukiwanie błędów w pracy, czy straszenie zwolnieniem, jak się nie poprawisz w krótkim czasie, to próbuj. Tylko bądź przygotowana na ciągłe podnoszenie poprzeczki. Może są osoby, które faktycznie się rozwijają w takiej atmosferze pracy, ale jak np. do nich nie należę, mnie motywuje co innego. Ogłoszenia ciągle się odświeżają, możesz próbować.

@nick

Aha, no dobra czyli w ten sposób... To inaczej jaki średni staż pracy tu jest i ile lat za sobą ma "najstarszy" pracownik?

Zawiedziona

Wiecznie się słyszy, że na nic nie ma środków - i wcale nie przez pandemię, bo nie było ich też przedtem. Ten argument wraca jak bumerang - "nie ma" na nowych ludzi, na doszkalanie obecnych, na podwyżki. Najchętniej przyjmowane są do pracy osoby bez żadnego doświadczenia w mediach (zapewne dlatego, że nie mają wysokich wymagań płacowych). Jednocześnie ludzie na najniższym szczeblu (na takim są przecież redaktorzy i wydawcy) pracują jak mrówki i wyciskają z siebie ile się da. Budżet niby taki marniutki, a jednocześnie ciągle słyszy się o zatrudnianiu coraz to nowych dyrektorów - bardzo to demotywujące. Menadżerowie w "oderwaniu", co kilka lat zmiana strategii, a i tak będzie tak jak jest - co wszyscy wiedzą. Umowę o pracę dostać można, doświadczenie zdobyć też - i potem trzeba uciekać, żeby nie zasiedzieć się za długo w myśleniu, że "nic się nie da". Jak tak dalej pójdzie, zostaną sami niekompetentni pracownicy, niestety

Praca dobra na chwilę, żeby zyskać nowe umiejętności. Jednak na dłuższą metę, zwłaszcza gdy chce się w pełni rozwinąć swój potencjał, nie jest to najlepsza opcja. Robisz co każą, i tyle. Jeżeli ktoś się w tym odnajduje, to fajnie, ale zwłaszcza indywidualiści, osoby z inwencją twórczą, nie wykorzystają tam swoich talentów.

Iwona

Czyli nie ma szans w tej firmie na żaden rozwój, jakiś awans chociaż?:(

@Iwona

Jeżeli jesteś z gatunku tych osób, które nie mają problemu z tym, że ktoś nimi dosłownie dyryguje, znosisz bardzo pokornie krytykę pod adresem swojej pracy, nawet jeżeli jest bardzo nieprzyjemna, nie masz swojego zdania lub nie masz problemów, żeby je ukryć, to może Ci się to opłacić. Ale jeżeli jest na odwrót, Twoim priorytetem jest rozwój swojego potencjału, dzielenie się wiedzą, którą posiadasz, to lepiej nie wiązać z tym miejscem większych nadziei. Podsumowując, to zależy, na ile jesteś spolegliwą osobą i co jest Twoim priorytetem.

A.

1 gwiazdka z uwagi na brak odpowiedzi zwrotnej z rozmowy kwalifikacyjnej.

Przemek
@A.

W moim przypadku było to samo. A tak obiecywali, że się odezwą :)

Sebastian
@Przemek

Sam próbowałeś się kontaktować z kadrami? Bo ja jak nie miałem odpowiedzi to wykazywałem inicjatywę i sam dzwoniłem. Na rozmowie powiedzieli ci coś konkretnego? Np. ile płacą?

Przemek
@Sebastian

Nie, nie kontaktowałem się, ale koniec końców odezwali się po prawie 2 miesiącach. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to ja opierałem się na widełkach dla danej oferty.

Zostaw merytoryczną opinię o Agora S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agora S.A.?

Kandydaci do pracy w Agora S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042