logo MasterCraft

MasterCraft

Poznań

Opinie o MasterCraft

kierowca 2012-05-10 19:59:33
współpraca z biurem na piątkę ale główny szef na jedynkę czepia się wszystkiego a normy jak byś jeżdził na pusto.
kierman 2012-09-20 17:41:49
szkoda gadać
testament 2013-07-29 17:19:55
Drogi Panie [usunięte przez moderatora]!
Daleko Pan nie zajedzie traktując tak swoich kierowców zwalniając ich po miesiącu dwóch.Ilu ich już Pan miał?-setkę?
a firma istnieje dopiero od dwóch lat.Tylko pogratulować kierowcy ,który wytrzymał aż pół roku w tej firmie.Bo z tego co słyszałem to według Pana długi staż.
Uściślając, na wstępie obiecują kokosy a na koniec jeszcze cię okradają z wypłaty.
Pan [usunięte przez moderatora] ,czepia się wszystkiego,głównie normy paliwowej.Spedycja udaje,że się zna oni nie mają zielonego pojęcia o transporcie.
Ta firma nie powinna istnieć bo nabiera młodych ludzi i ich okrada!Przestroga dla innych kierowców!
draiwer 2015-02-03 14:02:33
Potwierdzam wszystkie slowa jezdzilem tam na samym poczatku i tylko cie uwalic i oszukac.
kieras 2015-02-05 12:17:22
Jezdzilem, masakra Pan J. debil i oszust szuka glupich na chwile i nowy i najlepiej nie zaplacic bo po co lepiej dla siebie a jak z shela wychodzi to zawsze z tel. i liczy jaka norma najlepiej jak powiedzial 25l na 100 to bedzie zadowolony.
byly 2015-02-05 12:19:40
bez komentaza wlkowicz
asre 2016-04-20 18:35:24
Witam, czy jest tu ktoś wiarygodnym źródłem informacji? Zależy mi na informacjach odnoś nie atmosfery panującej u nich i umowie czy można liczyć na stałe
Zostaw swoją opinię o MasterCraft - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MasterCraft