Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

A2

Na tej hali pojawiła się "panienka" z ua który poniza innych odbija facetów i wyludza kasę za milczenie. Takie osoby powinny zostać usunięte skoro życie w Polace im nie odpowiada. Ta k pracuje na górze na montażu. Panie uważajcie na nią bo nasyla kolegów. Niestety brak namacalnych dowodów żeby to zgłosić na policje

A2h
@A2

Po co wogole ich w pasie trzymać jak dla swoich roboty nie ma. Sytuacja z a10. Naszych powywalali na inne hale a ci dalej są. Niech jadą do swojego kraju a nie wyłudzają wszystko od nas. Mało dostali ?

Stary
@A2h

Tak jak bym Putina słuchał,czemu w Was tyle nie nawisci dziś jedna z pań naszych gości z Ukrainy pracująca na montażu dowiedziała się o śmierci brata 22 lata zabity w Harkowie.......ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie mało jeszcze nienawiści na tym świecie chcecie być jak ruscy jak ktoś jest dobry nikt wam roboty nie zabierze tylko słabi się boją i szanujcie się nawzajem bo nigdy nie wiadomo co CIEBIE jutro czeka.

Ua
@A2h

Wlasnie tak to wygląda w naszym kraju. Im wszystko wolno a ty siedz i płacz. Płacimy za nich a oni jeszcze odwalają cos takiego. Na Ukrainę ich odesłać skoro nie doceniają

A8....hmmm
@A2

Może wypowie się ktoś z wulkanizacji, poliamidów, magazynierów a może ktoś z innej hali. Rozwody, rozj związki, może ktoś uświadomi tego biednego chłopaka jak dobrze się bawiła z innymi. Co do nasyłania, słyszałem coś, ale może tu wypowie się pani A. o incydencie z tamtego roku lub ostatnio. Grają na naszych uczuciach i tyle.

A2h
@Stary

Putin ? Powaznie ? Popatrz jak oni się u nas zachowują i co robią a pozniej krytykuj bo guzik wiesz. Nienawiści uczą nas sami jak mają takie podejście ze im się wszystko należy. A my to co ? Gorsi bo u nas nie ma wojny ? Obudz się ty bo za chwilę bedziesz obywatelem drugiej kategorii.

Stary
@A2h

Szkoda mi Cię naprawdę tyle jadu w twoich słowach,że ja nie wiem jak tak możesz, nienawidzić tych ludzi ,i jakim musisz być małym,zakompleksionym człowiekiem że Ci biedni ludzie są dla Ciebie zagrożeniem że boisz się się o swoje miejsce pracy musisz być bardzo słabym pracownikiem skoro tak telepiesz gaciami,trochę empatii i miłości do bliźnich proszę zobaczysz że tak lepiej dużo lepiej no i mam nadzieję że swoje dzieci wychowujesz trochę inaczej bo jeżeli tyle jadu przelewasz to na starość współczuję karma wraca pamiętaj!!!!!!!! To ostatni mój wpis do Ciebie nie mam zamiaru więcej z Tobą w chodzić w polenikę pozdrawiam dużo zdrowia dla Ciebie i pamiętaj NIENAWIŚĆ rodzi NIENAWIŚĆ.

Anh2
@Stary

Empatii? Guzik wiesz o empatii. Bądź sobie dla nich miłym bądź sobie empattcznym ale nadejdzie dzień w którym powiesz ze to ja miałem rację. Czy jestem słabym pracownikiem ? Nie mnie to oceniać ale jednego mozssz być pewien to ich trzymają z losylsci. Tam jak wtedy tak i teraz. Dla mnie oni sa banda banderowców. Tak samo jak wypominacie Niemca II wojnę i nie potraficie tego zapomnieć. No i możesz używać trudnych słów bo większość rozumiem ale zawsze możemy przenieść nasza konwersacje w świat realny a wtedy zobaczymy jakim jesteś ematycznym człowiekiem który kocha bliźniego swego jak siebie samego. Nienawiść już jest rozsiana i teraz trzeba zbierać plony. Jeżeli to jest prawia i faktycznie wyladzaja kase to dla mnie są na równi z ruskinj którzy tak jak oni nysla ze wszystko im się należy. Pomijając oczywiste względy czasami lepiej jest otworzyć spojrzenie na szersza perspektywę niż to co pokazuje telewizja

Beret Mariana
@A8....hmmm

Polyamidy? Tam nie ma rozwodów , bo połowa to (usunięte przez administratora) , a druga część to żule.

Xd
@Stary

Oddaj im swoją stara dom i wypłatę badz dobrym chrześcijaninem

Masakra
@Xd

Dobre. Bardzo dobre ale to bycie dobrym chrześcijaninem odnosi się tylko do ukraincow a nie do nas wiec niestety ale dalej musisz (usunięte przez administratora) w pasie.

Xd
@Masakra

No niestety ktoś musi robic na nierobow 500plua itp

A8....hmmm
@Beret Mariana

Pass to specyficzne miejsce. Nigdzie nie napisałem że rozwód był na polyamidach. Ludzie już od dawna gadali o przykrym incydencie który skończył się porażką. Więc drodzy panowie mieliście odwagę zabawiać się z czyjąś narzeczoną miejcie teraz odwagę przyznać się do swojej głupoty i powiedzcie ile was to kosztowało. I przestańcie naśmiewać się z gościa za jego plecami miejcie teraz odwagę i powiedzcie mu prawdę niech wie na czym stoi.

Masakra
@Xd

O to właśnie chodzi.

@Ua

Przestań drogi prawaku jechać szowinizmem Każdy pracownik jest równy Pozdrawia Cię również łemkiwsko-ukraińska prawosławna i greckokatolicka społeczność Morochowa, Mokrego, Szczawnego i Komańczy Pozdrawiamy naszych braci z Ukrainy Sława Ukrajini, herojam sława !

@Anh2

tak wyłączasz telewizor i wtedy szukasz swoich szurskich teorii w internecie; nienawiść do innego pracownika to dla ciebie zaszczyt; to nie buduje siły pracowników w zakładzie, niszczysz możliwość pojednania

Realista
@A2h

Sytuacja jest całkowicie odmienna. Razem z kolegami z łemkowsko-ukraińskich wiosek Mokre, Morochiw, Szczawne i Komańcza domagamy się szacunku dla naszych braci i sióstr z Ukrainy. Dobrze pracują, a gdy będą zastraszani, interweniujemy u Pana Majchra lub u kierownika wydziału. Musimy być silni jako pracownicy, czekają nas w tym roku ciężkie boje płacowe w związku z wysoką inflacją

@realista

Jak się tak solidaryzujecie z nimi to wytłumaczcie im jakie zachowanie obowiązuje w Polsce. Nie są równi. Są tępi i tego nic nie naprawi. Szurskie teorie to są twoje. Wszyscy gadają o biednych z Ukrainy ale ja biednych nie widzę tylko bezczelnych ludzi którzy myślą ze im się wszystko należy. Pojedź ty tak do innego kraju i odatawiaj takie szopki jak oni a zobaczysz ze zostaniesz bardzo szybko deportowany. Niech zachowują się przyzwoicie to nie będzie problemu.

A2pyt
@A2

Skoro wiecie o tym to czego ona jeszcze pracuje? Wywalić na Ukrainę bo psuje reputację innym z Ukrainy. Zapakować walizki i jej i jemu i do domu

Obserwator
@A2pyt

Ci którzy coś wiedzą i mogli by zgłosić z jakiegoś powodu siedzą cicho

Racja
@Obserwator

Skoro trafił się Jelen to skorzystała. Do każdego kto myśli inaczej tacy ludzie istnieją bo istnieją ludzie którzy daja się wykorzystywać. Wystarczy być wiernym albo wolnym

@Racja

O to właśnie chodzi. Jelen się znalazl tylko nie przewidział tego ze łaska będzie miała go w nosie. Karma to naprawdę fajna sprawa.

Słuchacz
@Racja

Tak sobie słucham i nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale to co ona gada po ludziach nie trzyma się kupy

Tru
@realista

Człowieku czy ty wiesz co piszesz te słowa co na końcu wypowiedziles słyszeli Polacy przed brutalna śmiercią ze strony Ukraińców. To Ukraincy mordowali widłami, siekierami w tak brutalny sposób że trudno to opisać niemowlaki, dzieci, kobiety i starców. A ty używasz słowo "braci". Zapoznaj się z historią Wołynia i Kresów wschodnich a później pisz posty.

Miki
@Stary

Jesteś w błędzie gość ma rację.

@Tru

Wlasnie w tym problem ze chyba nie wie o czym pisze. Wystaczy zapytać ludzi którzy jeszcze żyją i pamiętają ten koszmar co im ukraińscy banderowcy zorganizowali. Zwiazki zawodowe jeżeli wmieszają się w sprawę ukraincow straca dopiero w oczach pracowników bo za chwilę przyjdą czasy biedy w pasie i radzę żeby to ukraincow zwalniać w pierwszej kolejności bo jeżeli tak się niestanie to dopiero nadejdą ciężki czasy dla firmy i zz. A teraz do wszystkich obrońców tego narodu. Korzystają na naszym dobrym sercu na każdym kroku. Pokazują tylko ze chcą mieć lepiej niż każdy z nas. My tu żyjemy. Mamy rodziny i całe swoje życie. Pozwalacie żeby was podzielili w taki sposób. Spójrzcie na siebie I zapytajcie własne odbicie w lustrze czy ktoś otworzylby dla nas swoje serca i domy ? Historia ma to do siebie ze lubi zataczać koło i jeszcze nadejdą te czasy kiedy każdy z was pożałuję tego co teraz robi. Nie wiem czy wy to czytacie i coś z tego rozumiecie ale kilka słów dla was. Chcecie żyć w Polsce ? Chcecie tworzyć u nas swoją przyszłość? To pamiętajcie ze kradzieże, wyludzanie czy straszenie ludzi lub nasylanie swoich kumpli na innych będzie miało swoje konsekwencje. Doskonale wiem od kogo się to wszystko zaczęło I już dawno powinno się skończyć a ty dziewczyno powinnaś mieć na tyle przyzwoitości żeby przeprosić dziewczyny osobiście bo żadna z nich nie powinna cierpieć przez twoje rozbujałe ego. Dla mnie jesteś nikim ważnym ale łapiesz się ludzi którzy są dla mnie ważni. Jeżeli masz odrobinę przyzwoitości to powinnaś się sama zwolnić tak żeby one mogły spac spokojnie. Co do gości to powiem tak. Dostaliście to na co zasłużyliście i wiecie co ? Tak się kończy niewiernosc w związku i tego właśnie macie takie a nie inne efekty. Miejcie odwagę aby wziasc odpowiedzialność za swoje czyny. Tyle ode mnie

Leho
@realista

Morochów,Mokre,Szczawne, Komańcza ile Was tam ludków może być ? W Passie chyba też wielu nie ma ?

@A2h

Powywalali tych co(usunięte przez administratora)robili tylko na paru montażach normę robili

@A2

Do Pana K który rozpoczął to wszystko. Jesteś (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) który patrzy tylko na siebie i na nikogo więcej. Sam tego chciałeś. Sam chciałeś to rozpocząć a teraz rozpaczasz nad tym wszystkim. Jest mi ciebie żal ze jesteś tak ograniczony umysłowo i widzisz tylko siebie. Powinieneś się wstydzić tego co odwalasz bo działasz na dwa fronty i wiesz co ci powiem ? Zasługujesz na to żeby być traktowany jak (usunięte przez administratora) ma równi z tą (usunięte przez administratora) Pamiętaj ze karma wraca a siebie się wybielisz bo prawda zawsze wychodzi na jaw czy tego chcesz czy nie.

@Wulkanizacja

Prawda wychodzi na jaw. To ja wam powiem. Zanim zaczęliście się mścić na niej to czy któryś/któraś upewnił/upewniła się, że to, co piszą to prawda. Nie od razu trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce i mścić się na dziewczynie. Przeprosić to powinniście wy ją, a nie ona. Znam tę dziewczynę,(usunięte przez administratora) Może następnym razem upewnicie się, że to, co piszą to prawda. Na dwa fronty, policz dobrze, jest ich więcej. Coś usłyszę, coś zobaczę, resztę dopowiem i na forum opiszę. Karma to(usunięte przez administratora)bo muszę pracować z takimi (usunięte przez administratora) Jak historia zatoczy koło to wiem, po której stronie mam stanąć.

@Pan K

Sam najpierw gadaszna teraz ja bronisz ? A no tak.(usunięte przez administratora) Jesteście siebie warci wiec przypilnuj swoją damę (usunięte przez administratora) żeby nie pisala do innych jak to ma w zwyczaju

Wk2
@Wulkanizacja

I dobrze niech sobie ja przygrucha zasługuje na to jak widać. A pozniej wszyscy będziemy się śmiać z tego jak go wyrucha. W sumie nic dziwnego. Po tym co zrobił teoretycznie bylej

Milosc
@Wulkanizacja

Zostawcie chłopaka w spokoju. Zakochał się w takiej osobie to niech sobie będą razem. Przecież trzeba wspierać naród ua bo oni wszyscy tacy biedni i nieszczęśliwi a facet kiedyś rozumie co zrobił ale będzie zapozno na naprawę.

@Wulkanizacja

Może jesteśmy siebie warci. Jak już (usunięte przez administratora) się w czyjeś życie, naucz się słuchać. Ona, jak i ja mamy anielskie charaktery dlatego czasami dochodzi do pokazu sił. Przypilnuje, żeby trzymała się, zdała od takich tępych idiotów ja ty.

@Wulkanizacja

Ej miłość nie wybiera tak samo, jak inteligencja która do was nie trafiła. A nie pomyśleliście, że chce być jej sponsorem, tylko mam mały problem pieniędzy nie chce. Chcecie ją i mnie zniszczyć postarajcie się lepiej. Informacja dla pozostałych czytelników zastanawiacie się, pewnie, o co tu chodzi, mamy w passie osobę, która ta dziewczyna olała w tamtym razem, jak była a teraz się mści. Tak jak kolega stwierdził, będziesz ją bronił, to ciebie też zniszczę. I jak ma jeszcze ktoś jakiś problem do nie to wiecie gdzie mnie szukać.

@Pan K

To pilnuj swojej (usunięte przez administratora) żeby nikomu życia nie niszczyła ani dzieci pozbawiała

@Wulkanizacja

Sama się dobrze pilnuję, czasami jakieś (usunięte przez administratora) się(usunięte przez administratora), chcąc wykorzystać nie winną dziewczynę, która pierwszy raz była w Polsce.

Anha

Uważaj bo mówi gdzie chodzicie. Nawet weekend. Gdzie z kim i kiedy. Uwazaj

Inst
@Anha

Fajnie, że w końcu zmądrzał...... Niech reszta jeszcze się obudzi!!!!!!!

Inst
@Anha

Będą czekać, super w końcu dopadnę ich za to co zrobili ty biednym dziewczynom. Nie martw się jest cały czas pilnowana.

@Inst

Boże, nie widzicie, że dajecie się w ciągać w jakąś gierkę, nad którą nikt nie panuje. Za chwilę zaczniecie się zabijać. Przy okazji, 6000 zł to głupia plotka. Dziewczyna sama się zwolniła, miała dość obgadywania za plecami i tego forum. Przyjechała dziewczyna do Polski zarobić, chyba każdy wie, że jest tam wojna. Zdajecie sobie sprawę, że z pracą jest tam teraz ciężko i życie bardzo drogie. Ludzie zastanówcie się, co robicie.

PanK2
@Pan K

Idz się facet leczyć a nie piszesz swoje zale na forum. To forum do tego nie służy wiec przestań.

Ale Familiada :D

Wojna
@Pan K

Panie K wojnę to robicie wy nie wiem po co. Ktoś słusznie napisał ze forum nie jest do załatwiania poza firmowych spraw. A ta dziewczyna jest nieudacznikiem i jej najlepszym rozwiązaniem będzie udać się do Warszawy bo tam niejwieksza ilość burdeli tam się sprawdzi. Plotki plotki w każdej plotce jest prawda powiedziana nieświadomie. Daj w końcu spokój z forum i idz się leczyć

@PanK2

Pod zły adres napisałeś. Nie ja, rozpocząłem tę dyskusję. Żale ? Leczyć to powinieneś się ty wraz z paroma innymi. Dla ludzi mniej rozumnych, w tej sprawie zostało już chyba wszystko wyjaśnione, więc śmiało, można już to zakończyć. KONIEC TEMATU!!!!!!

To już pewnne

szukują się spore zwolnienia na montażu info na 100 procent pewne od lipca 70 % ludzi z montażu albo wyleci albo bezpłatny urlop.

abcd
@To już pewnne

Tylko buraki piszą takie bzdury i tylko buraki w to mogą uwierzyć !!! idiotę tylko z siebie robisz pisząc takie rzeczy.

@To już pewnne

Skoro na montażu nie trzeba będzie tylu ludzi,to na innych stanowiskach również

Pewne
@Joi

Pewne jest to że (usunięte przez administratora) jest pełno w pasie. Będą zwolnienia to będą. Nie będzie to nie będzie a póki co zamknijcie sobie jadaczki bo klapie jak stare baby

Pan K

Doszły mnie słuchy, że 300 osób mają zwolnić. Ponoć nie ma zamówień.

Zz
@Pan K

Siejesz plotki szybciej niż (usunięte przez administratora) wiec nie ściemniać straszycie się nawzajem ale może lubicie takie życie

Bankrut
@Pan K

No to widać, coraz mniej roboty jest

Festyn

I znowu impreza tylko dla związkowców ! a reszta to co ? też by się pobawili !

Zz
@Festyn

A reszta to pospulstwo i ma za niskie prosi na takie imprezki. Zazdrosny to się zapisz

Impreza

Szykuje się powtórka z tamtego roku zamówienia są na drugi dzień znikają to czegoś tam brakuje tu na urlop a później bezpłatny

Buka cuka

To prawda że na A8 robi się zakłady ile wytrzyma dni nowy pracownik nim się zwolni ? :)

123...4
@Buka cuka

Ja drugiego dnia poszlem w (usunięte przez administratora)

Polszczyzna
@123...4

Poszedłem

Wiktoria
@123...4

A czemu ogólnie? Co się takiego stało, że zdecydowałeś, że ta praca nie jest dla Ciebie?

K&F

Koleżanki i koledzy z a 10 i a 11, przychodzicie teraz na a 8 na tydz lub niektórzy na stałe, jak oceniacie atmosferę i ogólnie warunki pracy?

ROGAL PARÓWKA

Szkoda słów na waszą A 8 zrównać z ziemią ta halę

Gagarin
@K&F

A co z A8 wszyscy ucielki że muszą przymusowo z innych hal ludzi brać że takie cyrki się dzieją.

@ROGAL PARÓWKA

A co wam się nie podoba ?

Stały w uczuciach(jeszcze)
@Gagarin

No niestety, to prawda, tak jest, uciekac stąd jak najdalej, bo prosty przykład Pan E. B. niby planista, niby jakiś tam zastępca kierownika, niby niewiodomo co, ma pracownikom i brygadzistom wydawać jakieś tam polecenia i wytyczne kwitując to swoim żałosnym usmieszkiem, to sory, widząc to można odnieść wrażenie,, w ta firma z poważnej zmienia się w komedie prosty przykład, panowie z mistrzowki, chodzicie "wąchacie" ludzi z montażu, którzy, aby wyrobic normę albo lekko ponad muszą dobrze (usunięte przez administratora) a tu wystarczy zejść poziom niżej i jest zabawa, siesta, alko, i nie wiadomo co jeszcze, chcecie się wykazać i coś "zlowic" to tam idźcie

Jo niebieszczak
@A8

Nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań

TG
@K&F

Warunki super, atmosfera super tylko Wy tam stokrotkę macie...

Lol
@TG

Kto to/co to jest ta stokrotka ?

@Lol

No chyba każdy chce wiedzieć. Jak się komuś a8 nie podoba to udaje się mistrzowke do Pana k.f i sklada swoją pisemna deklaracje o niechęcią przynależności do tej części społeczności a być może Pan k.f podzieli wasze zdanie i Uda się razem z wami w inne rejony niezbadane przez pracowników

@Gagarin

Na a 8 są za małe normy skoro panie pomagają sobie nawzajem by w sobotę mieć 10 tyś punktów 5 ???dmuchanie za niskie niskie

@K&F

Jak(usunięte przez administratora) Poruszasz się Kazek już leci.... Usmiechniesz się już leci aż się nie chce tam chodzić a on (usunięte przez administratora) tylea do roboty tylko nad gnebi

@K&F

Człowiek do pracy powinien iść z radością a tu się obawia ... Za nie długo nie będzie miał kto robić na a8 dobrze że mnie przeniesli

niewolnicya8

kiedy ktoś przyjdzie na wydział a8 i pomoże ludziom z codziennym mobbingiem przełożonych ?

@niewolnicya8

Trzeba umieć otworzyć pyska do mobbingu i będzie po problemie ale dopóki siedzicie cicho będą was gnębić

Oik
@niewolnicya8

A kto niby ma przyjść? Musicie zgłosić sami temat związkom zawodowym to zainterweniują

@niewolnicya8

od razu telefon do Majchera, po to są związki

@realista

Dokładnie,raz już pan R.M "pozamiatał" trochę pewnym panem i było trochę spokoju

Maciek
@niewolnicya8

Dobrze, że ktoś poruszył tutaj ten temat, może ktoś z zarządu się w końcu tym zainteresuje, bo to już za dużo

A co
@niewolnicya8

R.M. dba tylko o kotły bo tam zawsze ktoś przyjdzie Z kiero a8 nie ma co gadać bo odp jest zawsze"no i" i koniec tematu.Niestety M.CZ. był jaki był ale chociaż z ludźmi gadał

@A co

Tu jest właśnie problem. Nowy ma nas w nosie. Siedzi w kieszeni zarządu jak piesek na smyczy. Zero samodzielnego myślenia a jedynie głupie potakiwanie i skakanie tak wysoko jak chcą. Ludzie z tym osobnikiem nie ma co rozmawiać. Jak mi nie wierzycie to u siebie na hali macie dziewczynę która przekonała się na sobie jak może mieć pod górkę.

Na A8 zawsze był mobingowanie pracowników więc jak ci nie pasuje to się zwolnij

Leho

Jak trzeba będzie to i na A-8 pozamiata,tylko musicie zgłosić temat

@Problem

Zgłosić temat związkom i będą "zamiatać"

Ryszek
@Joi

Kto ma "pozamiatać"? Ten pan co ludzi że związków wyrzuca? No raczej nie, on dba o siebie i ludzi kotłów. A nam z produkcji oczy mydli, że mamy podwyżkę i ludzie są zadowoleni, a jeśli ktoś nie jest zadowolony to jego wina

Wokat
@niewolnicya8

Sam nikt nie przyjdzie. A jak boicie (usunięte przez administratora)to będzie jeszcze gorzej. Pracowałem chwilę tam 0 jedności i spojnosci żeby coś osiągnąć w tym temacie, płaczcie dalej tyle umiecie...

Spoko
@niewolnicya8

Czyżby Pan (usunięte przez administratora) K. Dalej darł się na pracowników?

Hehe
@A co

M. Gadał z ludźmi? Żartuj dalej. On tylko potrafił wywyższać się nad innymi i grozić zwolnieniem nic więcej.

@niewolnicya8

Haha sami sobie jesteście winni... Co wy pyska nie nie macie.... Dlaczego tego problemu nie ma na innych halach tylko u was....

A 8

Czy my pracujemy na akord czy na dniówkę? Bo robić źle nie robić jeszcze gorzej

Fachura

W dokumencie z mediacji wynika że na montażu za łączenie mają płacić 0,028 gr. A płacą 0,024 gr. w to wtapiają premie 15 proc. wtedy daje 0,28gr, czy takie były ustalenia ? czy łamią prawo? W umowie o pracę mam napisane "wynagrodzenie plus premia" a nie wynagrodzenie w tym premia , o co chodzi? czy te podwyżkę pchają w łączenie ?

Mediacje.
@Fachura

Juz to pytanie się pojawiło. Łącznie z premia jest 0.0284 Na umowie masz też napisane 8.95 lub 10.12 a jakoś nie kłócisz się o tą stawkę. I tak podwyżka jest w łączeniach bo wczesniejsza stawka wynosiła 0.018 wiec jak widzisz masz różnice

Marian
@Mediacje.

Na papierze tak wygląda, ale w rzeczywistości jest inaczej prosty przykład, masz podwyżkę ok 25 procent na łączeniu ale gość przychodzi i nagle normy podnosi o 50 procent bo obowiązuje Refa(nie do zrealizowania w naszej firmie bo ciągle czegoś brakuje) więc okazuje się że tak naprawdę zarabiasz mniej niż przed podwyżka, ludzie, czy wy tego nie widzicie, daliśmy się zrobić w (usunięte przez administratora) przez zarząd i związki

@Marian

To następnym razem idz zamiast nich i wywalcz cos lepszego bo w tej chwili się poniżasz. Ludzie jeszcze przed ustaleniami zz pokazali ze potrafią robić więcej za mniej wiec pretensje do tych narwancow

Aaa8

Odradzam hali a8 szczególnie nowym pracownikom, pracowałem tam kilka lat na montażu, i nie polecam tego nikomu.

Sazaxh

To prawda że że znowu szykują się masowe zwolnienia tak jak w tamtym roku ?

Sanok
@Sazaxh

Tak prawda, tylko pytanie po co naciągać firmę na koszty i robić pracujące soboty niektórzy nawet na dwie zmiany, ludzie z produkcji jakos nie chętnie idą na to, bo średnio się opłaca, a dniowkowcy wiadomo 8 godz zleci i kasa się zgadza, wszyscy się pchają, ale też tak zrobiłbym gdybym na dniówce robił

@Sazaxh

tak prawda, ten niemiec m.h byl specjalnie po to w zeszlym tygodniu, żeby wytypować ludzi do zwolnienia, stawiam na pomocnikow brygadzistów i jakichś kontrolerów co w uja caly dzien walą, no ale zobaczymy

ja wiem kto

slyszalem, że przyjechal jakiś(usunięte przez administratora)ze schwelmu, i mają zwalniac ludzi, ponoć szef twierdzi ze za dużo osób pracuje w Sanoku.

No paniken
@ja wiem kto

Aaaa i znając życie to ty pierwszy pójdziesz do zwolnienia.Hahahaha

Niestety
@ja wiem kto

Niby to prawda mają ograniczyć załogę

@ja wiem kto

Oczywiście że za dużo Polaków pracuje w Passie i dlatego się część zwolni i zatrudni Ukrainców lub Gruzinów bo są o wiele tańsi niż my a za Ukrainców jeszcze kase dostaną i podziękowania od rządu a ty polaku won do urzędu pracy.

Maciek
@Niestety

Czas najwyższy, może się w końcu za robotę wezmą

Niestety
@Maciek

No ludzi na produkcji powinni rozstawić chyba że kj się zająć muzyka jedzonko i takie tam i oczywiście spacerowiczów

@No paniken

ja juz tam nie pracuje od 2018 roku, sam sie zwolnilem :)

Akord

Co ten akord robi z ludźmi...

Tusk moim Bogiem

Jak się wam nie podoba praca w Passie to do widzenia na wasze miejsce jest 100 ukrainców którzy nie będą marudzić że zarabiają (usunięte przez administratora)

@Tusk moim Bogiem

Oczywiście bo stu potrzeba żeby zrobić to co jeden Polak wiec śmiało. Mogą nas zwalniać i zatrudnić ta setkę i automatycznie zamknąć firmę

Cos konkretniej

Co to w ogóle z dyskusja? Lepiej byś powiedział jak się tu pracuje. Szczególnie interesuje mnie poziom zarobków. Bądź choć trochę pomocny i podaj widełki wynagrodzenia.

Bośniak

Nie zastanawiaj się, podejdź zapytaj o co chodzi. Będziesz dłużej żył. ????

Dron

U kurczaczków też zabawa na każdej 2 zmianie luz blues i karuzela tak ciężko pracuja by zdobyć punkty

WKU

Zazdrościsz? To grzech

Pomocny

bo taka jest prawda

Stare chińskie przysłowie mówi: Nawet najgłupsza pasja jest lepsza, niż tracenie energii na interesowanie się cudzymi sprawami.

Spostrzegawcza(y)

A stare Polskie przysłowie mówi: Uderz w stół, a nożyce się odezwą !

Ktoś

Co boli, że w końcu ktoś się wami zainteresował, wreszcie może skończy się walenie w ciula !

Jem Sałatkę

Niby na montażu jest żle ale jakoś obie hale wypełnione ludzmi to chyba tak żle tam nie jest ?

Stokrotka

Kiedy w końcu ktoś się weźmie za panów z mini bióra na a12. My ciężko pracujemy a oni się goszczą praktycznie co dzień. Ja musiałam zapieprzać cały miesiąc na jako taki wypłat a oni sobie popijają i kasę pewnie mają lepszą. (usunięte przez administratora) rabarbary.

Tru
@Stokrotka

@Stokrotka to w wolnej chwili jak znajdziesz czas poczytaj słownik ortograficzny.

A12

Stokrotka- boli, co nie?

elektrozaWÓR
@Stokrotka

Zgadzam się z Tobą w 100% na przejeździe kolejowym w Łupkowie mają większy zapiernicz niż magazynierzy z A12- ta cała hala to sanatorium miłości...

hehe

DO Spostrzegawcza/y wpadnij na jednego może ci polejemy a nie pisz pierdoletów na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 386 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.