Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Oczywiście, że będą wypłacane.

....

Brel ciekawe kiedy z bochena przyjda do nas pracowac? mieli byc w kwietniu i co? Smiech na sali

Czy ktos cos wie na temat wypłacanej premii w czerwcu za brak l4?

Iwona

Witam, To pytanie proszę skierować do KR lub działu kadr. Go Work nie jest do zadawania takich pytań. Pozdrawiam

....

Brek kiedy ludzie z bochena do nas przyjda do pracy? (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Nadzieja

Pracuje w Kłosie (całodobowym ) nie cały rok... I powiem szczerze, że to co czytam to dramat. Aż współczuję niektórym pracownikom takiego "kierownictwa". Ja na szczęście nie mogę narzekać. Dziewczyny super. Pomocne, koleżeńskie... Pani Kierownik i Kierownicy zmiany to samo. Zawsze możesz iść zapytać jak czegoś nie wiesz, zadzwonić... Grafiki ok, wynagrodzenie też. Żadnych łask, problemów, utrudniania. Szefostwo pilnuje by nic się nie zepsuło... Codziennie pieczywo które zostaje od rana to oddawane jest o północy na zwrot. Więc nie ma możliwości, żeby coś było (u Nas przynajmniej) "stare". Także cieszę się, że trafiłam akurat na taką ekipę i pozostaje mi współczuć pracownikom, którym się nie udało i są poszkodowani poprzez nieumiejętne kierowanie zespołem przez kierownika. Tak to jest jak nieodpowiednie osoby są na nieodpowiednim stanowisku. Pozdrawiam!

@Nadzieja

To trafiła Pani na dobrą ekipe . Mogę zapytać gdzie taka fajna atmosfera?

Małgorzata
@Nadzieja

Zazdroszcze.Ja niestety juz tam nie wytrzymalam i na szczescie jestem byla pracownica.Nowe osoby jal chca sie przyjac sa na ostrzu pan ktore mysla ze pozjadaly wszystkie rozumy i tez sie nigdy nie.musialy uczyc.Szczegolnie dwie starsze panie ekspedientki .Mowa o Rybniku na Kotucza.Atmosfera daremna obgadywanie,krzywe patrzenie wiecznie cos sie zle robi.Za takie zarobki takie wymagania.Duzo by pisac ale ja na szczęście juz jestem byla pracownica

@Małgorzata

Opinia trochę nie na miejscu Pani Małgorzato. Wszytko co napisane to jedna wielka bzdura! Nie oszukujmy się, idąc do pracy to liczny się z tym, że powinniśmy wykonywać swoją pracę= osoba stojąca na kasie, nie jest odpowiedzialna tylko za to! Osobiście polecam! Kierownictwo super, miłe. W każdej pracy niestety zdarzają się rozmowa o danym pracowniku, tym bardziej jeśli pracuje się w gronie samych kobiet. Jeśli chodzi o dwie ekspedientki, o których mowa, to są pomocne,uprzejme. Pani Małgorzata mogła by się dużo nauczyć, gdyby tylko chciała, chociaż by szybkości! Gdyby było więcej taki osób do pracy było by dużo łatwiej. Jeśli chodzi o zarobki, to tak jak mówiono na rozmowie, wiadomo pierwszy miesiąc jest bez premi! Polecam, i sama z pewnością bym wróciła do pracy w Klosie! Pozdrawiam miałam okazję z Panią pracować:-)

Malgorzata

Zgadzam sie ale tylko z tym ze miła jest tylko pani kierownik A.Niestety reszta to tragedia .Niektore ekspedientki pozjadaly rozumy,pracuja po 2 3 miesiace i robia sie kierowniczkami z nazwy.Jest tam tez jeden kabel E. ktora zatrudniala sie przed moim odejsciem.Bardzo wredna i arogancka osoba która mysli ze jest niezastąpiona.Co do asortymentu to tu nie mam zastrzezen wszystko swieze.

Karo
@Nadzieja

Jakie pieczywo zostaje na dobówce od rana? Przecież w ciagu dnia sa dwa wypieki ????‍♂️

Aga.l

Czy macie może informacje dlaczego zwolniono panią dyrektor Agnieszke ?

Wirus
@Aga.l

Również została zwolniona przez koronawirusa ...

@Wirus

Skąd Wy bierzecie te brednie? ??? Z powodu koronowirusa nikogo w firmie nie zwolniono, tylko zostały obniżone etaty, bu utrzymać wszystkie miejsca pracy. Jeśli komuś umowy nie przedłużono, to najwidoczniej były ku temu podstawy. Pozdrawiam

Ag.

Wszystko zależy od punktu, do którego się trafi. Najważniejsze to zgranie zespołu. Obecnie jestem w Jastrzębiu, ekipa na 5+. Jeżeli chodzi o wypłaty, jest adekwatna do zaangażowania w sprzedaż. Premia "robi robotę". Menadżerka ustala progi sprzedażowe, które są możliwe do zrealizowania. Wystarczy stosować się do dziennych polecajek, albo ogarnąć "nie sprzedaje się dziś babeczka, a, to będę polecać". Nawet dzieciaki wiedzą, że bez pracy nie ma kołaczy :). Gdy zaangażuje się cały zespół, praca jest na prawdę super.

BYŁY PRACOWNIK

uciekajcie dziewczyny bo tragedia, kogo tam znam to źle traktowany był .. umowy na jakieś 3/4 . Każdy kto tam trafi to patrzy żeby uciekać

A.

Ja też z dnia na dzień zostałam bez pracy przez RODZINNĄ FIRMĘ w czasie koronawirusa.. bez uzasadnienia po prostu wypowiedzenie i cześć....obiecują Bóg wie co a potem wyrzucają jak śmieci ... takie jesteśmy dla nich ważne

N.

Przez Kłosa zostalam bez pracy na czas trwania pandemii koronawirusa! Byłam na rozmowie o pracę pod koniec lutego 2020, rozmowa przebiegła pozytywnie, dostałam papiery i skierowanie na badania... W tym czasie byłam zatrudniona w innej firmie w której umowa kończyła mi się w kwietniu i Kłos zagwarantował mi, że poczekają na mnie ten miesiac, ponieważ marzec musiałam jeszcze przepracować w starej pracy... Ostatniego dnia marca otrzymałam telefon, że nie są w stanie powiedzieć mi kiedy mogłabym podjąć pracę ale padło pytanie czy mogę pracować w kwietniu, na co odpowiedziałam że oczywiście, bo przecież tak się umawialiśmy... Badania zrobiłam, wszystkie papiery wypełniłam a na chwilę obecną mamy połowę maja a ja nadal nie mam pracy! A co najgorsze pisałam i dzwoniłam do kierowniczki to zero odzewu... Nie mają nawet odwagi powiedzieć mi, że nie mam na co liczyć! Takie traktowanie człowieka to jest śmiech na sali, olewanie i zostawianie ludzi bez pracy! Nie polecam tej firmy!

Kora
@N.

Niestety ja żałuję że się przyjęłam miałam mieć inna pracę ale u nich już mogłam zacząć w styczniu więc podpisałam papiery w marcu kończyla mi się umowa i mialam mieć przedłużona a tu nagle że nie bo pandemia zostałam bez pracy i przez to że miałam kilka dni przerwy od poprzedniej pracy u umowę na 3/4 etatu nie mam nawet zasiłku dla bezrobotnych teraz jest mało ogłoszeń a jak już są to biorą kogo popadnie firma rodzinna śmiech na sali. Żałuję że nie poczekałam miałabym stała pracę bo wiem że tamten pracodawca przedłużył umowy

Elka

Czy w Rybniku przyjmują do pracy na sprzedawcę bo szukam mam 12 lat doświadczenia jako sprzedawca w tym 10 lat w cukierni

Beti
@Elka

Chyba raczej na odwrot...pewne osoby nie pasowaly i poszly na odstrzal

Ala

Dostaliście wypłatę bo ja jeszcze nie mam

@Ala

Wypłatę każdy dostał w piątek na konto. Być może nie podałaś nuneru konta to pieniądze będą do odbioru w kasie. Zadzwoń do kadr i zapytaj co się stało.

Szkodagadać

Mowa jest o punkcie w innym mieście ..koronawirus . Zamiast premi za prace w warunkach gdzie boimy sie o swoje zdrowie to ucinanie etatów, zwolnienia z pracy i tylko tłumaczenie że firma jest biedna , jak z rodziną tylko na zdjęciu

Kierowca kat B

Witam,jak wyglądają warunki pracy na kierowcę?czy są premie?na jaja stawkę można liczyć?i czy dużo punktów jest do objechania? Pozdrawiam

W firmie pracuje się dobrze chociaż czasem się czepiają o bzdury . O wynagrodzenie narzekać nie można zawsze jest na czas. Myślą o pracowniku organizują wycieczki. Jedyny minus to Święta , gdzie są największe utargi fajnie jakby chociaż pracownik dostał od pracodawcy babkę na Święta...

Ala

Dziewczyny jak tam sytuacja na innych sklepach boicie się zwolnień słyszałam że na innych sklepach nie przedłużają umów a mi się umowa kończy w kwietniu. Trzymajcie się zdrowo.

@Ala

Cześć Zapytaj kierownika czy Ci przedłuży umowę . Jeśli jesteś dobrym pracownikiem, to dlaczego umowa ma nie być przedłużona? Pozdrawiam

@Iwona

Bo jestem nowym pracownikiem to będzie mój 3 miesiąc i z tego co wiem nowym nie przedłużają umów.

Ina
@Ala

Nie predluzaja bez znaczenie czy jestes dobrym czy zlym.Mi już nie przedluzyli

@Ina

Mi już też powiedziała kierowniczka że mi nie przedłuża. To straszne szczególnie teraz ciekawe za co będę żyć Firma rodzinna a niech ich..... A miałam wybór nad innym sklepem i tam wszystkim umowy przedłużyli bo koleżanka tam pracuje . Niewiem co teraz gdzie znajdę pracę chyba jedynie w jakieś biedronce ale na zlecenie. Szkoda słów widać że tylko kasa się liczy nie ludzie.

Piszę te opinię bo jestem bardzo zmartwiony tym co się dzieje w tej firmie teraz gdy pojawił się koronawirus. Jestem osobą która nie pracuje w tej firmie ale moja bliska osoba już tak. Strasznie się martwię o zdrowie pracowników jak i ich rodzin. Gdybym napisał tu prawdę to mogło by to się źle do mnie skończyć ale firma nie reaguje odpowiednio na zagrożenie . Narażacie zdrowie swoich pracowników i ich rodzin poprzez ograniczenie i brak dostępu do środków ochrony osobistej. Dlaczego liczy się tylko klient. Nie pracownik. Macie teraz 30 lecie firmy i chyba nie chcecie być sami na tej imprezie. Panie Marianie proszę o jakieś działanie i ochronę matek, żon i niejednokrotnie opiekunek osób starszych. Jest poważny kryzys i strach u wszystkich osób ale trzeba chronić przede wszystkim swoich pracowników przed zagrożeniem. Proponuję żeby na sklepie było maksymalnie 3 klientów w odległości bezpiecznej od siebie . Niech kasjerki maja okazję umyć ręce po obsłudze klientów i zagwarantować im środki do dezynfekcji rąk . DZIEWCZYNY SIE BOJA PRZYCHODZIC DO PRACY. APELUJE O ROZSADEK I ZROZUMIENIE . TYLKO POPRZEZ WSPOLPRACE WSZYSTKICH JESTESMY W STANIE POMOC SOBIE I INNYM. ZYCZE WSZYSTKIM ZDROWIA . ZARZADOWI FIRMY ODWAGI DO PODJECIA WAZNYCH KROKOW A PERSONELOWI NALEZA SIE MEDALE ZA ODWAGE ZE MIMO WSZYSTKO PRZYCHODZA JESZCZE DO PRACY.

Klient
@Gość

Pracownicy którzy się boją przyjść do pracy bo zero zabezpieczeń, powinni iść na L4 lub brać urlopy na żądanie, sklepy by musieli zamknąć z powodu braku pracowników, jakby wlasciele dostali po kieszeni to by może coś do nich dotarło ale tu potrzeba odrobinę odwagi od pracowników z umowami na czas nieokreślony.

Ewa77
@Gość

Ten kto to pisze martwi się o pracownikach Kłos a na pewno robi zakupy w markecie i innych sklepach, nie martwi się o innych pracowników, pewnie stoi z pełnym koszykiem przy kasie i może sam zarażać pracowników, paranoja.

Skad pann/pani ma takie informacje?? Mysle ze rodzinom co niektorych pan przeszkadza cos i wypisuja ciagle jakies brednie.Prosze przestac wypisywac glupoty bo dziewczyny juz wilkiem patrza ktora co napisala.Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia

Iwona

W każdym sklepie są rękawiczki, skąd bierzecie te brednie!!!!!

Iwona

Został brak rękawiczek zgłoszony odpowiedniej osobie???

Klientka

Witam mam takie pytanie w związku z ogłoszona pandemia czy Kłos zamierza zmienić godziny pracy sklepów również tych 24h

Klientka Rybnik kotucza

Jako stała klientka bardzo nie lubię robić zakupów kiedy ma mnie obsługiwać Pani o imieniu Karolina taka szczupła a dlaczego już wyjaśniam stałam we wtorek 25.02. 2020 kolejka była bardzo długa a przy kasie dwie sympatyczne Panie z tego co zauważyłam miały na plakietkach uczę się były bardzo miłe dla klientów jedna z Pań zawołała owa Karolinę żeby przyszła na kasę ale długo jej nie było jak w końcu przysxla to z laska zaczęła obsługiwać i właśnie na nią trafiłam czułam się tak jak by to robiła za karę. Tamte panie widać było ich zmęczenie ale obsugiwaly z uśmiechem. Do czego daze to nie 1 raz jak ta Pani obsuguje te jej spojrzenie na tamte panie z wyrzutem czemu mnie wolacie. Myślę że kierownictwo powinno coś z tym zrobić bo aż się nie chce kupować u takiej sprzedawczyni

@Klientka Rybnik kotucza

Opinie tu wystwione odnośnie tego sklepu sa daleko krzywdzące i nie prawdziwie.Jako pracownik nie moge zlego slowa powiedziec ani na koleżanki ani na kierownictwo .Zawsze z usmiechem obslugiwani kilienci atmosfera bardzo dobra.Czesto slysze od klientow ze mamy mila obsluge i chetnie tu wracaja.Prosze zastanowic sie nad wystawianiem takich komentarzy ktore nie maja nic wspolnego rzeczywistością.Pozdrawiam wszystkich naszych klientow.

Ewa77
@Klientka Rybnik kotucza

Szanowna stało klientko, rozumiem że była kolejka jak zresztą zawsze ale to nie powód żeby hejtowc w internecie pracownice która wykonuje sumienie swoją pracę, też jestem stałą klientką i uważam że wszystkie są uprzejme i pomocne a to że wróciła z zaplecza, gdzie również ma swoje obowiązki i może skorzystać również z wc. Nie pomyślała Pani że sprawiła jej ogromną przykrość. Nie wiem czy Pani pracuje czy nie ale też warto spojrzeć na siebie i swoje wykonywane obowiązki. Anonimowo łatwo krytykować, brak odwagi i tchórzostwo. Czy ta dziewczyna była uprzejma czy nie to kierownictwo ma monitoring i może sprawdzić, a może to Pani była nieuprzejma? Codziennie jestem klientką bo pieczywo mi smakuje i cierpliwie czekam a dziewczyny są bardzo miłe. Pozdrawiam.

@Ewa77

Opinie klientów prosimy opisywać w opiniach google , tutaj komentują pracownicy tego zakładu pracy bo do tego ta firma prowadzi niestety ostatnio zamienia się w wykańczanie dla tych pań więc nie dziwne że czują się jakby za kare tam były

Xamenax
@Klientka Rybnik kotucza

Zapraszamy do zespołu i do pracy w tej firmie i zobaczymy jak sie pani bedzie uśmiechać, a potem bedzie pani oceniać.

Aga
@Klientka Rybnik kotucza

Ludzie jak wam nie odpowiada obsługa to nie chodźcie do sklepu a nie wylewacie swoich frustracji w internecie

olo

Witam. Moze ktoś się wypowie z Kierowców jak wygląda praca jako kierowca, jakie godziny pracy i finansowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.