Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Dora Nowy wpis

Dzień dobry. zauważyłam, że od prawie miesiąca jest widoczna oferta dla kierownika działu jakości. zastanawiam się czy jakoś trudno jest się dostać czy rozmowy będą dopiero prowadzone? chce aplikować na specjalistę do tego działu i zastanawia mnie powód takiej zmiany

Bobi x

I co kasa się zgadza?

Podwyzkowiec Nowy wpis
@Bobi x

Naaajak 7 koła na czysto dziękuję bardzo można żyć! Oby Pan Pass rozwijał się jak najlepiej

Kolo Nowy wpis
@Bobi x

A związki, tak jak w tym roku, podwyżka 1200 ;-)

Kolo Nowy wpis
@Bobi x

A związki, tak jak w tym roku, co roku podwyżka 1200 ;-)

Fur deutchland

niemcy wolne w Wielki Piątek, ale nie Polacy, fur deutchland, za niedlugo niemieckie markety w niedziele tez otwarte zeby Polki 12 godzin tyrały dla niemca zamiast z dziecmi spędzać czas fur deutchaland dajcie sie dalej (usunięte przez administratora) wykorzystywac za 700 ojro na miesiąc ????????????

robol
@Fur deutchland

Frustracie, cos ci w zyciu nie wyszlo... wielki piatek to normalny bdzien roboczy,

Fur szwab
@robol

W d byles g widziales Wielki Piatek szwaby wolne mają, noo ale polaczki dla szwaba na kolana i do tyrki razem z (usunięte przez administratora) jak ty

Ddd

Tu się z tobą zgadzam w 100 procentach. Według ustawy jest dniem pracującym. Ale jakiś biedak piszę głupoty. Bo nie znane prawa tylko tylko krzyczy z błędami na forum publicznym. Jak zwykle wina Niemców .

J e b @ccc kołchoznika

chyba taka konfitura jak ty

Rumek

Raczej z Pass-Polska informacja ta nie ma wiele wspólnego, jedynie to że Mercedes jest jednym z klientów Pass-a.Wydarzenie to nie jest jakoś specjalnie opisane ze szczegółami,ale myślę że puenta jest taka ,że NIKT, absolutnie NIKT NIGDZIE nie może czuć się bezpiecznie.

Zasiek
@Rumek

Jak to możliwe? Podobno wszyscy pracownicy zaliczyli test bezpieczeństwa

Aaa

Czy w Wielki Piątek, druga i trzecia zmiana normalnie pracują, czy jakieś urlopy?

Stefan
@Aaa

Śmiechu warte roboty nie ma, na A11 brygadzista na 2 zmianie nie chce dawać urlopu. Zamiast wolne od czwartku zrobić . Ja się pytam gdzie jest kierownik

Majkiel
@Stefan

Nie tylko A11 wszędzie tak,a brygadzista ma polecenie od kierownika żeby nie dawać urlopów

Bobi x

Czy na 8 ce są zwolnienia?

Jkutr

Ludzie obudźcie się. Najniższa krajowa 2704 zł na rękę a gdzie dodatki??? ludzie wzięli z dodatkami dziś 2700 zł.tak pass doi ludzi.od lipca najniższa krajowa w górę w passie nadal nic.w biurowcu nierobów siedzi dużo ich wysłać do pracy fizycznej. Wszystko drożej a w pasie pensje mniejsze niż rok temu. Tylko wymyślają jakieś dodatk(usunięte przez administratora)

Fizyk
@Jkutr

Wszystkie dodatki oprócz, stażowego, wchodzą w skład najniższej, więc jak ma ktoś poniżej dwóch lat staż, to ma tylko najniższa, i czesto nawet z dopłatą do najniższej, więc na produkcji nawet nie opłaca się wysilać by dostać te 200-300 więcej, tak nas rzeźbią

A gdzie związek?
@Jkutr

Jak jest robota to związki nic nie robią żeby jakąś podwyżkę ludzie mieli, a jak roboty będzie mniej to oni zaczną działać i okaże się że nic z tego bo roboty nie ma, i tak cały czas. Te związki to już tylko na papierze, będziemy za niedługo tworzyć nowe, bo te co są już dawno wsiąkły wiadomo gdzie ...

Jgft
@Fizyk

W jakiej firmie jest tyle dodatków. Jest najniższa krajowa. Wszystko razem wrzucą do jednego worka i zarabiają więcej niż najniższa krajowa tak głupio gadaja.Do tego na 3 zmiany. Na miesiąc pracy w pasie 3 tygodnie pracujące a 1 tydzień gratis.niech w miesiącu wypadną dwa tygodnie nocek to powodzenia. W pasie jest nie wypłata a jałmużna.

Wiedzący
@A gdzie związek?

Nowe związki? Nie wiem czy w obecnej sytuacji ma to sens? - z końcem roku cała produkcja zostaje przeniesiona na Bośnię - Pass Polska przestaje istnieć.

Tako

Tak, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie kilka lat.

Kolo
@A gdzie związek?

Jakieś wypociny z przed roku wyciągacie, ale jak już są na tapecie to też się odniosę - kolesiowi co to pisał teraz trochę pewnie (usunięte przez administratora) wyszedł bo co do związków racji nie miał. Żadna firma w Sanoku takich podwyżek jak związki w passie wynegocjowały nie dała swoim pracownikom. Ja 1400 zł dostałem....brawo Wy.

Bylu

Prawda to że mają czterobrygadówkę wprowadzić?

Chylok
@Bylu

Czterobrygadówkę przy braku roboty ??

Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Witam jak wygladaja zarobki w firmie?

Trybik

Długo się zastanawiałem nad tym czy się tu wypowiadać ale chyba czas najwyższy bo mam wrażenie że chyba dyrekcja to czyta.pracuje w tej firmie już jakiś czas i rozumie że czasy dla branży automotive są ciężkie , redukcję stanowisk nieprodukcyjnych rozumie (w pewnym stopniu).są jednak stanowiska nieprodukcyjne bez których produkcja będzie kulała albo ucierpi mocno na tym jakość . Wiadomo można redukować bądź kasować pewne stanowiska przerzucając obowiązki na inne stanowiska ale w końcu natłok obowiązków może przekroczyć możliwości jednostki.sa dni na każdym stanowisku produkcyjnym bądź nie produkcyjnym luźniejsze ale są i takie gdzie od deski do deski trzeba naprawdę ostro zasówac, dlatego przed podjęciem decyzji o redukcji albo kasacji jakiegoś stanowiska prosił bym o dokładniejsze zbadanie sprawy bo mam wrażenie że nie wszystkie decyzje były trafione .

Tragedia

Ale tutaj jest zbior msciwych, zawistnych i ciemnych ludzi. Interesuja sie tylko kto, co i gdzie. Jakby tu kogos (usunięte przez administratora) i pograzyc. Sami specjalisci z produkcji, znawcy kazdego tematu. Najlepiej wszystkie stanowiska zamknac, tylko ich zostawic. Gdybyscie byli takimi aflami i omegami to nie pierdzielibyscie za najnizsza krajowa przy tasmie. Zal mi Was ludzie. Ta firma to siedlisko wlasnie takich burakow..

Oleg

Wiele osób zastanawia się czy potrzeba tak rozbudowanego działu zakupów,jeden człowiek by to ogarnął

Zadowolony

Podobno dyrekcja ma weryfikować wszystkie stanowiska nieprodukcyjne.Bardzo dobrze.

Pigmej
@Zadowolony

Jakie nieproduktywne wystarczy przyjrzeć się na hali A12 .Magazynierów którzy uczciwie i rzetelnie pracowali Pan Kierownik zwalnia , a drugimi drzwiami przyjmuje siostrę z sortowania i na jednej zmianie siedzą teraz po 2 dziewczyny z rejestracji produkcji . Takie rzeczy tylko w Passie .

Fd
@Zadowolony

Najwyraźniej trzeba tylu kierowników. Brygadzistów czy innych ludzi nie produkcyjnych. Nie wiem czemu tak robicie nagonkę. Firma sporą.

Żulik osiedlowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy ktoś się weźmie w końcu za nierobów z wydziału ds. reklamacji? Przychodzi po kilka osób na wydział , zadają śmiechu warte pytania. Osoby kompletnie bez przygotowania , bez doświadczenia w pracy na danym wydziale. Doradzają pracownikom z kilkunastoletnim stażem i doświadczeniem. Zbieranina osób , które nie nadają się do jakiejkolwiek pracy w tej firmie.

Jaro

Czy to prawda że soboty mają być wkońcu zlikwidowane? Ja jestem jak najbardziej za jeśli to prawda.

Daro
@Jaro

W jakim sensie zlikwidowane ?

@Daro

A macie je przymusowe czy to bardziej dla chętnych? Bardziej powód mnie zastanawia, mniej pracy się jednak szykuje? Chciałem za parę miesięcy aplikować

Ziutek

Tak to prawda ,szkoda tylko że zarząd firmy jak zwykle nie przyjrzy się szczegółom . Pan Kierownik A12 żeby uratować (usunięte przez administratora) swojej siostry przed zwolnieniem z sortowania wziął ją na A12 i kiedy od początku powstania A12 wystarczyła 1 dziewczyna do rejestracji produkcji teraz siedzą po 2 na jednej zmianie i nikomu to nie przeszkadza , mało tego mają w całym zakładzie likwidować rejestrację produkcji to Pan Kierownik wymyślił że dziewczyną da etat na magazynierki , tylko że jedna ma chory kręgosłup , druga ma zaświadczenie że nie może dzwigać trzecią boli brzuch a czwarta planuję ciążę i jak myślicie kto będzie dzwigał ciężkie pojemniki . Brawo Panie Kierowniku czego się nie robi dla rodziny porządnych pracowników wyrzucić , ale dla swoich miejsce musi być . Ciekaw jestem czy jeśli nowy Pan Dyrektor się dowie to zadowolony raczej nie będzie

Helvet
@Ziutek

Na A-12 cisza i spokuj na 2 zmianie żadnego kierownika ani brygadzisty, pracownicy pozostawieni sami sobie. Starsi zmiany magazynu traktowani jak święte krowy nie do ruszenia i bezrobotni przez 8 godzin. Jeden pracownik (usunięte przez administratora) za sześciu a inni się tylko przyglądają. Już dawno ktoś powinien się temu przyglądnąć. A kierownik rzadko tam zagląda!

Stefan

Witam czy to prawda że mają zmienić godziny pracy w Firmie czyli 1 zmiana od 6:00 do 14 2 zmiana od 14 do 22 3 od 22 do 6 I ma być jakiś referendum Piszcie czy to prawda ja jestem za

teflon
@Stefan

ponoć mają tak zrobić, a potem do każdej zmiany po godzinie dopisać, wiec bedziemy pracować godzinie dłużej np. jeden tydzien w miesiącu.

Nierozumny
@teflon

Nie rozumiem, przecież od 6-14 od 14-22 i od 22-6 to jest 8 godzin!! Więc co mają dopisywać??Co mamy odrabiać ??

Dotex
@Stefan

Sporo osób jeździ autobusami i są one dostosowane do obecnych godzin pracy więc nie wiem czy to przejdzie

teflon

ponoć chcą likwidować soboty, ale czy to bedzie skuteczne, kto wie?

Patelnia
@teflon

I bardzo dobrze, niech weekendy będą wolne, zwłaszcza teraz jak do wiosny idzie, jedni chcą sami wychodzić, inni nie. Jeszcze inni są zmuszani, a tak naprawdę to te nadgodziny są najkorzystniejsze dla pracowników nie produktywnych bo taki idzie na pewniaka, wie ile zarobi, kebaba zje i 8 godz mija kasa się zgadza

Zaco

Zastanawiam się czy potrzeba po dwóch planistów na każdą zmianę przy tak nikłej produkcji.To rozgarnięte chłopaki w pojedynkę też by ogarnęli

Niemot
@Zaco

A czy potrzebni są zastępcy kierowników na wszystkich halach?

Pl

Może nowy PAN DYRCHTOR zajął by się pracą dla dobra PASS -POLSKA i dla PRACOWNIKÓW którzy pracują na jego wypłatę a nie (usunięte przez administratora)dotyczy się też Pana(usunięte przez administratora)speca od profilowania z miesięcznym stażem .Pozdrawiam wszystkich będę pisał

Pl

A szczególnie Pan K.jak normuje na swoim prywatnym stoperze to niech pokarze co potrafi .W końcu on jest LIDEREM!!! A nie chłopaki którzy tak szybko robią .To nie at.hala że tylko fi5i6 a reszta za duża

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 636.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 556, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 384 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.